KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

snoncso98

2017. augusztus 3.

Gyönyörű fedése van, mindent eltűntet amit kell és púderezni sem kell rá. Ami feltűnt, hogy könnyebb ecsettel eldolgozni és szebb is a végeredmény mint szivaccsal.

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Kremcica

2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények hatására úgy gondoltam kipróbálom. A fedése tökéletes, jól pigmentált folyékony alapozó. A pipettás kiszerelés kicsit fura de oké. Viszont a Rossmannban 3 árnyalatban találtam a polcon (nem 4 van eredetileg?), a legvilágosabb volt csak készleten abból is csak egy darab (010-es árnyalat). Meg is örültem, de jó nekem úgy is mindig a legvilágosabb árnyalatú kell. De ez nem jó. :( Hiába világos, de iszonyatosan sárga és így maszkos hatást kelt.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

missorsi

2017. augusztus 2.

Nekem összességében bevált, önmagában kicsit maszkos hatású, én speciell a LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) színezett hidratálót teszem fel alá vékonyan, mintegy primerként, és erre egy keveset a Catrice-ből, így a kettő nagyon szép és természetesebb hatást ad. Pár óra múlva át kell mennem rajta púderrel, de nekem kombinált/zsíros a bőröm, még egyik alapozó sem mattított egész nap.. Ár-érték arányban nagyon megéri, és irtó sokáig elég.

missorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

csutkababaa

2017. augusztus 2.

gyonyoru a fedese es maganak az alapozonak a finishe is az arcon en csak ajanlani tudom de sajnos csak nagyon vilagos szinekben kaphato😫 en foleg telen szomtam hasznalni olyankor tokeletes es nem szaritja ki a bort😻

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

loraa

2017. augusztus 1.

könnyen eldolgozhat, szépen fedő kis alapozó, ráadásul nagyon jó áron :) egyetlen "hibája", hogy lehetne kicsit nagyobb a színválaszték :D

loraa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

boglarcara

2017. augusztus 1.

Nagyon szépen fed, könnyen eldolgozható. Teljesen megéri az árát. Volt már Catrice alapozóm (All Matt Plus) ugyanabban az árnyalatban amiben ebből van. Azt vettem észre hogy annak ellenére hogy az árnyalat ugyanaz, legalább is a neve, az HD Coverage sötétebb, narancssárgásabb színű. Így nyáron ez nem baj, csak sajnálom, hogy télre semmiképp nem lesz jó... Így is a kemény négy darabos, amúgy is világos választékból a legvilágosabb az én színem. A termék maga nagyon jó minőségű, ajánlanám bárkinek aki meg tudja találni a szűk választékból a színét :)

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

LajosLilla

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

Az elején nem tetszett félre is tettem egy kicsit, majd újra elkezdtem használni es rájöttem mi nem volt jó. Megfelelően elő kell készíteni az arcot hozzá, jól le radírozni az elhalt hámsejteket és alá hidratálni ÉS ami az egyik legfontosabb, 1-2 cseppet felvinni, ha nem akarod, hogy maszk hatása legyen. Imádom mivel lehet építeni, ha éppen rosszabb állatpotban van a bőr erősebb fedést csinálunk, ha nem akarunk erős fedést akkor pedig azt csináljuk, szóval ez az alapozó ha fedést nézünk egy bb krém és egy igazi HD kinézetet tud nekünk biztosítani. Egy megfelelő púderrel és primerrel pedig egy egész napot csodásan kibír és pattikat sem okoz. Ár-érték arányban is fantasztikus.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Timcsi26

2017. július 31.

Tökéletes alapozó számomra.Jól alá hidratálva és ecsettel eldolgozva nagyon szép fedése van,tartós,nem maszk hatású.A baráti ára csak pluszpont.

Timcsi26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

madamefleur

2017. július 31.

Az itteni és ismerősök véleménye után azt hittem végre megtaláltam a tökéletes alapozót, de sajnos nem így lett, pedig többször is újravásároltam :(. Sajnos kicsi a színválaszték, a legvilágosabb túl világos volt, az utána következő pedig felvitel után már majdnem hogy tökéletes, de pár perc múlva sokkal sötétebbé változott. Nekem csúnyán kiemelte a száraz részeket is az arcomon. Ennek ellenére nagyon sok ismerősömnek bevált :)

madamefleur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antonia420

2017. július 31.

Őszintén szólva nem mondhatom,hogy imádom ezt az alapozót, viszont jó fedése van és jó a pipettás adagolója is . Egy negatívumot tudok elmondani és ez a negatívum miatt nem a kedvenc alapozó,és pedig az hogy nagyon gyorsan kell vele dolgozni mert nagyon hamar szárad. De idővel kitapasztaltam hogy hogyan kell felvinni. Nagyon jól megtisztított bőrre kell felvinni és akkor tökéletesen mutat 👌🏽

Antonia420

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.