KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Buttercupcosplay

2017. április 15.

Egyszerűen fantasztikus! Nagyon szépen fed, nincs maszkos hatása, igaz, nem fed le mindent, de én az ilyet szeretem. Ez az ár érte pedig kihagyhatatlan lehetőség. Szerencsére a második Rossmannban, ahol kerestem, találtam is megfelelő színűt. Egyetlen hátránya talán, hogy sötétebb bőrtónusokhoz való nincs belőle. Én a legsötétebbet vettem meg a könnyen barnuló, enyhén sárgás-barnás bőrömre, de barnásabb arcúak már nem hiszem, hogy tudják használni. Ennek ellenére csillagos 5-ös, mert nekem szuperül bevált!

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

florentina

2017. április 14.

Jó néhány drogériát megjártam, mire találtam egy olyan Rossmannt, ahol nem volt lefosztva az egész polc, de megérte. Magasan veri az összes eddig próbált alapozómat, közepesnél kicsit erősebb a fedése, ennek ellenére nem maszk hatású. Alapvetően zsíros bőröm van, ami még púderrel fixálva is hamar átfényesedik más alapozókkal, ezzel viszont egész sokáig matt marad. Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni és nagyon szép a végeredmény. Csak ajánlani tudom. :)

florentina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

mssnrv

2017. április 13.

Sziasztok!

Egy hónapja vettem az alapozót, akkoriban elképesztően száraz volt azt arcom és nagyon kihozta a száraz részeket így kb 2x kentem fel... ezalatt a 2 alakalom alatt annyira oxidálódott, hogy már nem passzol az arcom színéhez, pedig amikor megvettem tökéletes volt :( ezt azzal korrigáltam h elmentem szolizni :D
Mióta sikerült helyrehoznom arcom szárazságát (nivea cream kék tubusos) azóta ma először próbáltam ki ezt az alapozót. Nos, nagyon vékony rétegben vittem fel beauty blenderrel és elképesztően szép öszképet alkotott, egyáltalán nem lett maszk hatása, én alá nivea kék tubusos krémet kentem és eddig egyáltalán nem utött át rajta a szárazszág. Azt mondhatom, hogy én abszolut érzem egy a második bőrréteg hatást, nagyon kellemes.
VISZONT, nekem ez a fajta kivitelezés egyáltalán nem nyerő, nem komplikált használni, de mivel ilyen mértékben levegőt kap amikor az ember kinyitja nagyon komolyan kis idő alatt oxidálódik az alapozó és nem olyan színt hoz amivel az ember megvette. Ezen kívül nekem nagyon pozitív hatást nyújtott ez a termék, még nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem, mert a beszerzése elképesztően macerás, mert alig lehet kapni valahol a legvilágosabb árnyalatot.

UPDATE: mostmár a nive care krémet használom alá, így is szuperül teljesít, nagyon meg vagyok vele elégedve, VISZONT még mindig szörnyen oxidálódik, minden nap egy kicsit más színe van, úgyhogy marad a 4*, de ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ár-érték arányban tökéletes ez az alapozó.

mssnrv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Sziasztok!

Ginerva

Korcsoport: < 18
2017. április 12.

Nem probaltam idaig sok alapozot, de azok kozul egyertelmuen ez a legjobb! Nagyon konnyu eldolgozni, kozepesen fed nincs sargas tonusa, egesz tartos. Szeretem

Ginerva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 12.

battybrunette

2017. április 12.

először picit ódzkodtam az applikátorától, mert még soha életemben nem használtam ilyet, de hamar belejöttem. Nagyon szépen fed, könnyű alapozóról van szó. biztos vagyok benne, hogy újraveszem!

battybrunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

raczjulia

2017. április 12.

Update: kb egy hónap használat után elmondhatom róla, hogy csúnyán kopik le az arcomról ott, ahol nem fújom le fixáló spray-vel. Ez az egyetlen egy hátránya számomra. Sajnos ez miatt le kell, hogy vonjak egy csillagot.

