KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2013. március 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó színnel. 4 órán át az ajkakon marad.

Kiszerelés: 5 ml

Ár: 999 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: bank utalási, személyes

HyperBunny

2014. április 8.

Még ezer éve vettem egy ilyen potom pénzért, most szomorúan látom, hogy ezeket már nem gyártják. Hétköznapra leragadtam a "max valami természetes színű szájfény" szinten, egy narancsos-rózsaszín, kissé csillámos darabom van. Én szeretem, de már a végén járok. :( Szájfénytől nem várok nagy csodát, ne legyen túl ragadós, mert az zavar. A szaga mondjuk elég furi, talán köményre emlékeztet, meg sajnos a csillámok is hajlamosak elmászni az egész arcomra, de még belefér. :D

HyperBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

bogcsilike

2014. február 8.

nekem lila van meg!

bogcsilike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

nekem lila van meg!

_ca_

2013. december 7.

Nekem bevált. A saját kategóriájában mindenképpen ajánlott, viszonylag tartós, nem túl ragacsos és kellemesek a színei. Egy drágább terméket könnyebb tökéletesen eloszlatni, de ezzel a szájfénnyel sem túl bonyolult dolgozni. Ugyan nem annyira intenzív az árnyalat, mint a tubusban, de én ezzel a sötétbordós árnyalattal bajban is lennék, ha úgy lenne.

_ca_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

széva

2013. október 23.

Az én újságomhoz rózsaszínes volt ,nem nagyon szeretem a ragacsos kencéket,de szép a színe és mikor hazaértem a bevásárló körutamról még mindig látszott a számon .Kap még egy csillagot mert imádom a színét :-)

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

Natalka

2013. szeptember 22.

Nem tudom mennyi ilyenje van még a MarieClaire-nek, de most én is beleszaladtam a legfrissebb számához csomagolva a bordó árnyalatba. Még gondoltam is, h úgyis mindenhol azt harsogják, h ezek a borvörösek, lilák a menők idén télen, bajom nem eshet :D
Meglepően masszív az tubusa/csomagolása, olyan nehéz, mintha üvegből lenne (de persze vastag műanyag). Úgy tűnik, mintha finoman csillámos lenne, de felkenés után ebből az égvilágon semmi nem látszik (szerencsére), így is nagyon feltűnő, intenzív az árnyalat. Nekem pont elég, amennyit az applikátor felvesz, jól eloszlatható, krémes, és nem csomósodik, tartós. Viszont maga a szín szerintem nekem nem áll túl jól... mintha öregítene kicsit. Azért kísérletezek vele még, h milyen sminkhez állná meg a helyét.

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Elmegy..nekem egy lila van meg és egy meggy színű... de egyik sem mutat jól...
az illata isteni,az aplikátora jó,az üvege is szép... de nem tartós...és nem krémes :(

Tiara MCmill
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Elmegy..nekem egy lila van meg és egy meggy színű... de egyik sem mutat jól...

Bb.Sophie

2013. július 6.

MC-t vettem, ahhoz volt ajándék. :) Ott ahol én vettem, csak sötétbordó volt, meg sem néztem mert tudtam h úgyis kidobom vagy elajándékozom. Aztán mégis kipróbáltam. Nem bántam meg, szép színe van, istenien megy a sötétlila hajamhoz és a hófehér bőrömhöz. Szájceruza-alapra kenve nekem 2-3 órát bírt evés/ivás nélkül, minimális kopással. :) Nagyon megkedveltem, biztos elhasználom.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

tkaukal

2013. július 6.

Ajándékba kaptam, a színe szép, de inkább olyan ragacsos, és hamar lejön..

tkaukal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Ajándékba kaptam, a színe szép, de inkább olyan ragacsos, és hamar lejön..

mrnn

2013. április 6.

A "bugyi rózsaszín" verziót kaptam az újsághoz,egyébként első próbám a márkával. Problémám vele,( mint a legtöbb szájfénnyel ) , hogy felvitel után nem marad szinte semmi a színéből , szép fénye van , de élettelen ami a színvilágot illeti! Ragadást illetően átlagos, hétköznapra abszolút elhasználható, de a buliban nem ezzel fogsz hódítani ;) .
Egyébként a "már nem gyártják" felirat árulkodó,nyilván van jobb terméke is a márkának :) .

mrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Mizsi89

2013. március 28.

Nekem a szilvás-színű van meg, és húúúúúúúú :))) Imádom!!! A kissé szigorú arckifejezésem mellé, olyan, mintha valami domina-bálba mennék, óriási :D

Mizsi89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Emolliensek: Octyldecanol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Anise Alcohol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Aluminum Silicate
Tartósítószerek: BHT, Propylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!