KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1089 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A különösen finom filces applikátorral garantált a pontos felvitel továbbá különböző tusvonalak elkészítésére is alkalmas ez a szemkihúzó toll. A mély fekete formula 100%-ban vízálló és nem kenődik el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fayette

2017. szeptember 11.

Az első három használatot bírta, aztán már alig fogott, még szürkén is. Vízállónak se vízálló, kopik mintha muszáj volna neki. Szörnyű, kuka.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kicsim1978

(!)
2016. július 2.

Régen profi tusvonalazó voltam,gondoltam ez nem pont tus,de gyakorolni jó lesz!Hatalmasat csalódtam!Pàr hasznàlat utàn alig fog,és nem tömör vonalat húz,hanem a vonal közepe üres több àthúzàsra is.Kuka lett a vége!

kicsim1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Strangetoxic

2016. február 5.

Az elején örültem neki, h milyen precíz vonalat tudok vele húzni, és h erős fekete színe van. Aztán a második használatnál alig fogott, darabokba kopott le a tusvonalam, pedig vízzel sem érintkezett.

Strangetoxic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.