KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

x3Doma

2017. november 26.

Amikor először hallottam erről a termékről, arra számítottam, hogy legalább kétszer ennyibe fog kerülni. Nagyon megörültem, mikor kiderült, hogy ez nem így van. Egyik barátnőmnél próbáltam ki először, és rögtön szerelmes lettem.
Elképesztően könnyű, mintha nem is lenne az arcomon semmi. Mattra szárad, nem szárítja ki a bőrömet és púder nélkül is megállja a helyét. Órák után sem fényesedik át és nincsen az a bizonyos "cakey" hatása, mintha maszk lenne.
Amióta ez az alapozó megvan, nem is nyúltam másikhoz.
Biztosan újra fogom még vásárolni.
Kis plusz még, hogy maga a csomagolása is szép szerintem.

x3Doma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Amióta ez az alapozó megvan, nem is nyúltam másikhoz.
Biztosan újra fogom még vásárolni.
Kis plusz még, hogy maga a csomagolása is szép szerintem.

Rekakarolina

2017. november 24.

Ár-érték arányban talán a legjobb alapozó. Nekem nem szárítja a bőrömet, nem is veszem észre, hogy oxidálódik. Primer használata nélkül is tökéletes a fedése illetve a tartása. Szuper választás volt, hogy megvásároltam.

Rekakarolina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 24.

Lettike77

2017. november 24.

Annyi jó véleményt olvastam/hallottam róla, hogy muszáj volt beszereznem egyet. Pár használat után viszont annyira kiszárította a bőrömet, hogy alig tudtam helyre hozni, így hamar túl is adtam rajta. A fedésével sem volt teljesen megelégedve. Mindenesetre a nagyon száraz bőrűeknek nem nagyon ajánlanám,.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

chililamp

2017. november 24.

Sokáig szemeztem vele, végül beszereztem egyet. A legvilágosabb árnyalat van meg, és imádom. Tökéletesen passzol a bőröm színéhez, nem foltos, nem mállik le, és még hosszú órák múlva is fed, plusz nem fényesedik át az orromnál (pedig indokolt lenne, sajnos).
Tényleg olyan, mintha egy második bőrréteg lenne, de egyáltalán nem maszk-hatású!
Vegyes bőrűeknek is bátran ajánlom, nem szárít/zsírosít, és megfelelő tisztítás mellett a pattanásaim/miteszereim sem szaporodtak el.
Ár-érték arányban is tök szupi, ennyiért nagyon megéri!
Nekem csodaszer :)

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Ár-érték arányban is tök szupi, ennyiért nagyon megéri!
Nekem csodaszer :)

bubilany

2017. november 23.

Legjobb alapozó amivel eddig találkoztam!!! Ár - érték arányban is tökéletes! Sokáig vártam PinkPandán hogy véééégre megszerezhessem, és már az enyém :)
Egyből két színben vettem, egy 02-est és egy 03-ast. A 02-es tökéletes illik a téli bőrszínemhez. :) Nagyon kellemes, nem tolakodó illata van, és puha a bőröm tőle egész nap. Könnyű túlzásba vinni az adagolását, de ahogy rájön az ember a számára megfelelő mennyiségre, (nekem pl 2.használatra sikerült) utána nagyon szép, egységes bőrképet eredményez és nekem az eddig használt alapozókhoz képest igen tartós is!!
5* és biztosan újraveszem!!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

5* és biztosan újraveszem!!

googles

2017. november 22.

