Carolina Herrera

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Otempora, Módosítva: 2016. november 28.

Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatösszetevők: bergamott, mandarin, zöld levelek, virágszirmok, gardénia, vattacukor, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Carolina Herrera 212 Sexy - fújós :)
Ár: 2800 Ft (+ posta/Foxpost) , Eladó: Luna1024
Állapot: Alig használt (10 ml/minusz pár fújás), Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően postával/Foxpost-tal küldöm
Ár: 2500ft +pkg , Eladó: 0808
Állapot: saját parfümömből frissen fújva-10ml, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yeticica

2018. július 6.

Hmmmmm! Jobb hijan magamra fujtam a jatszoter kozepen (na jo, a szelen), mert nem birta ki, 2 oraval kesobbig, amikor hazaertunk.
Szerencsere felhos volt az eg, a levego kellemesen meleg, igy teljesen nyaresti hangulat volt, ami nagyon illett ehhez az illathoz. Kicsit visszarepitett fiatalabb kori onmagamhoz, lelki szemelim elott lattam sajat magam egy bizonyos Margit szigeti szorakozohely teraszan, koktelt iszogatni, es kozben a szemem sarkabol figyel i azt a pasit, aki engem figyel korant sem ennyire visszafogottan 😊.
Imadom a borsot, a szep (nem allatias mosusszal is joban vagyok), a muskatlitol viszont nagyon feltem. De felesleges volt, epp csak ad egy kis fanyar csavart a dolgok alakulasanak. Nekem a vattacukis resz is naggggggyon tetszik (megorultem teljesen, vagy mist cserelodott le az osszes sejtem megint, de egeszen mas illatokat kivanok, mint eddig).
Szoval szekszi. Bizony. Kicsit egyszeru, de a ferfiak nem szeretik a bonyolult noket (ezt tapasztalatbol is tudom). Jo lesz alcanak 😉
Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Siman 5 csillag. Tartos, finom, nocis, borsos.

Scara

2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Egy időben nagyon szerettem, több üveggel is elhasználtam belőle.
Vaníliás, virágos, tényleg szexi illat és a tartóssága is nagyon jó.
Az utóbbi időben új parfüm szerelemek jöttek, így megválok tőle.

angyalka1225

2018. május 25.

Egyszer egy idegen lány kölcsönadta a blézerét egy fotó erejéig, és annyira jó illata volt, megkérdeztem, mit használ.. Ez a parfüm volt. Utána az első adandó alkalommal meg is vettem és azóta se untam meg, ami nálam nagy szó, mert van pár édeskésebb parfümöm, aminél hamar alább hagyott a kezdeti lelkesedésem. Véletlenül fedeztem fel ma, hogy mennyire elterjedt ebből a hamisított változat, ezért arra gondoltam, talán akinek nem tartós és szidja, azt átverték és nem eredetit kapott, mert az bizony tartós és szépen kifejlődik az illatból minden jegy, egyáltalán nem fullasztóan édes -az olyantól én konkrétan kitaccsolok.

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

kvin

2018. április 17.

Update:
Elszállít a tegnapi dühödt csalódottságom, aludtam rá egyet és egy csillaggal felpontozom.
Ugyanis nagyon tartós, lassan 24 órája ragaszkodik hozzám, és most már érzek mást is, ott bujkál a többi illatjegy a karomon, amit tegnap elnyomott a vaníliás vattacukor. Csakhogy ez nekem kevés, nem másnap akarom ezt érezni, hanem aznap, amikor felfújom.
Sajnos rajtam általában alapból beédesednek a parfümök és az irónia a dologban, hogy nem szeretem az édes illatokat. (pikantéria nélküli cukros, vaníliás édeset), így őt sem kedveltem meg.

