KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

pEni

2017. december 28.

A legvilágosabb árnyalatban van meg,és imádom!
Tetszik a pipettás kiszerelés,jól lehet vele adagolni.
A fedése szuper! Jól lehet vele dolgozni,én a Rossmannos blenderrel szoktam eldolgozni.
Orromnál kicsit zsírosodik,de ez más alapozóknál is előjön sajnos.
Az ára pedig nagyon kedvező,és cserébe egy szuper minőségű alapozót kapunk.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

A legvilágosabb árnyalatban van meg,és imádom!
Tetszik a pipettás kiszerelés,jól lehet vele adagolni.
Orromnál kicsit zsírosodik,de ez más alapozóknál is előjön sajnos.
Az ára pedig nagyon kedvező,és cserébe egy szuper minőségű alapozót kapunk.

Lilla56

Korcsoport: < 18
2017. december 27.

Mikor elkezdtem használni nagyon bevált . Tökéletes fedése volt ,könnyen eldolgozható,es csak fél nap után zsírosodott át. Sajnos az arccsontom területén picike pattanások jöttek ki tömegesen. Nagyon örültem neki hogy ,végre találtam egy jó alapozót de sajnos csalódnom kellett...

Lilla56
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 27.

szandika0201

2017. december 27.

Végre, nagy nehezen, sikerült beszerezni. Az ára tényleg baromi jó. Annak ellenére is beszereztem, hogy jelenleg ez a 4. alapozóm :D szóval egy darabig elég lesz, de nagyon szívesen nyúlok ehhez a darabhoz. Számomra nagyon magas a fedése, és mivel eléggé problémás a bőröm, ezért leginkább ezt használom a 4 közül (Vichy dermablend, L'oreal True Match és szintén egy Catrice alapozók közül). Számomra olyan, mintha lenne egy új arcom. Nagyon tetszik a pipettás kialakítás, professzionálissá teszi. Annak ellenére, hogy milyen fényviszonyok uralkodnak a Rossmannban, elsőre sikerült eltalálni a megfelelő árnyalatot (020 Rose Beige)

szandika0201
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

vlovesyou95

2017. december 26.

Annyi youtube blogger dícsérte, hogy anno nekem is ki kellett próbálnom tényleg annyira jó-e ahogy mondják!
Hát kéremszépen hölgyeim, valóban egy csoda! Két kezemen nem tudnám megszámolni hányadszorra veszem újra, nem is gondolkozom, hogy másikat próbáljak, hiszen ez a közepes fedés, kellően matt hatás nekem bőven megfelel!
Ha az ember lánya egy erősebb sminkre vágyik is tökéletes ez alapnak, két rétegben is tökéletes! Jól építhető, nekem ő a tuti befutó!
Jár a max csillag!

vlovesyou95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Jár a max csillag!

Nikolaj

2017. december 25.

Nagyon sokáig kerestem a legvilágosabb árnyalatot. A DW alapozóm helyett kerestem egy olcsóbb, kicsit könnyebb textúrájú alapozót. Nem csalódtam. Nap végén is gyönyörű, a fedése erős közepes, az állaga remek. Nagyon tetszik a pipettás adagolója. Gyönyörű matt végeredményt kapok.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

brigi50c

2017. december 25.

Ez itt kérem Az Alapozó. Fedése tökéletes, finishe matt, nap végén is fent van és lehet rá számítani. Ami szégyen még a 93,5%ban etnikai magyarok lakta Magyarországon is, az az, hogy NÉGY ÁRNYALATA VAN. Szerintem ez így elég ciki 2017-ben.
Másodjára vettem újra, mert mattságra és tartósságra nem találtam jobbat. A pipettás kivitel pain in the ass, akárcsak a vizes állag, blenderszivaccsal viszont álomszerűen eldolgozható. Ha lenne több árnyalat, jobb lenne a kivitel és az állag, 5 csillag lenne.

Update:
Harmadik üvegemet fogyasztom, nem találtam ettől jobbat eddig. Kicsit sötét a legvilágosabb árnyalat is, de a mattság és a fedés kárpótol.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Update:

laura2694

2017. december 24.

Nagyon szeretem, a zsíros bőrömet mattítja, kevésbé fénylik át, mint más alapozó. Könnyű állagú, finom az illata is, biztosan újraveszem!!

laura2694
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

helgus96

2017. december 22.

Én meg vagyok vele elégedve. A fedése számomra erős közepes, a csúnyább helyekre viszont muszáj korrektort is használni. Tartósnak is mondanám, természetesen a nap végére itt-ott már kopik, de egy 2500 ft-os alapozótól nem is várok csodát. Nekem bejön a pipettás adagolója is. Vigyázni kell viszont vele mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára és hamar maszk hatást lehet elérni vele. Ami viszont nem tetszik (és ez nem az alapozó hibája), hogy alig lehet hozzájutni, mindig üres a helye a polcokon, illetve a színválaszték is elég gyenge. Nekem a 030-as árnyalat van meg, és még ez is messze van a sötét színhez.
Biztosan újra veszem, nagyon erős 4*-ot adok neki.

helgus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Biztosan újra veszem, nagyon erős 4*-ot adok neki.

SzL

2017. december 22.

Nem vagyok nagy alapozós, nem annyira szeretek használni.
De ha teszek is fel szinte mindig csak ezt. Nagyon szeretem az állagát, nekem a fedésével nincs problémám. Lehet picit maszkos hatást lehet elérni, de ezt mást termékkel ha úgy van tudom ellensúlyozni.
Ecsettel is teljesen jól eltudom dolgozni.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Nem vagyok nagy alapozós, nem annyira szeretek használni.
Ecsettel is teljesen jól eltudom dolgozni.

mivett

2017. december 20.

A fedéstől nem kell 5 *-ot várni, közepes. De nekem ez pont ideális, nem bírom, ha porcelánarcom van. Egy minimális korrektor a szem alá, piros foltokra, és így már tökéletes is. Egyedül az árnyalatokkal van gondom. A legsötétebb is rózsaszínes hatású az én bőrömön. Legközelebb a világosabb sárga társát fogom megvenni + egy kis Alverde sötétítő és talán rendben is leszünk. Néha beleül a ráncokba, picit kopik is, de nekem még nem szárított, ha megfelelően aláhidratáltam. Eddig az egyik legjobb alapozó, amit próbáltam. Ár-érték arányban tökéletes. Amíg nem leszek olyan gazdag, hogy Esteé-t használhassak, tökéletes lesz :)

mivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.