KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek

Többszörösen alkalmazható: korrektorként, a szem és az ajkak kiemeléséhez, valamint szemsminkünket is egyedivé varázsolhatjuk ezzel a ceruzával.

classycat

2017. március 16.

Nekem tetszik, bár nem a legtartósabb dolog a világon. Én elsősorban korrektorként, pattanásokra és bőrhibákra használom, vízvonalra van jobb ceruza is, viszont az ajkak felső ívére kiemelőnek szuper. Korrektorként egy pár óra múlva eltűnik (szinte nyomtalanul), szóval újra fel kell vinni, de én pont ilyen táskába dobálós céllal vettem, hogy nap közben meg tudjam igazítani a sminkem, ha a helyzet úgy kívánja. :) Tetszik a kialakítása, és a ceruza is elég puha, tehát ujjal könnyű felvinni. Nem vagyok túl nagy rajongója a tégelyes korrektoruknak, mert az is eltűnik egy pár óra után (hiába minden fixálás), csak nem nyomtalanul, hanem összegyűlik a pattanás/bőrhiba szélén... Ebből a ceruzából viszont biztos, hogy veszek még. :)

classycat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Myristyl Lactate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Oleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Ethylparaben, Sorbic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.