KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

hencico

2018. február 17.

Imádom, a kedvenc alapozóm.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Imádom, a kedvenc alapozóm.

vikt0ria

2018. február 17.

—2018.02.17. update: Annyi észrevételem van, hogy ha már az üvegcse végén járok, el kezd az arcomon kicsit oxidálódni a cucc. Lehet azért mert már kezd a szavatossági idő lejárni, de amúgy b*sszus, nagyon sokáig elég! Én egy éve vettem, és most érzem csak azt hogy lassan ideje újat venni. A maszkos hatását néha még mindig érzem, lehet nem használok megfelelő primert. A nevetőráncaimba szokott beleülni a termék, amitől néha 10 évvel öregebbnek tűnök, de könnyű korrigálni.

—Ha egyszerre sokat rakok fel akkor maszkos es talan picit megvaltozik a szine, de ha aprocskan es ovatosan epitgetem, tokeletes. Megeri eltotyoreszni vele, meg igazabol semmi bajom nincs a totyoreszessel, sot, szeretem is. :D Tokeletes alapozo, a Catrice most eleg sok ujdonsaggal kijott, es szimpatikus hogy a mennyiseg mellett a minosegre is mentek, tekintve a termekeknek mind a csomagolasat es kepesseguket. Pacsi, Catrice!

vikt0ria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

rekabodoni

2018. február 16.

1 tubus elhasználása után állítom, hogy az árához, illetve a márkához való fenntartásaimhoz képest nagyon jó tapasztalataim vannak! Valóban nagyon szép a finish, matt végeredmény szárítás nélkül. Ezt púderrel fixálom, de nap végén a kis kifényesedésen kívül semmit nem tapasztalok. Semmilyen bőrproblémát nem okozott (pedig a catrice termékek az összetevőikkel nem éppen biok). Pár napon belül beszerzem a következő adagom, a nagy meleg bekövetkeztéig (mikor már gyengébb fedés, nagyobb mattító erő kell), maradok ennél!

rekabodoni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

15recsike15

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Ez az alapozó megéri a pénzét ! Nagyon jól fed , nem lesz maszk hatású , és nem érzem , hogy bármi is lenne a bőrömön . Nagyon szeretem benne , hogy elég csak egy kevés is belőle . Én a catrice matt púderjével együtt használom és ez valami hihetetlen mennyire jók így együtt . A bőröm elég pattanásos , de gyönyörűen elfedi és nem irritálja a bőrt . Akár egész nap kitart , nem kezd el kopni 2-3 óra után sem - púderrel együtt .

15recsike15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

BogyooTomoko

2018. február 15.

Ő volt az első catrice alapozóm. Azért vettem mert elég sok helyen láttam ezt a féle adagolasi módszert és kiváncsi voltam.
Szerelem volt első használatra. Gyönyörű a fedése nekem egyaltalán nem maszkos hatás. Nagyon meg vagyok vele elégedve kedvenc lett.
Egyetlen hiba, hogy pár óra után kifényesedik, de melyik alapozó nem :)
Meg lehetne még egyel vilagosabb árnyalata, de az a legkevesebb így is 5ös :)

BogyooTomoko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Egyetlen hiba, hogy pár óra után kifényesedik, de melyik alapozó nem :)
Meg lehetne még egyel vilagosabb árnyalata, de az a legkevesebb így is 5ös :)

Cassie25

2018. február 14.

A 10-es árnyalat van meg nekem. Sajnálom, hogy nincs belőle még világosabb, mert miután oxidálódik, ez is sötét nekem. Ami nagy kár, mert nekem nincs különösebb bajom ezzel az alapozóval. High End-es alapozókat használok (Armani, Mac, Dior, mikor melyik), igazából nem is tudom, miért vettem le ezt a polcról a drogériában, szerintem kíváncsi voltam, hogy miket tudnak a drogériás alapozók. meglepetésemre, nem rossz. Nap végére vannak vele problémáim, de azok a drágábbakkal is voltak. Nekem elég ez a fedés. Árához képest szerintem rendben van az alapozó, de egy próbát biztosan megér :)

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

bernii97

2018. február 13.

Ma használtam először. Több videósnál is láttam, istenítették. Így megrendeltem én is. Alapjába véve nincs túl zsíros böröm, se túl száraz. Olyan közepes. De ez az alapozó valami isteni. Első hasznáat után legalábbis azt érzem ,hogy megtaláltam a nekem legmegfelelőbb alapozóját. Nem drága, de annál jobb. Amit igér betartja. Nem szárít, de matt. Már most imádom. használat előtt RÁZZÁTOK FEL. Akkor talán nem sárgul be felvitel után annyira. (Láttam többen írták,hogy néhány perc után besárgult). Amúgy nagyon világos a bőröm színe. Eddig minden alapozó túl sötét volt, de ebből a 010es árnyalat passzol. Tökéletes. Röviden :D

bernii97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

viki0200

2018. február 13.

Sok jót olvastam róla, de szörnyű senkinek se ajánlom... A legvilagosabb szín van meg de pár perc után sötétre oxidálódik

viki0200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

detti23

2018. február 12.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, de ezt sajnos nem nekem találták ki. Akármennyire is aláhidratálok és akármivel viszem fel, mindig maszkos, mű hatást érek el vele. Ráadásul valahogy olyan fáradtnak is tűnik tőle az arcom, tényleg nagyon kiemeli a szárazabb részeket. Nekem a bőrproblémákat sem igazán fedi el szépen, főleg nem tartósan.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Magill

2018. február 12.

Nem szoktam hasznalni csak a nivea bb krémét, de a sok jo tapasztalat utan en is beszereztem egyet sand beige szinben. Az eddigi alapozóim mindig beleültek a legminibb ráncaimba is, de meglepo modon ez nem! Valoban nem komoly bőrhibák elfedésére tálalták ki, de jobban fed mint egy bb krém. Nekem eddig bevált az érzékeny boromon. A legjobb benne hogy nem idegesit, hogy rajtam van, kap levegőt a bőröm. A catrice all matt puderedét hasznalom hozza nekem az is teljesen jól bevált. ( mint általában az olösszes cateice termék)

Magill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.