KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
mayc

2016. december 15.

Imádom ezt az alapozót, már többször újravásároltam, bár nagyon nehezen jutok hozzá, mert szinte mindig üresen áll a helye akárhová megyek. Kicsit híg, azonban nagyon könnyű eldolgozni, a fedése pedig elképesztő. Sokszor elfelejtek korrektort felvinni, mert olyan jól fed, hogy nem veszem észre a kimaradt lépést. Nagyon megszerettem, csak ajánlani tudom.

mayc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

orsisro

2016. december 15.

Kicsit megijedtem amikor láttam, hogy páran rossz véleménnyel vagytok az alapozóról. Nekem világos a bőröm, de szeretek eggyel sötétebb alapozót venni, hogy ne legyek olyan sápadt, erre úgy érzem megfelel a 020-as rose beige árnyalát, korrektorral együtt vettem meg, utolsó darab volt, gondoltam próba szerencse. Ugyanis jó pár alapozóm van itthon,de valahogy egyik sem az igazi. Drogériás viszonylatban drágább társait simán veri... még csak 1 hete használom, de eddigi tapasztalatim szerint szuper a fedése, tartós, mattra szárad. Ecsettel való felvitelkor oda kell figyelni, hogy ne legyen csíkos.Az én bőrömön szoktak lenni kisebb szárazabb foltok, a hidratálás alatta tényleg fontos, de az, hogy szárítana eddig nem észleltem.Remélem a későbbiekben sem fog csalódást okozni, és azt is, hogy a színe nem lesz sötétebb.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Atilol

2016. december 14.

Nagyon jó, tökéletes a színe nekem, könnyen használható és nem lesz csíkos vagy természetellenes a végeredmény

Atilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Nicus

2016. december 13.

Nemolyan régóta bukkantam rá erre a kincsre a Rossman polcain és azt kell mondanom, hogy megtaláltam a tökéletes alapozót!
Ápolóként dolgozom 12 órákat és mivel nincs időm arra, hogy folyton korrigáljam a sminkemet, fontos, hogy tartós legyen.
Ez az alapozó tényleg a bőrömön marad, nem foltozódik, nem kopik le és nagyon jól fed.
Mióta használom nem szoktam púderezni sem, nem teljesen matt finisű, egy enyhe csillogása van, de pont ettől természetes és tényleg olyan mintha egy második bőrréteg lenne.
Ha lehetne csillagos ötöst adnék neki.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Ha lehetne csillagos ötöst adnék neki.

nikolettazsofia

2016. december 12.

Csomagba vettem én is. Tartós, enyhén matt, illeszkedik az arcbőrömhöz egyszerűen fantasztikus :)

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

bekka

2016. december 11.

Eddig Clinique alapozókat használtam, de ez mindegyiket veri. Nem hittem volna, hogy egy ilyen árkategóriájú termék ilyen jó lehet.
Bababőr hatás, nem ragad, nem fénylik, nincs maszkhatás. Remek!

bekka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Bababőr hatás, nem ragad, nem fénylik, nincs maszkhatás. Remek!

Evu227

2016. december 10.

Ma betévedtem az egyik Rossmann üzletbe és a Catrice pultnál erre az alapozóra tévedtem a szemem. Egy darab volt, amihez a kedvenc korrektorom volt csomagolva, szerencse, hogy pont olyan színben ami nekem megfelelő a fakó bőrömre és gondoltam egye fene, megveszem.....Nahát azt kell, hogy mondjam, hogy ez az alapozó maga a CSODA! Kevés is elég belőle, szivaccsal és ecsettel is gyönyörű a végeredmény, nem csíkozódik, órákig tart (még ilyen párás időben is, mint ami most van!) és ez a pipettás kiszerelés nagyon szuper :) ha lehetne 6 pontot adni, azt adnék, de így marad az 5, de az maximálisan :)

Evu227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

scene14

2016. december 10.

Csomagban vettem és imádooom! 😊 jelenleg kedvenc az alapozó és a korrektor is! 5*

Update: Nekem szárít az alapozó,jobban kiemeli a száraz részeket,elég rendesen alá kell hidratálni,de valami brutál tartós:D 6 óra múlva is ugyan olyan mint mikor felkentem,imádom! Hiába szárít,tartóssága verhetetlen és bőven aláhidratálva nekem így is a kedvencem. :)

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Kramer0ka

2016. december 10.

Legvilágosabb árnyalata van meg, hiába krémezek előtte, még is kiemeli a száraz részeket. fedése viszont jó, állagát is szeretem h ilyen folyékony nem olyan sűrű. bár csak ne ez a matt szárító szmötyi lenne :/

Kramer0ka

hunyadidori

2016. december 9.

Ez az alapozó egy csoda!!!
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg és a nagyon fehér bőrömhöz tökéletes! Nem szárít, nem emeli ki a száraz területeket az arcon (mondjuk azért előtte szükséges egy alapos hidratálás), az állaga nagyon jó, könnyen eldolgozható és nem is kell belőle sok egyszerre, a fedését erős közepesnek mondanám.
Szerintem érzékeny bőrűeknek is jó választás. Nekem eddig szinte minden alapozótól kipattogott másnapra a bőröm, kivéve ezt!
Az azonban tényleg igaz, hogy pár perc elteltével sötétedik egy picit, de nekem ez sem volt zavaró.
Teljes mértékben megéri az árát!

hunyadidori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Ez az alapozó egy csoda!!!
Teljes mértékben megéri az árát!

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.