KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

HegiD

2018. január 9.

Én nem értem a hypot körülötte, nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet.. Önmagában szörnyen csúnya a fedése, nagyon cakey hatása van, ezért ezt csakis a MAC Fix+-szal használom, mert sokkal természetesebbnek hat, miután ráfújtam. A fedésére tényleg nem lehet panasz, a nagyobbacska vörös pattanásokkal jól elbánik.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

sancs

2018. január 8.

Vegyes èrzelmeim vannak vele kapcsolatban. Màr hàrom üveggel elhasznàltam, mert jobbat nem talàltam. Főleg àr-èrtèk arànyban. Szèpen fed, termèszetes a hatàsa. Nedves beauty blenderrel viszem fel.A 020-as àrnyalat van meg. Először gyönyörű, de kèsőbb picit oxidàlódik ès àtfènylik, ilyenkor púderrel javítok rajta. Ami mèg zavar, Hogy sokszor kiül az arcomra estère. De egyèbkènt tènyleg ez az egyik legjobb alapozó amit eddig hasznàltam.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

abernadett

2018. január 8.

Imadom imadom imadom!! Ar-ertek aranyban a legjobb alapozo, reggelente csodas a borom kepe tole, orom tukorbe nezni <3 Nem is hasznalok ra pudert, egesz nap nem is kell frissitenem, nap vegere fenylik at picit, de jol terul rajta a bronzosito es a highlighter is

abernadett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 7.

El sem hiszem hogy van ilyen jó alapozó drogériás szinten a Maybelline Fit me! alapozóm mellett! Imádás van!Nem jön le 2 perc alatt, a legvilágosabb is tökéletes a hófehér bőrömhöz.Imádom

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 7.

hviktoria92

2018. január 6.

010-es árnyalatot használom, nagyon szeretem! Bár meg kell tanulni használni, nekem nem volt könnyű az elején, de ha betartunk néhány szabályt, tökéletes eredményt lehet vele elérni. Fontos, hogy jól aláhidratáljunk, különben nagyon kiemeli a szárazabb részeket. Kevés kell belőle, mert könnyen maszkos lesz az egész, nem mutat jól. És végül gyorsan kell vele dolgozni, úgy vettem észre, mert nagyon hamar szárad (vagy csak én vagyok lassú :D ) úgyhogy én részenként kenem fel (beauty blenderrel a legkönnyebb szerintem). 1x át kell púdereznem napközben, de így estig is a helyén marad. Legközelebb is ezt fogom megvenni.

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

nika15

2018. január 5.

Tényleg nagyon jó. Nincs maszk hatása és szépen fed, igaz a nap végére a homlokomon ez is árfényesedik, de melyik nem. Az egyetlen probléma, hogy nagyon nehéz beszerezni.

Update:
Már most azt mondom, hogy nekem ennél a Revlon zsíros bőrre való alapozója sokkal jobban működik. Sokszor próbálkoztam vele, primerrel és anélkül, fixálóval és anélkül, de nekem a nap közepére átfényesedik, az orromnál kicsit "csomósodik".

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

Update:

enci0210

2018. január 5.

Eléggé problémás a bőrőm, mert egyszerre száraz és zsíros is. Eddig sajnos nem igazán találtam rá megfelelő alapozót, amivel maradéktalanul elégedett lettem volna (még a MAC alapozó sem volt jó számomra, pedig az jóval drágább). Ez viszont egy csoda. Tökéletesen fed, nem fényesedik át a nap végére, mint a többi, amit eddig használtam és természetes hatású. Még pár orrfújás után is a helyén marad (na jó, náthás időszakban pótolni kell az orr körüli részen).Nagyon világos a bőröm, így nekem szerencsére a legvilágosabb árnyalat tökéletes. Csak ajánlani tudom. :)
Egyetlen negatívumot tudnék mondani: Nekem kicsit nehezebb lemosni, mint a többit, amit eddig használtam, de megéri.

enci0210
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

gyongyikeolasz

2018. január 3.

Több hónapnyi keresgélés után végre sikerült nekem is beszereznem és egyszerűen imádom. Az elején kicsit furcsa volt mert nem használtam ilyen erős fedésű alapozót de gyorsan hozzászoktam. Amióta használom szebb a bőröm is. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Egyetlen negatívuma az, hogy kevés a színválaszték.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

szabo123

2018. január 3.

Végre sikerült nekem is beszereznem! A 010-es árnyalatot használom (szerintem nyáron is ezt fogom,és majd veszek hozzá sötétítő cseppet).
Csodálatos végeredményt produkál,tényleg mintha a második bőröm lenne. Nem oxidálódik és valóban nagyon tartós..sajnos nekem a T vonalban ennél az alapozónál is szükségem van fixálásra.Kényelmes a mindennapokra,lehet építeni ha kicsit több fedés kell..az eddigi legjobb alapozóm!

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Alexa02

2018. január 3.

Egyedül azokat a lányokat sajnálom, akiknek nem megfelelő egyik árnyalat sem a kis színválasztékból, mert ez az alapozó egy álom (alapozósötétítővel lehet rajta segíteni de gondolom azért az kicsit módosít a termék hatásán). Sak alapozót próbáltam már, de ez nálam mindet lepipálta, még az EL Double weart is (ami nálam pattanásokat okozott). Nekem tökéletes a szín is, a 010-est használom télen és a 020-as számozásút nyáron. Esténként amikor belenézek a tükörbe, még mindig ugyanolyan bombasztikusan néz ki az alapozásom, mint ahogyan reggel, amikor felvittem (vagy legalábbis 99%-ig ugyanúgy) Természetes a finishe, nem maszkos, nem túl matt de nem is fényes. Nekem át sem fényesedett a nap folyamán, igaz alapvetően száraz bőröm van, de az orrom mindig átfényesedik. A száraz bőrömet igyekszem annyira hidratálni amennyire csak lehet, így most nincsenek is hámló részek az arcomon, de ahol egy kicsit szárazabb, még ott is jobban mutat ez az alapozó, mint bármelyik amit eddig próbáltam. Egy szó mint száz, próbáljátok ki, már csak azért is, mert olyan olcsó, hogy ha nem tetszik akkor sem dobtok ki sok pénzt. Az összetevői is aránylag szépek és állatkísérlet mentes is a termék. Kell ennél több?

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.