KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
Agnes3518

2016. november 15.

A legközelebbi boltban csak 1 db volt. Szerencsére pont abból az arnyalatból, ami nekem megfelel. A fedése sokkal jobb mint az előzö (már nem gyártott, Essence) alapozómnak. Annyira, hogy zöld korrektort sem kell alá használnom. Nem érzem utána ragacsosnak, nedvesnek az arcom. Tényleg nagyon könnyű, és szép matt a végeredmény. Nagyon folyékony, így tényleg jó ez a pipettás megoldás. Különben lehet "megszökne", mint egy hajdani Rimmel BB krémem. Csak pár napja használom még, de eddig nagyon elégedett vagyok vele! Nem is hiszem, hogy ez változni fog :)
Aki gondolkodik a váltáson, annak ajánlani tudom.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Aki gondolkodik a váltáson, annak ajánlani tudom.

blackcat00616

2016. november 15.

Sziasztok, én is csomagba vettem a kedvenc korrektorommal 😆 Nővérem ajánlotta, így nem is volt kérdéses. Tényleg szépen fed, bár az arcviszketés nála se maradt el (szinte mindnél így járok), de ha Missha bb krémmel (az összetevői nyugtatják a bőröm és világosít az alapozó árnyalatán) és arcápoló olajjal kenem fel, akkor tökéletes :) Szokásos probléma szintén, hogy sötétebb, mint a bőröm, pedig a legvilágosabb árnyalatot használom. Sminkfixálóval rögzítem, akkor egész nap tart! Kifejezetten tetszik ez a pipettás megoldás, nem szerettem, mikor lecsavartam az alapozó kupakját már folyt ki belőle :/ Egy nagyon erős 4-esre pontozom (a viszketés miatt)

Update: nem lehet keverni, mert foltos lesz az eredmény, ezt benti fénynél nem láttam.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Sylvie9410

2016. november 15.

Nagyon szépen fed, az árnyalat is passzol a bőrszínemhez. Viszont gyorsan elfogy és a pipettával nem lehet kiszedni ami az alján van. De szerencsére elég folyékony állagú, így kifolyik belőle ha fejre fordítom.

Sylvie9410
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Mixi

2016. november 15.

Pár hete tudtam megvenni a korrektoros akcióban. Elég problémás a bőröm, de ez a termék semmi további gondot nem okozott. Remekül, egyenletesen fed. Elég fehér bőrű vagyok, de a 010-es árnyalat megfelelő számomra. Ez az eddigi legjobb alapozó, amit próbáltam. :)

Mixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Agika0927

2016. november 15.

Szuper a fedése és az állaga egyaránt, sok alapozót kipróbáltam már... de eddig ez a legjobb! :)

Agika0927
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Kremcica

2016. november 14.

Az itteni vélemények hatására úgy gondoltam kipróbálom. A fedése tökéletes, jól pigmentált folyékony alapozó. A pipettás kiszerelés kicsit fura de oké. Viszont a Rossmannban 3 árnyalatban találtam a polcon (nem 4 van eredetileg?), a legvilágosabb volt csak készleten abból is csak egy darab (010-es árnyalat). Sajna nem láttam hogy korrektort adtak volna hozzá, biztos kelendő volt az akció. :) Sebaj, nem is azért mentem. Meg is örültem, de jó nekem úgy is mindig a legvilágosabb árnyalatú kell. De ez nem jó. :( Hiába világos, de iszonyatosan sárga és így maszkos hatást kelt. Jó lenne ha több árnyalatban is piacra dobnák.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

LauuKovacs

2016. november 14.

Ebben a hónapban vettem először, el is kezdtem használni minden nap, és jó véleménnyel voltam róla, könnyű elkenni és egész nap tartott, csakhogy kezdtek pattanások jönni az arcomon, elég sok. Nem tudom ez-e az oka, de remelem hogy nem, mert tetszik es jo ez a termek :/

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

AgnesJ

2016. november 14.

1 hete használom, de egyszerűen imádom :) Az utóbbi időben magasabb fedésre van szükségem, de a korábban próbált Rimmel Match Perfection alapozómmal egyáltalán nem voltam megelégedve, rossz volt viselni. Elég sok ismerősöm ajánlotta ezt, illetve itt is jókat olvastam róla, így beadtam a derekam.. Már első használatnál is elképedtem milyen egységes bőrszínt biztosít és ráadásul elég belőle 3-4 csepp :O

AgnesJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 14.

bullrot

2016. november 13.

Húú csajok, nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz. Számomra ez a nagy Ő az alapozók között. Eddigi kedvencemet, L´oreal Infallible Matte-t váltottam le, ami évekig "ride or die" alapozóm volt, viszont ez még annál is sokkal jobb. Jobban fed, tovább mattít, talán egy picit púderesebb érzést kelt, az illata is olyan.
Mivel zsíros a bőröm, ezért muszály púdert is használnom. Próbáltam Rimmel Stay Matteval, amit át kellett púderoznom, viszont a Catrice átlátszó porpúderével tökéletes kombót alkotnak, egész nap kibírom átpúderezés nélkül.
Drogériás alapozók közül zsíros bőrűeknek must have!!

bullrot
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Drogériás alapozók közül zsíros bőrűeknek must have!!

Dézi

2016. november 12.

Duopackban vettem a korrektorral. Magában nem vásároltam volna meg, mert nem volt szüksègem alapozóra, de a korrektort nagyon imádom, úgyhogy beruháztam erre a kis csomagra. Nagy kedvencem lett ez az alapozó, bár szìvfájdalmam, hogy mattra szárad, jobban kedvelem a fènyes finishű alapozókat, de ez csak egyèni preferencia.
Egèsz jó közepes fedèse van, nem maszkos, bár jó előtte radìrozni mert a mitesszerekre bizony rá tud ülni ha olyan kedve van. Èn nem használok hozzá púdert, bár nekem alapból szárazabb a bőröm. A szìnskálán meglepődtem, mert feltűnően világosak, ìgy a 03-as árnyalatot vettem meg, pedig 01 ivory kellett eddig mindenből. A nyári szìnemhez sajnos nem fogok hozzá passzolót találni, hacsak addig ki nem jönnek több árnyalattal.
Összessègèben jó kis könnyed alapozó ez, nedves szivaccsal a legjobb eldolgozni. Szìvesen újravennèm máskor is.

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.