KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

Shiba

2017. január 24.

Pontosan az, amit kerestem! Kevés elég belőle, nem érek el vele maszkhatást, nagyon szépen fed, ha akarom, akkor full covarage, ha akarom, akkor csak épp kiegyenlítem a bőrömet vele, fantasztikus! Imádom! ^^

Shiba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

CsBetti

2017. január 23.

Ez a termék vett rá hogy regisztráljak, és írhassak nektek ide róla :)
Félve váltottam az all matt plusról, de nem bántam meg.. már az első napi használatkor dícsérték a sminkem/bőröm a környezetemben.. szépen fed, nem maszkosít, kevés elég belőle és szerintem igenis tartós, annak ellenére hogy valóban kopik az orr körüli részen.. de szerintem ez elkerülhetetlen ha zsepizel :) én catrice sminkalappal használom, szerintem senkinek sem kéne spórolni sminkalapon, nagyon nem mindegy, higgyétek el :)

Nagyjából azért egy szinten vannak az all matt plus-szal, talán ezt könnyebbnek érzem az arcomon :)

Nekem 5*, árkategóriájában szerintem magasan jó termék :)

CsBetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Ez a termék vett rá hogy regisztráljak, és írhassak nektek ide róla :)

Nekem 5*, árkategóriájában szerintem magasan jó termék :)

cleda7

2017. január 22.

Végre egy alapozó,amit drogériában lehet vásárolni 5000Ft alatti és tökéletes a fedése. Nem lesz tőle plasztik arcom, de mégis annyira szép egyenletes színt ad...számomra most ez a kedvenc

cleda7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kerka

2017. január 21.

nagyon jól mattít, szépen fed, többen megkérdezték hogy mitől ilyen szép a bőröm, barátnőm rohant is megvenni :) sajna a színek nem a legjobbak én a legvilágosabb 010est használom de elég rózsaszínes és csak 3 színben elérhető (amiket úgy kell vadászni, lefosztott polcok..), ez kevés:/

kerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

csokibeka

2017. január 21.

Mostanában csak ezt használom a szép fedése miatt, de sajnos a legvilágosabb is sötétebb picit, mint a bőröm, de véégre egy alapozó, ami nem sárgás. Majdnem egész nap tart egyébként, de 6-7 órát simán, bár ha hozzáérek(pl kifújom az orrom) akkor ott kopik rendesen. A pipettás kiszerelés nagyon tetszik és szép az üvege is szerintem és nap végére sem fénylik tőle az arcom.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

ttami95

2017. január 21.

Az egyik legjobb alapozó, amivel eddig találkoztam. A felvitel nagyon egyszerű a folyékony textúrája miatt, nem ül meg a kis ráncokban és egész nap tartós.

ttami95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Minerva123

2017. január 20.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóbal kapcsolatban... Hol csodás, hol borzalmas... A felvitelével nincs problémám, azzal sem, hogy hamar szárad, ecsettel és szivaccsal is könnyen el tudom dolgozni. Az eredmény is nagyon szép természetes... De! Csak egy darabig... Rettenetesen hamar kopik, főleg az orrom területénel ugye a papírzsepi miatt, de ez más alapozóval nem ennyire feltűnő, ezzel meg egyszerűen undorítan nézek ki 1-2 órán belül, a pórusokat is nagyon kiemeli az orcámon, ahol nem is szokott látszódni. Viszont nem értem vannak jobb napjai, lehet a technikámmal van baj vagy a bőröm állapotával, nem tudom. A lényeg, hogy egy hosszabb napon biztos nem számíthatok rá, pedig a színe az tökéletes lenne..

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

szoszike125

2017. január 19.

Imádom ezt az alapozót. Liquid állagú, ezért a pipettával könnyen fel lehet vinni. Nagyon szép közepes fedést biztosít, egész nap a helyén marad.

szoszike125
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

viirag

2017. január 18.

Hááááááát, őszintét megvallva többet vártam tőle, főleg az itteni vélemények alapján. Tény, hogy jó, de nem csodaszer. A Bourjois Healthy Mix-et használtam eddig, tökéletesen meg vagyok vele azóta is elégedve, de már váltani akartam. Az ára nagyon vonzó, kicsit túlságosan is.(gyanúsan) A legvilágosabbat vettem meg (010) mert télen az amúgy barna bőröm hófehér lesz. Az adagolója nekem nagyon tetszik, könnyű használni, praktikus, nem maszatol. Bár az aljáról nem tudom, hogy fogja kiszedni a terméket, de majd meglátjuk. A szín jónak tűnik elsőre, bár nekem kicsit túl rózsaszínes. A legnagyobb hibája, hogy rettenetesen szárít, púderrel együtt szinte repedezik tőle a bőröm, ha alá hidratálok akkor viselhető, de anélkül nem túl szerencsés.

Összeségében ár-érték arányban jó. Elhasználom, de az újravásárláson elgondolozok még.

viirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Lisa011

2017. január 18.

Itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Sajnos nagy csalódás volt számomra. Amint felvittem az arcomra, az összes apró kis hibát kiemelte, emellett a szín amit választottam (030) száradás után kissé besárgul...ami még nem is lenne olyan nagy probléma, ha tudnám korrigálni egy kis púderral, viszont azzal meg az összkép még borzalmasabb. Hamar kopik foltokban...először azt hittem, hogy száradás után kell neki egy kis idő, hogy ne legyen maszk hatású...belenéztem a tükörbe, és elégedettebb voltam a látvánnyal, azonban rá kellett jönnöm hogy csak azért mert lekopott...A kis ráncocskákban összegyűlik, úgyhogy nap végére úgy néztem ki, mintha húztak volna egy vonalat a szemem alá. Ismerősöm még meg is jegyezte, hogy olyan az arcom mintha olvadna le róla az alapozó. Egy pozitívuma lenne mégpedig a folyós állagának köszönhetően lassan fogy, de ebben az esetben ez számomra negatívum.

Lisa011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.