Biztosan írta már más is, de muszáj avval kezdenem: ez az alapozó egy az egyben a Lancome Miracle Air de Teint koppintása. Az üvege is mindenben azt másolja, illetve az ígéretek is.
Nekem van egy ilyen Lancome alapozóm, a legeslegvilágosabb színben, ami nagyon hamar oxidálódott és sötét, szürkés lett. Egyébként működőképes, ezért gondoltam, világosíthatnám evvel az olcsó Catrice rokonnal.
Sajnos nem jött be a számításom, egyelőre próbálkozom, de a Catrice az én bőrömön vastag, maszkos, száraz, látható réteget képez. Ennek baromira nem örülök. A second skin effectet nem így értettem és szerintem ők sem. Azon is gondolkodtam, esetleg állásban kiszárad és ilyen lesz? Na ez nem valószínű, és nem is tartanám normálisnak (én most vettem, novemberben, nálam nem állt).
Rettentően kevés kell belőle, az biztos, mert olyan fedése van, hogy hihetetlen. Ami miatt lepontozom, az az, hogy a minimál mennyiséget se tudom diszkrét sminkké varázsolni, egyszerűen nem tud láthatatlan lenni, akármit is teszek. Látszik. Ezt nem szeretem.
Szóval nekem nem vált be, persze ettől még más bőrön lehet, hogy remekül működik.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

kovacsbia

2017. november 22.

Régóta szemezek már ezzel az alapozóval, mert itt mindig jókat olvastam róla. Glamour napok alkalmával eljutottam odáig, hogy végül megvettem. Igazából egész jónak mondható. A fedése hagy maga után némi kívánnivalót, de már nem álmodozom arról, hogy létezik tökéletes alapozó, így ahhoz képest elfogadható. Én azt tapasztaltam, hogy pl egy orrfújás után az egész lejön egy zsepivel...annak ellenére, hogy arckrém, korrektor, alapozó, púder kombóval használom, tehát fixálva van rendesen. Pár óra után átfényesedik a bőröm, és ha hozzányúlok akkor az ujjammal le tudom törölni, mintha egy folyékony réteg lenne az arcomon.
Még kísérletezem vele, lehet, hogy egy másik púderrel vagy arckrémmel jól működik majd együtt.

kovacsbia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

dizabella01

2017. november 22.

Az ára nagyon baráti, ezért is vettem meg, nem lett volna szükségem rá, nem használok alapozót, viszont itt annyira dicsérték, hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek.
Nagyon jó a fedése, mattra szárad, szóval kiváló a zsíros bőrűeknek, de a száraz bőrt sem bántja, nincs az a húzó, szárító érzés, amelyet más mattító termékeknél tapasztaltam.
Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.
Nem tetszik benne az, hogy nagyon folyékony, és túl gyorsan beszívódik, mielőtt sikerülne eloszlatnom, és a másik, hogy a legvilágosabb árnyalat is sárgás beütésű a bőrömön, és oxidálódik is. Viszont egy kis kontúrral és pirosítóval meg lehet oldani, hogy a sárgaság ne legyen feltűnő.
Konklúzióként, ez egy nagyon jó termék.

Update: Sajnos nem vagyok már olyan lelkes, sötét a színe (a legvilágosabb van meg), a pattanásaimat nem akarja eltakarni rendesen. :(

dizabella01

Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.
Konklúzióként, ez egy nagyon jó termék.

citrompor

2017. november 20.

Sok-sok évig nem találtam meg magamnak a perfect match-t, de azt hiszem ennél jobbat nem fogok találni. At-érték arany kiváló, fedés is tökéletes. Most egy ideig tuti h ezt fogom választani.

citrompor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Sepi49

2017. november 19.

A legjobb alapozó ár-érték arányban. Nagyon szépen fed, jól építhető is és nem lesz maszkos hatása, olyan könnyű, hogy nem is érzem szinte, hogy van valami az arcomon. Az elején fura volt, és sokszor csúnya lett a végeredmény, mert elég folyós az állaga és csíkos, foltos lett mindenhol, de ki kell tapasztalni, nekem ecsettel szebb lesz a végeredmény, mint szivaccsal. Egy kicsit talán sárgásra oxidálódik, de ez csak vastagabb rétegben látszódik. Púderrel nap végéig szépen néz ki, kicsit kopik. Az illata is nagyon jó, a pipettás adagolót pedig imádom. :) Már kétszer újravettem, és szerintem nem is fogok váltani, nekem nagyon bevált.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.