KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

• Szájfény innovatív, vízbázisú textúrával
  • Színezi az ajkakat különböző árnyalatokban
  • Tápláló összetevőkkel

700 Ft - Catrice Aqua Ink-In-Gloss Szájfény - Burgundy Sunset Waves
Ár: 700 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten/Foxpost/Postán maradó előre utalás után
ogyenge

2017. május 7.

Boltban próbáltam kézfejen. Kb. egy-két perc alatt megszáradt (vagy letörlöd a felesleget zsepivel) és akkor lerobbanthatatlan volt, nem tudtam kézzel letörölni. De sajnos nyálra\vízzel oldódik, szóval nem tudom mi értelme van így. Ha felkenem szájra, akkor nyalogatásra tuti lekopik, vagy iváskor. Amúgy a színek szépek, élénken, vizes hatásúak.

Up-date: fentebbi vélemények alapján gondoltam én rontottam el vmit. Tényleg tovább kell hagyni száradni hagyni és nem jön le. Még másnap is ott volt a kézfejemen.

ogyenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Alexia

2017. április 27.

Nekem a 040-es Let's Mauve To The Beach árnyalat van meg. Szépen pigmentált, elég erős a színe. Építhető, így halványabb, és erőteljesebb szín is elérhető vele. Viszont negatívum, és többször volt rá példa, hogy ahogy kopott, foltokban ott maradt a termék az ajkaimon, illetve, hogy a vége felé nagyon fura állaga lett (ilyen morzsálódós), pedig alig egy hónapja ha megvolt...

Alexia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

csillu

2017. március 22.

040-es árnyalat van meg, kellemes szín. Jól használható az applikátor. A termék állaga inkább krémes, de jellegében az ajaktintákhoz hasonlít. Ha felvittük a színt, viszonylag rövid idő alatt megszárad és akkor lerobbanthatatlan. Ha le is kopik a cucc, az ajkakat befogja és a szín tartósan ott is marad. Evést-ivást mérsékelten bír, de nem tűnik el a szín és teljesen elfogadhatóan kopik. Azt hiszem ezt a terméket nyáron is szívesen viselem majd, mert nem nehézkes, nem kenődik, jó lesz a kánikulai napokra.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

zdiana

2017. március 16.

Gyönyörű, élénk színe van és nagyon tartós. Megfogja az ajkakat, mint egy tinta, így csak a felső, krémes rétege kopik le, de a színe megmarad ugyanolyan élénken, mint amikor felkentem, csak a szájfény jelleg átalakul olyasmivé, mint a matt rúzsok. Nem szárít és a jellege miatt meg sem moccan, evés-ivás hatására sem. Nekem a víz sem oldja. Érzetre észrevehetetlen, egyáltalán nem ragadós vagy zavaró.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Redzso

2017. március 13.

Pár hete vettem meg a 030-as Burgundy sunset waves árnyalatban. Imádom! A színe nagyon szép. Tökéletes a hétköznapokra. Tartós, nem kell állandóan csekkolni napközben. Evést ivást bírja bár kicsit megkopik tőle, de ez nekem nem gond. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Redzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.