KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Tymy181

2017. június 16.

Nekem nagyon bevált, tényleg csoda alapozó :D Az állaga nagyon bejön, mert szeretem ha folyós az alapozot, bár ez miatt, ha ecsettel visszük fel, csíkos maradhat, de eldolgozható szépen, csak több idő. Iszonyat tartós, soha nem volt még ilyen tartós alapozóm, egész nap matt marad, voltam már Vadasparkban ezzel az alapozóval az arcomon és este is majdnem tökéletes volt, enyhény csillogott a T zónám. Szerintem a fedése is megfelelő, elég csúnya pattanásokkal is megküzdött. Az ára verhezetlen, mindenkinek ajánlom! Ha elsőre nem is mutat olyan jól, kísérletezni kell, más krémet alá, más primerrel, nekem pl az egyik uborkás krémemmel nincs tól jóban :D Szerintem egy próbát megér ;)

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

lucintaa

2017. június 16.

Vééégre én is hozzá jutottam! Az utóbbi időben nem volt valami egyszerű, ugyanis nem találtam a legvilágosabb, 10 Light Beige árnyalatot, elkeseredésemben majdnem megvettem a 30-ast, de szerencsére, türelmes voltam, és ez meg is hozta a gyümölcsét.
Nos, azt kell, hogy mondjam: valóban nem egy rossz alapozó. Van egy minimális illata, de nem zavaró. Szép a fedése, jól eldolgozható, és jól bírja a nyári meleget! Mint a legtöbb alapozó, ez is kifényesedik a bőrömön nap közben, de legalább a nap végére nem kopik le a fele, hanem egész jól tartja magát. Ár-érték arányban egy nagyon jó képességű alapozóról van szó. ;)
Fogom szeretni, pláne így a nyári időszakban, a téliben meg aztán biztos vagyok benne, hogy szuper lesz.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

legallybrunette

2017. június 12.

Nagyon érdekes, hogy itt is kijön az az effektus, hogy eleinte minden vélemény ötcsillagos, aztán később szállingóznak a lepontozások, egy-két csillagok. Mintha a lelkesedés és az utálkozás is valamilyen csapatszellem mentén történne, mert egy jó termék pár hónap alatt nem válik csak úgy magától pocsékká. Szerintem annyira nem rossz ez, bár kétség kívül nem szabad várni Youtube-sztár fejet tőle. Egyrészt, mert ha annyit kensz magadra, amennyit azok a fényekkel, szűrőkkel operáló hölgyecskék szoktak (kivinném őket a szabad ég alá, onnan közvetítsék a vakolást, lenne nagy meglepetés), akkor rémesen fogsz kinézni, másrészt ez egy olcsó alapozó, ezalatt már csak százforintos bolti kategóriát fogsz kapni. Ahhoz képest meg szuperül üzemel.
Egy jó szivaccsal szépen fel lehet vinni, egy jó korrektorral megtámogatva egy munkanapot kibír, szóval szerintem megérdemel 4 csillagot.

Olvasgatom a véleményeket, elég különös, mert nekem semmi bajom vele a kopáson kívül, de az sem vállahatatlan. A 01-est használom, valóban kicsit sárgul, de egyáltalán nem ijesztően. Igaz, vékonyan, szivaccsal viszem fel, és translucent porpúderrel fixálom. A nap folyamán sokszor tükörbe nézek, de nem tapasztalok később sem extrém sárgulást. Lehet, hogy a bőrkémia is okozhatja egyeseknél. Másrészt nekem nem folyik se ki, se szét. Óvatosan használom, egy picike szokott kerülni az üveg nyakára, felül, de azt zsepivel letörlöm. Fel szoktam rázni, ahogyan kell, nem jön ki felesleg. Semmi baj ezzel a csomagolással, ilyen folyékony terméknél ez teljesen megfelelő, a pumpa sokkal több hulladékot termel, és a legtöbbjük lő, aminél meg az lenne egyesek baja, hogy miért köpi a mosdó szélére a felét.
Továbbra is azt mondom, ilyen árban ez egy remek kis holmi.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 12.

Továbbra is azt mondom, ilyen árban ez egy remek kis holmi.

DayanaComplow

2017. június 11.

Még egy remek termék a Catrice-től =) Nekem a 01-es árnyalat van, és nagyon szeretem. Szépen eldolgozható, szépen fed, fent marad. az adagolásnak hála könnyebben adagolható mint egy pumpás kiszerelés. Én a Nivea aftershave balzsammal és a Catrice korrektorával együtt használom, csodás fedést biztosít!
Egyetlen negatívumként annyit jegyeznék meg, hogy nagyon hamar elkapkodják felénk, ezért nehéz beszerezni, egy kis vadászatot igényel ;)

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

krizsaneniko

2017. június 11.

