KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cargo

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Ár:   $26
Kiszerelés:   2,83 g
Lelőhely:   online külföldről

Három színben kapható, vízálló, izzadásálló, préselt por állagú pirosító.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

turbolya

2016. május 8.

Csatlakozom Katához, tényleg hibátlan, dobozba zárt finom selyem, ez a szín pedig gyönyörű. Na jó, egy technikai hibája azért van: eléggé sérülékeny, könnyen összetörik, szállítani nem ajánlatos. Egyszer pedig mivel mással, mint véletlenül éppen ezzel a kezemben megbotlottam, kirepült a kezemből és megmenthetetlenül porrá törve szétterült a földön. Gondolkodás nélkül rendeltem egy másik teljes szettet, annyira szeretem birtokolni.

turbolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

2015. szeptember 29.

A képen látható, Bali nevű színben van meg. Szettben vettem meg, nevetséges áron, 3600 forint körüli áron lett egy ilyenem, egy szemhéjpúder, egy rúzs, egy pirosító, egy spirál és egy ajakprimer (eperneten kapható még a szett, bár már kicsit többért). Nagyon jó kis pirosító ez, nem harsány, de jól építhető, a helyén marad egész nap (mondjuk ez függ az alapozó minőségétől is, én EL Double Wear-en vagy Bobbi Skin Foundation Stick-en használtam eddig). Szóval hibátlan. Mondjuk a teljes árát nem fizetném ki, akkor már vennék egy MAC-et vagy Bobbi-t, de így szettben nagyon megérte, pillanatnyilag ő a kedvenc pirosítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.