KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Otempora, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Douglas
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 7500 Ft

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatösszetevők: bergamott, mandarin, zöld levelek, virágszirmok, gardénia, vattacukor, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Ár: 7500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 7000 , Eladó: kmt
Állapot: használt 35/60ml, Helyszín: Hódmezővásárheéy, fizetés: személyesen, posta utánvéttel
fújós-Carolina Herrera 212 Sexy
Ár: 2400ft postával , Eladó: 0808
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: --

kvin

2018. április 17.

Update:
Elszállít a tegnapi dühödt csalódottságom, aludtam rá egyet és egy csillaggal felpontozom.
Ugyanis nagyon tartós, lassan 24 órája ragaszkodik hozzám, és most már érzek mást is, ott bujkál a többi illatjegy a karomon, amit tegnap elnyomott a vaníliás vattacukor. Csakhogy ez nekem kevés, nem másnap akarom ezt érezni, hanem aznap, amikor felfújom.
Sajnos rajtam általában alapból beédesednek a parfümök és az irónia a dologban, hogy nem szeretem az édes illatokat. (pikantéria nélküli cukros, vaníliás édeset), így őt sem kedveltem meg.

Hogy a jóval kezdjem, benne van a CH illatok jellegzetessége, karaktere... egy idő után... mondjuk... rá lehet fogni... de hogy mindez szexi?? Ez a csöpögős vaníliás ragacsos vattacukros virágocska?! Merthogy rajtam ez csak egy nagy rózsaszín cukros felhő, amitől rosszul vagyok! Hol a kedvencem, az erotikus, fűszeresen tömény pézsma? Hol az ámbár édeskés, de csípős, pikáns rózsabors? Hol a hűvös, fenséges ibolya? Órák múlva sem mutatkozik. Hol vannak a citrusok, hol a szantál, hol a... hol a bármi? Talán órák múlva, mikor már az orrom hozzászokott, akkor vélek felfedezni virágokat, mondjuk rózsát sehol, muskátlit annál inkább. Cinikus hurrá!
Ha ezt viselném egy vendégváró vacsorán, azt hihetnék, hogy miután az asztalon szépen elrendezgettem a virágokat, nem mostam kezet, majd a desszertnek szánt dobos tortát a ruhám alá rejtettem és a biztonság kedvéért még egy kis pillecukrot is a zsebembe tömködtem.
Rajtam ez egy kifejezetten cukorkás édesség, enyhén virágos beütéssel. Aki szereti az ilyet, hajrá!
Az én világomban ez távol áll a szexitől.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Update:

Az én világomban ez távol áll a szexitől.

Luna1024

2018. január 11.

Egyboszorka véleménye alapján vettem meg, de sajnos hosszú távon nem lettünk barátok ezzel az illattal. :( Eleinte éreztem benne azt, amit Boszi is említ, azt a "természetesen szexi" dolgot, de aztán pár hétnyi használatot követően valamiért elvesztette nálam a varázsát, és ezután mintha magát az illatot is másképp kezdtem volna érzékelni: már nem dögös volt és szexi, hanem egy furcsa, borsos-vaníliás, kissé talán offenzív szappanillatot kezdett árasztani... :( Nem tudom sem azt mondani, hogy kellemetlen volt, sem azt, hogy nem egyedi, ugyanis valójában sose éreztem még ilyen illatot - tehát a maga kategóriáján belül különleges darab -, de valahogy nem érzem magammal kompatibilisnek. :( Nekem mindig olyan asszociációim voltak, hogy ez amolyan Victoria's Secret modell-típusú lányok/nők illata (persze tudom, hogy nemcsak az említett csoport viseli, ezek csak az asszociációim!), és mivel én sajnos (?) nem ez a kategória vagyok, valahogy mindig úgy éreztem, mintha épp próbálnám belegyömöszölni magam egy XS-es ruhába, ami az erősségeim helyett nyilván a hibáimat domborítja ki... :D Mintha erőlködnék, más akarnék lenni, mint ami vagyok, vagy ilyenek. Szerintem egy jól megválasztott ruhához hasonlóan egy illat is nagyban hozzátesz a magabiztosságunkhoz, kisugárzásunkhoz, és mivel én nem éreztem jól magam ezt az illatot viselve, vonzónak sem éreztem különösebben magam, ami elég frusztráló dolog...
A személyiségem mellett azt hiszem, hogy a bőrömmel sem kompatibilis: rajtam a tartóssága és a hatósugara is jóval elmarad az általam elvártaktól, holott nekem e két szempont (vagy legalábbis a tartósság) elsődleges egy parfüm esetében. :(
Az üvege fura, sose láttam még ilyet: van egy hosszú cső, annak a végén két "gombóc", amelyek "levehetőek", és abban van benne a parfüm, két részletben... Tehát pl. az én 100 ml-s példányom két darab ilyen 50 ml-s "gombócból" áll. Jópofának tartom, ugyanakkor kicsit sem praktikus, ugyanis gurul össze-vissza: legalább négyszer esett már le a polcomról, ami kezd egyre jobban idegesíteni. :D
Többet írni nem tudok róla, mert igazából ennyit mozgatott meg bennem, se többet, se kevesebbet. Nem "én-illat", ez 100 %, épp ezért, azt ugyan nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de a 100 ml-s teszter hirtelenjében történő megvásárlását egy kicsit igen... Erősen gondolkodok, hogy megválok tőle, mert másnál valószínűleg nagyobb szeretetben és gyakoribb használatban részesülne. :D :)