01-es árnyalatot vettem, sajnos oxidálódik, de elég rendesen. Sárga leszek tőle. :((
Miééért?? Pedig isteni az állaga. :((
Szomorú vagyok. Talán alapozófehérítővel el tudom használni

UPDATE: Már egyenesen utálom. Most töröltem le a pipettából csordogáló alapozót az üveg széléről, ami nem tudom, hogy kerül oda, mert nem csöpögtetem végig , és nem tárolom fejjel lefelé, de szépen csordogál ki az alapozó az üveg nyakára, onnan a nyakáról pedig az üveg peremére. Letöröltem és nem akarok hazudni szerintem a fél alapozó ott tanyázik az üvegen, ami ugye már megszárad, szóval még annyit se tudok, hogy felhasználom az üveg nyakáról később, mert összeáll egy kemény szinte gyúrható masszává. Számomra ez a kiszerelés jól néz ki polcokon, de minden napos használatra alkalmatlan. Letöröltem az előbb az egész pipettát, az üveget kívül belül, ma használtam egyszer az alapozót, és most már megint az üveg nyakán van egy kiló alapozó, ami persze ugyan úgy le fog csordogálni. Pénzkidobás az egész! Érdemes lenne pumpás, vagy sima kinyomós változatban is piacra dobni, és akkor nem veszne kárba a 30 miliből legalább 15! BORZALMAS! -.-

krizsaneniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Miééért?? Pedig isteni az állaga. :((
Szomorú vagyok. Talán alapozófehérítővel el tudom használni

reka63

2017. június 10.

Nálam is nagy kedvenc mióta megvettem. Nagyon jó a fedése és tartós. Szivaccsal szoktam eldolgozni. Hamar szárad, úgyhogy gyorsan kell vele dolgozni. Sajnos eléggé világos bőröm van, de a 010-es árnyalat majdnem tökéletes hozzá. Előtte a Rimmel Lasting Finish-t használtam és azt hittem ebben az árkategóriában nem találok jobbat, de tévedtem :) Örülök, hogy rátaláltam erre az alapozóra :)

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Andyka0622

2017. június 10.

Ár érték arányban (de még ha drágább lenne is) ez a legjobb alapozó amit eddig próbáltam. (Tény, hogy nagyon drága termékeket még nem teszteltem.) Engem meggyőzött. Könnyű vele dolgozni akár ecsettel, akár beauty blenderrel. Nem szárad meg túl gyorsan, még az eldolgozás előtt. Nem szárítja a bőrömet, pedig ettől tartottam kicsit a matt hatása miatt. Egyszóval tökéletes! Bármikor újra venném. Télen-nyáron használható textúrája van. Még az én tág pórusaimat is elfedi. Engem meggyőzött.

Andyka0622
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

trezsofi

2017. június 8.

Ez az alapozó egy csoda!! Olcsó, eszméletlen jól fed, nagyon bemattul az arcon és nem igényel púdert. Ezen kívül ráadásul egész nap kitart, egyszer sem kell kijavítgatni, pedig én a munkámból adódóan maszkot hordok, de még az sem szedi le az arcomról! Csillagos ötös

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

nmethkitti

2017. június 8.

Egyik legjobb alapozó amit eddig használtam. Kevés is elég az arcomra, szépen fed. Bár a szem alatti sötét karikákhoz néha kell egy kis korrektor segítsége :D De ezen kívül nagyon jó, szerintem ár-érték kategóriában is helytáll.

nmethkitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Zsofiaaa

2017. június 8.

Véleményem szerint ez a tökéletes alapozó! Ha szolid, természetes sminket szeretnél akkor egy rétegben pontosan ilyen hatást érhetsz el vele. Viszont ha nagyobb fedésre van szükséged akkor könnyen építhető. Egy jól előkészített bőrön (hidratálás, primer) szuperül mutat. A bőrhibáimat elfedi és tartós! Amit a legjobban imádok benne az az illata. Valami mesés! Nem szárad meg olyan gyorsan így könnyen lehet vele dolgozni. Mattító púderre sincs szükség mivel magától lemattul. Egy üvegcsében elég sok termék van, így nem kell túl gyakran venni. A pipettás felvitel is szuper. CSILLAGOS ÖTÖS!!

Zsofiaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.