KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erős fedésű acai olajjal gazdagított körömlakk, a magasfényű finishért.

5 árnyalatban kapható

pankajanosi

2018. július 11.

Utolsó darabot ( Unmistakable Style) sikerült hétfőn lekapnom az állványról, és azóta is az van rajtam. Nagyon szép árnyalat, gyorsan szárad , és ugyan két rétegben az igazi , de már egy rétegnél sincsenek feltűnő átlátszó foltok. Ráadásul tartósnak is bizonyul, mindössze a körömvégeken kopott meg egy kicsit, ami jóformán rekordnak számít az én körmeimnél. Annyira igazságtalanság, hogy mindig akkor szűnnek meg a jó cuccok , amikor rájuk találok.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Csutak

2018. július 4.

Kivonásra kerül ez is, mert miért ne? :D Minden jó cucc, amit megszeretek megszűnik. Két árnyalatom van ebből, a Fashion Addict és az Unmistakeable Style. Két rétegben tökéletesen fed, tartós, legjobb körömlakk ever.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

nayliey

2018. június 16.

Nagyon szep szin, csillamos is, mostansag ez a maniam, imadom a markat, allat kiserlet mentes. Nincs mas amit hozza fuznek 🐰

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

HontiAgi

2018. június 3.

Nem tudom mi van velem, hogy hosszú évek után megint csillámos lakkhoz nyúltam, de ez a 04-es sötét barnás-bronzos árnyalat megvett kilóra. Szépen terül, gyorsan szárad, egész tartós is és nem egy rémálom lemosni, hiába van tele apró csillámokkal. Az egyik nyári kedvencem.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Ad-Namah

2018. május 24.

Nagyon szép színe van és egy rétegben is elég. 03 goddess of bronze árnyalatot vettem meg, és nagyon szeretem.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

wifee

2018. január 28.

04--es árnyalatban vettem meg. Tartós,szépen terül, két rétegben szoktam felvinni, de egy rétegben is tökéletesen fed. Kb 4-5 napot kibír a körmömön, mosogatás meg minden egyéb házimunka mellett.

wifee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

nicollette

2018. január 11.

Előzmény: A H&M oldaláról rendeltem tavaly egy szép barna, csillogó körömlakkot, de elhasználtam és azonnal szerettem volna egy hasonlót, így találtam meg a 01-es árnyalatot. Nagyon szép fényes és csillogó, azt hiszem megtaláltam a tökéletes utódot. Tartóssága még tesztelés alatt.

nicollette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Kinguska09

2017. november 29.

Nagyon szép elegáns színek :)
Tartós egy lakkhoz képest
Jól fed
Nem drága
Fényes
Nagyon tetszik bevállt most a téli időszakban kiválló színekben lehet kapni akinek uncsi már ilyenkor a bordó fekete annak is ajánlom hogy próbálja ki mert hamar megszereti :))

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Nagyon szép elegáns színek :)
Tartós egy lakkhoz képest
Jól fed
Nem drága
Fényes

b0rzi

2017. november 1.

5 árnyalat? Tuti vak vagyok, de én csak 4-et láttam, és amúgy egymásutánban meg is vettem őket :D
A 01, 02, 03 és 04 árnyalatok vannak meg, és bár évek óta irtózom a barna színektől és nagyon kevés helyen viselem el a barnát, igazán meglep, hogy egyszerűen imádom ezeket a színeket.
A csillámok nem nagyok benne, az ecset profi, egy rétegben is tökéletesen fed és abszolút nem csíkos, és nem oldódik fel a fedőlakktól. Fedőlakk nélkül kicsit kopik a köröm vége, de nem pattog, és még vállalható, bár én szeretek rá fedőlakkot tenni, hogy minél hosszabb ideig gyönyörködhessek a színeiben... :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

ssyakaky

2017. október 19.

04 unmistakable style van meg, szép csokoládé barna, felkenve nem annyira csillámos, mint ahogy az üvegben látszik. egy rétegben is jól fed, tartós, és napok múlva is szép fényes marad. már bánom, hogy nem vettem belőle más színben is.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!