KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
bbbianka

2017. május 8.

Abszolút közepes a fedése. Én nem narancsosodok tőle.
Ár/érték arányban megéri.

bbbianka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Abszolút közepes a fedése. Én nem narancsosodok tőle.
Ár/érték arányban megéri.

reksi26

2017. május 8.

Nekem tetszik, én nem vettem észre hogy narancsosodnék, pedig a legvilágosabb kellett, mint mindenből. :D
Igaz nem tudom, hogy a make-up videóban, hogy érnek el olyan fedést amilyent, nekem sose sikerül.. hiába veszem hozzá a sok szír szart. :D :(

reksi26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

szfruzsi

2017. május 6.

szerettem volna szeretni,de nekem nem jött be...nagyon erősen oxidálódik, hamar átfényesedik és maszk-szerű a finishe...

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

krisztina92

2017. május 6.

A hd liquid tesztereket próbálgattam, a Sand Beige árnyalat volt az, amiről úgy gondoltam, hogy jó lenne. Természetes fénynél is passzolt a bőrömhöz, ám mégsem vettem meg ezt az alapozót, mert egy kicsit bizonytalan voltam, szinte éreztem, hogy a finishe nem fog tetszeni. A párom sunyiban megvette, de sajnos nekem nem vált be, pedig akkor nem volt száraz a bőröm. Felkenés után kb. fél órával olyan színem volt, mint egy narancsnak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire sötét lesz és sárgás, pedig sárgás a bőröm de azért ez a narancsos szín kiverte a biztosítékot. Az állaga még csak-csak elmegy, de szerintem kis mennyiségben is maszkos. Láttam már több leányzón ezt az alapozót és nagyon ronda. Kiemeli az apró ráncokat, beleül a bőrbe, szörnyű. Ezért 500 forintot sem adnék. Maximum a szemfestékem alá jó. Egyébként All matt plus-t használtam 8 hónapig, csak sajnos nincs már belőle az üzletben, azzal megvoltam elégedve, de ez a hd liquid katasztrófa. A márkának búcsút intettem alapozók terén, találtam jobbat.

UPDATE: Korrektorként használom, mert jól fed szerintem és nehéz lemosni. A színe önmagában persze nem jó, viszont van egy bőrszínhez igazodó astor alapozóm illetve egy rimmelem amit keverek és erre mehet a korrektor. Szépen egybeolvad a bőrrel és a sárgás színnek is annyi, köszönhetően az astornak :).

krisztina92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

klaere

2017. május 6.

Sziasztok! Először is kiváló alapozó lenne, én nem ismétlem meg a pozitív tulajdonságait, előttem mindent elmondtak, viszont kb 20 perc után iszonyat módon besötétedik rajtam. A nap folyamán pedig legalább további 2-3 árnyalatot sötétedik rajtam, főleg ha napsütés éri az arcom. Megvan a Catrice saját primere is amit alá kipróbáltam, de sajna nem segített a helyzeten. (020 rose beige árnyalat) Én már csak színváltós alapozónak hívom. :/

klaere
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

KlaudiaZs

2017. május 6.

Ez az alapozó tökéletes lenne a kombinált bőrömre, olyan gyönyörű a finishe, nem maszkos, egybeolvad a bőrömmel, mégis kiegyenlít mindent, pirosságot, pórusokat, a kevés száraz részt nem emeli ki, sőt, nálam eltünteti. Ráadásul matt, de nem amolyan túl mű, hanem abszolút természetes. Plusz olyan vízálló és tartós, hogy a szokásos lemosómmal 3-szor kell átmenjek rajta, plusz utána micellás vízzel is legalább ennyiszer, kb levakarhatatlan, ez engem mondjuk már idegesít manapság. Ami miatt viszont ez az alapozó hatalmas csalódás, az a színe. Én komolyan nem értem a világosbőrűeket itt, hogy miért áradoznak róla (ennek hatására vettem meg, gondolva majd ezzel keverve világosítom 1-2 alapozómat), mert a legvilágosabb árnyalat is az én egyáltalán nem világos bőrömre sötét, mivel oxidálódik. És nagyon sokat, nagyon szörnyen oxidálódik, 1-2 árnyalatot megbocsátanék, de ez? Botrányos, már elnézést. Más alapozóból ha alapból a sötét árnyalatok közül vásárolok, akkor nézek ki így. Mikor először használtam, pont indulnom kellett az egyetemre már, mikor tükörbe néztem, és elborzadtam, hogy te jó isten, ez mikor történt - miért ennyire sötét a fejem? Sajnos így kellett bemenjek, nem késhettem el, viszont beérve a wcben nekiestem papírzsepivel az arcomnak, de mivel baromi tartós, ahogy említettem, hát nem sok sikert értem így el. Én még ilyen borzalmasan nem éreztem magam egy alapozó miatt. Talán nyáron jó lesz majd, de én nagyon tudok utálni egy alapozót, ha oxidálódik, és a Catrice-szel nem egyszer jártam már így (pl a korrektora is legalább 3 árnyalatot sötétedik amúgy, pont mint ez). Sajnálom, mert tényleg szép lenne, de kizárólag otthon kenem fel néha, ha sehova nem kell mennem és poénból sminkelgetek magamnak. És hozzáteszem, amennyire sárgásnak tűnik első pillantásra mikor kicsepegeteti az ember, aminek nagyon megörültem, felkenve, oxidálódás után felvesz egy gusztustalan rózsaszínes árnyalatot, ami rajtam szürkésnek hat. Dupla nem.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Evelyn31

