KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2017-es szeptemberi limitált kiadás

Metálos hatású, folyékony ajakceruza.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Eszter33

2017. november 12.

Úúú ma láttam a Müllerben , tetszik élőben is de még nem próbáltam. Valaki esetleg?

Eszter33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.