KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emcuscicus666

2017. március 8.

Volt mar dolgom egynehany alapozoval a parezres kategoriatol egeszen a high end markakig, de egyik sem nott annyira a szivemhez, mint ez az alapozo.
Kezdjuk kivulrol...
Az uveg nagyon izleses, szep es elegans. A pipettaval egeszen kis mennyiseg is kinyerheto az uvegbol, pocsekolas es pazarlas nelkul.
Alapos hidratalas, es egy jo bazis felvitele ajanlott elotte.
Probaltam tobb modon is felvinni a borre, igy szerintem a legjobb modszer enyhen nedves Beauty Blenderrel eldolgozni a borre csepegtetett alapozot.
Retegezheto, bar egy reteg is rendkivul jol fed, es tartos akar puder nelkul is. Ha megis hasznalok pudert, akkor a LRP termalvizes permetet is bevetem vegso simitaskent. Igy elkerulheto a maszkhatas.
Nagyon tartos, ugyanis egy ejszakazos bulit vagy munkanapot is siman kibir.
Micellasvizes arctorles utan meg egy geles lemoso szuksegeltetik, hogy teljesen eltavolitsuk, mert valoban iszonyat tartos.
Semmi penzert nem valtanam le. Amiota megvasaroltam hozza sem nyulok a Clinique, Lancome es egyeb high end markaju alapozoimhoz. :)

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Kezdjuk kivulrol...
Alapos hidratalas, es egy jo bazis felvitele ajanlott elotte.
Nagyon tartos, ugyanis egy ejszakazos bulit vagy munkanapot is siman kibir.

katx3

2017. március 5.

Már régóta keresem a tökéletes alapozót, magasabb árkategóriában is nézelődtem a drogériákban, de valahogy egyik sem vált be igazán (loreal, maybelinne, maxfactor). Majd egyik nap megláttam ezt a gyönyörű kis üveget, és már a csomagolásba beleszerettem! Mivel az ára nagyon jó volt, kicsit gyanakodtam, de úgy döntöttem, teszek egy próbát. Nagyon jó döntés volt!!! Én a kézfejemre cseppentek belőle, onnan viszem fel sminkszivaccsal, és egész nap kitart, nem fényesedik ki nap végére az arcom, tényleg "second skin" hatása van! (hidratálókrémmel és primerrel) Biztosan újraveszem, nagyon szeretem!

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

nikolettsteiner

2017. március 5.

a hír igaz.... LEGJOBB ALAPOZÓ, próbáltam már bourjois alapozót, clinique alapozót, avon, loreal, maybelline, BB krémek, max factor...., de itt ő a nyertes magasan, kell egy alá hidratálás, egy primer, kézzel felvíve a legjobb, ezt tanácsolták nekem, és így működik egész nap, csodaszép fedés, szinte hihetetlen, gyönyörű szín, és érintésre is, érezni, hogy nem egy bóvli dolgot kensz fel, össze sem tudom hasonlítani az eddigi alapozóimmal, annyi negatív, hogy kevés árnyalatot adtak ki, de erre most van egy új termék, valamilyen színező cseppek, amivel sötétítheted, ill. világosíthatod az alapozókat. KÖSZI CATRICE :)

nikolettsteiner

umpalumpa

2017. március 4.

Megpróbáltam csatlakozni a "hájphoz". Sajnos nem sikerült, mert:
-sötétre oxidálódik, így nem megbízható, nem tudhatod milyen színt ad aznap
-a fedése nekem jó volt
-a finish is megfelelő, keveset vittem fel, nem lett maszkos
-kb. 3 órán át tartott, aztán teljesen vállalhatatlanná vált az arcom. És ez a legrosszabb az egészben.
Nem hittem el a 24 órás fedést, de a 3 óra nekem kevés. Ezek mellett a kopás nagyon ronda. Beül a mimikai ráncokba, összetorlódik az arcon, foltos a homlokomon.
Mennie kell.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Megpróbáltam csatlakozni a "hájphoz". Sajnos nem sikerült, mert:
-sötétre oxidálódik, így nem megbízható, nem tudhatod milyen színt ad aznap
-a fedése nekem jó volt
-a finish is megfelelő, keveset vittem fel, nem lett maszkos
Mennie kell.

rami333

Korcsoport: < 18
2017. március 2.

Nagyon sokan dicsérték, ajánlották nekem ezt az alapozót. Sokáig szemezgettem vele, még végül megvettem, a 030 Sand Beige árnyalatban. Mivel sárgásabb a bőröm, nagyon örültem, hogy végre egy alapozó, ami színben passzol az arcbőrömhöz és még matt is.Én személy szerint nagyot csalódtam benne. Rengeteget próbálgattam, hogy mivel hidratáljak alá, nem adtam fel. Maszkos hatása van, akármilyen keveset viszek fel az arcomra, úgy néz ki, mintha legalább 3 rétegben vittem volna fel a terméket, oxidálódik, foltos. Próbáltam szivaccsal is felvinni, ecsettel is, nekem nem vált be. Beleül a ráncokba, az orromnál átfénylik, ha meg púderrel fixálom, egy hatalmas nagy katasztrófa, száraz hatású lesz tőle az arcom, és kiemeli a bőrhibáimat. Nekem nem jött be. Catrice alapozók kilőve.

rami333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 2.

zsozso1293

2017. március 2.

