KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzRose, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Professzionális filc formájában az egyenes vonalakért és az igazi macskaszemért.

Ár: 800Ft , Eladó: katpro
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után elsőbbségivel postával küldöm :)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sterlingsilver

2017. december 17.

Ma vettem az Auchanban 2 másik Catrice kencefice társaságában. Bevallom őszintén még nagyon béna vagyok a vonalak húzásában, így inkább gyakorlásnak vettem meg. Nehézkes lesz vele megtanulni, de nem lehetetlen. Legközelebb normális ecseteset fogok venni. Egyelőre adok néki 4 csillagot, mert még nem csinált nálam semmi rosszat, nekem kell gyakorolni.

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

agica7

2017. november 3.

Nem lehet vele szép tusvonalat húzni, annyira ,,kemény'' a feje, hogy szinte kibökte a szemem :( pedig szeretem a catrice termékeket, de ez nagyon rossz.

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Minomi

2017. október 22.

Már viszonylag régen vettem, de nem használtam sokat, nekem nagyon nem jött be. Folyton elkenődött, nem fogott rendesen, vagy ha igen, akkor is halványan. Csak az összetevői miatt érdemli a 2 csillagot, meg azért, mert olykor-olykor sikerült egész vékony vonalat húzni vele.

Minomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

imjohi

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 16.

Az itteni vélemények elég réginek bizonyulnak, ezért gondoltam írok egyet róla :) Talán májusban vettem meg az első eyeliner pen-t és hát mit ne mondjak, most vettem meg a harmadikat :D Azóta változtathattak a formuláján, mert nekem egész nap tart és a színe omg nem is írok inkább többet :DD Csak ajánlani tudom...fantasztikus!!!

imjohi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

mano

2016. november 23.

Utálom, pénzkidobás volt! Ssajnos valamiért én sem olvastam el az itteni véleményeket, pedig mindig szoktam. Közel sem fekete a színe, inkább halvány szürke/barna, lehetetlen vele szép cicaszemet húzni, a tartóssága pedig szóra sem érdemes. És ha mindez nem lenne elég, a nap végére még a szemhéjamra is felragad - legalább nem kell a mélyítővonallal vacakolni, odamászik ez magától is. Kerüljétek el.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

czetterjuli

2016. október 17.

Hát ez a toll valami borzalom.. Elkövettem a hibát, hogy vásárlás előtt nem néztem meg a véleményeket Krémmánián, hanem csak gondoltam egyet és erre esett a választásom, amit hamar meg is bántam. A színe sem elég fekete, és nehéz vele szép vonalat húzni, de mindegy is, mert egy óra múlva már pandaszemem van az elkenődött tustól.

czetterjuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2016. június 25.

Szent ég...ez gáz. :D Mire megszárad olyan sötétszürkés-zöldes színe lesz. :DD De legalább nem kenődik..viszont a színe az akkor sem okés..

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 25.

ipszilonze

2016. május 24.

Ajándékba kaptam, eleinte nem nagyon tudtam vele dolgozni és nem is volt túl fekete, úgyhogy hanyagoltam, és bent maradt a kocsiban a tűző napon. Nem tudom amiatt-e, de azóta úgy fog, mint az álom. Igaz, túl vastag vonalat nem tudok húzni vele, mert felkenődik, de legalább használható állapotba került.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

missmomsen

2016. április 22.

Csak a kialakítása miatt vettem meg, gondoltam, könnyebb lesz egy filccel dolgozni, mint ecsettel. 4. napja használom, de a szín már nem olyan intenzív, mint első nap, maga a filc pedig kezdi magát megadni, kiszálasodik a vége.
Nem egy nagy kiadás, de azért mégiscsak többet vártam tőle...

UP: tényleg gyönyörű vonalat lehet húzni vele. Ám mégiscsak lepontoznám, mert kopik, mint atom. Nem is izzadtam le :D És ragad tőle a szemhéjam. Brrr.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 22.

Nem egy nagy kiadás, de azért mégiscsak többet vártam tőle...

Lylien

2016. március 12.

Szeretem a Catrice termékeket, de ez csalódás volt. Két pontot az összetevőkre és a szép (többnyire tartós) színére kap.
Ami nem tetszett, hogy hiába nem vízálló, nehéz lemosni, csak szétmaszatolom az arcomon. A tus hegye, ami egyébként jó kialakítású, könnyen tönkremegy, utána pedig már nem is fog rendesen. A színe miatt lehetett volna kedvenc, de a leírtak alapján nem veszem újra.

Lylien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice