KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Magill

2018. február 12.

Nem szoktam hasznalni csak a nivea bb krémét, de a sok jo tapasztalat utan en is beszereztem egyet sand beige szinben. Az eddigi alapozóim mindig beleültek a legminibb ráncaimba is, de meglepo modon ez nem! Valoban nem komoly bőrhibák elfedésére tálalták ki, de jobban fed mint egy bb krém. Nekem eddig bevált az érzékeny boromon. A legjobb benne hogy nem idegesit, hogy rajtam van, kap levegőt a bőröm. A catrice all matt puderedét hasznalom hozza nekem az is teljesen jól bevált. ( mint általában az olösszes cateice termék)

Magill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

KDoraa

2018. február 12.

Sok jót hallottam róla, ezért gondoltam teszek egy próbát. Az első rossz tapasztalat talán az volt, hogy oxidálódik... a legvilágosabb színt vettem magamnak, de az is sötétre száradt felkenve.. érdemes mindig egy árnyalattal világosabbat venni, mint amit egyébként is venne az ember, kivéve ha egyébként is legvilágosabbat vennéd... :D 3-4 óra elteltével pedig a bőröm úgy nézett ki, mintha elkezdene leesni darabokban... nagyon csúnyán kopik azt kell mondjam, pedig beauty blenderrel dolgoztam el, nem ecsettel, aláhidratáltam ahogyan azt kell, szóval nálam ez 1 csillagot ér sajnos, az is csak a a kiszerelésére értendő.

KDoraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Kinga20

2018. február 12.

Elég változó róla a véleményem. Van, hogy nagyon szépen sikerül vele alapozni, de van, hogy nagyon maszkosnak érzem. Vigyázni kell a mennyiségre. A száraz részeket hajlamos kiemelni.

Kinga20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Stella1993

2018. február 11.

Nem rossz, de nekem kiemelte a száraz részeket.. Télen muszáj alaposan aláhidratálni, különben ronda hatást kelt

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

refruzsi

2018. február 11.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg... Borzalmas! A legvilágosabb árnyalatot szereztem be, felvitel után olyan sötét lett, mint a nyári legsötétebb alapozóm, sárgás is. Brutálisan lemattít, maszk hatása van, nagyon mű. Az egyetlen poozitívuma, hogy könnyű viselet, nem érzem az arcomon.

refruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Vince

Korcsoport: < 18
2018. február 10.

Nagyon szép a fedése, 3 kicsi csepp elég az egész arcomra. A pipettás adagoló nagyon praktikus. Nekem kb 7 óra után oxidizálódik, szóval csak akkor válik narancssárgává az arcom amikor már bőven hazafele tartok. Amikor elfelejtek alákrémezni akkor púder hatást kelt, de ez a bőrtípusomnak köszönhető. Pár másodperc alatt megszárad szóval nem javítható, de nagyon könnyű felvinni és eldolgozni is, szóval nincs rá szükség.

Vince
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 10.

bessie

2018. február 9.

Most látom még nem írtam róla véleményt, pedig imádom. :)

Én is úgy ismertem meg, hogy sok jót hallottam róla. Először teszterrel teszteltem, majd persze élesben. Pipettás kiszerelés higiénikus, és praktikus. Felkenni és a bőrön eloszlatni könnyű. Jól fed, erősen, mégsem maszkszerűen. Imádom, hogy egész nap tartós. Felkenésnél ugyan könnyű eloszlatni, utána viszont hamar megszárad. Sokáig kitart.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Most látom még nem írtam róla véleményt, pedig imádom. :)

netka

Hm...az árnyalatot elbénáztam így egy másik alapozóval keverve használom

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Hm...az árnyalatot elbénáztam így egy másik alapozóval keverve használom

amyherczeg

2018. február 9.

Kedvenc alapozom, nagyon tartos, nincs maszk hatasa, szepen el lehet dolgozni, szinben is pont megfelel. :)

amyherczeg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

selgah

2018. február 8.

kedvenc alapozóm már régóta. együtt használom a folyekony camouflage korrektorral. amikor felfedeztem a trend it up camou alapozóját, azt hittem az lesz az új kedvenc, mert a hatása annak jobban tetszett, viszont ennek kényelmesebb a viselete. jól fedo alapozó könnyű texturaval. az üvege meg a pipettas adagolo sztem tok elegáns és praktikus is egyben :)

selgah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.