KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

Acetaldehid

2017. augusztus 7.

Február eleje óta van meg, 30-as színkóddal a sand beige árnyalat. Ez volt az utolsó üveg, azóta sem láttam a Rossmannban nálunk. :)
Nem tudom néha eldönteni, hogy imádjam-e, vagy csak egy sima kedvelés fér bele. Az biztos, hogy ebben az árkategóriában egyedülállóan jó.
Pozitív:
-jó a fedése (nekem talán túl magas is), természetes, elég tartós
-szeretem az állagát, de ecsettel/blenderrel lehetetlen eldolgozni
-jól passzol a bőrömhöz a szín

Negatív:
-nagyon kevés ez a 4 szín, nyáron tuti nem találok majd jót magamnak
-nem tetszik az illata
-elvileg mattít, de a kevert bőrömön (ami azért nem extrán zsírosodó) gyakran iszonyatosan zsíros az orromnál, szívem szerint lemosnám
-oxidálódik, ami rajtam ugyan nem gáz, de mondjuk egy nagyon hófehérke lányon szerintem feltűnő lenne
-a púderével szerintem nagyon csúnya, nem értem az okát

Összességében kedvelem és szeretek érte nyúlni reggelente. A Pupa Made to last alapozójával hordom felváltva. Azért utóbbi még mindig a kedvenc. :)

UPDATE:
Ma újravásároltam ezt a kis alapozót, de a 020-as Rose beige árnyalatban, mert úgy érzem, ha jönnek az őszi-téli hónapok, ez picit jobb lesz talán. Néha az eggyel sötétebb furán oxidálódott a világosabb bőrömön, de-a félelmeimmel ellentétben-most nyárra teljesen jó volt a szín. :)
Be kell látnom így fél év használat után, hogy habár ezen kívül még két-három másik terméket is használgatok, a hétköznapokban tényleg ehhez nyúlok a legszívesebben. Letaszította a korábbi Pupámat a trónról, egyrészt a fedése miatt, másrészt mert azóta rájöttem egy-két dologra, amiket korábban még hibaként róttam fel:

-Átzsírosodik a T-vonalon: Ez tény, de mióta egy színtelen fixáló porpúdert dobok rá, azóta jól kordában tudom tartani. Szépen be is épül.
-Csúnya a púderével: Ez sajnos tény, de a színtelen porpúderekkel szép. :)
-Ecsettel is el tudom dolgozni, bár tény, még mindig kézzel szeretem.

Konkrétan két hiba maradt: Az oxidáció, illetve az, hogy úgy veszem észre, néha a bőröm kevésbé "viseli" szépen. Azaz egyes napokon tökéletesen fed, tartós, beépül a bőrömbe, más napokon (ugyanazzal a rutinnal) valahogy foltos és nem olyan természetes. Ezen még dolgozom.

Úgy érzem, már megadhatom az 5*-ot. :)

Acetaldehid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Pozitív:

-nagyon kevés ez a 4 szín, nyáron tuti nem találok majd jót magamnak
-nem tetszik az illata
-a púderével szerintem nagyon csúnya, nem értem az okát

UPDATE:

-Csúnya a púderével: Ez sajnos tény, de a színtelen porpúderekkel szép. :)
-Ecsettel is el tudom dolgozni, bár tény, még mindig kézzel szeretem.

Úgy érzem, már megadhatom az 5*-ot. :)

Dettus94

2017. augusztus 7.

Páromtól kaptam a terméket és egyszerűen IMÁDOM :) Nagyon jól fed, nagyon könnyű vele dolgozni. Kevés is elég belőle mert nekem picit maszkos hatást kelt hogyha túlzásba viszem :) Ár-érték aránya jó, drágább is lehetne ekkora "tudással". Tartósságát önmagában nem tudom, primert használok alá. De újra fogom venni, amikor elfogy. :P

Dettus94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Shea94

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem több okból kifolyólag is: könnyű eloszlatni és építeni, a színe természetes, abszolút nem fényesedik át (ami nálam nagy szó). Egyedül a kiszerelésével nem vagyok kibékülve, a pumpás kivitelezés praktikusabb lenne. Próbálkoztam több alapozóval is mostanában, de azt hiszem visszatérek rá, amint találok a boltokban belőle...