4 pontot adnék, mert igazából egyedi illat, ami a megfelelő személyen szép lehet, emellett parfüm-viszonylatban az ára sem hajmeresztő, de a tartósság és a hatósugár hiánya miatt szigorú leszek, és levonok még egy pontot.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

0808

2017. november 8.

Most épp morci vagyok mert férjecském "bezárt mindent" és a bepötyögött mondandóm elszállt....
Szóval azt kezdtem el írogatni, -de most már tömören velősen összefogom mondandóm- ,hogy sajnos én nem lettem jóban ezzel az illattal.
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a drágámnak sem nekem nem lett húúhaa meg azta de még aha ez jó kategória sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

candee

2017. november 4.

Sajnos nem szerettük meg egymást...számomra egy sablonos, jellegtelen bőrközeli egyáltalán nem tartós illat.És mégcsak nem is szexis :-(

candee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Ascyra

2017. október 12.

Felháborító, hogy ilyen alapanyagokkal, maximum is csak 4 órán keresztül tart, az is annyira halovány, hogy még én sem érzem, más meg egyáltalán nem. Maga az illat erősen pézsmás nekem, és olyan kicsit fejfájós érzetet kelt, ezért biztosan nem is venném meg, node, ez még csak nem is a fő oka. Ennyi pénzért, ilyen katyvaszt?! Értelmezhetetlen az illata, a párom szerint is szappan, szerintem meg még az sem. Hogy a fenében lesz a vattacukorból, bergamottból és vaníliából szappan? Valami nagyon félrement! Ez a második CH, amit tesztelgettem, de azt hiszem feladom és ezt a gyártót/házat én messzire elkerülöm. Ha hozzádobok még egy ötezrest, akkor már L'artisant is tudok venni. Azért a kettőt még csak véletlenül sem lehet összehasonlítani. Szégyen és gyalázat, én ezt biztos nem venném a nevemre a CH helyében. Tartósság: 1, Hatótáv: 1, Illat: tűrhető, amíg a fejillat el nem illan (mert az amúgy nagyon finom), 2. Összesen: kidobott pénz az ablakon.

Ja, és még annyit, hogy mit jelent a 212? És ez a parfüm miért szexi? Ebben semmi szexualitás nincs, semmi csavar, semmi báj, semmi kellem. Mitől szexi? Ráaggatták, és pont olyan is, mint az eltévedt madárijesztő. Dühös vagyok, a szexi nevet én levédetném... hogy ilyen termékekre ne kerülhessen rá. :/

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

DFI

2017. augusztus 22.

