KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A rendkívül népszerű Glamour Doll Volume Szempillaspirál egy vízálló verzióval bővül. Jó hír: a közkedvelt, rugalmas műanyag kefével van ellátva. A kefén lévő hézagoknak köszönhetően nagy mennyiségű festéket tud magához venni és könnyen, minden szempillát befed krémes, fekete festékkel a szempillák elnehezítése nélkül. Az eredmény: extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillák. Vízálló szemfesték lemosóval egyszerűen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 500 Ft, megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Kósza
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: postán ajánlott levélküldeményként küldeném

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dancyy

2017. december 5.

Kb 5x vettem mar ujra, orok kedvenc telen nyaron! :)

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Kb 5x vettem mar ujra, orok kedvenc telen nyaron! :)

Kesudio

2017. szeptember 18.

Vízálló spirált kerestem, viszonylag olcsón. Egyenlőre nem keresgetek tovább. Valóban vízálló, szép pillákat lehet vele produkálni, nem ragad, nem potyog. Kefe ügyben használtam már jobbat, de ez sem rossz.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Nicool89

2017. augusztus 31.

Felső szempillakra csak vészhelyzetbe használom ha "épp a vízben merülni támad kedvem", mert bomba biztos. Olyannyira, hogy este szinte lehetetlen levakarni kókuszolajjal es 2 fázisuval se érzem hogy mindent leszedtem volna. De biztos valaki azt szereti. Viszont alsó pillakra csak ezt használom es nem is akarok újat keresni helyette. Mindig ujra fogom venni, mar 3. Jara. Nem pereg le es komnyu vele dolgozni. Megeri az arat.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nikki8895

2017. augusztus 31.

szerettem .nem volt túl feltűnő de tartós volt és könnyű.nem csomosodott nem száradt be

Nikki8895
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Jucccc

2017. augusztus 26.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A vízállóságát nem tudom megkérdőjelezni, sírást, strandolást, esőt simán kibír, esetleg ici-picit pereg, de az sem vészes, nem kenődik. Lemosni sem egyszerű. Alkalmanként, tehát egyáltalán nem rendszeresen nyúlok érte. Amikor használom, különösen hosszú pillákat eredményez, ebből a szempontból a legjobb spirálom, DE letöri az összes szempillámat egy-egy használat után, és olyankor már ő sem képes csodára, mert nincs miből építkezni. Sajnálom, hogy ez a kis mellékhatás jelentkezett nálam, mert amúgy jó termék lenne, jó áron. Így viszont nem éri meg nekem. Tovább kell keresgetnem a számomra megfelelő vízálló spirál után.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

dizabella01

2017. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Gyönyörű szempillákat csinál. Tényleg "extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillakat" varázsol, akárcsak ígéri.
Vízállósága is kiváló, többször is teszteltem, de csak a zuhany alatt, és nem pereg le abszolút semmi. Viszont néha észrevettem, hogy picit kenődik (40 fokban).
Az eltávolítása kicsit nehezen megy, én a Kose cosmeport Deep Cleansing Oil-használom, de alaposabb dörzsölés után lejön.
Újraveszem, nagyon jó spirál. Megpróbálnám a nem vízálló társát is.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Újraveszem, nagyon jó spirál. Megpróbálnám a nem vízálló társát is.

Minomi

2017. július 7.

Nagyon szeretem, gyönyörű, hatalmas pilláim lesznek tőle. Egyetlen negatívum, hogy nagyon nehezen lehet leszedni, pedig kétfázisú sminklemosót használok.

Minomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Bettu

2017. május 29.

El vagyok keseredve..
Már csak vízálló szempillaspirált használok, mert az én pilláimról a sima spirálok hamar lefolynak..
Krémmánián keresgéltem, és tetszettek a vélemények a Glam& Doll-ról. Félve vettem meg egy újabb Catrice szempillaspirált, mert sajnos egyszer már befürödtem vele.. Habár az nem vízálló spirál volt, de olyan panda szemeket csinált, hogy kb. 3. használat után a kukában landolt.
Pozitívum, hogy épp elegendő mennyiségű festéket vesz fel, már az első használat után sem lettem mindenhol olyan, mint általában az új spiráloknál.. A keféje is tetszik, az előzőmnek olyan vastag volt a feje, de ezzel nagyon könnyű dolgozni.
Plusz pont nálam, hogy alapból kicsik a pilláim, sokszor az új, drágább spiráloknál semmi változást nem veszek észre, azon kívül, hogy szinezik őket, ez viszont szépen hosszabbít, nagyítja a szemem.
De!! Sajnos ezzel is úgy jártam, mint a másik Catrice spirálommal.. Ez nem vízálló.. habár valóban nehéz lemosni, a nap végére az alsó pilláimról egy az egyben eltűnik/lefolyik... :( csak ez miatt szavazom le, egyébként olyan jó kis spirál lenne.. Kár érte..
Update: Úgy látszik csak nekem nem vált be.:(
Mióta használom minden nap szól valaki, hogy el van kenődve, vagy le van folyva a szempillaspirálom.. :(

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

El vagyok keseredve..
Update: Úgy látszik csak nekem nem vált be.:(

Dius1991

2017. május 27.

Vízálló spirált kerestem nyárra, a keféje miatt rá esett a választásom. Valamelyik nap félrenyúltam és őt vittem fel a hétköznapi spirálom helyett. Meg kell mondjam, nekem gyönyörű pillákat varázsolt, csak ámultam utána. Valóban vízálló, este rendkívül nehezen tudtam eltávolítani, pedig nem sima vízzel próbálkoztam. Remélem, hogy a későbbiekben is megállja majd a helyét! :)

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

dori98

2017. május 19.

Tökéletes bevált. Többször is újra vettem. Sokan írták, hogy nehéz lemosni/ nem jön le. Épp azért vízálló, mert egy átlagos sminklemosó vagy micellas víz nem fogja lehozni. Én a Garnier 2 fázisú (sárga színű) tartós smink lemosót használom, és maradéktalanul, könnyedén lehozza. Ha valaki meg azért nem szereti mert vízálló, annak ajánlom a sima változatát.

dori98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.