KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
zsofi20

2017. április 5.

Igaz szerelem a miénk már az első pillanattól kezdve. Jól lehet vele dolgozni, az ára szuper, szépen fed, matt (nem is kell púder nálam fölé) és vééégre nem kopik, a helyén marad. Maszkhatása nincs, kivéve, ha 500 litert akarnánk felvinni a bőrünkre, de könyörgöm, ez bármelyik alapozónál így lenne.

zsofi20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

WorkingClassGirl

2017. április 4.

Jaj, megint egy borzasztóan félresikerült vásárlás.. :/ részben az én hibám is, nem teszteltem megvétel előtt annyira meggyőztek a vélemények, és a videók. A 010 árnyalat tökéletesnek tűnt ránézésre, és az is lenne azt hiszem, de ez rettenetesen oxidálódik, egy árnyalatot sötétedik rajtam, egyáltalán nem való nagyon világos bőrre!!
Különben a fedés, textúra tényleg jó, szépen eldolgozható, csak a szaga zavart.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Különben a fedés, textúra tényleg jó, szépen eldolgozható, csak a szaga zavart.

RiaSz

2017. április 3.

Szuper fedése van, állagra nagyon folyékony, így könnyen lehet vele dolgozni. Az illata kellemes, az ára pedig nagyszerű! :)

RiaSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

dorikatapal00

2017. április 3.

Igazából akik szerint ez maszkhatású, nem tudom, mennyit és mivel kenik fel. Hónapok óta használom, szerintem fantasztikus, agyon jól fed és finom illata van, plusz tartós is. :) Gyorsan vettem belőle mégegyet. :D

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Lorelloo

2017. április 3.

Megvettem mert mindenhol ezt mondták nekem. Viszont nekem nem jött be:/ mű lett az egész arcom tőle és bele ült a pórusaimba. A fedése valóban jó.

Lorelloo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Golyakalifa

2017. április 3.

Megvettem, mert sok jó ajánlása volt, de nekem hatalmas csalódás volt... Több hétig kerestem a megfelelő színt, mindig hiány volt belőle a Rossmannban. Felkenve maszkszerű, művi a hatása, mások számára is jól látható, hogy sminkelve vagyok. Viszonylag jól fed, de a szemkörnyéki karikáimat pl. többszöri átkenésre sem tüntette el.

Ami a legnagyobb bajom vele, hogy nagyon nehezen lehet letisztítani, sminklemosó tejjel, majd tonikkal és végül arcradírral jön csak le. Ez minden alkalommal kicsit macerás nekem. Illetve a bőröm sem bírja, kisebb kiütéseim, piros foltjaim lesznek tőle.

Szóval a rengeteg pozitív vélemény ellenére sajnos nekem le kell húznom. Az ára egyébként tényleg jó.

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Babsszi

2017. április 3.

Eddig nem igen használtam alapozót de most úgy döntöttem, hogy ideje lenne egyet beszerezni mert vannak események mikor a bb krém kevés. Rengeteg jó véleményt olvastam róla, így emellett döntöttem, és egyszerűen imádom. Gyönyörű a fedése, olyan mintha egy porcelánbaba nézne vissza rám a tükörből. Kevés is elég a tökéletes fedéshez, könnyű eldolgozni és egyáltalán nincs zsíros/telt érzete az arcomnak tőle. Ár/érték arányban 5*.

Sokan írták hogy nem találnak rossmanban/dmben, ha valaki keres és az auchen felé jár, érdemes megnézni, mert én is ott vettem, ráadásul ajándék korrektorral, ami szintén szuper. :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

VeghZsuzska

2017. április 2.

Sok jót olvastam erről az alapozóról, azért is vettem meg és eddig (4-5 használat) igazolja a pozitív kritikákat. A Catrice Prime and Fine Pore Refining bázisával használom a 040 Warm Beige árnyalatot és nagyon szeretem. Irtó természetes hatása van, közepes a fedése és nagyon szép púderes a finise. Csak akkor púderezem le, ha tudom, hogy sokat kell bírnia és nem lesz időm javítgatni. Nem ül bele szerencsére a ráncokba (az a halálom!!!) szépen tapad a primerre.

VeghZsuzska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

szs

2017. április 2.

A jó idő közeledtével gondoltam, hogy beszerzek egy könnyed, folyékonyabb alapozót, így erre esett a választásom. Maximálisan elégedett vagyok a termékkel, nagyon könnyű eldolgozni, nem foltos, nem repedezik, nem ül bele a ráncokba. A színskála inkább a fehérebb bőrűeknek kedvez, bár szerintem a 040es egy kicsit sötétebbre oxidálódik, szóval kreol csajok hajrá :) Szépen tartja a bronzosítót, pirosító, de még azt a highlighter is, ami általában 2 óra alatt eltűnik az arcomról.
Viszont a megfelelő hatás érdekében elengedhetetlen a megfelelő előkészítés és még így sem biztos, hogy minden bőrtípusnak megfelelő (egyik alapozó sem az)... egy szárazabb, hámló arcon sajnos nem fog sohasem úgy mutatni, mint egy normál/zsíros arcbőrön.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

labathante

Korcsoport: < 18
2017. április 2.

Nagyon jó alapozó ,nagyon jó fedése van ,nagyon tartós és tök jó árban van. A csomagolása nagyon kis izgi ,cseppentős ami külön pozitívum. Csak ajánlani tudom :)

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.