Hogy a jóval kezdjem, benne van a CH illatok jellegzetessége, karaktere... egy idő után... mondjuk... rá lehet fogni... de hogy mindez szexi?? Ez a csöpögős vaníliás ragacsos vattacukros virágocska?! Merthogy rajtam ez csak egy nagy rózsaszín cukros felhő, amitől rosszul vagyok! Hol a kedvencem, az erotikus, fűszeresen tömény pézsma? Hol az ámbár édeskés, de csípős, pikáns rózsabors? Hol a hűvös, fenséges ibolya? Órák múlva sem mutatkozik. Hol vannak a citrusok, hol a szantál, hol a... hol a bármi? Talán órák múlva, mikor már az orrom hozzászokott, akkor vélek felfedezni virágokat, mondjuk rózsát sehol, muskátlit annál inkább. Cinikus hurrá!
Ha ezt viselném egy vendégváró vacsorán, azt hihetnék, hogy miután az asztalon szépen elrendezgettem a virágokat, nem mostam kezet, majd a desszertnek szánt dobos tortát a ruhám alá rejtettem és a biztonság kedvéért még egy kis pillecukrot is a zsebembe tömködtem.
Rajtam ez egy kifejezetten cukorkás édesség, enyhén virágos beütéssel. Aki szereti az ilyet, hajrá!
Az én világomban ez távol áll a szexitől.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Update:

Az én világomban ez távol áll a szexitől.

Luna1024

2018. január 11.

Egyboszorka véleménye alapján vettem meg, de sajnos hosszú távon nem lettünk barátok ezzel az illattal. :( Eleinte éreztem benne azt, amit Boszi is említ, azt a "természetesen szexi" dolgot, de aztán pár hétnyi használatot követően valamiért elvesztette nálam a varázsát, és ezután mintha magát az illatot is másképp kezdtem volna érzékelni: már nem dögös volt és szexi, hanem egy furcsa, borsos-vaníliás, kissé talán offenzív szappanillatot kezdett árasztani... :( Nem tudom sem azt mondani, hogy kellemetlen volt, sem azt, hogy nem egyedi, ugyanis valójában sose éreztem még ilyen illatot - tehát a maga kategóriáján belül különleges darab -, de valahogy nem érzem magammal kompatibilisnek. :( Nekem mindig olyan asszociációim voltak, hogy ez amolyan Victoria's Secret modell-típusú lányok/nők illata (persze tudom, hogy nemcsak az említett csoport viseli, ezek csak az asszociációim!), és mivel én sajnos (?) nem ez a kategória vagyok, valahogy mindig úgy éreztem, mintha épp próbálnám belegyömöszölni magam egy XS-es ruhába, ami az erősségeim helyett nyilván a hibáimat domborítja ki... :D Mintha erőlködnék, más akarnék lenni, mint ami vagyok, vagy ilyenek. Szerintem egy jól megválasztott ruhához hasonlóan egy illat is nagyban hozzátesz a magabiztosságunkhoz, kisugárzásunkhoz, és mivel én nem éreztem jól magam ezt az illatot viselve, vonzónak sem éreztem különösebben magam, ami elég frusztráló dolog...
A személyiségem mellett azt hiszem, hogy a bőrömmel sem kompatibilis: rajtam a tartóssága és a hatósugara is jóval elmarad az általam elvártaktól, holott nekem e két szempont (vagy legalábbis a tartósság) elsődleges egy parfüm esetében. :(
Az üvege fura, sose láttam még ilyet: van egy hosszú cső, annak a végén két "gombóc", amelyek "levehetőek", és abban van benne a parfüm, két részletben... Tehát pl. az én 100 ml-s példányom két darab ilyen 50 ml-s "gombócból" áll. Jópofának tartom, ugyanakkor kicsit sem praktikus, ugyanis gurul össze-vissza: legalább négyszer esett már le a polcomról, ami kezd egyre jobban idegesíteni. :D
Többet írni nem tudok róla, mert igazából ennyit mozgatott meg bennem, se többet, se kevesebbet. Nem "én-illat", ez 100 %, épp ezért, azt ugyan nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de a 100 ml-s teszter hirtelenjében történő megvásárlását egy kicsit igen... Erősen gondolkodok, hogy megválok tőle, mert másnál valószínűleg nagyobb szeretetben és gyakoribb használatban részesülne. :D :)

4 pontot adnék, mert igazából egyedi illat, ami a megfelelő személyen szép lehet, emellett parfüm-viszonylatban az ára sem hajmeresztő, de a tartósság és a hatósugár hiánya miatt szigorú leszek, és levonok még egy pontot.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

0808

2017. november 8.

