KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

tutiamatto

2017. október 15.

Szép a fedése, egy darabig.Hamar kopok, és sárgul.Nekem nem vált be:(

tutiamatto
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Szép a fedése, egy darabig.Hamar kopok, és sárgul.Nekem nem vált be:(

bflora

2017. október 13.

Nagyon megszerettem! A szín nekem passzol (Light Beige), a fedését közepes-erős közöttinek mondanám, de szépen el lehet dolgozni blenderrel és ecsettel is. Pluszpont, hogy tényleg alig fényesedik át, és nagyon tartós!

bflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

bakocsenge

2017. október 12.

A részemről, azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozót! A legvilágosabb, 010-es Light Beige árnyalatot vettem meg, és az eddigi alapozós tapasztalataim alapján ez a termék a legjobb. A homlokomnál volt vele pici gondom, a felvitellel, de azt is hamar orvosoltam. Ujjal, szivaccsal és ecsettel is szépen el lehet dolgozni. A pipettás kiszerelésével még barátkozom, de ez persze nem von le abból, hogy szeretem. Tényleg magas fedése van, minimálisan szoktam csak rá púdert tenni, korrektort pedig szinte nem is kell használnom.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

ildi98

2017. október 12.

Egyszerűen imádom! Nagyon régóta szemezek vele, de nem akartam megvenni, mert ritkán használok alapozót, így csak rám romlott volna a fele.. Végül megvettem a Rose Beige árnyalatot, tökéletesen passzol, nem is kívánhatnék jobbat. Azóta minden nap alapozok :D

ildi98

griaal

2017. október 11.

Első alkalommal nem megfelelő árnyalatot vettem belőle, és emiatt nem volt az igazi. De adtam neki még egy esélyt, világosabb árnyalattal, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen fed, még a problémásabb területeken is jól alkalmazható.

griaal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

szvinci

2017. október 11.

Szerintem nagyon jó alapozó. Szépen fed, szerintem a titka, hogy keveset kell felvinni az arcra. Nekem bevált!:)

szvinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

preka

2017. október 11.

a tökéletes drogériás alapozó. csodásan fed, tényleg ilyen "második bőr" hatása van, eszméletlen gyönyörű. azért 24h-ig nem tart ki, de egy 9 órát kisebb átfényléssel igen (nekem a legszuperebb alapozó alatt is kiolajosodik a bőröm, kivéve ha nem szárítom szét translucent púderrel). sok "márkásabb" =drágább terméket tudok ami ugyanígy szuperál ha nem rosszabbul.
az egyetlen az, hogy csak 4 árnyalatban kapható és nagyon pink alaptónusú az összes ami az én színemhez nem nagyon illik. így kicsit sötétebb púdert használok felé és bronzosítom magam ezerrel (az 1-es árnyalatot használom, a 2-es jó volt nyáron de nagyon pink :\). Bárcsak kijönnének egy szélesebb színpalettával. ja meg ez a pipettás okosság - minden nap mintha az instagramon sminkelnék :P

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

bernyoke

2017. október 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, egyelőre csak ismerkedünk, de eddig nekem telitalálat. Szerencsére nem különösebben problémás a bőröm, talán csak annyi, hogy kissé egyenetlen a felszíne - ezt szépen megoldja ez az alapozó. Egységes külsőt ad a bőrnek, jó viselni, mert nem nehezíti el és lehet építeni. Abszolút nincs maszk-hatása, púdert nem is kellett használnom hozzá eddig. Alá szoktam tenni egy kis hidratálót, azzal együtt szerintem jól működik. Én ezt a pipettás kiszerelést nem szeretem, dehát kinek mi, ez legyen a legnagyobb baj vele, amúgy tök jó cucc:)

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Viktoria92

2017. október 11.

Mindennapi használatra megfelelő. Nekem nagyon jó. Nem fénylik át.

Viktoria92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Mindennapi használatra megfelelő. Nekem nagyon jó. Nem fénylik át.

aimee82

2017. október 9.

Frissen felkenve csodás, de utána... Hamar átfénylik, oxidálódik (nagyon világos bőrömön a legvilágosabb árnyalat is túl sötétté válik), kiemeli száraz részeket, a nem létező ráncokat is, rajtam nagyon csúnya lesz :( Nem beszélve arról, hogy ami először úgy tűnik, hogy csak szépen fed, fullasztóan sokká válik, és pattanásokat is okoz. Pedig szerettem volna szeretni :(

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.