KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Nixie

2018. április 5.

A hipe miatt megvettem. És egy használat után meg is bántam. Többször is kipróbáltam. Először is túl folyékony, ha az arcomra cseppentettem minden nadrágomra rácsöpögött, ha a szivacsra akkor nem oszlatta úgy el. A fedése annyira minimális, hogy egy BB krém is jobban fed, és nem is tartós. Ha hozzáérek azonnal lejön, és oxidálódik is. Nap végére olyan narancssárga az arcom, hogy viselhetetlen. Sosem utáltam még terméket ennyire.

Nixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

mjzkvrg

2018. április 5.

Szeretem, viszont map végére már nem olyan szép mint felkenéskor. Illetve a legvilágosabb is nagyon sötét, barnás szín, így a szintén Catrices világosítóval használom.

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Kitsyke

2018. április 5.

Nem lenne rossz alapozo, de nem is figyeltem milyen borre talaltak fel...enyem szaraz, primerrel se nagyon fed, kozepes a fedese.. pattanasokat nem okozott.. nincs se budos szaga.. viszont nem tartos...❗❗❗❗ nekem a 010-es van, azt mondtak milyen szep porcelan arcom van, mivel kenem be mindig:D en 4orankent rakentem megegy reteget... nem lehet kimosni a ruhakbol az alapozot, sot, arcomrol is alig tudom leszedni... ez csunya tole... nem biztos hogy ujra fogom venni, de kifogom probalni a masik alapozojat is.

Kitsyke

Alexa89

2018. április 5.

Csak azért adok 1 csillagot, mert 0-át nem lehet. Az első pár napban tényleg azt hittem, hogy végre találtam egy jó alapozót. Aztán észrevettem, hogy nap végére beleül a ráncokba és a pórusaimat kiemeli. Ez még nem is lenne katasztrófa DE!!! gyulladt, fájdalmas, mély és hatalmas pattanásokat okozott, amik 100%, hogy ettől vannak, mert előtte nem volt még ilyenem SOHA!

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

franciska.papp18

2018. április 4.

Nem lettünk barátok. Nagyon nem. Pozitívum számomra is a pipettás adagoló, de ez szerintem irtózatosan kevés pozitívum ahhoz, hogy egy alapozó jó legyen. Nekem allergiás lett rá az arcbőröm és nagyon sok idő volt rendberakni utána. Ezekután nekem tökmindegy volt, hogy jó e a fedése vagy tartós. Szomorú vagyok, mert nagyon sokan szeretik, de nekem sajnos nem vált be.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

PetraD96

2018. április 4.

Nem túl jó a fedése, nekem furcsa, mű érzetű lett az arcom tőle. A legsötétebb árnyalata is hófehér. Ami pozitívum nálam a pipettás adagoló.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

szimcsi6

2018. április 4.

Nekem eddig ez a kedvenc alapozóm! Gyönyörűen fed, ára is tökéletes mi kell még? :D

szimcsi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

dorothyk

2018. április 4.

Sokáig kerestem ezt az alapozót, mindig kifogyott azokból az üzletekből ahol néztem. De aztán végre megtaláltam. Nagyon tetszett az ecsetes megoldás, de aztán rájöttem,hogy nem olyan praktikus instagram szerűen rácsöpögtetni az arcomra, mert nagyon könnyen lecsúszik, hiszen eléggé vizes az alapozó :"). Szerintem az első rétegnél nincs 100%-os fedése, de nekem nagyon tetszett , hogy mennyire természetesen néz ki, és számomra az a fedés pont elég volt, ha ilyen naturális hatást kapok. Viszont mikor már elkezdett kifogyni, az utolsó pár használatnál végén kicsit száraz hatásúvá vált, nemtudom miért. Szeretném újravenni szóval majd updatel-ek ezzel kapcsolatban, hogy mi is történt. Egyenlőre így 4 csilag.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Gina1978

2018. április 3.

Sokáig kerestem a számomra tökéletes alapozót, van is rengeteg jelentkező a szekrénykémben, de ez a kedvencem. Nem ragozom túl, szépen fed, jól eldolgozható és tartós. Alap darab nálam.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Kedvenc alapozóm. Erős a fedése, könnyen eloszlatható, a kiszerelése praktikus. Az ára is nagyon vonzó. :)

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.