Magas fedésű alapozókat használtam mindig is, a mostani vásárlásnál is ez volt a célom. Aztán megláttam ezt az alapozót és gondoltam kipróbálom, mivel olyan sok jót olvastam már róla. Utolsó darabot vásároltam meg, és nagyon is jól tettem. Tökéletesen passzol az arcom színéhez (010 Light Beige), a fedését olyan közepes magasnak mondanám. Szivaccsal gyönyörűen el lehet oszlatni az arcon, nem ül meg a kisebb ráncokban, nem kopik le, nem csúszkál az arcomon, nem zsírosodik be a bőröm. Szép, természetes matt hatást lehet vele elérni. Viszont muszáj aláhidratálni, mert ha csak simán primerre viszem fel akkor száraz lesz az összkép. Hidratálókrémmel pedig tökéletes eredményt lehet elérni.
Összességében nagyon jó kis alapozó, remek áron!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Összességében nagyon jó kis alapozó, remek áron!

Dia96

2017. április 12.

2 hete kezdtem el használni, az itteni vélemények alapján mertem megvenni, illetve megrendelni ugyanis az üzletben sosincs 1 db se...
Nekem személy szerint pumpás változatban jobban tetszene, ez az egyik hátránya, valamint ,hogy a 20as árnyalat borzasztóan sötét, de azt gondoltam, hogy a 10es meg világos lesz, hát ezek szerint azzal jobban jártam volna. Ha nincs kellőképpen aláhidratálva nagyon csúnyán mutat. Van amikor elég szép összképet tudok vele elérni, de a legtöbb esetben nem voltam vele megelégedve, és nehezen lehet lemosni. Tehát várom, hogy elfogyjon vagy szimplán meg sem várom, hogy elfogyjon inkább lecserélem.

Dia96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

nefele99

2017. április 11.

Már egy hónapja kerestem ezt a terméket amikor egy kis eldugott rossmannban végre megleltem. Be kell valljam azért vettem meg, mert a csapból is ez folyt, de a nagy öröm után, hogy megvettem és megvan a csoda alapozó, jött a feketeleves. Amikor felvittem a terméket az arcomra, csúnya végeredményt kaptam. De nem az a picit maszkos hatás, áááá nem. Olyan szinten oxidálódik, hogy az hihetetlen, konkrétan sárga lett a bőrömön. A pórusaimat kiemelte és a fedése a 0-val volt hasonló. Gondolkodtam, hogy vajon hol ronthattam el én, de bárhogy kentem fel nem jött be. Ezután gondoltam egyet és elkezdtem összemixelni a barátnőm alapozójával a Maybelline affiniton 03-as árnyalatával, és a hatás elképesztő volt. A két alapozó kiegészíti egymást, megkaptam a tökéletes alapozót. Mattít, fed és második bőr hatású. Nagyon szépen lehet rajta a további termékekkel dolgozni, egyszerűen tökéletes. 4 csillagot adok rá, mert ugyan korántsem tökéletes, de mixelve az évszázad legjobb alapozóját hoztam ki (szerintem ).

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Beu

2017. április 10.

Eredetileg csak szempillaspirált szerettem volna venni Glamour napokon, de hajtott a kíváncsiság..:D A színválaszték, hát, az eléggé szegényes. 010-es maradt meg, rákentem a nyakamra és nem ütött el. Világos a bőröm, de eléggé sárgás, orcáimnál piros, homlokomnál egész emberi, államnál pedig sötét a bőröm, van mitesszerem is, pár pici pattanásom is, úgyhogy kell ennél több...?! Egész jól passzol a szín, viszont fél árnyalattal sötétebb lesz felkenés után, de még vállalható. Száraz részeket kiemeli, fedése közepes, pirosabb pattikat már nem fedi el szépen. Nekem eléggé hamar, úgy 2 óra alatt kifényesedett. Összességében most úgy érzem valami másra is költhettem volna azt a pénzt, de még majd próbálkozom. :D

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

anett94

2017. április 10.

Annyi helyen láttam, hogy istenítik ezt az alapozót, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam rá, ezért megvettem. És imádom :D A színválaszték elég gyenge, és két szín között nagy különbség van. Könnyű felvinni az arcbőrre, és nagyon szépen takar. Ez alá nem kell korrektor a pattanásokra, mert eltünteti a pirosságot. Tökéletesen mattít, annyi, hogy ha nincs aláhidratálva, akkor picit maszk hatása van (vagyis nálam). Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve :)

anett94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.