Totál kilencvenes évek. Akkor kezdődött ez az édes gourmand mizéria... De akkor még különlegesnek számított.
Kifújáskor erős édeskés, vaníliáscukros, később bejön a szappan is és végül csak a szappan marad.
Ez ma már semmiképp nem állja meg a helyét, nem fújnám magamra.
Nem tetszik: egyes.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Ez ma már semmiképp nem állja meg a helyét, nem fújnám magamra.
Nem tetszik: egyes.

csill87

2017. augusztus 19.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, de sajnos most csalódnom kellett. Lehet még túl meleg van hozzá, vagy nem is tudom, de nem fiatalos. Mű-vaníliás szappan szag rajtam. A mű-vaníliát azért írom, mert annnnyira érződik rajta, hogy szintetikus, de az igazi vanília illatát imádom. Viszont ez az olcsó hatású műanyag illat. Nagyon olcsó hatást kelt. Nem tudom, lehet valakinek az a szexi. Nekem nem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

ALettah

2017. július 14.

Epekedve várom a csodát már 4 órája, amióta magamra fújtama szexit. Egyelőre csoda sehol, csábító tündérek és egekbe emelkedő nőiesség szintén sehol. A csuklómon pedig továbbra is ott feszít - mert nem lapul, feszít ez, kérem! - kiváló tartóssággal valami pézsmás, szappanos, erőszakos illat, némi édes vaníliás beütéssel. A rózsabors adott neki egy kis pimasz pikánsságot, se sajnos hamar eltűnt, maradt az agresszív cukros szappan.
Különböző orrok, különböző bőrkémia... sajnálom, lehet, hogy én vagyok kevés hozzá, vagy túl meleg van, netán a csillagok állása nem megfelelő ma, de én nem érzem, hogy szexivé tenne.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

nyarigabi

2017. május 22.

Gyengém a rózsabors és a pacsuli, mindkettő jól érvényesül ebben az illatban. Vakvásárlás volt, bíztam a jószerencsében, és bejött! Nem tudom mitől szexi egy illat, vagy ő szexi-e...rajtam egy fűszeres pacsulis, kevéssé édes, a leszáradása pedig finom krémillat.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Kodi

2017. május 7.

Komolyan mondom, aki tud jó szakembert, aki kigyógyít parfümmániámból illetve a KM-en elismert kolleginák véleménye alapján történő vakvásárlásokból, az ne legyen rest és ossza meg. :) Kórelőzményemben vannak jó és rossz időszakok, így kedélyállapotom is meglehetősen hullámzó és ciklikus. Jobb időszakaimban csak mintát vásárolok vakon, máskor - mint ahogy most is történt - egész üveget. Azt hiszem köszönthetjük a Bikát, legalábbis a kereskedők szempontjából. Mentségemre legyen mondva, elég régen vásároltam új illatot, sikerült rávennem magam az elmúlt évben, hogy igen tekintélyes gyűjteményem darabjait használjam, mielőtt még rámromlanak szépen. Erre elolvastam egyboszorka igen érzékletes leírását, kell egy ilyen erotomán illat, már kerestem is a megfelelő webáruházat, merthogy persze a Douglasban megszagolni már nem tudtam. Egyébként tényleg semmi különös nincs benne, azt is sejtem, miért nem fedeztem fel eddig. Biztos kipróbáltam anno, de valószínű a borsos, pacsulis nyitány után biztos visszatettem, sok hasonló volt ilyen akkoriban, mint mondjuk, most a cukidömping, az volt egy 10 éve az Euphoria és flankerei, és egyéb sereghajtói, biztos, hogy ezek közé soroltam a 212 szexikéjét. Meg egyébként is csak Sexynek nevezni egy flankert, hát ennél jobb nem ment Carolina néni? Ráadásul a Carolina Herrera illatok nem tartósak rajtam, elég sablonos illatocskáknak tartom őket, kevés gyere be. Ez viszont tetszik, a puha, krémes, álpúderesen gyümike Szív határozattan kedvemre való, temperamentumosan nyomja ugyanazt, és pontosan ezért jön be a férfinépnek, akik az "egyszerű, de nagyszerű" vagyis konstans, tartós édeskés illatokat kedvelik a nőkön. Szerintem több Playboy parfüm merített ebből ihletet, legyengített és kiherélt formában már sokszor éreztem ezt az illatot, ez azonban tényleg jó. Véleményem szerint esti illat, de ezzel nem kell törődni. Szép lesz ősszel szerintem.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.