KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cartier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Parfümőr: Matilde Laurent

Illatösszetevők: citrusok, gaïac fa, pézsma, mézes jegyek

SzEmi

2017. szeptember 16.

Micsoda tartósság egy EDT-hez képest! Valóban körbelengi, beburkolja viselőjét.
Az alap illat nekem picit szappanos érzetet kelt, de összességében imádtam rajta.

SzEmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Micsoda tartósság egy EDT-hez képest! Valóban körbelengi, beburkolja viselőjét.

Lapo

2017. szeptember 3.

Egyetlen egy dolog miatt írok egyenlőre az EDT változatról, az pedig a hatósugara az illatnak.. Nagyon sok hónapon át nem éreztem azt amit a L'Envol EDT változatával kapcsolatban:
Elképesztően szép aurát von a viselője köré. Nem kell keresni az illatot, nem szükséges beleszimatolni a fújt bőrfelületbe, hogy érezze az ember.. Egyszerűen tudja azt amit e tekintetben vár az ember egy parfümtől.. fura ezt kiemelni, ami egy alapvető tulajdonsága lenne egy szeretett illatnak, azonban a mai világban sajnos végtelenül kevés tudja ezt. Ez esetben nem is ajánlanám a közvetlen illatot, hanem inkább (mint pl. a Versace Dreamer esetében is) az illat által kreált a használót körülölelő köd az ami valami fantasztikus..
Nem emlékszem ilyen tulajdonságra az EDP verziónál.. így nem is értem ezt a jelenséget egy EDT esetében, de igazából mindegy is.. hamarosan írok egy összehasonlítást.. nagyon kíváncsi vagyok rájuk fej-fej mellett..
Mindenesetre a csillagok száma nem kérdés az EDT esetében sem.

Lapo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Mindenesetre a csillagok száma nem kérdés az EDT esetében sem.