Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: vera01, Módosítva: 2017. november 17.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

Ez a szempillaspirál a sikeres Glam & Doll kollekció új tagja. A hajlított elasztikus kefe elér minden szempillát és befedi őket az ultrafekete textúra már az első felvitelnél. A dúsító formula megemeli a szempillákat a drámai eredményért.

Ár: 1329, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
Ár: 600 Ft. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás, készpénz

Kingácska0807

2018. szeptember 16.

Nagyon jól építhető ez a spirál. Nem visz fel sok festéket a kefe, könnyű használni. Nem tapaszt, nincs póklábacska. Szépen kiemel, dúsít is valamennyire, és ível. Ennyi pénzért tökéletes. + hatalmas plusz pont a CF.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Loona

2018. szeptember 10.

Pont akkoriban volt újdonság, amikor amúgy is lassan esedékes volt új szempillaspirál után néznem (az addig használtat nem terveztem újravenni). Konkrétan a nézelődésig nem is jutottam még el, amikor rövid időn belül két-három helyen is szembe jött ez, a vélemények szimpatikusak voltak róla, a végső löketet pedig az adta meg, hogy a keféje pont olyan volt, mint annak, amit előtte használtam és szerettem. Nem is álltam neki más lehetőségek után nézelődni, hanem fogtam és megvettem ezt. És azóta se nézelődök, csak veszek belőle egy újat, ha itt az ideje :)

Nem használok mindennap szempillaspirált, inkább csak alkalmakra, buliba, és olyankor sem a brutál műszempilla-hatást keresem, csak arra van szükségem, hogy hangsúlyozzon, hosszítson, és mindezt lehetőleg szépen ívelve tegye. Ez tudja mindezt: szép, az eredetijeimhez képest kifejezetten hosszú, mégis természetes hatású és ívű pillákat tudok vele rittyenteni magamnak. Brutál mű-hatást szerintem nem lehet vele elérni, ebből a szempontból a neve szerintem kicsit félrevezető, viszont szeretem azt is benne, hogy ha néhanapján valami miatt mégis erősebb, már-már műszempilla-hatásra van szükségem, akkor is számíthatok rá: nagyon jól építhető, több rétegben egyre fokozható a hatása, a szép ívét pedig így is szépen tartja. Emiatt mondjuk nekem eleinte szokni, kellett a használatát, és kitanulni, hogy hol álljak meg, mert sikerült párszor túltolni - csúnya sosem lett a végeredmény, csak nekem már túl műszempilla-hatású :) Az első festékréteget a kefe rövid tüsis felével szoktam felvinni, ami jól befogja a pillát, aztán pedig fordítok és a hosszabb felével folytatom, ez pedig szépen ível és hosszít, tapasztást pedig csak minimálisan tapasztalok (és ebből a szempontból a véleményem nem mérvadó szerintem: egy helyen valahogy a többinél sűrűbben/más szögben nő 3-4 szál pillám, és még az életben nem találtam olyan spirált, ami ezt a pár pillát ne tapasztaná össze 5-ből legalább 4-szer).

Pandamaci-effektust soha, de kenődést, maszatolódást is csak minimálisan tapasztaltam vele, azt is egyedül a brutál meleg nyári napok éjszakáin végigtáncolt-szétizzadt bulik hajnali óráiban. A lemosása viszont egy kis micellás vízzel könnyen-gyorsan megoldható.

Végül, de nem utolsó sorban szerintem a csomagolása is szép, elegáns, mind alakra, mind színre :)

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

MrkAnita

2018. szeptember 8.

UP DATE: Hát, sajnos felül kell írjam a korábbi véleményemet és le kell vonjak még egy csillagot.
Rettenetesen gyorsan, viharsebességgel szárad be a festék, szinte lehetetlen csomómentesen felvinni és potyog is, állandóan hígítanom kell.
Ezen tapasztalatok alapján van egy rossz hírem azoknak akiknek már első néhán használatnál sem hozta a "hűha" élményt: valószínűleg volt már kinyitva a tubus.

2018.július
1 és 2 rétegben is próbáltam, a szimpla felvitel is szép eredményt ad, de az ígért "drámai hatásért" egyértelműen szükséges duplázni.
Első alkalommal sokkolt az eredmény. Egyébként is hosszú, dús, és ívelt pilláim vannak, de amit ez a cucc művelt... húúú... állandóan nézegettem a tükörben, hogy te jó ég, szinte ijesztő mekkorák lettek.
Aztán pár napot kihagytam, egy másik spirált használtam, majd újra elővettem ezt és másodszorra talán még az első használatnál is jobban meglepődtem, ugyanis ekkor már a korábban tapasztalt hatás elmaradt. És nem azért mert már tudtam mire számíthatok, egyszerűen tényleg olyan mintha néhány nap alatt változott volna az állaga. Nem mondom, hogy ez baj, mert sokkal természetesebb így az eredmény, viszont ha kifejezetten utaznék erre a porcelánbaba effektre akkor most elég csalódott lennék. (Azért kap csak 4 pontot, mert 100%-ban azért nem hozza amit ígér, így aki emiatt veszi meg nem fogja szeretni.)

