KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
szegfumonika

2016. szeptember 28.

UP.: Lementek a nagy melegek, így újra kipróbáltam.Jelenleg tökéletesen működik,nem zsírosodik tőle a bőröm,sőt kimondottan jól bírja. Nagyon jól fed és estig fent marad. Ennyi pénzért tökéletes alapozó.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Ma használtam először,reggel tettem fel és 12órát eddig bír. A fedése tényleg jó, számomra a színek is tökéletesek. Könnyű eloszlatni az arcon és nincs maszk hatás. Igaz mára vissza tért a jó idő, tehát még tesztelni fogom,de nekem nagyon hamar átfénylett. Erősen zsírosodott tőle a bőröm, télre viszont lehet jó lesz. Viszont ami érdekes és más is írta,hogy nem folyik le és nem tűnik el az arcról!Az ára és az össz hatás miatt adok 4et.

szegfumonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

erilan

2016. szeptember 26.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, nagyon jól kenhető a folyékony állag miatt, szerintem jól fed és tartós. Mondjuk nem igazán pattanásos a bőröm, inkább száraz, de nem is szaritja szerencsére. Az ára megfelelő, sőt így olcsó nekem a többihez képest. Érdekes hogy 4 színben van, a középső kettő közül alig tudtam választani annyira hataresetek. Félve választottam a sötétebbet mert már egyszer megbántam, de most az volt az igazi. Nekem ezek nem tűnnek rózsaszínesnek, a másik két árnyalatot nem néztem. Még nem volt pipettas, ennyire folyékony alapozóm, jópofa. Remélem nem szűnik meg vagy tűnik el a polcokrol mert újra ezt fogom venni. Az előző jol bevált bourjois alapozom sajnos nem kapható már. Remélem ez nem jut erre a sorsra bár ez a divat :/

erilan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Stenico

2016. szeptember 22.

Az úgy volt, hogy megláttam ezt a (számomra) új alapozót a Müllerben, ára a lélektani határ alatt, ráadásul még a kedvenc korrektorom (Catrice Liquid Camouflage) is hozzá volt csomagolva ajándék gyanánt. Pavlovi reflex beindul, nem volt olyan opció, hogy nem veszem meg. Első használat után majdnem teljes a szerelem: mattít, elfedi a bőrhibákat, kicsit már photoshopolt hatást is kelt. Púder nélkül is fixen fennmarad, orrfújástól nem kopik, ruhát nem keni össze... sőt olyannyira tartós, hogy a kézfejemről folyékony szappannal le se tudtam mosni. Egyetlen szívfájdalmam a hülye, rózsaszínes tónus, emiatt -1 csillag.

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Bebek

2016. szeptember 22.

Egy hete vettem, most így ennyi tapasztalat után rendbe rakom az előzőleg írt véleményemet.
A bőröm T-vonalban zsíros, tág pórusaim vannak, orron mitesszerek, pár db apró heg, hála a kamaszkori pattanásoknak, amik még néha most is előfordulnak, így héha megjelenik 1-2 piros folt is az arcomon a pattik után. Szóval, van mit takarni.
Sajnos így 1 hét tesztelés után is marad a 2 csillag, mert:
* Egy vékony rétegben szép bőrképet ad, több rétegben nagyon maszkos
* Egy rétegben nem fedi el a piros pattanáshelyeket sem, nagyobb pattanással, vagy sebbel szerintem semennyire nem boldogul
* A pórusokat nagyon kiemeli
* Kb 2 óra után már nagyon fénylik, a púder ellenére is, úh 1-2 óránkánt újra kell púderezni
* Kiemeli a nem létező ráncokat is - plusz pár évet rádob az emberre, ha a mosolyránca fél méterről is szembetűnő
* Könnyű eloszlatni, mert eléggé folyékony, de figyelni kell a hajnál, állvonalon alaposan el legyen dolgozva, mert ha megszárad foltosan, akkor elég csúnya
* Picit rózsaszínesek az árnyalatai, ez mondjuk nem mindenkinek baj, de a 4 szín picit gyér választék

Szerintem akinek szép a bőre, és nem zsírosodásra hajlamos, annak nagyon beválhat.

