KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, Módosítva: 2018. október 11.

Kiszerelés:   0,1 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2018-as őszi limitált kiadás

"A tökéletes 2in1 megoldás: a dupla végű szemöldök formázó toll viaszos textúrája és ovális mini keféje természetes megjelenést és láthatóan teltebb szemöldököt biztosít - és hosszantartó hatást ígér!"

7 árnyalatban kapható

bbnb04

2018. október 5.

Ma pillantottam meg a Müllerben, és egyből azt gondoltam, hogy nekem ez kell. Nagy pozitívuma, hogy 7 féle árnyalatból választhatunk, nekem a 03 Graphite tűnt megfelelőnek, mivel sötét a szemöldököm. Szépen betölti a szükseges területeket. A mini kefefej valami extracuki, nagyon kényelmes vele átfésülni a szálakat, de az egész ceruza (csomagolás) kinézete nagyon megnyerő számomra. Hasonló ceruzát használtam eddig, csak ahhoz spirálkefefej tartozik (Sleek), azzal is meg voltam elégedve, de ez sokkal jobban bejön. :)

bbnb04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.