KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Catrice HD Liquid Coverage Alapozó - 040
Ár: 1500 , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
domcsismiracle

2017. március 19.

Hát tényleg jó. :) Én is a hype miatt próbáltam ki, megérte. Nem szárítja a bőröm - ami nagy dolog - nem keletkeztek pattanásaim sem. Szép a végeredmény, bár én még csak egy rétegben használtam. Más Catrice korrektorral nagyon működik. Tényleg nagyon könnyű, ilyen könnyűvel még soha nem találkoztam. Nekem a karikáimat nem fedi annyira, de azt nagyon nehezen tudom orvosolni.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

mzsani

2017. március 17.

Sokáig agyaltam rajta.. megvettem végül és nem bántam meg. Imádom.. garantáltan fent marad estig;)

mzsani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

lasanna

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

nagyon szeretem, könnyű eldolgozni. közepes a fedése. ár-érték arányban verhetetlen. az egyetlen amit negatívumként fel lehet hozni az a színváaszték(4 vagy 5 szín van belőle)

lasanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

Tofi96

2017. március 16.

kicsim már agyon Heypoltnak tűnhet ez a termék g tényleg egy valóságos csoda :) csak kár, hogy fellelhetetlen :(

Tofi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Colette221

2017. március 16.

Itt krémmánián és ma az Árkád Müllerben is beszereztem a legvilágosabb árnyalatot. Előtte 6 Rossmannban kerestem. A Müllerben is az utolsó előtti darabot hoztam el. Megkérdeztem a Catrice-t, hogy mikor lesz belőle utánpótlás, és azt a választ kaptam, hogy még nem tudják.

Maga az alapozó ennyi pénzért egy főnyeremény, igaz vannak hibái. Kissé oxidálódik és egy nyári napot tuti nem fog kibírni. Egy jó fixáló púder kell fölé.
Tetszik benne, hogy folyékonyabb, így számomra könnyebb eloszlatni kézzel. (igaz, gyorsabban is fogy) Nekem még az adagoló is tetszik. A fedését közepesnek mondanám, bár én mindig csak egy rétegben teszem fel.

Összességében nekem bevált, remélem hosszútávon is így fogom gondolni. :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Összességében nekem bevált, remélem hosszútávon is így fogom gondolni. :)

danna113

2017. március 16.

Most áradozni fogok, jó sokat. Először is az ára egyszerűen egy vicc. A hozzá hasonló alapozóim legalább kétszer ennyibe kerülnek. A csomagolás tetszik, de az igaz, hogy hiába néz ki jól a cseppentős forma nem a legpraktikusabb, viszont tetszik, hogy jól kontrollálható a mennyiség, amit magunkra szeretnénk rakni. A fedése gyenge-közepestől egészen majdnem teljes fedésig felvihető anélkül, hogy maszk hatású lenne. Az állaga nagyon könnyű, folyékony, tényleg alig érezni. A színét is megtartja, nem igazán oxidálódik. Nagyon jó a színskála is, főleg világosabb bőrre. Tetszik, hogy végre nem csak porcelán meg aztán egy nagyon sárga szín van, hanem a világos bőrűek is válogathatnak. A finise inkább semi-matt, nagyon szép egészséges kinézetet ad. Imádom, hogy gyakorlatilag bármelyik bőrtípusra jó lehet, szárazabb részeken, ha az ember aláhidratál, nem emel ki semmit, és az olajosabb részeken sem mászik el. A tartóssága elképesztő, úgy bír ki egy napot, hogy egy centit nem mozdul el, nem folyik vagy kopik, nem gyűlik meg a ráncokban, nem szárít, átfényesedni minimálisan tud csak. Nem szárít, nem okoz pattanásokat. Egyetlen dolog van, ami idegesít vele kapcsolatban, hogy mivel gyakorlatilag csak ehhez nyúlok mostanában, ha elfogy akkor szinte lehetetlen lesz újra venni, mert amióta megjelent gyakorlatilag folyton üresek a polcok a Rossmannban. Ötből tíz csillag, imádom és csak ajánlani tudom. Nálam alap darab lett.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

zsofia960217

2017. március 15.

Mivel mindenki jobbra-balra dicsérte, gondoltam teszek egy próbát... DE! Kereken egy hónapig nem találtam sehol... Aztán végre egyetlen egy darabot találtam egy Auchanba, mikor már lemondtam a beszerzéséról. Lassan 3 hete lesz meg, és imádom! Nekem a legvilágosabb árnyalat a megfelelő. Tényleg matt, nagyon tartós, nem mozdul, nem folyik le. A tökéletes alapozó középárkategóriában

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

zagyvanetti

2017. március 15.

Nos...mivel mindenki odaáig meg vissza van érte, én meg pont kifogytam az alapozóból, gondoltam kipróbálom! :D nekem hatalmas mákom volt, mert az utolsót csentem le a polcról és szerencsére pont abban az árnyalatban volt, ami nekem kellett a 010-es :) egyelőre próbaidőn van :D

Két napja kipróbálgatom, a fedése tényleg szuper és a legjobb, hogy nem csak marketing, mert tényleg full mattra szárad, nem is kell púder. Én az oxidációs részét abszolút nem vettem észre! semmi sárgulás, vagy bőrszíntől eltérő szín és a pipettás megoldás sem zavaró.
DE, nekem az almácskák területén elég száraz a bőröm és ott nagyon csúnyán mutat (primerrel is) szóval száraz bőrűeknek abszolút nem ajánlom!!!
a másik ami még zavaró, hogy ha nem a kezedre csöpögteted, hanem egyből az arcodra, akkor azt azonnal el kell kenni, mert brutál gyorsan szárad! de így szó szerint :D mire felcsöpögtettem az arcom többi részére is, addigra az első pöttyöket már alig tudtam eldolgozni! Nekem ugyan átfényesedett, de ez még mindig százszor tovább bírta, mint bármelyik másik alapozóm! :D

Egyelőre így ennyi jutott eszembe! próbálgatom még és igyekszem megszokni ezeket a tulajdonságait is, meg odafigyelni arra, hogy ha nagyon száraz a bőröm oda ne tegyek csak BB krémet például, de egyelőre még bátortalan 4 csillagot kap. De ha bejön update-elek 5-re :)

zagyvanetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

AlleFarben

Korcsoport: < 18
2017. március 14.

Összességében teljesen jó alapozó, megéri az árát! :) Jó a fedése, matt hatása lesz, nem fényesedik át a nap végére sem. Ez a pipettás módszer nekem nagyon tetszik, minden alapozóhoz kellene ilyen kis adagoló! :))) Annyi negatívumot tudok felhozni, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad!

AlleFarben
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 14.

ancsi97

2017. március 14.

Nekem sajnos nem vált be. Nem szerettem ,nehezen tudtam eldolgozni,sokszor foltos volt.1 hónap időt adtam neki,de már nem használom.

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.