KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. november 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Vízálló tusfilc, mely erősen pigmentált, és gyorsan zárad. Vízállóságának hála különösen tartós. A vékony filctoll hegye lehetővé teszi a pontos és egyszerű felvitelt.

Kiszerelés 1 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kittenpurrantino

2017. augusztus 4.

Viccnek jó. Barnás, folyós, több rétegben is foltos. A filccel pontosan lehet dolgozni, de ennyi a pozitívum. Utolsó esélyként leteszteltem, nem vízálló.

kittenpurrantino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Ingrido

2017. június 6.

WTF???? Az előttem szólók mindent elmondtak már. (Csak én későn olvastam el.) Pen-pineapple- apple-pen!

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Beba01

2017. február 14.

Sikitok olyan szörnyü csalodás!Ennyi pénzért kuka.A színe -olyan barnás inkább,vízálló-simán újjal leszedhető.KUKA KUKA KUKA!!!/

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Svetlana

2016. augusztus 15.

Nem fog,hamar beszárad, nem vízálló....

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Nem fog,hamar beszárad, nem vízálló....

a12smuk

2016. július 17.

Vízálló,erősen pigmentált és tartós.....ennél a résznél nagymama levette a szemüvegét és nagy sóhaj kíséretében becsukta.... a mesekönyvét.
Ez egy (vég)termék.Többet nincs is kedvem firkálni róla.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Ez egy (vég)termék.Többet nincs is kedvem firkálni róla.

ladora1004

2016. április 28.

Ha lehetne -1 pontod adnék rá, ennyi tömören a véleményem. Semmire nem jó.

ladora1004
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Ha lehetne -1 pontod adnék rá, ennyi tömören a véleményem. Semmire nem jó.

krita80

2016. március 15.

Nagyon szeretem! Tartós,szép fekete. Nem erősségem a kontúr meghúzása,de ezzel a termékkel nekem könnyebb. Egy hete használom. Egyenlőre ez a kedvencem.

krita80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

andi90

2016. február 9.

A legelső Catrice termékem ez volt. Első használatkor szuper volt botlban és otthon egyaránt, habár tényleg felszedi a már felrajzolt vonalat. Pozitívum, hogy gyorsan szárad, és nagyon szép fekete a színe. Azóta viszont (1-2 hét után) már semmire nem jó. Forró vízbe mártottam, hátha jobb lesz,de semmi. Egyik oldalával lehet még rajzolni, de nevetséges........Inkább a másik, tubusos tusom használom, míg be nem szerzek valami normálisat. Nem dobom ki, mert arra gondoltam, előre bepöttyözöm vele mindkét szememen a vonalat, amit utána megrajzolok a tusommal. Legalább valamire használom ennyi pénzért, plusz még kezdő tushasználó vagyok, tehát nem sikerül a két szemem egyformára megcsinálni, talán a pontozás segít.
Szerencsére nem tántorított el ez a kis bökkenő a Catrice termékektől, mert azóta van pár más cuccom és végtelenül imádom őket!!!!

andi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

maruani

2016. január 12.

Oké, olvasom a többi véleményt, és mintha nem ugyanarról a cuccról beszélnénk - lehet, hogy nem ugyanarról a cuccról beszélünk? Vagy csak az új seprű seper jól? Két napja vettem a szemhéjtust, és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Szénfekete, fényes, könnyen kezelhető, és ha Budapestet elsöpörné az atomakopalipszis, a hullámon még mindig ott lenne a tusvonal, erre mérget veszek. Ennek örömére persze le se lehet mosni, de ez legyen a legnagyobb bajom.
Két használat után tehát öt csillag, és nálam megtartja ezt az öt csillagot, ha legalább három hónap intenzív használatot ki tudok belőle húzni - ezért a pénzért többet nem várok.
UPDATE
Lepontoztam. Néhány hetet bírt, utána beszáradt, elszürkült.

maruani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

UPDATE
Lepontoztam. Néhány hetet bírt, utána beszáradt, elszürkült.

Forster

2015. november 20.

2 Ft-ot nem ér. Két hét alatt beszáradt, van még valami barnás f@s színe, de kuka. Soha többet. Ennyire gyenge termékkel már régen találkoztam.

Forster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Tartósítószer.