KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

mpatricia

2018. május 17.

Eddig ez a kedvenc alapozóm. A bőröm nagyon világos, de a 010es árnyalat tökéletesen passzol az arcszínemhez. Nincs maszk hatása, nem ül bele a pórusaimba és nem fényesedik ki hamar.

mpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Heidi13

2018. május 17.

Olyan alapozót kerestem ami az extrém világos bőrömre is jó, illetve amit dekoltázsra is lehet használni.Ez a termék olyan elképesztően gyönyörű porcelán bőrt csinál, hogy arra nincsenek szavak.Szinte sminkelni se kell mellé, annyira széppé teszi a bőröm, hogy az önmagában felhívja a figyelmet az emberre. Államvizsgán használva reggel nyolctól estig kifogástalanul működött, elfedve a dekoltázsomon a stressztől kialakuló vöröses foltokat. Ez a termék az árához képest valódi csodaszer.Én az ujjammal viszem föl, nem használok sem szivacsot, sem ecsetet, de tökéletes a hatása.Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idő alatt fogyasztom el.Egészen biztosan újra vevős termék.Zsíros bőrűek álma...

Heidi13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

beauty7

2018. május 16.

Életem eddigi legjobb alapozója :D Nagyon sokat próbáltam már ki, elég sok volt amibe bele is szerettem, de végül mindnél jött a kiábrándulás, főleg egy hosszú nap után mikor tükörbe néztem. Hihetetlen, de ez akkor is szép marad rajtam! Persze nem ugyanolyan mint felvitelkor, de sosincs olyan érzésem, hogy mondjuk egy esti programra teljesen újra kell sminkelnem, elég némi apró korrigálás és tádááám, a smink tökéletes. A színétől féltem nagyon, nekem nincs porcelán fehér bőröm, de a 020-ast túl rózsaszínnek találtam, a 030-at pedig túl sötétnek, nem mertem megkockáztatni. Úgy voltam vele, egy próbát megér a 010. Először nagyon sápadtnak láttam magam benne, de hamar oxidálódik kicsit, pont tökéletes mértékben, nekem kell annyi kis sötétedés. Púderem is egy leheletnyit dob rajta, pirosító után meg már tényleg hibátlan. Így végső soron az arcom színe totál olyan, mint amilyennek lennie kell. Tartósságával kapcsolatban sem lehet egy rossz szavam sem. Az applikátorát nagyon szeretem, közvetlen az arcra viszem fel, szivaccsal dolgozom el. Így nagyon jól fed. Igaz a legdurvább pirosságra azért kell a korrektor segítsége, de nem is várnám el, hogy annyira erős legyen, az már sok lenne, így viszont az erős fedés mellett még természetes is marad. És az ára... Hát ennyire még nem érte meg nekem alapozó :D Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam.

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

pinupdollstella

2018. május 16.

a legjobb drogériás alapozó, ami végre illeszkedik a fehér arcbőrű lányokhoz is! tartós, szépen fed, olcsó..az egyetlen negatívum hogy a 010-es árnyalatot ritkán lehet megtalálni, mert mindig kifogy.

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Rekaa09

2018. május 16.

Nekem nagyon bevált. Előtte Rimmel alapozót használtam. Eddig ez a legjobb alapozó, amit használtam. Enyhén zsíros a bőröm, de tartós. A fedése erős. Kis rétegben kell felvinni, és akkor szép természetes még. Ecsettel vált be nekem a legjobban a felvitele. Az ecsetre teszek 1 pici cseppet és eldolgozom, majd ezt megismétlem. Az egyetlen hátránya, hogy mindig ki van fogyva a polcokról.

Rekaa09

Epresjoghurt

2018. május 15.

Nagyon jókat hallottam erről az alapozóról. Megvettem, kipróbáltam, nem tetszett. Nem baj - gondoltam - barátkozunk majd még. Három hete használom, túl vagyunk a barátkozási stádiumon, és továbbra sem szeretjük egymást... Az állaga a folyékonysága ellenére túl sűrű, ebből adódóan a fedése ugyan erős, de számomra szinte lehetetlenség egyenletesen felvinni. Azt sem értem, hogy miért jó, hogy folyékony. Nem kellemes érzés, ahogy a bőrömre csepegtetem, folyik mindenfelé (a napokban a nadrágom is áldozatul esett neki, és olyan makacs foltot hagyott, hogy én még ilyet nem láttam.) Leszedni is nagyon nehéz, és sajnos pattanásokat is okoz. És akkor arról még nem beszéltem, hogy a legsötétebb árnyalatot is igencsak világosnak érzem a bőrömön (amire amúgy a medium árnyalatokat szoktam használni).
Annyira nem siralmas, hogy ne használjam többet, de napi használatra nekem nem vált be.

Epresjoghurt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

bszandra

2018. május 13.

Ódákat hallottam arról,hogy milyen jó ez az alapozó, de nekem annyira nem vált be. Se az állaga,se az hogy a napon csillog, amit nagyon nem szeretek, úgyhogy biztos nem fogom újravenni.

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

dorimeow

2018. május 11.

Először nem nagyon szántam rá magam de egy akció alkalmával beszereztem! Nagyon szép fedése van nem oxidálódik narancssárgára a bőrön 😊 Az ára is elég baráti nekem sokáig elég. Szeretem , biztosan újraveszem!

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

szannamari85

2018. május 11.

Sokáig kerültem ezt az alapozót, mert egyáltalán nem volt bizalmam felé a nagy hype ellenére sem. Glamour napokon mégis megvettem és nagyon nem bántam meg. Tökéletes hétköznapi alapozó a kombinált bőrömre. Ha MAC Strobe cream-et használok alá természetes, egészséges bőr kinézete van, nem túl matt. Nyáron valószínű a T-vonalban valami mattító primert teszek alá. Vékonyan szoktam felvinni, így a bőrhibákat nem fedi le teljesen, de azt egy kis korrektorral azon a 2-3 helyen javítom inkább, minthogy túlzásba vigyem az alapozót. Egyébként tartós, órákkal később is hibátlan a bőrömön. Ez igazi pozitív csalódás számomra.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Gaborlifestyle

2018. május 11.

Egy időben csak ezt az alapozót használtam, semmi mást nem vettem, csak ezt. De sajnos győzött az, hogy egyszerűen nem bírtam megbékülni ezzel a pipettás adagalóval. Egyszerűen amikor már nagyon fogyott, konkrétan el kellett törnöm, az üveget, hogy ki tudjam belőle nyerni a terméket: és kérdezem én : Ki az aki szerint ez normális, hogy össze kell törni az üveget, hogy feltudd vinni az alapozót?
Egyébként a fedése 2 rétegben olyan mint az Estée Lauder Double Wear alapozóé, nem fényesedett át(Igaz hidratáltam előtte bőven, primer, fixáló spray), de nagyon jól viselkedett egész nap, nem mozdult el, nem emelte ki a száraz részeket a bőrömön, kicsit kopott a nap folyamán, de nekem 12 órákat is kibírt, igazítás, napközbeni púderezés nélkül. Viszont ezt a pipettás kiszerelést nem tudtam megbocsátani neki, ezért soha többet nem fogom újravenni, nekem nagyon világos a bőröm, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzolt, nem volt ezzel semmi gondom.

Gaborlifestyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.