A keféjét imádom!
Ez az első spirálom aminek ennyire apró sörtéjű szilikon keféje van, kicsit féltem is tőle hogy mit fog tudni produkálni, de hát valami fantasztikus. Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen hozzá lehet férni a sarkokhoz is.

A festék egyébként árához képest meglepően tartós, még ebben a melegben is simán a helyén marad 7-8 órát, utána viszont sajnos elég gyorsan és látványosan adja meg magát.

Összességében ár-érték arányban szerintem elég jó kis termék, nálam biztos újravevős lesz.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

2018.július

A keféjét imádom!

NikolettaP

2018. augusztus 28.

Első használatnál nagyon megtetszett, nagyon szépen kiemelte a szempilláimat, nagyon sötét fekete színe van, sötétebb mint a spiràl amit alapvetően használok. Göndörítő hatást nem vártam tőle, mert szempillagöndörítőt használok előtte. Nagyon elégedett voltam a látvánnyal, viszont hamar elkezd maszatolódni nekem az alsó pilláimnál, néhány óra után, emiatt sajnos nekem nem túl jó, mert törölgetnem kell. Nekem zsírosodó bőröm van, lehet hogy ennek köszönhetem, hogy maszatolódik. Ezt a problémát csak úgy tudtam kivédeni, hogy púderezem a bőrömet, akkor nem maszatolódik.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Mandulaszem

2018. augusztus 15.

Megtörtem a monotonitást néhány hónapos hezitálás után, és beruháztam erre a finomságra!🙂 A keféje nagyon tetszik, szépen szétválasztja a pillákat, hosszabítja is, még dúsítja is, viszont a drámai hatás még várat magára...hozzáteszem még elég friss zsákmány.🙂 Mindenképp elfogom használni, aztán majd bizonyít. Eddig 4 csillag, mivel egy átlagos spirálról beszélünk, de kategóriájában tökéletes, az ára okés és a csomagolása is elbűvölő, kényelmes, kézre áll.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Kajla

2018. augusztus 9.

Tök átlagos spirál, nekem első alkalommal sem hozta a “porcelánbaba” szempillákat, hiába próbálkoztam.
Egy pár hétig használtam, de összességében nem jött be, nem is volt túl tartós, és majdhogynem semmit nem tapasztaltam. A keféje nem rossz.
Összességében, nem fogom újravenni.

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Összességében, nem fogom újravenni.

lovecreams

2018. július 19.

Durva, hogy pár hónappal ezelőtt két csillagot adtam rá, most pedig 10-et adnék szívem szerint:) Szerintem csak kellett egy kis idő, amíg a festék besűrűsödött, azért lett ennyire jó. Konkrétan számomra a legjobb spirál lett!! Ível, szétválaszt, intenzív a színe, és könnyű lemosni is..imádom.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

SMH

2018. július 6.

Szintén Krémmániás szerzemény.
Nekem összességében tetszik; nem visz fel túl sok festéket, ezáltal nem tapasztja össze a pillákat. A kefével könnyű bánni, szép pillákat csinál. Maga a festék állaga számomra megfelelő, viszonylag tartós is, egy hosszabb, párásabb nap után picit potyog.
Azt nem tudom hogy újravenném-e, talán az Essence spiráljai jobban tetszenek, de kipróbálni jó volt. Ár-érték arányban szerintem megéri.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Szintén Krémmániás szerzemény.

Bugár

2018. június 26.

Krémmániás dobozból van meg. Először nem szerettem, nehéz volt a kefével bánni. Mostanra megkedveltem, hétköznapra ideális. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat, picit hosszabbít, de nem lesz drámai a hatás.Tartós, napközben nem pereg le, nem kenődik dörzsölésre sem. Szép fekete pillákat csinál. A jó spirálok között tartom nyilván, újra vevős.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

kovexti

2018. június 18.

Nekem nem jön be. Termesztés hatású pillákat csinál, de rólam teljesen lepereg pár óra múlva.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Stearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Butylene Glycol Cocoate, Palmitic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Tropolone, Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.