2017. május 4.

A legvilágosabb van meg belőle,az pont jó az én világos bőrömhöz. Jól fed,jó az illata. Nekem is tetszik a design,ami a "luxus"t juttatja eszembe ha rá nézek. :) A pipettájával könnyű,és gyors az adagolása,bár az első használatkor én kicsit túltoltam(sokat sikerült az arcomra kenni belőle),de ettől függetlenül jó kis termék. És nem utolsó sorban ár-érték arányban is jó.Bár még van alapozó,ami kipróbálásra vár így én most csak 3 csillagot adok neki,mert mostanában mintha itt-ott láthatóvá tenné a száraz részeket.. :/

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

majoreszternora90

2017. május 3.

Tetszik a látvány, a felvitellel nincs bajom, szivaccsal szép, egységes képet lehet elérni. Homlokom közepén pár óta után púderrel is átfénylik, orcáimon pedig kicsit szárít, tehát átlagos drogériás alapozónak mondanám, ár/érték aránya jó. Nekem a legvilágosabb vált be, de még ez is picit sárgás, nem értek egyet azokkal, akik szerint "ez végre nem sárgás", mert én is mindig azokat vadászom, és sok márkában találtam már olyat, ami jobban megy a bőrszínemhez.
Fedése közepes, tehát nem maszkos, ha nem fél litert viszünk fel, én egy pici korrektorral rásegítek, de csak azért, hogy a kopás miatt ne látsszon ki a bőrhibám. Átlagos bőrállapotúaknak lehet, hogy nem is kell semmi pluszban. Vállalhatóan kopik, tartósságát én azon mérem le, hogy mennyit tudok este letörölni.

Frissítek: sajnos továbbra is szárít, hiába hidratálok alá. Ezért nem is használom mindennap. Árkategóriájában viszont a legjobb. A négyszögletes Matte alapozójukat sokáig használtam, szerintem annál nem jobb, csak más.

majoreszternora90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

fanniblue

2017. május 3.

Nagyon imádom ezt az alapozót. :)
Először csak a 30-as árnyalat volt a boltban, azt hittem jó lesz, de túl sötét. Nem baj, elhasználom nyáron. Megvettem később a 10-est. Ez tökéletes színű. Jól fed, szinte baba bőrt csinál. Jó az illata. Szerintem semmit nem tudok mondani róla ami még nem hangzott el :) Nagyon jó termék, főleg, hogy az ára is jó.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Nagyon imádom ezt az alapozót. :)

kismacska00

2017. május 2.

Szkeptikusan álltam hozzá, de végül kipróbáltam és bevált. Legjobban 2 dologtól féltem: egyik, hogy maszkos lesz a hatása, másik, hogy oxidálódik. A legvilágosabb árnyalat minden eddig próbált drogériás alapozónál jobban passzol a bőrömhöz, könnyű eloszlatni, jól fed és nem vettem észre, hogy oxidálódna. Az állaga, a finise és a tartóssága is kiváló. Nem tökéletes, mert nekem is beleül a pórusaimba, elég durván, de nekem ez még belefér az egységes bőrképről alkotott elképzelésembe. Egy fél csillagot levonok, de az nem látszik, mert felfelé kerekítek. :D

kismacska00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.