KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erős fedésű acai olajjal gazdagított körömlakk, a magasfényű finishért.

5 árnyalatban kapható

ssyakaky

2017. október 19.

04 unmistakable style van meg, szép csokoládé barna, felkenve nem annyira csillámos, mint ahogy az üvegben látszik. egy rétegben is jól fed, tartós, és napok múlva is szép fényes marad. már bánom, hogy nem vettem belőle más színben is.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

jkrisztie2

2017. október 17.

01-es Fashion Addicted került online kosaramba Glamour napokon, milyen jól tettem hogy őt választottam! Szépséges mély étcsokibarna szín icipici arany csillámokkal, ebben az őszi napsütésben meseszép! Csak néztem, nézegettem a körmeimet a hatalmas fák alatt sétálgatva, nem tudtam betelni a lávánnyal. Imádom az őszt! 🍁🍁🍁☀☀☀

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Pötyi

2017. szeptember 24.

Gyorsan ránéztem az itteni véleményekre, mielőtt megvettem a terméket (01-es vagy 02-es, most nincs kedvem felszaladni megnézni :)). Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal, nagyon szép és tartós lakk. Ilyen teljesítményt a high end lakkjaimtól szoktam meg. Nagyon komoly a fedése, szerintem már minimum 5. napja van fent, és még mindig csak a vége kopik + bár nem szoktam gyöngyházfényű lakkot használni, tudom, hogy az egyenletes terülés probléma lehet, és na ennél aztán arra sem lehet egy rossz szava sem az embernek. Nagyon meggyőzött, el is szaladtam megvenni egy őszi-téli bordót a "sima" Catrice lakkok közül, reméleve, hogy azok is ilyen jók.

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

kisgomboc

2017. szeptember 24.

Először próbáltam ki Catrice márkájú lakkot és meglepődve tapasztaltam mennyire tartós. Két árnyalatban vettem meg ( 03- Goddness Of Bronze, és 04- Unmistakable Style), még akciósan a Rossmannban. Elég egy rétegben is felvinni, szépen fed, könnyű használni az ecsetet gyorsan szárad, és még a mosogatást is jól bírja. :) Gyönyörű őszi színekben kapható. Csak ajánlani tudom.

kisgomboc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lina14

2017. szeptember 22.

nekem is a 03 goddess of bronze van meg. csodálatos réz színe van, metál létéhez képest egyáltalán nem csíkos, és még egy réteges is és nyomdázásra is alkalmas. csodás darab, bárkinek ajánlom, aki szemet vet rá, kicsit drágébb, de teljesen megéri!!

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Zsan31

2017. szeptember 19.

Én a hétvégén vettem meg a 03-Goddess Of Bronze verziót. Beugrottam a Müllerbe és véletlenül haladtam el a pult mellett, amikor megakadt rajta a szemem...és VÉGRE a rég áhított színem! Gyönyörű rezes barna. Imádom! Ez lesz az igazi őszi színem, tökéletes! Szépen terül a festék és jól is fed, nem pattog le könnyen. Nekem a design is nagyon bejön, szerintem elegáns a kivitelezés.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

timilla

2017. szeptember 19.

Egyelőre a 01-es árnyalatot vettem meg, és teljes a szerelem. Gyönyörű mélybarna szín, selyemcukorka fénnyel és komoly tartóssággal. Mondjuk én fedőlakkot mindig használok, így a saját tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de 4 napig tökéletesen fennmarad a körmeimen, csak azért mostam le, mert más színt akartam. Nagyon jó az állaga, széles, lekerekített végű az ecsete, könnyű vele kifesteni a körmöket. Azt hiszem, veszek még más színt is, igazán jól sikerült ez a kollekció!

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

cooleva

2017. szeptember 11.

Drága szeliger információja miatt bementem a legközelebbi R-ba és hát..anyám! Nagyon nehéz választani, pazar színekban kapható ez a lakkocska, kérem szépen:-) Végül a 01-eset (csillogó bordó közeli barna) és a 05-öset (bordó) választottam, igazi őszi színek! Nagyon jó a textúrájuk, szépen terülnek , az ecset is jó széles! Most már 4 napja van a körmeimen a 01-es árnyalat, és éppen ma állt neki picit pattogni..nagyon jó teljesítmény! Pedig egy öthónapos mellett aztán meg vannak viselve a kacsóim..aki szépséges őszi árnyalatokra vágyik, azoknak nagyon ajánlom ezt a terméket!:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

csill87

2017. szeptember 6.

Úgy örültem ennek a kollekciónak mikor megláttam és szerencsére a mi kis pici Rossmannunkban is lehet kapni. Úgy láttam, hogy nagyon népszerű, mert mire oda jutottam már csak néhány darab maradt belőle. Én is nagyon örülök, hogy visszajött a divatba, úgy 10 éve is szívesen kenegettem ezeket a sötét telt barna lakkokat, tiszta nosztalgia :)
De a lakkról: a régi Catrice lakkokat nem szerettem, mert nagyon béna volt az ecsetük, de ez nem olyan, teljesen normális, hagyományos, könnyen kezelhető ecsetük van. A lakk állaga is nagyon jó, meglepően hamar megszárad, tartós is, ami nem hátrány az ilyen sötétebb színeknél. Egyedül a csomagolása zavar, ami ugyan szép lenne, de nagyon hamar kopik róla az arany felirat, a kupak pedig nagyon gagyi vékony műanyag, ami inkább olcsó hatást kelt. De ezt leszámítva tényleg semmibe nem tudok belekötni :) szuper kis cucc. Még csak egy színt vettem meg, én is a 04-est, ami gyönyörű nagyon sötétbarna kis arany csillámokkal, de biztos, hogy lesz még több színem is.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

szeliger

2017. szeptember 1.

2017.aug.28.
04 Unmistakable Style árnyalatban. Valami egészen nagyszerű színárnyalat így a nyár végén, az ősz beköszöntével. Meleg, csokibarna, benne nagyon apró, rezes csillámok, amik normál fényben fel sem tűnnek, csak a direkt napfényben vagy az éles esti lámpafénynél.
A lakk üvege is elegantos, a színek mindegyikéhez jól passzol a levehető vörösaranyszínű kupak. Alatta jól kézreálló recézett fekete kupak, a fogása a lakkozás során kifogástalan. Dicsérő szavak illetik az ecsetet is, ami széles (pedig én inkább a keskeny ecseteket szeretem), lapos és szépen teríti a festéket.
A lakk egy rétegben is jól fed, vállalható, ugyanakkor két rétegben teltebb, egyenletesebb színű. Hamar szárad, a második réteg szinte azonnal kenhető.
Egy kis szépséghibája van, nekem még négy-öt óra múlva sem lesz olyan kemény a felülete, amennyire én azt megszoktam és elvárnám, a keményebb-élesebb tárgyak bizony ha alig láthatóan is, de nyomot hagynak rajta.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele, csodaszép szín, fényes és sima felület a drogériából, pénztárca barát áron, érdemes kipróbálni.

2017.szept. 1.
A Rossmannban kiárusítás alatt van, hatszázvalahány forintra engedték az árát, akit érdekel, most siessen megnézni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

2017.aug.28.

2017.szept. 1.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!