KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Ár: 600 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, készpénz

kovexti

2018. június 18.

Nekem nem jön be. Termesztés hatású pillákat csinál, de rólam teljesen lepereg pár óra múlva.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

vicus11

2018. június 14.

Picit hosszít a pillákon, nem potyog, könnyű vele dolgozni, egy teljesen átlagos spirál, nekem semmi extrát nem nyújtott.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

vadvirag919

2018. június 8.

Tavaly találkoztam ezzel először ezzel a spirállal a pixi bag-ben, és sikerült véleményezni a másik verziójánál. Most vettem újra, feketében ez a legjobb. Szép, tartós, nagyon fekete. Felváltva használom egy sötétbarna Yves Rocher spirállal, mikor melyik illik a sminkemhez. A múltkor négy csillagot kapott tőlem, most h újravételre volt érdemes, megkapja a max pontszámot.
Hajlamos kicsit peregni, illetve hamar megváltozik az állaga, de tulajdonképpen "romlottan" sem töri a pilláimat.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

danyadi77

2018. június 6.

update: most, hogy egy ideje már használom, kezdek jobb véleménnyel lenni róla. Ki kell hozni belőle a jót.

KM boxban volt, de csak mostanában kezdtem el használni. Semmi extra. Annak, aki nem használ rendszeresen spirált, talán feldobja a megjelenését, de amúgy teljesen átlagos, sőt. Nekem nem emel, nem fest, talán a színe még rendben van.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

BTLaura

2018. június 1.

KM boxban érkezett, csak mostanra fogytak el a régebbiek és avattam fel. Kezdtem azt hinni az enyémmel van csak baj, de a frissebb véleményeket olvasva rájöttem, hogy nem. A keféjét szeretem, de azért össze tudja tapasztani a pillákat, ha nem figyelek oda. Eddig csak magasabb árkategóriás spiráljaim voltak, ezért ennek örültem, mert jó lenne egy barátibb árú kence, de nem ez lesz az. Kb alig látok valamit belőle. Sem a "blackest", sem a "false lashes" hatás nem mutatkozik meg nálam, az alsó pillákon maszatolódik is.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

vanda102

Korcsoport: < 18
2018. május 30.

Nekem a valaha használt kedvenc szempillaspirálom. Sokmindent próbáltam már, de csak ez vált be igazán. Minőségi és az árát is megéri.

vanda102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 30.

zsofiab

2018. május 21.

KM dobozban volt, így jutottam hozzá. Először azt hittem, hogy egész jó, de aztán sajnos csalódnom kellett benne. Az igaz, hogy viszonylag hatékonyan emeli és íveli a szempillákat, de nem lesznek hosszabbak és dúsabbak. Az pozitívum, hogy nem ragasztja össze a pillákat, de azért vannak benne pici csomók, amik ráragadnak a szálakra. A színével meg vagyok elégedve, viszont a tartósságával annál kevésbé. Pár órával a felkenés után már mosódik és pereg ezért adok neki ennyi csillagot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Mamamacica

2018. május 20.

Nagyon jó spirál, intenzív fekete színe van, megemeli a szempillatöveket, dúsít is, nem kenődik fel a szemhéjra, az ára sem vészes. Annak ajánlom, akinek hosszabb, de szögegyenes pillái vannak. Sajnos az utóbbi időben megváltoztathattak benne valami összetevőt, mert amit kb. 3-4 hónapja vettem az nem potyogott a szemem alá, de amit pár hete vásároltam, az igen. Lehet hogy selejtes darabot fogtam ki? Ettől függetlenül 5*, mert nem irritálja a szemem, nem gyullad be a szempillatövem és műszempilla hatás is elérhető vele.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Candy21

2018. május 17.

Azért vettem meg mert a lovely curling pump up a kedvenc spirálom és ennek nagyon hasonló a keféje, de ez a spirál nem fest olyan szép pillákat. Kicsit ível és hoszzít. Picit tapaszt, a festék állag nagyon tetszik szép fekete a színe. Átlagos hétköznapi pillákat lehet vele elérni. A tartósságával elégedett vagyok.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

rtteszvesz

2018. május 15.

KM boxban volt, most értem a végére. Semmi extra. Nekem a lovly olcsóbbja jobban bejött. Nem bánom, hogy kipróbálhattam, de visszatérek a lovlyhoz.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.