Most épp morci vagyok mert férjecském "bezárt mindent" és a bepötyögött mondandóm elszállt....
Szóval azt kezdtem el írogatni, -de most már tömören velősen összefogom mondandóm- ,hogy sajnos én nem lettem jóban ezzel az illattal.
Üvegből még csak csak, de fölfújva megsemmisült rajtam. Semmi extra, egy lájtos kis nulla lesz belőle.
Tömény vaníliás marcipános cukormáz lett belőlem, ami csak a lányomnak mint marcipán imádó jött be, sem a drágámnak sem nekem nem lett húúhaa meg azta de még aha ez jó kategória sem . Közömbös, elmegy ha épp nincs más..

ja a 212 New York- Manhattan CH lakhelyének előhívószáma, hogy mitől "szekszi" azt meg biztosan azok tudják megválaszolni akiket "azzá tett" az illat , én sajna nem.

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

candee

2017. november 4.

Sajnos nem szerettük meg egymást...számomra egy sablonos, jellegtelen bőrközeli egyáltalán nem tartós illat.És mégcsak nem is szexis :-(

candee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Ascyra

2017. október 12.

Felháborító, hogy ilyen alapanyagokkal, maximum is csak 4 órán keresztül tart, az is annyira halovány, hogy még én sem érzem, más meg egyáltalán nem. Maga az illat erősen pézsmás nekem, és olyan kicsit fejfájós érzetet kelt, ezért biztosan nem is venném meg, node, ez még csak nem is a fő oka. Ennyi pénzért, ilyen katyvaszt?! Értelmezhetetlen az illata, a párom szerint is szappan, szerintem meg még az sem. Hogy a fenében lesz a vattacukorból, bergamottból és vaníliából szappan? Valami nagyon félrement! Ez a második CH, amit tesztelgettem, de azt hiszem feladom és ezt a gyártót/házat én messzire elkerülöm. Ha hozzádobok még egy ötezrest, akkor már L'artisant is tudok venni. Azért a kettőt még csak véletlenül sem lehet összehasonlítani. Szégyen és gyalázat, én ezt biztos nem venném a nevemre a CH helyében. Tartósság: 1, Hatótáv: 1, Illat: tűrhető, amíg a fejillat el nem illan (mert az amúgy nagyon finom), 2. Összesen: kidobott pénz az ablakon.

Ja, és még annyit, hogy mit jelent a 212? És ez a parfüm miért szexi? Ebben semmi szexualitás nincs, semmi csavar, semmi báj, semmi kellem. Mitől szexi? Ráaggatták, és pont olyan is, mint az eltévedt madárijesztő. Dühös vagyok, a szexi nevet én levédetném... hogy ilyen termékekre ne kerülhessen rá. :/

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

DFI

2017. augusztus 22.

Totál kilencvenes évek. Akkor kezdődött ez az édes gourmand mizéria... De akkor még különlegesnek számított.
Kifújáskor erős édeskés, vaníliáscukros, később bejön a szappan is és végül csak a szappan marad.
Ez ma már semmiképp nem állja meg a helyét, nem fújnám magamra.
Nem tetszik: egyes.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Ez ma már semmiképp nem állja meg a helyét, nem fújnám magamra.
Nem tetszik: egyes.

csill87

2017. augusztus 19.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, de sajnos most csalódnom kellett. Lehet még túl meleg van hozzá, vagy nem is tudom, de nem fiatalos. Mű-vaníliás szappan szag rajtam. A mű-vaníliát azért írom, mert annnnyira érződik rajta, hogy szintetikus, de az igazi vanília illatát imádom. Viszont ez az olcsó hatású műanyag illat. Nagyon olcsó hatást kelt. Nem tudom, lehet valakinek az a szexi. Nekem nem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.