KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
Tekla96

2017. június 8.

Nagyon sok jó véleményt olvastam és hallottam róla, így amikor akciósan megláttam, nem tudtam neki ellenállni.
A színe pont passzol a bőrszínemhez, fedése nagyon jó. Maszk-hatása ugyan nincs, de természetes fénynél nem természetes a hatása. Este, mesterséges fénynél rendben van, vagy fényképezéshez, de nappali fénynél semmiképpen sem ajánlanám olyannak, aki inkább a láthatatlan sminket kedveli.
Ugyan fedésben a kistestvére - All matt plus- meg sem közelíti és mattítani is kell púderral, valahogy mégis jobban kedvelem, mert könnyebb és természetesebb az arcon.
Nekem nem tökéletes, de ha nem is mindennapi használatra, egy-egy különleges eseményre mindenképp ajánlom, illetve, ha valakit nem zavar, hogy látszik rajt az alapozó. Tartósság, ár-érték arány és mattítás tekintetében is nagyon jó. 4*
UPDATE: Lassan kitapasztalgattam, nem kell rá púder mattítani, megszárad és pont jó. Így egy fokkal természetesebb, engem már nem zavar, nagyon szeretem azóta, úgyhogy megkapja a bűvös 5*-ot :D

Tekla96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Szasza002

2017. június 7.

Már egy ideje használom, a fedése szuper és tartós. Picit sötét színt választottam,de ez az én hibám. Nem maszkszerű, ha nem használok belőle sokat. Nem fontos lepúderezni, mert gyorsan mattra szárad, bár én a biztos fentmaradásért használok hozzá púdert. Ami ellene szól, hogy muszáj alá használnom hidratáló krémet, még úgy is, hogy nem száraz a bőröm.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Jamila

2017. június 7.

Update: A Nivea for man after shave balm-jával majdnem tökéletes végeredményt kaptam. Azt hiszem megéri kísérletezgetni vele, mint azt tapasztaltam, nem mindenféle primer-rel működik együtt. :)

Tág pórusú bőröm van, és ez az alapozó sajnos nagyon kiemeli a pórusaimat. Talán még csak nem találtam meg hzza a megfelelő primert... Tartósnak tartós, nem ül meg a ráncokban, de a színe picit fakó számomra. Olyan "élettelen". 3 csillagot adok neki, próbálkozom még egyéb primerekkel alá, meglátjuk.

Jamila
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Anneboszi

2017. június 6.

Rengetegen dicsértétek, és szépen is fed, de sajnos nagyon kiemeli a pórusokat. Nekem picit csalódás volt...

Anneboszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Judy1

2017. június 6.

Nagy reményekkel vettem meg az alapozót, de sajnos felemás élményeim vannak. Összességében nagyon könnyű felvinni, viszonylag erős a fedése - ami számomra jó, kellemes az illata, tetszik a kis pipettája. :) Tartós, és nem érzem nehéznek a bőrömön. Azokon a részeken, ahol szép az arcom, kiválóan működik. Remekül fed, egységes a bőröm. Viszont az arcom és az orrom azon részeit, ahol tágabbak a pórusaim, ott szépen kiemeli a pórusokat. :( Lehet ez az erős fedés miatt van. Ezért csak 4 csillag.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Acyra00

2017. június 4.

Már hónapok óta megvan ez az alapozó. Sokat próbálgattam, hátha velem van a gond, de nekem nem működik. Nagyon oxidálódik. A bőrömön pár perc után szó szerint narancssárga lesz és viselhetetlen. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem működött, pedig annyira sok jó vélemény van róla.

Acyra00
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

Alexandra9

2017. június 4.

Már pár hónapja megvan ez az alapozó és azóta próbálgatom. A sok jó vélemény miatt nagyon sokat vártam tőle, viszont sajnos nekem nagyon nem tetszik ez a termék. A 010-es árnyalatban van meg nekem, és a szörnyű oxidálódása miatt még talán ez is kicsit sötét. De ezen még túl tudnék lendülni. A másik, hogy hihetetlen természetellenes hatása lesz egyszerűen csúnya...beleül az apró ráncokba, összeáll, alig lehet eldolgozni. Amikor korrektort vittem fel rá (catrice) egyszerűen lejött...életemben nem láttam ilyet. Nekem sajnos hatalmas pórusaim vannak, amiket ez az alapozó még jobban kiemel. Akármivel próbáltam felvinni egyszerűen nem tetszett. Többször előfordult, hogy felvitel után egyszerűen annyira csúnya volt, hogy muszáj volt lemosnom. Néha viszont egész szépen sikerült felvinni. Fogalmam sincs, hogy ez mitől van. Eddig egyedül úgy tudtam használni, hogy egy másik alapozóval kevertem, ami sokkal könnyebben eldolgozható és nem olyan matt a végeredménye. Pozitívuma a terméknek, hogy tényleg nagyon kiemelkedő a fedése. Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos ez nem így alakult. Próbálkozni fogok még vele...próbálom olajokkal, vagy más alapozókkal keverni és hátha úgy jobban megszeretjük majd egymást.

Alexandra9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

FeketePiroska

2017. június 3.

Nagyon jó imádom <3 eddig ez a legjobb amit valaha használtam. Egy csepp csipkebogyó olajjal szoktam használni. Tényleg nagyon jó. A színe is tökéletes, nem tudok rá rosszat mondani... Talán csak annyit hogy nehéz beszerezni az 1es árnyalat...

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

aaniikoo

2017. május 31.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, az eddigi legjobb alapozó amit használtam. Sajnos csak ritkán találom meg az üzletek polcain, mivel mindig hiánycikk. Jó a fedése, nem tömíti el a pórusokat, matt hatása van. Ár-érték arányban a legjobb.

aaniikoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

starflo

2017. május 31.

Itteni vélemények alapján tettem próbára. A Max Factor CC krémjét imádtam, ehelyett kellett találnom valamit és mondhatom nem volt egyszerű. De ez a termék számomra újra megváltás volt. Bőrhibám nem igazán van, csak a szem alatti karikák. Ez önmagában is remekül elfedi, de a folyékony korrektorával együtt egy csoda :) Én pont az ilyen hígabb állagú termékeket szeretem, könnyen kenhető, remekül fed, mattít, tartós, nap végére sem tűnik vagy folyik el.
Szárazabb bőrfelületet picit kiemeli, ezért ilyen helyeken kell az aláhidratálás. A 4 árnyalat sötétebb bőrűek miatt kevés lehet, mivel alapból én nem vagyok egy sötét bőrtípus, de ennek ellenére mégis a legsötétebb kellett. A legnagyobb gond vele, hogy nehéz beszerezni.

starflo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.