Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Krém textúrájú szempilla primer, tápláló argánolajjal, mely több volument ad a pilláknak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pankajanosi

2018. július 12.

Eredetileg új szempillaspirált kerestem , amikor rábukkantam. Szerintem egy egész hasznos termék, de nem az a kategória , ami nélkül élni nem lehet. Valamennyivel tartósabb tőle a szempillaspirálom és hosszabbak a szempilláim is.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

makeupbybrigitta

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 28.

Pinkpandáról rendeltem , nagyon szeretem. Tenyleg sokkal nagyobb es dusabb lesz tole a szempilla ;)

makeupbybrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!