KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 10.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Samponok

Ez a natúr sampon, olyan természetes összetevőknek köszönheti hatékony tisztító és a haj szerkezetét megóvó tulajdonságait, mint például a kamilla, rózsa, citrom kivonata. Az egyedi „görög széna”, sárgadinnye, és avokádó együttes hatása révén a haj ismét finom tapintású, puha lesz, visszanyeri természetes szépségét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

encimokus

2014. június 17.

Moneehoz hasonló tapasztalataim vannak sajnos. Már öblítés után is "nehéz" tőle a hajam. Szárítás után egyből sprőd, ragadós, szerencsére viszketést nem tapasztaltam. Megpróbál más, már bevált samponhoz adagolni, előbb-utóbb csak elfogy. Ahhoz sajnos nagyon drága volt, hogy tusoláshoz használjam.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

Monee

2014. június 17.

A legnagyobb jóindulattal nem egy használat után, hirtelen felindulásból, hanem kb.6-8 használat után nyilatkozom erről a samponról. Próbáltam neki esélyt adni, sokáig öblítgetni, kevesebbet masszírozni a fejemen, kisebb mennyiséget használni..stb. Az illata valami isteni, ezt nem tagadom. Első szippantásra megfogott, de ennyi, amit pozitívumként le tudok írni. A hajam összeragad tőle, hiába öblítgetem a sampont fél órán keresztül és ami a legrosszabb, hogy iszonyatmód viszket a fejbőröm:( A hajam lelapul, kicsit igénytelen hatást kelt, semmi tartása nincs és összetapadnak a tincseim. Elég régóta csak natúr samponokat használok, így nem tudom arra fogni, hogy most tisztul a mérgektől...Nagyot csalódtam, számomra irreálisan drága, sokkal többet vártam volna.

Monee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

wishes

2013. március 5.

Nagyon jó, tetszik a finom natúr illata, még mosás után több nappal is finom növényillatú a hajam. Bár nem habzik, nagyon jól tisztít, a fejbőröm is nagyon jól felfrissül tőle. Nem szárítja a hajvégeimet, de a töveket sem zsírosítja. Nem életem samponja, de örülök, hogy kipróbáltam.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

ildy88

2013. január 22.

Nagyon szuper termék, csak ajánlani tudom. Nekem felül zsírosodó alul viszont száraz hajam van és teljesen tökéletes rá. A hajam puha, szép és egységes tőle és ami még nagyon fontos, hogy nem lapul le utána, amivel korábban elég sok gondom volt. Megnyugtat az is, hogy csupa természetes összetevőből áll, mert korábban sikerült pár méreggel megfertőznöm a hajam és úgy tűnik most nagyon szereti a kivételes törődést. Ja és az illlata...imádom!

ildy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.