KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bgabryellla

2017. október 2.

Akkor vettem meg, amikor berobbant és óriási hype volt körülötte. Megtanulhattam volna már, hogy nem minden olyan jó, mint amilyennek beharangozzák. Nekem picit természetellenes a hatása és hajlamos pattanásokat okozni.. Nagyon nagyon ritkán nyúlok érte..

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

SzVirag

2017. október 1.

Imádom az állagát, nagyon kényelmes viselet, szinte nem is érezni. Nem szuper tartós és kissé beleül a ráncokba, de ár-érték arányban igazán csodás. Biztosan újra veszem.

SzVirag
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

MerionAnn

2017. október 1.

Imádom!Az első olyan alpozóm ami tényleg jól fed és nem szárítja a bőröm.Kevés is eleg belőle es nagyon szép a hatása.A drogériás alapozók közt az eggyik legjobb.

MerionAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

AnnaR

2017. október 1.

Teljes pénzkidobás volt számomra. Nagyon maszk szerű volt a végeredmény, a színből egyik se volt jó a bőrömre. Arról nem is beszélve, hogy sárgára-barnára, szóval teljesen más színűre oxidálódnak egy idő után, mint amilyen eredetileg.

AnnaR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

alycethetyger

2017. szeptember 30.

Édes mindenféle Istenek, én ezt annyira szeretem, hogy az valami hihetetlen. Nagyon szép a fedése, gyönyörűen mattít és egyáltalán nem nehézérzetű. Az egész arcom színét egységesíti, nem hagy pacheket, nem szárít.... Gyönyörű!
Annyit meghagyok, hogy ha nem vigyáz az ember, fel lehet pakolni maszkosra, de ez az én esetemben csak az első, játszóházi foglalkozásunkon esett meg - a 'nagypremieren' már egész nap jól teljesített, essence mattító púderrel kombózva, megfelelő arcelőkészítéssel (Ordinary hidratáló és Azelaic Acid krém).

A felvitel trükkös, mert hipergyorsan szárad, de én azzal megoldottam, hogy az ujjaimmal oszlatom el. Amúgy is elegem lett a beauty blenderből, a szépségszivacsból meg a többi hülyeségből (és legfőképpen abból, hogy szó szerint megitták az alapozóimat és nem is lehetett őket teljesen kitisztítani..), úgyhogy ez a régiúj applikációs megoldás már időszerű lett az életemben.

Applikációnál oxidálódik, ezért a választásnál én megsétáltattam picit az árnyalatokat, a dm-ben felkentem a mintákat, elvásárolgattam, és amikor végeztem, láttam, hogy a 03 lett az enyém, pedig a 02re gondoltam először.

Eddig ez az a drogériás alapozó, ami nemhogy kitűnőre vizsgázott, de le is diplomázott nálam, soha nem is gondoltam volna, hogy ennyire egységes, szép arcot lehet csinálni 2000 magyar forintér'.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

cirmos89

2017. szeptember 29.

Az ittlévő kommentek és az összetevői miatt esett rá a választás. Nem vagyok egy alapozó fan, általában csak korrektort és kőpúdert használok. Viszont vannak alkalmak, amikor egy alapozó fedésére van szükségem. Legjobban alapozószivaccsal tudom egyenletesen eloszlatni. Első alkalommal megijedtem a színválasztástól, de egy semlegesebb kőpúderrel egyenletesnek tűnik a színe. Azért kap tőlem csak 4 csillagot, mert 4-5 óra múlva határozottan átfénylik a bőröm. Eddig csak hidratálót használtam alá bőrtípusomnak megfelelően, de ha a most vásárolt mattító primerrel hosszabb ideig kihúzza fényesség nélkül, akkor javítom 5 csillagra :)

cirmos89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Ha nem használok előtte primert vagy hidratálókrémet, akkor nekem csúnyán mutat az arcomon, túl matt, száraz hatást ad, pedig normál/kombinált bőröm van. Nem lett a kedvenc alapozóm, viszont nem is rossz. Óvatosan kell vele bánni, mert ha sokat viszünk fel belőle akkor maszkszerű lesz a végeredmény, ki kell tapasztalni, hogy mutat a legjobban az arcunkon.

EvelinV5
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Ocainin

2017. szeptember 27.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.. eleinte nagyon furcsa volt, hogy hirtelen mattul/szárad és picit maszkot képez a bőrre, viszont ha ügyesen bánunk vele és nem visszük túlzásba szuperül használ. Tartós és jól fed. Másik hibája hogy négy féle árnyalatban kapható csak, ami megnehezíti a választást.
Viszont van meg egy észrevételem: ha a homlokomra használtam, zsíros lett tőle nagyon és nem tudom biztosan ettől e de ki is pattogott.. számomra nem újravevős.

Ocainin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

milaer

2017. szeptember 27.

Nagyon sok helyen olvastam/hallottam, hogy mennyire jó alapozó. Nekem nagyon vastag a fedése és maszkos hatást nyújt számomra. Problémásabb bőrre megfelelő lehet.

milaer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

biusjj

2017. szeptember 26.

Hála ennek a hatalmas hypenak, én is vettem egyet (na jó, a YouTube miatt vettem meg...) Kellemesen csalódtam, mert egy eléggé szuper kis alapozó ez. A 010 árnyalat van meg, ami egy picit sötét, de ez belefér. Pár órát szépen fent marad, de a revlon colorstay azért jobb. Jelenleg keverem a 2 alapozót, már csak a szín miatt is. Így egész nap tart, nem emeli ki a száraz részeket, nem okozott pattanásokat. Az illata annyira nem tetszik, kicsit a baba popsitörlőre emlékeztet. A fedés közepes de építhető. Nekem a csomagolással sincs bajom, csak meg kell szokni. Ennyi pénzért egy jó terméket kapunk, de vannak ennél jobbak is. Érdemes egyszer próbát tenni vele.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.