KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: pink bors, cseresznye, bergamot, frézia, jázmin, tonka

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adri251982

2012. augusztus 10.

Gyümölcsös púder, vagy inkább púderes gyümölcs (?), azon belül is erőteljes cseresznye illattal. Meleg, barátságos és tartós illat ez, de valahogy nem érzem magaménak. Egy idő után túl sok, fullasztó, tömény, édes szirup szaga van, amitől levegőért kiáltanék. Még jó, hogy csak egy illatmintám van belőle, mert ezt bizony nem nekem találták ki.

adri251982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

PaperMama

2012. július 24.

Én is alkalmakkor használom ezt a parfümöt (egyrészt mert hétköznapokra valóban túl sok, másrészt mert sajnálnám is ilyenkor kifújkodni), akkor viszont imádom. Nagyon tartós, nagyon elegáns, nagyon finom :)

PaperMama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

kriszta852

2012. április 21.

Erősen érződik benne a cseresznye,ami nálam nem lenne gond,mert szeretem.De ez valahogy sok.Olyan édes,likőrös nekem ez a parfüm,pedig általában az édes illatokat kedvelem.Tartóssága kitűnő.

kriszta852
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Deni

2012. február 21.

Két évvel ezelőtt kaptam ajándékba, én mindig azon a véleményen vagyunk, hogy parfümöt ne ajándékozzunk, csak ha biztosan ismerjük az ízlését az ajándékozottnak - nos esetemben ez nem jól sült el. :)
A csomagolását tekintve nagyon igényes, gyönyörű darab, jól mutat a polcon kétség kívül, bár szerintem kicsit a Nina Ricci "almás" parfümjeire hajaz, vagy fordítva (igazából nem tudom ki inspirálódott kitől, kb. mindegy is).
Az illata nekem sok. Szerintem nagyon erős cucc, tisztára "rátelepedett az aurámra": vagy te uralod a parfümöt vagy ő téged, na nálam ez kiütéssel győzött. Én konkrétan nem bírtam elviselni magamon, pedig sosem fújtam, sokat. Próbálkoztam még vele este, illetve alkalomra, hátha segít a kapcsolatunkon, de nem, csak arra jöttem rá, hogy valóban jobb, ha kiöltözöm hozzá, tehát alkalmi parfüm.
Nagyon sajnálom, mert tényleg gyönyörű darab, de legnagyobb bánatomra rajtam sehogy sem funkcionált jól. Porfogó lett. :(

Deni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citral, Eugenol, Cinnamal, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol