KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A rendkívül népszerű Glamour Doll Volume Szempillaspirál egy vízálló verzióval bővül. Jó hír: a közkedvelt, rugalmas műanyag kefével van ellátva. A kefén lévő hézagoknak köszönhetően nagy mennyiségű festéket tud magához venni és könnyen, minden szempillát befed krémes, fekete festékkel a szempillák elnehezítése nélkül. Az eredmény: extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillák. Vízálló szemfesték lemosóval egyszerűen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 500 Ft, megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Kósza
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: postán ajánlott levélküldeményként küldeném

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dorcikaa

2018. június 12.

Nagyon szeretem, szép pillákat csinál, nem potyog és egy egész napos Balcsizást is simán kibír.

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

ancsur88

2018. május 27.

Nagyon bevált! Csodát nem tesz ugyan, mint a többi sem, de nem csomós, szépen szétválasztja a pillákat, tartós és mindent megtesz, ami elvárható tőle.
Az ára pedig nevetségesen alacsony.

ancsur88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Az ára pedig nevetségesen alacsony.

Szaszy0201

2018. április 16.

Sokadszorra veszem újra, nekem nagyon bevált! A dúsító hatást én nem vettem észre, de határozottan hosszabbítja a pillákat.

Szaszy0201
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Mano1234

2018. március 11.

Nem rossz, de nálam inkább csak hosszabbít egy kicsit, dúsítást nem vettem észre. Állaga jó, hamar szárad, a kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel.Tényleg vízálló,nem kenődik el, a nap végén viszont már pereg sajnos.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Alexandra19

2018. február 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos hatalmas csalódás volt. Csomós, és összeragasztja a szempillákat. Nem, hogy nem vízálló, de a nap felénél le is folyik. Biztos nem veszem újra.

Alexandra19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

darkley

2017. december 13.

A vízállóságát eddig csak lemosáskor vettem észre, akkor valóban nehezebben lehet leszedni. Túl sok extrát nem csinál a pillákkal sem, viszont rettenetesen "mászik". Ilyen panda mackós szemeket még egyik spirál sem okozott. Személy szerint én nem veszem újra, ahogyan más Catrice szempilla spirált sem. Pedig a csomagolása nagyon tetszik.... Kár érte. :(

darkley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Dancyy

2017. december 5.

Kb 5x vettem mar ujra, orok kedvenc telen nyaron! :)

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Kb 5x vettem mar ujra, orok kedvenc telen nyaron! :)

Kesudio

2017. szeptember 18.

Vízálló spirált kerestem, viszonylag olcsón. Egyenlőre nem keresgetek tovább. Valóban vízálló, szép pillákat lehet vele produkálni, nem ragad, nem potyog. Kefe ügyben használtam már jobbat, de ez sem rossz.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Nicool89

2017. augusztus 31.

Felső szempillakra csak vészhelyzetbe használom ha "épp a vízben merülni támad kedvem", mert bomba biztos. Olyannyira, hogy este szinte lehetetlen levakarni kókuszolajjal es 2 fázisuval se érzem hogy mindent leszedtem volna. De biztos valaki azt szereti. Viszont alsó pillakra csak ezt használom es nem is akarok újat keresni helyette. Mindig ujra fogom venni, mar 3. Jara. Nem pereg le es komnyu vele dolgozni. Megeri az arat.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nikki8895

2017. augusztus 31.

szerettem .nem volt túl feltűnő de tartós volt és könnyű.nem csomosodott nem száradt be

Nikki8895
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.