KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Sarika18

2017. szeptember 23.

Sajnos a legvilágosabb árnyalata sem passzol hozzám, nem elég világos ráadásul túl sárgásnak is érzem. Az arcom sok alapozónál hamar átfénylik, olajos lesz...hát ez sem volt kivétel, sőt, elég kevés ideig tartott ki. Orrfújást nem bírja, hiába fixáltam púderrel még így is megfogta a garbómat, kabátomat, így számomra nagy csalódás. Még talán kísérletezgetek vele, de valahogy nem tudom magam jól érezni egy olyan alapozóban, ami ennyire bizonytalan, félek, ha órákig nem csekkolom le az arcom, foltokban lekopna. Mivel nincs időm naponta 100x nézegetni magam, javítgatni, púderezgetni, így passzolom.

Sarika18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

rasenrengan95

2017. szeptember 22.

Ez az én téli alapozóm ugyanis annyira kifakul az amúgy is világos bőröm hogy az valami hihetetlen. Porcelán arcot csinál konkrétan. Nagyon hamar szárad ezért gyorsan kell dolgozni vele valamint rendesen elő kell készíteni a bőrt. Mert ha ezt kihagyjuk kiemeli a szárazabb hámló részeket főleg az orr és száj körül. Ettől függetlenül nagyon szeretem.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Niki03

2017. szeptember 22.

Nagyon rövid idő alatt kedvenc lett. Gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad, de nedves szivaccsal szépen felvihető. Szép a fedése, hatása nem maszkos, nem fénylik át pár órán belül. Nap végén is szép az összhatás. *****

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

BD11

2017. szeptember 22.

Nekem nem jött be, ezt a pipettás kiszerelést is utálom... próbáltam ecsettel,kézzel, beuty blender másolattal is de nem müködik jól :( pár óra után maszkos és sötét színű lesz..nagyon sajnálom,,hogy nekem nem vált be, pedig annyi jó véleményt halllottam róla.

BD11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

vaszily60

2017. szeptember 22.

Nekem teljesen megérte megvásárolni. Sok féle alapozót kipróbáltam ebben az árkategóriában és a drágábban is.
Abszolút nyerő, Jó a fedése amit kell azt eltakarja pedig nekem elég pattanásos bőrőm van. Mindennap használom munkában reggel 6-kor felkenem az arcomra és 17óra körül lemosom, megsem mozdul,Catrice All Matt Plus-sal fixálom.:)

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

FB0111

2017. szeptember 21.

Kedvenc alapozóm. Elég vékony rétegben használni, különben felgyülemlik, de mindenképp szépen takar.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

zsuzsu92

2017. szeptember 20.

Hétköznapokra, olcsó kategóriás alapozónak tökéletes, teljesen jól fed az árához képest. A színei elég világosak, szoláriumos bőrre nem az igazi, de téli használatra jó. Alkalmakra nem ezt használom, de a mindennapokra igen, újra venném. Jó lenne, ha könnyebben lehetne találni a drogériákban - sajnos mindig nagyon hamar lefosztják a catrice állványt.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nonosmink

2017. szeptember 20.

BeatyBlenderrel gyönyörű,ecsettel nekem nem szép a végeredmény.Ennyi pénzért megéri,újravevős termék.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

csillamunikornishercegno2003

2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Huzamosabb használat után update-elek.
UPDATE!
2017. 09. 15.
Ez az alapozó hihetetlenül jó még mindig. Majdnem 6 hónapja vettem meg az 1. üvevcsével, és még csak most fog kifogyni. Habár már a pipettás dolog nem igazán működik, de ettől függetlenül könnyen kijön, hiszen folyékony. Nem tudok róla rosszat mondani. A nyári színemhez lehet, hogy a 010es árnyalat kicsit világos, de nem feltűnően. A catrice camouflage korrektorral gyönyörű, de azért kell púderezni. Egyértelműen újravevős a termék. Csak ajánlani tudom.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
UPDATE!
2017. 09. 15.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.