KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: evetish, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Hihetetlenül valóságos. A szemöldökformázó kefével gyorsan és könnyen rövid, vékony vonalak húzhatók, ezáltal professzionálisan kitöltheti a hézagokat. Vízálló és hosszantartó hatást biztosít."

3 árnyalatban kapható

Lilla007

2018. december 2.

Nem tudjátok hol lehet még kapni ezt a terméket? Körülbelül 1 hónapja keresem már, hogy újra vegyem, de nem találom egy Müller vagy Rossmann boltban sem, pedig elégedett vagyok vele.

Lilla007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

vlvtnrbbt

2018. november 26.

Nem is tudom, pár napja használom... Nekem ez a termék semleges. A filcet használtam én is előtte, ennek jobb a formulája, nem változik pirossá nedvesség hatására sem, alig lehet leszedni is, edzés után is a helyén volt. Viszont ez az ecset vagy mi tök merev, nehezebb vele dolgozni mint a filccel, teljesen felesleges hogy 3 ága van. Azért el fogom használni, és legfeljebb a formula miatt veszem újra, ha addig nem találok valami jobbat, mert jó tartós.

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

nkltt

2018. november 15.

A brow definer filcet használtam hosszú ideig,
Nagy szerelem volt , tökéletes szemöldököt varázsolt . Tegnap előtt azonban szomorúan vettem tudomásul hogy már nem gyártják, ezért gondoltam teszek vele egy próbát . A benne levő festék szerintem ugyan az mint a régi filcesben, de ez a fej katasztrófa . Nálam nem lehet vele szálakat húzni egyáltalán . Az eredmény tartós , de a régi nyomába sem ér :(

nkltt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

A brow definer filcet használtam hosszú ideig,

szianna

2018. november 15.

Teljes kiábrándulás, semmit nem tudok vele kezdeni. Az ötlet és a kis ecset tök szuper lenne, a teszter kipróbálásakor nagyon tetszett, hogy ennyire vékony vonalakat lehet vele húzni, de a festék benne egyszerűen rettenetes. Ha újra rámegyek olyan részekre, ahova korábban már került a festékből, akkor azonnal lehordja az anyagot és ilyenkor úgy pereg le a bőrről, mintha valami tetkósrágó-tetkó lenne. Átfésülni emiatt persze nem is lehet, különben azonnal lejön az egész.
Legfeljebb olyanoknak tudom elképzelni, hogy valamennyire beválik, akiknek alapvetően is szép formájú a szemöldökük és csak dúsításra használnák, nem egészítenék ki pl az íves részt.

szianna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.