KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
jkrisztie2

2017. április 20.

Régóta szerettem volna beszerezni az itteni vélemények miatt is, de mindig üresek voltak a polcok. Glamour napokon a Rossmann online drogériában végre lecsaptam rá! Hát, komolyan mondom, vetekszik a régi kedvenc Clinique Superfit alapozómmal, amit természetesen megszüntettek. Gyönyörű bőrképet eredményez, nincs maszk hatás, nem szárít, nem zsírosít, jó a fedése, egyszerűen szuper. A szín is tökéletes lett. Remélem ezt jó ideig nem vonják ki a forgalomból!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Maeve

Korcsoport: >54
2017. április 19.

Lenyűgöző. Először is, az első alapozó, aminek valóban olyan színe van, mint a bőrömnek. Az üvegben nyilván nem, de felkenve tökéletes. Nehézkes a felvitele, én nem igazán szeretem ezt a pipettás módszert, és nem könnyű eloszlatni sem az alapozót. Viszont tökéletesen fed és matt finist ad, méghozzá úgy, hogy nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Egyszerűen csak szépnek tűnik a bőröm. Ó, és tényleg egész nap tart. Emellett piszok olcsó. Ár-érték arányban, és minőségben is magasan veri a jóval drágább termékeket.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 19.

soiree

2017. április 19.

Feljöttem ide, hogy megnézzem, mik a legjobb alapozók most a Krémmánián, mert az enyém nem jó.. Az enyém ez. Nem értem, én tényleg nem vagyok egy finnyás, hisztis, sem a bőröm.. De rajtam nagyon csúnyán kopik, nagyon kiemeli tényleg a száraz részeket. Nem szebb lesz az összkép, mikor felkenem, hanem észreveszek olyan dolgokat amiket előtte nem :D
Nem egy nagy szám és akkor enyhén fogalmaztam. Nekem. :(

soiree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nem egy nagy szám és akkor enyhén fogalmaztam. Nekem. :(

Vikcy

2017. április 18.

Imàdom!Annyira sok alapozót kipróbàltam ès egyik sem vàlt be ennyire.Nagyon tetszik a textúràja,elèg tartós,szebb bőrkèpet ad ès jól fed.Nálam 100 csillag☺

Vikcy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

kiralyzsuu

2017. április 18.

1et elhasználtam,nekem nagyon bejött,biztos újra veszem még ha a jelenlegi alapozóm elfogy. fedése szép,de én nekem muszáj volt alá hidratálnom különben nagyon szárított (helia D botanic concept),amúgy egész nap szépen tartotta magát :)

kiralyzsuu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Bog

2017. április 18.

Természetesen a terméket körülvevő hatalmas Hype késztetett engem is a megvásárlásra. Hetekig kerestem a boltokban, mert már elérhetetlen, aztán egy KM-ás eladótól sikerült beszereznem. Köszönöm!
És hát imádom! Nem vagyok alapozó párti, ezt előre leszögezem, de megértem azt a hatalmas rajongást, ami ezt a terméket körül veszi! Nekem szerencsére nincsenek komoly bőrhibáim, általában BB krémet használok. Így nekem kifejezetten erős a fedése, meg kell tanulnom nagyon-nagyon vékonyan eloszlatni. Viszont imádom, hogy a zsíros, olajos bőröm végre nem csillog át rajta!!! HIHETETLEN! Sima hidratálókrém alá, ezt vékonyan felkenem és kész! Egész nap tart! Nem kell primer, nem kell púder, a bőröm szép! Nem kell egész nap azon stresszelnem, hogy látszik-e a homlokomon a velem beszélgető tükörképe! Nem mászik el, nem tágítja még jobban a pórusaimat. Imádom!
Az tény, hogy igen komoly színváltoztatásra képes! Én ennek személy szerint örülök, mert a bőrszínem pont a 030-as és a 040-es között van, így a 030-as olyanra sötétedik, mint a bőrszínem. DE! Arra is rájöttem, hogy nem mindegy mit kensz alá, mivel érintkezik, attól függ ez a színváltoztatás. Simán bőrre kenve sötétedik a legjobban, viszont, ha egy jó primert használsz, és egyből rá is púderezel, akkor nem fog besötétedni.
Ahogy Szilva is elmondta a youtube videójában: ezt a terméket ki kell ismerni, meg kell tanulni használni. Adjatok neki pár esélyt lányok, mert tényleg egy csoda! Keverhetitek más alapozóval is, lehet, hogy úgy lesz jó a hatása.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Cat21

2017. április 18.

Könnyű, természetes és szerintem inkább közepes fedésű alapozó, bár ezt csak halkan merem mondani mert itt annyian dícsérték főleg a fedését de hát sajnos rajtam ilyen. Ár-érték arányt nézve jó minőség. A pipettás kiszerelését nem szeretem .

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

mucusandi14

2017. április 17.

A vélemények alapján választottam ezt az alapozót. És szerencsére én is tele vagyok pozitív élményekkel a termékkel kapcsolatban. Használtam napközi és buli smink alapként is és számomra mind a két feladatot tökéletesen teljesítette. Jól rétegezhető és megfelelő fixálássall nekem egészen minimálisan kopott a színe, ami inkább jót tett és természetesebb árnyalatúvá tette. Ár-érték arányában teljesen kiváló ez az alapozó.

mucusandi14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

mizse

2017. április 17.

Normál-száraz bőröm van, így ha rendesen hidratálom és radírozom tökéletes rá ez az alapozó. Nagyon tetszik ez a pipettás megoldás, és maga az üveg. Hétköznapokra használom, nagyon szeretem. Negatívum, hogy kevés árnyalatban kapható.

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Nagyon sok jót olvastam róla, és féltem, hogy szokás szerint majd én rácáfolok..
Szerencsére úgy néz ki, bejött. Ő is csatlakozik az állandó L'Oreal True Match és Maybelline Super Stay 24 mellé, talán fel is váltja őket.
Színre tökéletes (010 Light Beige), az árát imádom. Fed, bár nekem ez annyira nem szükséges. Kellően matt, de nem természetellenes.
Nap végére nekem kicsit elváltozik a színe, és talán kopik is, de eléggé nehéz napjaim voltak, és csak 3 alkalommal próbáltam, így mivel lehet én vagyok a ludas, még nem pontozom le.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.