Shea94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 3.

3 város rossmann üzleteit bejártam, mire pár hét keresés után végre találtam. Őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban, először is kevés szín kapható, először amikor felvittem kiemelte a szárazabb részeit az arcomnak és nagyon maszkos hatása volt. Az ezutáni próbálkozásomnál hihetetlenül aláhidratáltam, és óvatosan, szépen lassan vizes szivaccsal vittem fel. A végeredmény gyönyörű lett, szép hamvas, púderezni felesleges és egész nap szépen rajta maradt az arcomon. Nyilván a száraz bőrtípusom miatt nekem nem is kéne matt alapozót használnom, de nem bírtam ellenállni a hypenak. Összességében örülök, hogy megvásároltam, hihetetlenül jó áron adják, a kiszerelése és a külseje nekem nagyon tetszik. Fokozott figyelmet kell adni a hidratálásnak, de összességében nagyon jó termék. A kevés színválaszték miatt levonok egy csillagot

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Gyönyörű fedése van, mindent eltűntet amit kell és púderezni sem kell rá. Ami feltűnt, hogy könnyebb ecsettel eldolgozni és szebb is a végeredmény mint szivaccsal.

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Kremcica

2017. augusztus 2.

Az itteni vélemények hatására úgy gondoltam kipróbálom. A fedése tökéletes, jól pigmentált folyékony alapozó. A pipettás kiszerelés kicsit fura de oké. Viszont a Rossmannban 3 árnyalatban találtam a polcon (nem 4 van eredetileg?), a legvilágosabb volt csak készleten abból is csak egy darab (010-es árnyalat). Meg is örültem, de jó nekem úgy is mindig a legvilágosabb árnyalatú kell. De ez nem jó. :( Hiába világos, de iszonyatosan sárga és így maszkos hatást kelt.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

missorsi

2017. augusztus 2.

Nekem összességében bevált, önmagában kicsit maszkos hatású, én speciell a LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) színezett hidratálót teszem fel alá vékonyan, mintegy primerként, és erre egy keveset a Catrice-ből, így a kettő nagyon szép és természetesebb hatást ad. Pár óra múlva át kell mennem rajta púderrel, de nekem kombinált/zsíros a bőröm, még egyik alapozó sem mattított egész nap.. Ár-érték arányban nagyon megéri, és irtó sokáig elég.

missorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

csutkababaa

2017. augusztus 2.

gyonyoru a fedese es maganak az alapozonak a finishe is az arcon en csak ajanlani tudom de sajnos csak nagyon vilagos szinekben kaphato😫 en foleg telen szomtam hasznalni olyankor tokeletes es nem szaritja ki a bort😻

csutkababaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

loraa

2017. augusztus 1.

könnyen eldolgozhat, szépen fedő kis alapozó, ráadásul nagyon jó áron :) egyetlen "hibája", hogy lehetne kicsit nagyobb a színválaszték :D

loraa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

boglarcara

2017. augusztus 1.

Nagyon szépen fed, könnyen eldolgozható. Teljesen megéri az árát. Volt már Catrice alapozóm (All Matt Plus) ugyanabban az árnyalatban amiben ebből van. Azt vettem észre hogy annak ellenére hogy az árnyalat ugyanaz, legalább is a neve, az HD Coverage sötétebb, narancssárgásabb színű. Így nyáron ez nem baj, csak sajnálom, hogy télre semmiképp nem lesz jó... Így is a kemény négy darabos, amúgy is világos választékból a legvilágosabb az én színem. A termék maga nagyon jó minőségű, ajánlanám bárkinek aki meg tudja találni a szűk választékból a színét :)

boglarcara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.