Életem eddigi legjobb alapozója! Eszem ágában sincs lecserélni. Maximálisan elégedett vagyok vele, ár-érték arányban zseniális, hihetetlen sokáig kitart és még sminklemosó kendővel is elég nehezen jön le, ami szintén bizonyítja a tartósságát. Olyan matt, amilyen más alapozó púderrel SE! , gyönyörű a fedése, és végre egy alapozó, ami színben is teljesen passzol a bőrszínemhez ( ugyanis nagyon fehér bőröm van és eddig az összes alapozóm kicsit sárgás volt )
Nem is szaporítom tovább a szót, ha lenne 6 csillag, ez a termék annyit is kapna tőlem!

zsozso1293
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Booogiiii

Korcsoport: < 18
2017. március 1.

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Ez a második üvegcsém. Február van, és november óta más alapozó felé sem pillantottam. Előtte is volt 2 fajta Catrice alapozóm, de ez vált be a legjobban. Szerintem ezt nedves/vizes szivaccsal érdemes eloszlatni, viszont valaki aki tud alá egy jó arcolajat, vagy primert jó árban, az ne tartsa magában hanem ossza meg velem, mert még a primerek világában nem vagyok otthon.
Amúgy azzal sincs baj ha a "csupasz" arcodra viszed fel, akkor is szép az eredmény, csak óvatosan, mert a kis drága hajlamos beállni egy apró csíkba (főleg a kontúr helyén, de ezt kézzel meglehet igazítani napközben, csak kenegetni kell. Nagyon tartós és nem akar mozdulni :DDD). De ez nem mindig jellemző. Akinek extrémzsíros az arca annak érdemes óránként rápillantani.
Ha úgy kenem fel, hogy alapozás előtt enyhén púderezem az orrom, akkor kibír 5-6 órát is utána a t-zónában atféyesedik, de ezt leitatom egy zsepivel. A többi részen mint aki most lépett ki otthonról. Nagyon nagyon szeretem, jelenlegi kedvenc alapozóm egy hosszas próbálgatás után. Nem a hype miatt vettem meg, viszont imádom. Minden bőrtípusra jó szerintem.
Teljesen mattra szárad, de lehet rétegezni, mert nem púderes a hatása. Légiesen könnyű, a legvilágosabb is sötét kicsit, de akkor sem olyan gáz, mert egyáltalán nem maszkos. Tényleg igaz a "second skin effect" tehát olyan mint egy második bőrréteg.

Booogiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 1.

Destinyh

2017. február 26.

Update: Kabuki ecsettel szeretem a legjobban eldolgozni, nagyon szép lesz a végeredmény. Egyébként megtaláltam a megoldást arra, hogy ha egy picit elüt a színe az arcomról, akkor az Essence all about matt transzparens púderét használom hozzá és egy picit világosít rajta. Így pont egybeolvad a bőrömmel.:D A fedése nagyon szép! Nekem 5 órát simán kibírt kifényesedés nélkül, ami nagy szó mert eddig bármelyik alapozótól 2 óra után fénylett a fejem. Az a fránya parfüm nem kellene bele, de ettől függetlenül is 5*.

Nos pár napja már nézegetem a véleményeket, és egyre jobban úgy éreztem, hogy ez nekem kell! Úgy voltam vele ha ennyien jó véleménnyel vannak róla, akkor nem lehet rossz. :) Így hát szombaton elballagtam a Müllerbe, és konkrétan egyetlen egy darab sem volt egyik árnyalatból sem. Kezdtem ideges lenni, amikor rám mosolygott a szerencse! Találtam egy darabot(!) a legvilágosabb árnyalatból.:D Elbújt előlem, de én megtaláltam, így hát amint hazaértem ki is próbáltam. Nagyon fehér a bőröm emiatt aggódtam, hogy esetleg túl sötét lesz, bár a teszteren tökéletesnek tűnt... de szerencsére pont jó.:D Igaz egy picit sötétedik, de nem vészes, meg szerintem jó ha ad egy kis színt az arcomnak és nem vagyok annyira sápadt. Nagyon tartós! 10 óra után is ugyanolyan volt az arcomon, nem kopott sehol. Bár igaz hogy mattra szárad, de pár óra után nekem így is kifényesedik..(mondjuk lehet hogy a púderemmel van a baj) úgy hogy emiatt nem vonok le pontot.:D Még így is tovább matt az arcom mint máskor, szóval nekem így is megérte.:) Ecsettel és blenderrel is jól működik.;)

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 26.

Adrien11

2017. február 26.

Nagyon jó alapozó, illik a hófehér arcomhoz a legvilágosabb színe. A pipetta viszont nem túl praktikus. Ár-érték arányban szerintem van jobb is, de mindenképp elhasználom.

Adrien11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Szorsi

2017. február 25.

Eddigi legjobb alapozóm, kenterbe veri a Bourjois, Rimmel, Vichy alapozóimat.. szép a finishe, nem maszkszerű, könnyen eldolgozható. A színskála viszont bővülhetne egy pár sötétebb árnyalattal.

Szorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.