KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Carolina Herrera

Ár:   7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: Rózsa, Bors, Vanília, Ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sminkesmas

2014. november 22.

A megjelenés óta tartok itthon.

Nekem inkább szúrósan édes, azaz friss mintha citrusos lenne, de alatta mégis van benne valami ami édes.
Nálam nem virágos, nem elegáns, nem öreges illat, hanem rohangálós mindennapos..

frézia, mandarin, rózsa, narancsfa virága

vanília, szantálfa, pézsma

sminkesmas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

A megjelenés óta tartok itthon.

frézia, mandarin, rózsa, narancsfa virága

vanília, szantálfa, pézsma

happyspirit94

2013. szeptember 11.

Nekem nem jött be. Talán csak azért, mert nem ilik hozzám, túl finom, túl elegáns. Elajándékoztam, a barátnőm nagyon örült neki. Neki telitalálat!Nem túl tartós sajnos!

happyspirit94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

banyadék

2013. február 20.

Ő is rég volt már az enyém. Tartós, édes illat. Szerettem őt viselni, kolléganőim kevésbé, szerintük túl intenzív, szúrós volt rajtam. Az biztos, hogy nem a felejtős illatkategóriába tartozik.

banyadék
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

csekeregina

2012. szeptember 24.

kedvenc parfüm <3

csekeregina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

kedvenc parfüm <3

Roxanne

2012. augusztus 7.

Van egy jó régi mintám. (ha már esetleg azóta változtattak az összetételen)
Édes illat, de nem a cukorkafajtából.
Elmélyülő szerelem illata. Nem az egyéjszakákat kereső "élet császárai"-nak típusa. Nem olyan felszínes. Bájos, elbűvölő, szeretetteljes. Váratlanul lep meg, magad is rácsodálkozol. Aztán, ahogy telik az idő, azon kapod magad, hogy még mindig ott van, önnön valóddá válva.

Roxanne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Van egy jó régi mintám. (ha már esetleg azóta változtattak az összetételen)
Édes illat, de nem a cukorkafajtából.

chyork

2012. július 10.

Egyetértek, nekem is évek óta nagy kedvencem. Már nem kapható boltban, de neten meg lehet rendelni. Modern, magabiztos, virágos illat, és szerencsére nem jön szembe minden sarkon. Tavaszra, nyárra csodás.

update: Megint rendeltem belőle egy üveggel és szomorúan vettem észre, hogy a tartóssága nem a régi. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetevőkön és emiatt nem is szeretnék pontot levonni, de amúgy is olyan kevés valóban tartós parfüm van a piacon, elkeserítő, hogy a régiek sem hozzák a minőséget.

chyork
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

mariann33

2012. február 24.

Az egyik nagy kedvenc!2004 óta használom,nem lehet megunni!Nagyon friss,nagyon tartós,és nem változik sokat kifújás után.Szerintem sokkal-sokkal jobb,mint a többi Herrera illat.Annyira jól alkották meg,hogy egyszerűen nem tud kimenni a divatból!Ma épp úgy modern,mint tizen éve,és ez nem minden parfümre igaz!Csillagos ÖTÖS!

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.