Update: Kísérletezgettem vele. Alappal, alap nélkül, mattítóval, primerrel, sima hidratálóval stb stb. Nem vált be. És amit nem írtam fent és a legzavaróbb: ocsmányan összecsomósodik egy idő után (2 óra durván).

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Sajnos így 1 hét tesztelés után is marad a 2 csillag, mert:
* Egy vékony rétegben szép bőrképet ad, több rétegben nagyon maszkos
* A pórusokat nagyon kiemeli

Candy21

2016. szeptember 21.

Ez sajnos nem az én alapozóm a legvilágosabb szín is sötét nekem és rózsaszínes. A fedése hiába magas minden egyes bőrhibát kiemel megül a pórusokba az én arcomon nagyon csúnya. Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kay

2016. szeptember 13.

Szeretem! Ami fura, mert amúgy nagyon száraz bőröm van, tartottam is tőle, hogy mellényúltam. A fedése nagyon jó, bár a legvilágosabb szín is egy kicsit off nekem, plusz oxidálódik, de még elmegy. A textúrája nagyon tetszik, igaz, gyorsan kell dolgoznom vele, mert gyakorlatilag fél perc alatt odaköt ahova tettem, így teljes arcra is csak részletekbe viszem fel, és folyamatosan dolgozom el. Felvitel után rögtön nem voltam tőle elájulva, megült a bőrön, de egy idő után nagyon szépen egybeolvad vele (vékony réteg bőven elég), tényleg bőrszerű, természetes hatású, nem túlzóan matt. Érintésre/érzésre fel sem tűnik, hogy rajtam van, kényelmes viselni, és furcsamód nem szárította ki a bőrömet. Simán kibír rajtam nyolc órát. A Catrice folyékony korrektorával is nagyon szépen viselkedik együtt, nem lesz maszkos-hámlós csúnyaság a kettő kombója. Pórusokat nem, de a kis szőrpihéket/szárazságot az arcon kiemeli, de legalább csak azon a részen amiről eddig is tudtam, hogy problémás - azt rendbetéve már semmi gond. Egyedül a színnel vagyok elégedetlen, télen már biztosan nem fogom tudni használni, noha valószínűleg a szárazság miatt sem. (Lehetne már gyakoribb a neutral, semleges alaptónus a tényleg világos árnyalatoknál, nem csak a rózsaszín meg a sárga, és száraz bőrre is kitalálhatnának már valamit...!)

Kay
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

titinem

2016. szeptember 12.

Teljesen természetes a hatása, a pirosságot szépen fedi. Az eddigi legjobb alapozó !

titinem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

lizikeee

2016. szeptember 11.

Természetes hatású, hosszan tartó alapozó. Igaz erős fedésű alapozót kerestem, de nem bántam meg, mivel összességében elégedett vagyok.

lizikeee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Emma Woodhouse

2016. szeptember 7.

Én már kipróbáltam egy rakás alapozót eddigi pályafutásom során és örömmel közlöm, hogy ez az egyik legjobb, amivel találkoztam. Nagyon jó a fedése, kisimítja a pórusokat, nem ül bele a ráncocskákba. Sokáig matt marad, és amikor átfénylik, akkor sem kezd el lefolyni meg elmászkáni, egy kis blotting paperrel meg púderrel simán helyre lehet hozni. Két problémám van vele: 1 - nincs benne SPF, 2 - a legvilágosabb szín is egy kicsit sötét a bőrömhöz. Ja, amúgy primarkos flat-top buffing brushsal szoktam felvinni.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

mano

2016. szeptember 5.

Használom már egy ideje, nekem bejön. A CC krém mellé kerestem valamit, aminek nagyobb a fedése, hiszen időnként szükségem van rá sajnos. Tényleg nagyon szépen a mutat a bőrön, ha jól el van dolgozva. Ecsettél és kézzel próbáltam már, egyelőre a kezem jön be jobban. Nekem teljesen matt lesz, púdert csak a fixálás miatt rakok rá. Meglepő módon a színe is passzol, tökéletesen egybeolvad a bőrömmel. Összességében szerintem ez jó választás azoknak, akik erősebb fedésre vágynak. Pattanásokat nem okozott.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.