KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló tusfilc, mely erősen pigmentált, és gyorsan zárad. Vízállóságának hála különösen tartós. A vékony filctoll hegye lehetővé teszi a pontos és egyszerű felvitelt.

Kiszerelés 1 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

niki526

2018. június 19.

Tesztelés nélkül vettem meg, szerintem hiba volt, hogy elfelejtettem, mert valószínüleg más terméket vettem volna. A filc része könnyen használható, maga a tus viszont nem élénk fekete, hanem halvány szürke és vizes az állaga. Vízállóságát tekintve nem vettem észre, hogy extra tartós, de nem kenődik, nem tűnik el a tusom napközben, szóval ez már félsiker. Ennek ellenére nekem használható a mindennapokban, de kicsit csalódtam.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

RachelZ

2018. június 2.

Alapvetően szeretem a Catrice termékeket, de ez valami BORZASZTÓ!!! Halványszürke színű, híg állagú, abszolút használhatatlan. Nagy csalódás!!!

RachelZ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Erus15

2018. április 18.

Mivel most gyakorolom a tusvonal rajzolást, ezért egy olcsó és filces tust szerettem volna. A pigmentáltsága nem túl jó viszont könnyű vele dolgozni. Nem a legjobb termék, de gyakorláshoz megteszi.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kittenpurrantino

2017. augusztus 4.

Viccnek jó. Barnás, folyós, több rétegben is foltos. A filccel pontosan lehet dolgozni, de ennyi a pozitívum. Utolsó esélyként leteszteltem, nem vízálló.

kittenpurrantino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ingrido

2017. június 6.

WTF???? Az előttem szólók mindent elmondtak már. (Csak én későn olvastam el.) Pen-pineapple- apple-pen!

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Beba01

2017. február 14.

Sikitok olyan szörnyü csalodás!Ennyi pénzért kuka.A színe -olyan barnás inkább,vízálló-simán újjal leszedhető.KUKA KUKA KUKA!!!/

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Svetlana

2016. augusztus 15.

Nem fog,hamar beszárad, nem vízálló....

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Nem fog,hamar beszárad, nem vízálló....

a12smuk

2016. július 17.

Vízálló,erősen pigmentált és tartós.....ennél a résznél nagymama levette a szemüvegét és nagy sóhaj kíséretében becsukta.... a mesekönyvét.
Ez egy (vég)termék.Többet nincs is kedvem firkálni róla.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Ez egy (vég)termék.Többet nincs is kedvem firkálni róla.

ladora1004

2016. április 28.

Ha lehetne -1 pontod adnék rá, ennyi tömören a véleményem. Semmire nem jó.

ladora1004
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Ha lehetne -1 pontod adnék rá, ennyi tömören a véleményem. Semmire nem jó.

krita80

2016. március 15.

Nagyon szeretem! Tartós,szép fekete. Nem erősségem a kontúr meghúzása,de ezzel a termékkel nekem könnyebb. Egy hete használom. Egyenlőre ez a kedvencem.

krita80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.