KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Casamorati 1888

Ár:   79 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   79 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A „Fehér hölgy” – Dama Bianca – elbűvölő illat. Adott egy hölgy, akit rabul ejtettek álma, ábrándjai. Ahogy álmodozásának elefántcsonttornyából kitekint az alant fekvő tájra, csalódást, féltékenységet. szívtelenséget lát mindenfelé. Egyetlen mentsvára e szépséges illat, mely segít megőrizni lelkének tisztaságát.

nyuszo

2018. augusztus 10.

Első Casamorati parfümöm!!! Véleményeitek alapján rendeltem meg, tegnap érkezett....már nagyon vártam! A leírásaitok alapján egy vaníliás-citrusos légies illatra számítottam, de amikor kifújtam, az az érzésem támadt, hogy ezt az illatot én ismerem! Még nem tudtam hová tenni, csak azt éreztem, hogy nagyon ismerős....pár órányi ismerkedés, szaglászgatás után beugrott a megoldás: Naf Naf Graffiti Vanille!!! Pontosan 22 évvel ezelött használtam ezt a tömény vaníliás finomságot ( nem mai találmány a cukorszirup :)) az illatjegyek nem teljesen ugyanazok, de maga az illatélmény megszólalásig ugyanaz! Rajtam a citrusok nem érződnek, csak a tömény vanília...Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, szép emlékeket idéz ( tényleg van benne némi nosztalgia!), és további Casamorati illatok kipróbálására ösztönöz....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Timi8

2018. május 17.

Drága Luna! Te tetted ezt velem!!! Emlékszel, hogy nekem ajándékoztál ebből egy kis fùjòst? Akkor és ott tudtam, elvesztem. Anyagi romlásba taszìtott ez a parfüm. Be kellett szereznem.
Amùgy szinte teljesen egyetértek a jellemzéseddel, van benne vmi megfoghatatlan de abszolùt ismerősnek hatò illatélmény még régről. Rajtam lineáris vanìliás porckros fehérvirág de a legeslegnyálcsorgatòbb mòdon prezentàlva.
Nekem hatalmas szerelem lett és egyùttal örök darabommá is válhat ez a finomság.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Luna1024

2018. május 15.

Nagy édesség-rajongó voltam/vagyok (sose tudom, épp melyik kategóriában tengek-lengek, mert hol nagyon kívánom a gourmand illatokat, hol pedig idegesítenek, és a másik szélsőség után kajtatok), de ha meg kéne neveznem egy TOP 10-es listát a kedvenceimmel ebben a kategóriában, ez az illat tuti, hogy az első helyek valamelyikén lenne!!!! Valami fenomenálisan finom, csodálatos, nyálcsorgatóan édes, de mégsem émelyítő, nőies, kiegyensúlyozott, harmonikus remekmű! Ez az, VÉGRE! Fogalmam sincs, mihez hasonlíthatnám, mert kategóriájában egészen egyedi (mégis könnyen befogadható), de számomra kicsit olyan az illata, mint a púderrel kevert aranyló méznek, amihez hozzáöntötték a világ legédesebb, legzamatosabb gyümölcsének a kifacsart levét... Persze ennek semmi értelme, de valami ilyesmi kép jelenik meg lelki szemeim előtt. :D Ha a napfénynek volna illata, szerintem ez lenne az. :) Tényleg van benne valami "poros", de abszolút nem rossz értelemben - nekem például nagyon kedves emlékeket hív elő, valahogy úgy érzem, mintha már éreztem volna ezt az illatot valahol, valamikor, talán gyermekkoromban, de nem tudom megmondani, ki vagy mi viselte. Mint amikor találkozol egy távoli ismerőssel, akinek bár rémlik az arca, a részletek előhívása már komoly erőfeszítést igényel... Kissé bizonytalan érzés, mégsem frusztráló, mert pozitív emlékek kötődnek hozzá - ezt biztosan érzem. :)
Összességében nekem az egyik kedvenc niche illatom, egyben a márkától is az abszolút kedvencem, még a Líra-t is túlszárnyalja! Őszi-téli, esetleg tavaszi illatnak tartom. Kritikus vagyok a niche illatokkal, mert sokat várok ennyi pénzért, de ezt gondolkodás nélkül megvenném, ha volna rá lehetőségem és anyagi keretem. :) Édesség-rajongóknak kötelező! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

laracroft

2017. szeptember 1.

Tökéletesen megfelel a leírásnak!
Boszorkányvérem aktivizálódhatott, mert bár nem kedvelem különösképpen a gourmand-édes illatokat, látatlanban is úgy éreztem, őt szeretni fogom.
Megrendeltem.
Igazam lett.
Tagadhatatlanul édes, ehetően édes, nyálcsorgatóan édes - és puha. Puhaságába szerettem bele.
A kifújás pillanatában még érzek halványan némi citrusosságot, de ez az első percben lecseng, utána pedig kialakul valami földöntúli finomság, púderes-vaníliás, illatjegyekre nem bontható, tökéletes szépség. Számomra egyedi. Fakad mindez abból, hogy tökéletesen van megmunkálva, láthatatlanok a rétegei, mégis van benne csavar, van benne plusz, amitől nem unalmas. Finom, lágy, nőies, bújós, tiszta - és érdekes. Addiktív.
Rajtam brutál erős (óvatosan kell adagolnom, különben émelyítővé válik) és brutál tartós is - egymásnak lettünk teremtve.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Tökéletesen megfelel a leírásnak!
Megrendeltem.
Igazam lett.

tothszilvi75

2017. május 29.

Ó. A Fehér hölgy.. Totálisan az ellentéte mindannak amivel egy illatban azonosulni tudok. És talán épp azért szeretem ennyire. Bájos, pézsmás, vaníliás gyümölcsös illat, kicsit régies, kicsit poros- kopott érzetű.. Végére értem öt milli fufunak és azt kell mondjam, hogy kérek még belőle.. Nyugalomsziget az én nyughatatlan pörgős temperamentumomnak.

tothszilvi75
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

aidanne

2017. május 20.

Szamomra az illatok minosegukben kulomboztethetoek meg, az hogy vannak izles elteresek, nos ezzel semmi baj nincs, hisz,hogy mit szeretunk es mi tetszik , kizarolag emlekeinkbol fakad leginkabb es hogy milyen illatokkal talalkoztunk elotte.
Nekem ez az illat osszetevokben beazonosithatatlan. Vaniliat es finom gyumolcsoket erzek, edes es gyonyru illat. A boromon tartos es kisse valtakozo am a lenyege megmarad. A boromon vegig erezheto a vanilia, ( van benne egyatalan?)
Feher viragokat alig erzek, szinte semmiyen viragot nem erzek . Nem is baj. Szep, sexy de artatlanabb illat, nem az ultradogos jo o illata. Pont ezert csodalatos! Nem kell itt semmi extra :)

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Norella

2017. március 10.

A puha fehér minőségi, bőrülés illatára emlékeztet.
Puha, nőies érett vanília , egy kicsit vattacukros, sűrű de mégis könnyed fehérvirágos bőrős illat.

Norella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

A puha fehér minőségi, bőrülés illatára emlékeztet.

egyboszorka

2016. április 26.

Ő konkrétan a tegnapi Lorenzo Villoresi Musk- ja által generált nosztalgiarohamom miatt kerül most terítékre, mert hasonló kategóriák ők nagyon ( a tegnap is emlegetett Moschino Toujours Glamour, Lalique Encre Noir, az LM Parfums Épine Mortelle, a Teint de Neige és még bizonyára ezer más ilyen jellegű illat társaságában ), legalábbis rajtam. Az egyetlen, ami nem szúrósan túladagolt pézsma rajtam, az ugyebár a LV Musk. A Fehér Hölgy bőrre kerülésekor úgy orrba vág a tömény, szúrós pézsma, hogy percekig kapkodom a levegőt. Majdnem fél óra kell neki, amig letisztul, és átmegy egy halvány nőszirmos, puhácskás illatba. A még nagyobb csalódás innentől kezdődik, mivel az illat annyira gyengén, és bőrközelben érezhető csak, hogy nem is tudom ott van- e egyáltalán. Lehet, hogy nagyobb dózissal kellene eleve indítani, de a durva kezdet miatt elképzelhetetlennek tartom. Ennél jobb illatoknak is adtam már egy csillagot, számomra ez sem ér többet...

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

galagonyanya

2016. január 28.

Jövök lerombolni az elefántcsonttornyot:) énreám nem tett különösebben mély benyomást, lehet, nem eléggé tiszta az én lelkem... végtelenül egyszerű, vaníliás rózsaillat, mely pár óra múltán nyomtalanul eltűnik a bőrömről. Nem sírok utána...

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

judit0310

2015. október 6.

Nem mondanám "alkalmi illat"-nak...simán hordom hétköznap is...mely egész nap velem van!
Az egyik legjobb fehérvirágos illat!
10-est nem lehet adni?

judit0310
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 6.

Az egyik legjobb fehérvirágos illat!
10-est nem lehet adni?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Lyral