KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

gretik246

2018. december 12.

Régóta ezt a spirált használom. Nekem nagyon bevált.
Nyárra műszempillákat szoktam rakatni és miután leszedetem eddig még az elgyengült, pici szempillákból is szépet csinált minden évben.
Ár-érték arányban szerintem nagyon jó, többször újravettem már és újra is fogom.
Magasan veri a drágább kategóriájú spirálokat is.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Régóta ezt a spirált használom. Nekem nagyon bevált.
Magasan veri a drágább kategóriájú spirálokat is.

Ramona01

2018. november 25.

Elég időigényes a felvitele. Nagyon kevés festéket vesz fel és jó párszor át kell menni vele a pilláimon, ezért cserébe egy "semmiextra" effektust kapok. Kicsit hosszít, nem tapaszt, de semmi több. Lehet, hogy csak rossz darabot fogtam ki, de biztos, hogy nem veszem újra és abban is kételkedek, hogy egyáltalán el fogom-e használni.

Ramona01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

marsala

2018. november 13.

Nem szeretek semmit sem kidobni, de ez 3 használat után landolt a kukában. Szép, természetes pillákat eredményez, de 3 óra sem kell és fele a szemem alá kerül... így használhatatlan számomra.

marsala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

beauty7

2018. november 13.

Úgy érzem végre megtaláltam az igazi szempillasmprált. Először a vízálló változatát vettem meg ami hosszú távon nem vált be. Ez viszont nagyon szép, hosszú, sűrű és ívelt pillákat csinál, ráadásul nagyon olcsó. Elég nehéz vele úgy dolgozni hogy ne fogja össze a szemhéjam, de megoldható ha van kellő rutin. Nekem nem csomós tőle a szempillám, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, én ezt tartom a legnagyobb előnyének. Most úgy néz ki ez lesz a legtöbbet újravásárolt szempillaspirálom, csk ajánlani tudom.

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Picieri

2018. november 6.

Nekem bejön. Még csak most nyitottam ki,egy beauty boxban volt. Érdekes a keféje, ilyennel még sosem dolgoztam, de tetszik. Nagyon szépen fedi a pillákat, igaz egyszer-kétszer át kell menni rajta, de szépen szétválaszt és hosszít. Nem lesz drámai a hatás, de nekem inkább ezek a végeredményű spirálok jönnek be. Természetes hatást kölcsönöz, könnyű lemosni, nem pereg.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

moma

2018. október 30.

UPDATE: 2 hét használat után belejöttem, LASSAN és ÓVATOSAN kell FELKENNI, akkor talán szép és HOSSZÚ lesz, de tudni kell, hol a határ, mert ÖSSZERAGAD az egész. LEMOSNI nagyon NEHÉZ, de nem pereg.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de CSALÓDÁS. SEMMI EXTRA, a szempillám NEM lett HOSSZABB, SE DÚSABB, alig visz fel festéket...azoknak biztos jó, akiknek több pillája van és rendezettek, de nálam az eddigi BEFUTÓ az ALVERDE False lashes spirálja.

moma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

bri16

2018. október 29.

Tökéletesen szét választja a pillákat, megfelelő mennyiségű festéket visz fel. Tartós, nem potyog.

bri16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

sweetmedusa

2018. október 22.

Az első benyomásom az volt, hogy milyen jó sok festéket visz fel, felbontás után nem olyan folyós és vizes, hogy órákig kell kenegetnem mire valami meglátszik.. viszont ez a sűrű állag ha több rétegben akarom felvinni már nem olyan előnyös mert csak összetapasztja a szempillákat. Nagyon kell vigyázni hogy ne egy nagy csomó legyen a végeredmény. Majd megpróbálom milyen ha egy kicsit hígítok rajta szemcseppel. Mert egyébként nagyon jó, hogy kb. fele annyi időre van szükségem a hangsúlyos pillákhoz. Viszont mivel sűrű és ragacsos állagú nem igazán hosszít, csak vastagít, szépen hosszabbítani tapasztalataim szerint inkább a hígabb állagúak tudnak jobban.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Dorci1987

2018. október 17.

Egészen eddig a CATRICE IT PIECES ROCK COUTURE EXTREME VOLUME 24H SZEMPILLASPIRÁL-ját használtam, ezt kerestem most is, de nem volt, és ahelyett esett erre a választásom. Hát, nagyon-nagyon örülök, hogy így jött ki, ugyanis a másik nagyon sok festéket tesz a pillákra, és rettentően összetapasztja őket. Azzal akkor lehet igazából tényleg szép pillákat csinálni, amikor már kevés van benne. Ezzel viszont nagyon szépen szét lehet választani őket, több rétegben is sokkal természetesebb és dúsabb a hatás, és bár pereg (viszont alig kenődik és könnyen le lehet mosni), és olcsó is, így jó ár-érték aránya miatt megkapja az 5 csillagot :)

Dorci1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

MrsBean

2018. október 15.

Nagyon szép, rendezett pillákat eredményez, nem kell belőle sok, nem pereg, ellenben könnyebben és tisztábban lemosható mint bármely eddigi spirálom.
Szeretem

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Szeretem

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.