KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2014 novemberi limitált kiadás

A folyékony, magasan pigmentált textúra és a szemhéjtusban lévő lila és kék csillámok különleges hatást keltenek.

C01 Peacocktail árnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tuzki

2015. január 23.

Valóban nagyon szép ez a tus! Felkenés után engem egy bogár páncéljára emlékeztet, ahogyan csillog a fényben (zöldek, lilák és barnák váltogatják egymást, klassz színkombinációk). Könnyen használható, jó minőségű ecsete van, szép vékony vonalat lehet vele húzni. Két rétegben eléggé erősen fed és amin meglepődtem, hogy szemhéjalap nélkül is sokáig tartós, nem kopik. Micellás vízzel egyszerűen le lehet mosni. Nagyon egyedi, de nem kirívó, ízléses, különleges alkalmakra vagy ünnepekre is használható. Több ilyen szépséggel is kijöhetne a Catrice (többek között a limitáltsága miatt hagyom meg különleges alkalmakra) :)

tuzki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Kmanci

2014. december 13.

Ez a termék telitalálat lett ebben a kollekcióban. Imádom, gyönyörű. Amúgyis szeretem a holografikus cuccokat, de ami kékes-zöldes-lilás, az azonnal felkelti az érdeklődésem. Amint megtudtam, hogy kikerült a kollekció rohantam érte a Müllerbe. Valóban kell 2 réteg, hogy tökéletes legyen, de ennyit el tudok neki nézni, később mindenért kárpótol. Tartós, de sminklemosóval szépen lejön. Sokan dícsérik, figyelemreméltó kis tus.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 13.

fanni413

2014. november 28.

Nagyon szép azíne van, a teljes fedéshez 2 réteg kell. Gyorsan szárad, nem morzsálódik, és este könnyen lemosható.
Csak ezt használtam, mióta megvan.

fanni413
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Csak ezt használtam, mióta megvan.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Tartósítószer.