KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erős fedésű acai olajjal gazdagított körömlakk, a magasfényű finishért.

5 árnyalatban kapható

Catrice Brown Collection Nail Lacquer 03 Goddess Of Bronz
Ár: 500 Ft , Eladó: monibakonyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged/ Szekszárd, fizetés: Fizetés banki utalással. Postával küldöm/ személyes átvétel lehetséges.

nicollette

2018. január 11.

Előzmény: A H&M oldaláról rendeltem tavaly egy szép barna, csillogó körömlakkot, de elhasználtam és azonnal szerettem volna egy hasonlót, így találtam meg a 01-es árnyalatot. Nagyon szép fényes és csillogó, azt hiszem megtaláltam a tökéletes utódot. Tartóssága még tesztelés alatt.

nicollette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Kinguska09

2017. november 29.

Nagyon szép elegáns színek :)
Tartós egy lakkhoz képest
Jól fed
Nem drága
Fényes
Nagyon tetszik bevállt most a téli időszakban kiválló színekben lehet kapni akinek uncsi már ilyenkor a bordó fekete annak is ajánlom hogy próbálja ki mert hamar megszereti :))

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Nagyon szép elegáns színek :)
Tartós egy lakkhoz képest
Jól fed
Nem drága
Fényes

b0rzi

2017. november 1.

5 árnyalat? Tuti vak vagyok, de én csak 4-et láttam, és amúgy egymásutánban meg is vettem őket :D
A 01, 02, 03 és 04 árnyalatok vannak meg, és bár évek óta irtózom a barna színektől és nagyon kevés helyen viselem el a barnát, igazán meglep, hogy egyszerűen imádom ezeket a színeket.
A csillámok nem nagyok benne, az ecset profi, egy rétegben is tökéletesen fed és abszolút nem csíkos, és nem oldódik fel a fedőlakktól. Fedőlakk nélkül kicsit kopik a köröm vége, de nem pattog, és még vállalható, bár én szeretek rá fedőlakkot tenni, hogy minél hosszabb ideig gyönyörködhessek a színeiben... :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

ssyakaky

2017. október 19.

04 unmistakable style van meg, szép csokoládé barna, felkenve nem annyira csillámos, mint ahogy az üvegben látszik. egy rétegben is jól fed, tartós, és napok múlva is szép fényes marad. már bánom, hogy nem vettem belőle más színben is.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

jkrisztie2

2017. október 17.

01-es Fashion Addicted került online kosaramba Glamour napokon, milyen jól tettem hogy őt választottam! Szépséges mély étcsokibarna szín icipici arany csillámokkal, ebben az őszi napsütésben meseszép! Csak néztem, nézegettem a körmeimet a hatalmas fák alatt sétálgatva, nem tudtam betelni a lávánnyal. Imádom az őszt! 🍁🍁🍁☀☀☀

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Pötyi

2017. szeptember 24.

Gyorsan ránéztem az itteni véleményekre, mielőtt megvettem a terméket (01-es vagy 02-es, most nincs kedvem felszaladni megnézni :)). Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal, nagyon szép és tartós lakk. Ilyen teljesítményt a high end lakkjaimtól szoktam meg. Nagyon komoly a fedése, szerintem már minimum 5. napja van fent, és még mindig csak a vége kopik + bár nem szoktam gyöngyházfényű lakkot használni, tudom, hogy az egyenletes terülés probléma lehet, és na ennél aztán arra sem lehet egy rossz szava sem az embernek. Nagyon meggyőzött, el is szaladtam megvenni egy őszi-téli bordót a "sima" Catrice lakkok közül, reméleve, hogy azok is ilyen jók.

Pötyi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

kisgomboc

2017. szeptember 24.

Először próbáltam ki Catrice márkájú lakkot és meglepődve tapasztaltam mennyire tartós. Két árnyalatban vettem meg ( 03- Goddness Of Bronze, és 04- Unmistakable Style), még akciósan a Rossmannban. Elég egy rétegben is felvinni, szépen fed, könnyű használni az ecsetet gyorsan szárad, és még a mosogatást is jól bírja. :) Gyönyörű őszi színekben kapható. Csak ajánlani tudom.

kisgomboc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lina14

2017. szeptember 22.

nekem is a 03 goddess of bronze van meg. csodálatos réz színe van, metál létéhez képest egyáltalán nem csíkos, és még egy réteges is és nyomdázásra is alkalmas. csodás darab, bárkinek ajánlom, aki szemet vet rá, kicsit drágébb, de teljesen megéri!!

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Zsan31

2017. szeptember 19.

Én a hétvégén vettem meg a 03-Goddess Of Bronze verziót. Beugrottam a Müllerbe és véletlenül haladtam el a pult mellett, amikor megakadt rajta a szemem...és VÉGRE a rég áhított színem! Gyönyörű rezes barna. Imádom! Ez lesz az igazi őszi színem, tökéletes! Szépen terül a festék és jól is fed, nem pattog le könnyen. Nekem a design is nagyon bejön, szerintem elegáns a kivitelezés.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

timilla

2017. szeptember 19.

Egyelőre a 01-es árnyalatot vettem meg, és teljes a szerelem. Gyönyörű mélybarna szín, selyemcukorka fénnyel és komoly tartóssággal. Mondjuk én fedőlakkot mindig használok, így a saját tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de 4 napig tökéletesen fennmarad a körmeimen, csak azért mostam le, mert más színt akartam. Nagyon jó az állaga, széles, lekerekített végű az ecsete, könnyű vele kifesteni a körmöket. Azt hiszem, veszek még más színt is, igazán jól sikerült ez a kollekció!

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Iron Oxides

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!