KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

madamefleur

2017. július 31.

Az itteni és ismerősök véleménye után azt hittem végre megtaláltam a tökéletes alapozót, de sajnos nem így lett, pedig többször is újravásároltam :(. Sajnos kicsi a színválaszték, a legvilágosabb túl világos volt, az utána következő pedig felvitel után már majdnem hogy tökéletes, de pár perc múlva sokkal sötétebbé változott. Nekem csúnyán kiemelte a száraz részeket is az arcomon. Ennek ellenére nagyon sok ismerősömnek bevált :)

madamefleur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antonia420

2017. július 31.

Őszintén szólva nem mondhatom,hogy imádom ezt az alapozót, viszont jó fedése van és jó a pipettás adagolója is . Egy negatívumot tudok elmondani és ez a negatívum miatt nem a kedvenc alapozó,és pedig az hogy nagyon gyorsan kell vele dolgozni mert nagyon hamar szárad. De idővel kitapasztaltam hogy hogyan kell felvinni. Nagyon jól megtisztított bőrre kell felvinni és akkor tökéletesen mutat 👌🏽

Antonia420

babybruin18

2017. július 31.

Nagyon szeretem használni. Kordában tudja tartani az egyébként nagyon gyorsan kifényesedő bőrömet. Tetszik a pipettás adagoló. Újravevős!! :)

babybruin18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

rimfruaa

2017. július 31.

Nagyon szeretem, a legvilágosabb árnyalat végre illik a bőrömhöz és nekme tényleg beválik a "második bőr" effektus. :) Többször is újravettem és szerintem fogom is még. :)

rimfruaa

Kispitypang

2017. július 30.

Azt hiszem túl nagyok voltak az elvárásaim, mindenki annyira, de annyira hypolta ezt az alapozót. Emlékszem, amikor megjelent egy német youtubernél láttam róla egy videót, rajta úgy nézett ki, mintha semmi, szó szerint semmi nem lett volna rajta! Hát rajtam nem így néz ki.
Amint megjelent, rohantam megvenni. Az adagolója jó, az állaga jó, a színe kicsit sötét még a legvilágosabb árnyalatnak is (de ez gyakori probléma nálam), oxidálódni meg persze, hogy oxidálódik a zsíros bőrömön. És kopik, igen erősen kopik a nap végére (10-12 óra viselés tavasszal/télen, nyáron nem hordom).
Amikor felviszem (valamiért kézzel felvíve szebben mutat rajtam) akkor szép, de a nap végére már a fele nincs rajtam. A Rimmel Lasting Finish Nude alapozója például jobban bírja rajtam. Nem rossza alapozó ez, de nem is váltja meg a világot, 4*

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

kingusj

2017. július 28.

Nehezen találtam meg, talán Joy napok alkalmával, akkor is a legvilágisabb verzióját, úgyhogy beszereztem hozzá egy sötétítő liquidet, de szoktam magában is használni, ha épp fakóbb az arcom.
Hol is kezdjem? Az illata tetszik, nem az a tipikus alapozó illat, hanem édeskésebb, de felkenve elillan.
Az állaga tökéletes, selymes, jól dolgozható, erős közepes/gyenge magas fedésű. A zsíros arcbőrömnek jót tesz, mert nem tömíti el a pórusaimat, érzem, hogy van rajtam alapozó, de lélelgzik alatta a bőröm. Talán 8-9 óra múlva csillog át annyira, mint eddig bármelyik alapozóm 1 óra múlva.
A pipettás adagoló külön pontot érdemel, hiszen baromi praktikus.
Az ára baromi jó, nagyon megéri!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

A pipettás adagoló külön pontot érdemel, hiszen baromi praktikus.
Az ára baromi jó, nagyon megéri!

Rivendell

2017. július 24.

Nem akartam írni róla, mert még nincs egy hete, hogy használom, de annyira jó, hogy nem bírtam ellenállni. Hétvégén végigpakoltam-táncoltam-mosogattam egy lakodalmat igazi nyári 50 fokban, és végig tökéletes maradt az arcom. Pedig primert nem használtam, mert a fizikai fényvédőmmel nincsen jóban, púderezésre meg már nem maradt időm, mert a menyasszonyt ékesítettem. Ráadásul az ilyen meleg és a mozgás a rosaceámnak sem tesz jót, képzelhetitek, de kicsit sem volt vörös a fejem. Végre van értelme pirosítót használnom! :) Sok helyen olvastam, hogy vízszerű az állaga, szerintem azért annál sűrűbb, de ujjakkal is kényelmes eldolgozni. Elég jól fed, de mégsem érzem, hogy lenne valami az arcomon, ami amúgy is, de ilyen időben főleg plusz tíz pont. Az üvege pedig olyan gyönyörű, hogy azzal dekorálok.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

anna99210

2017. július 23.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Az én száraz bőrömre tökéletes. Télen szoktam használni,mert a legvilágosabb árnyalat van meg,de ha találok egy sötétet is,akkor biztos hogy beszerzem. Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki gondolkodik rajta,hogy megvegye-e.

anna99210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

delfi

2017. július 22.

Végre én is beszereztem! A rossmann ingyen szállítás napon rendeltem a legsötétebb warm beige árnyalatot. Pénteken egy buli alkalmával fel is avattam! Na mondom most meglátjuk hogy bírod az egész estés táncikálást izzadást a 40 fok melegben. Alapból a bőröm mindig iszonyat zsíros.... Na, mondom ma csodás üde bőrrel térek haza a buliból... Hát kicsit túlzásba estem, lehet elsőre sokat használtam, és kicsit tudjátok... olyan.... van rajtam alapozó lett a kinézete. Pedig eldolgoztam, és előtte is előkészítettem a bőröm, arcradír, agyagos pakolás, Clinoque 3 as tonik, hidratáló... A színe passzol, nem oxidálódik, és persze nagyon szép volt ideig óráig. Összességében nem bántam meg hogy megvettem, ajándék azthiszem az ára is. Még kísérletezek vele, de nagyon tetszik idáig amit ígér, azt be is tartja. Örülök neki, jóban leszünk szerintem ezzel az alapozóval. Előtte nem is alapozóztam az arcom, csak a Garnier pure BB krémjét használtam amit a mai napig rajongással imádok! Alkalmakra viszont egy kis alapozó nem árt... sőt, még korrektornak is eltudom képzelni, nem feltétlen kell az egész bőrön alkalmazni. Kis bb krém, és a szem alá stb egy pár csepp ebből.

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

patty1007

2017. július 20.

Sok évnyi alapozó-vadászattól szabadított meg. Egyszerűen tökéletes, nagyon jól fed és a helyén is marad. Teljesen igazodik a bőrszínemhez, ami kicsit negatívum lehet, az az, hogy csak 4 árnyalatban kapható. Imádom az illatát is!

patty1007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.