KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

nagyrenii

2017. október 20.

Száraz bőrre nagyon nem ajánlom, mert szörnyű a végeredmény. Annyira szerettem volna, hogy jó legyen, mert csak jókat hallottam róla, és nagyon tetszik az alapozó állaga, a kiszerelés is szuper, DE nekem sajnos nem vált be. Keveset viszek fel belőle, de így is eléggé maszkhatású rajtam. Pedig próbáltam már mindennel (ecsettel, szivaccsal, kézzel). Illetve nem tudom már mivel kellene próbálkoznom, mert rengeteget hallottam, hogy nagyon világos árnyalatokban van ez az alapozó, de nekem a light beige is rettenetesen sötét.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

BlghH

2017. október 18.

030 Sand Beige árnyalatban van meg. Alapvetően nem rossz kis alapozó, csak meg kell tanulni vele bánni. Ha picit is száraz a bőröd, akkor nagyon csúnya lesz a végeredmény, mindenképp alá kell hidratálni, vagy legalább áttörölni valamivel az arcod (pl. micellás vízzel), hogy nedves bőrre vidd fel. A fedése szuper + tartós is. Tetszik, hogy ennyire folyós, szépen el lehet dolgozni. Mindezek ellenére nem lett a kedvencem, de elhasználom.

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Change

2017. október 17.

Annyira szerettem volna, ha nekem is beválik, kb. mindenhol csak jókat lehetett róla hallani..
De nekem egyszerűen borzalmas. Nem tudom semmivel se szépen felvinni, olyan, mintha falfestéket kennék az arcomra, annyira látszik, hogy rajtam van.
Kiemeli a szárazabb részeket, hiába kenek alá bármit, beleül a ráncokba, csak éppen elkenni nem lehet rendesen...:/
Pedig még a színe is pont passzolna, ha nem oxidálódna be sárgára..:(

Change
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Pedig még a színe is pont passzolna, ha nem oxidálódna be sárgára..:(

tutiamatto

2017. október 15.

Szép a fedése, egy darabig.Hamar kopok, és sárgul.Nekem nem vált be:(

tutiamatto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Szép a fedése, egy darabig.Hamar kopok, és sárgul.Nekem nem vált be:(

bflora

2017. október 13.

Nagyon megszerettem! A szín nekem passzol (Light Beige), a fedését közepes-erős közöttinek mondanám, de szépen el lehet dolgozni blenderrel és ecsettel is. Pluszpont, hogy tényleg alig fényesedik át, és nagyon tartós!

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bakocsenge

2017. október 12.

A részemről, azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozót! A legvilágosabb, 010-es Light Beige árnyalatot vettem meg, és az eddigi alapozós tapasztalataim alapján ez a termék a legjobb. A homlokomnál volt vele pici gondom, a felvitellel, de azt is hamar orvosoltam. Ujjal, szivaccsal és ecsettel is szépen el lehet dolgozni. A pipettás kiszerelésével még barátkozom, de ez persze nem von le abból, hogy szeretem. Tényleg magas fedése van, minimálisan szoktam csak rá púdert tenni, korrektort pedig szinte nem is kell használnom.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

ildi98

2017. október 12.

Egyszerűen imádom! Nagyon régóta szemezek vele, de nem akartam megvenni, mert ritkán használok alapozót, így csak rám romlott volna a fele.. Végül megvettem a Rose Beige árnyalatot, tökéletesen passzol, nem is kívánhatnék jobbat. Azóta minden nap alapozok :D

ildi98

griaal

2017. október 11.

Első alkalommal nem megfelelő árnyalatot vettem belőle, és emiatt nem volt az igazi. De adtam neki még egy esélyt, világosabb árnyalattal, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen fed, még a problémásabb területeken is jól alkalmazható.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

szvinci

2017. október 11.

Szerintem nagyon jó alapozó. Szépen fed, szerintem a titka, hogy keveset kell felvinni az arcra. Nekem bevált!:)

szvinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

bernyoke

2017. október 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, egyelőre csak ismerkedünk, de eddig nekem telitalálat. Szerencsére nem különösebben problémás a bőröm, talán csak annyi, hogy kissé egyenetlen a felszíne - ezt szépen megoldja ez az alapozó. Egységes külsőt ad a bőrnek, jó viselni, mert nem nehezíti el és lehet építeni. Abszolút nincs maszk-hatása, púdert nem is kellett használnom hozzá eddig. Alá szoktam tenni egy kis hidratálót, azzal együtt szerintem jól működik. Én ezt a pipettás kiszerelést nem szeretem, dehát kinek mi, ez legyen a legnagyobb baj vele, amúgy tök jó cucc:)

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.