KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

csajreni

2018. május 25.

Az alapozók közül nekem eddig ez vált be a legjobban, bár ez sem tökéletes. A sebeket, szárazabb részeket nagyon kiemeli. Tényleg nem mindegy, hogy milyen krémet használ alá az ember lánya, mert van, amelyikkel nagyon ronda lesz a végeredmény. Viszont szerintem megéri kísérletezgetni, mert a végeredmény szép. További negatívum, hogy eléggé eltömíti a pórusokat. Elég sűrű, nekem nehéz eloszlatni a bőrön (próbáltam ecsettel, szivaccsal, kézzel is - az utóbbival működik a legjobban). Összességében egy jó termékről van szó, már a második üveggel használom (bár most lecseréltem egy könnyebb cc krémre így nyárra).

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Stella1993

2018. május 24.

Nem rossz, de nekem kiemelte a száraz részeket.. Télen muszáj alaposan aláhidratálni, különben ronda hatást kelt.. viszont nem mindegy, hogy mit ken alá az ember lánya.. a kedvenc arckrémemen elcsúszkált, ronda zsíros lett tőle a bőröm, beleült a ráncokba és a pórusokba. Kísérletezni kell vele és a fényvédőkkel, krémekkel ha valaki leragad ennél. Én az arckrémem helyett inkább ezt cserélem le mert számomra nem éri meg a kísérletezgetést.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

vrgdo1991

2018. május 24.

Régebben elhasználtam 3 üveggel, viszont az utolsó felénél nem tudom mi történhetett. Beleült a pórusaimba és az épp kialakulóban lévő ráncocskáimba. Plusz apró kis pattijaim jöttek elő. Előtte még sosem történt ilyen, teljes mértékben elégedett voltam a termékkel. Utána próbálkoztam primerrel illetve sminkfixálóval is segíteni az alapozón, de nem sikerült. Sajna emiatt el is ment a kedvem, és azóta más alapozóra váltottam.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Wonderland

2018. május 23.

rimmelt hasznaltam nagyon sokaig de sajnos eszre vettem, hogy mar nem fed olyan jol mint regen. Vagy a borom valtozott vagy pedig az alapozo osszetetele.
Youtubereknel lattam, nagyon kivancsi lettem ra. Nekem kombinalt es kreol borom van. A legsotetebb arnyalatat vettem emiatt meg. Amikor felkentem akkor nagyon megijedtem mert nagyon vilagos szine volt es azt ereztem, hogy nem is fog mukodni a kreol boromon. Viszont mintha kesobb felvenne a borom szinet, nagyon erdekes , de amikor megszarad akkor szep es intenziv fedese van. Egesznap matt, nem csillog es nem is olajos. termeszetes hatasa van es mintha a szemem alatti karikakat is elfedne. En nem hasznalok alapozo elott sem arckremet, sem primert mivel akkor neheznek erzem a boromet. Púderezbi se szoktam, csak maga az alapozo es kicsi bronzosito van.
Meg tesztelem, de igy ket het utan csillagos otost adok neki ! :)))

Wonderland
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Meg tesztelem, de igy ket het utan csillagos otost adok neki ! :)))

Kitsyke

2018. május 22.

Szerintem ez az egyik alapozo, amit eddig hasznaltam. Youtubon reklamozta egy csaj, aknes borre tesztelte, es megvettem. 010-es szep porcelan, kerdeztek is mivel kenem az arcom, csak az a baj ha mar kicsit tobbet kenek fel, sapadtnak tunok, de ez megoldhato kis puderrel... 020-as arnyalat nem tetszik... nincs budos szaga, pattanasokat sem okozott! Tartosnak nem igazan tartos, 3 ora utan ujra kenem magam. A baj vele csak annyi, hogy ha ramegy a ruhara, nem lehet kimosni belole, csak sok mosas utan jon ki... arcomrol is alig tudom leszedni, garnier arcradir+garnier micellas viz(pink) szoktam ramenni, es meg ugy sem hozza le teljesen... :/ az oke, hogy vizallo, de ennyire? :D

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

fdorottya

2018. május 22.

Négy árnyalat van belőle. Nekem természetesen sikerült beválasztanom a rossz szint, mint mindig. Soha nem szabad bolti fénynél választani színt. De nem baj volt otthon alapozó világosító. Brutálisan fed. Az Estée Lauder DW alapozójához tudnám hasonlítani, csak ez árban sokkal jobb. Tökéletesen matt, szép arcbőrt kapok. Nekem tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Veni0707

2018. május 21.

Nagyon jó kis alapozó, az ára is szuper :D jó a fedése és az állaga is. Nagyon szeretem, újra vettem már párszor :D

Veni0707
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Foriisz

2018. május 20.

Mindig újra veszem, mert nagyon jól fed, viszont egy kicsit szárítja az arcbőrömet. Könnyű felvinni az arcra a pumpás adagolónak köszönhetően. Ár arányban sem rossz, szerintem megéri:)

Foriisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Gingerbread88

2018. május 19.

Az előttem szólók véleményét tudom osztani. Nagyon szépen fed, könnyű textúrájú, tartós. Első 2-ben nálam benne van. Mindennapi használatra is szuper, nem okoz pattanásokat. Viszont nekem viszonylag hamar megszárad, és kicsit szárítja is a bőröm.

Gingerbread88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Larkasztikus

2018. május 18.

Imádom! Nem sok alapozót próbáltam eddig, de amíg ezt lehet kapni nem is fogok mást. Tényleg egyáltalán nincs maszk hatása, tartós, és matt. Igazából csak dicsérni tudom, és csak azokat elmondani, mint az előttem szólók. :)

Larkasztikus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.