KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

Dius1991

2017. január 18.

Sajnos a nyári bőrszínem teljesen kifakult, így nagyon világos alapozót kerestem a drogériában. Szétnéztem az itteni vélemények, illetve a tesztek között, s mellette döntöttem. Meg kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg. A színe teljes mértékben illeszkedik, szép, egységes fedést biztosít, nem maszkos. Valóban szárít, de én nem bánom, mert zsíros a bőröm, de azért kenek alá hidratálót. Nap végéig szépen tartja magát. Átfényesedik, mint minden más alapozó, de ez púderrel könnyen orvosolható. Én megszerettem, kíváncsi vagyok, hogy a későbbiekben hogyan teljesít. :)

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Orsi0401

2017. január 18.

Nagy várakozással néztem elé, de ettől rosszabbul eldolgozhatóbb alapozóval még nem volt dolgom. Szabályosan felnagyítja az apró egyenetlenségeket, ráncokat. Csodaszép narancssárga foltokat is lehet vele csinálni az arcunkra, pedig nem vagyok új motoros az alapozásban. Szóval egy hibátlan fiatal bőrön lehet, hogy működhet (bár egy ilyen bőrre nyilván felesleges ilyen fedés) de az enyémre nem. Sőt úgy látom, mióta próbálgatom, rontott a bőrömön, évek óta nem volt ilyen csúnya.
Update:
Próbálkozom azért vele rendületlenül...kicsit kevertem egy világosabb BB krémmel, a Garnier olajmentesével, így a színe és az eldolgozhatósága is sokat javult. Nem emeli ki annyira a hibákat, de azért a fedése nem romlott sokat. Nagyon bosszantott, hogy nem tudom használni, így ezek szerinte csak annyi hiányzik neki, hogy vmi picit csúszósabbal keverjem. Kap egy plusz csillagot

Update 2.
Még mindig próbálkozom a sok jó vélemény hatására, de még mindig azt érzem, mintha folyékony műanyagot kennék az arcomra. Nagyjából úgy tudom elhasználni, ha egy icipici cseppecskét (hangsúlyozom: icipici !) hozzáadok a szokásos alapozómhoz vagy BB krémemhez, hogy növeljem azok fedését.
Változatlanul nagyon műnek érzem, nem az én korosztályom alapozója.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Update:

Update 2.
Változatlanul nagyon műnek érzem, nem az én korosztályom alapozója.

MolnarBianka

2017. január 18.

Imádommm! Nagyon szépen fed,nedves szivaccsal csodásan el lehet dolgozni. Tényleg olyan mintha egy masodik bőrréteg lenne az arcomon. Ahogy észrevettem a pattanásokat is száritja egy picit,mindenképpen újravevős.

MolnarBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Enci90

2017. január 17.

Közepes fedésű, könnyen eldolgozható, egész jó kis alapozó, de zsíros bőrön nap végére átfényesedik és kopik, púderrel is.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kittuspittus

2017. január 16.

ez a legjobb alapozó, amit eddig használtam, pedig volt szerencsém drágább árkategóriájúakhoz is. Egész nap szépen fed, lehetne több árnyalat, mert nyárra a sand beige világos lesz nekem, így kénytelen leszek váltani, legnagyobb bánatomra

kittuspittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Kesudio

2017. január 13.

Itteni vélemények alapján vettem célba a drogériában. Aztán nekiálltam cseppenteni a teszterből a kézfejemre. Iszonyatosan csúnya volt, beleült minden bőrredőbe. Végigpróbáltam az összes árnyalatot, de mindegyikkel így jártam. Visszatettem, mentem egy kört, megint kenegettem. Beletettem a kosaramba, mondván, ha ennyien ilyen jól értékelik nem lehet rossz. Mentem egy kört, közben azon rágódtam, hogy "de nekem akkor sem nyerte el a tetszésem", ezért visszatettem a helyére. Mentem megint egy kört, aztán mégis visszatértem hozzá és megint kenegettem. Volt hozzá ajándékba folyékony korrektor, ezért mégis a megvásárlás mellett döntöttem, Gondoltam, ha az alapozó nem válik, legalább nyertem egy korrektort, amit szintén sokan dicsérnek. Aztán meg mikor eldöntöttem, hogy bizony megveszem, a szín kiválasztásával is akadtak problémáim. Mindig a legvilágosabbat szoktam venni mindenből, elég világos a bőrszínem is, de végül a 30-as mellett döntöttem, mert a 20-as nagyon sárgásnak tűnt, a 10-es a szokásosnál is világosabbnak, a 40-es meg, hát csak nem veszem meg a legsötétebbet, mikor mindig a legvilágosabb vált be mindenből ... (Megjegyzem, befolyásolt az is, hogy a 30-asból hiányzott a legtöbb.) :) Szóval cirka 45 percet töltöttem a megvásárlásával. :D

Na aztán hazaérvén kis is próbáltam, és majdnem sírógörcsöt kaptam, hogy mennyi pénzt szórtam ki az ablakon teljesen feleslegesen. Ugyanúgy beleült a pórusaimba, mint a kezemen a bőrredőkbe, és iszonyat szárította az arcom, pedig hidratálóra kentem rá. Úgy néztem ki, mint akiről foltokba kopik és hámlik a bőr. Borzasztó látvány volt!!! Kipróbáltam sokkal több hidratálóval, a végeredmény ugyanaz volt.
De nem mehet kárba, és mindenki agyba-főbe dicséri, biztos én csinálok valamit rosszul alapon, vettem alapozó szivacsot, hogy azzal dolgozom el. A végeredmény szintén ugyanaz lett, mint előtte. Nagyon el voltam keseredve, mert amúgy nagyon jól fedett, a színével is elégedett voltam, és tetszett a kiszerelése, meg az, hogy iszonyat kevés kellett belőle, így megérte az árát, mert nagyon sokáig elég lesz, csak hát ... valamit ki kell találnom, hogy valahogy kinézzen rajtam.
Ééééés voilá, megtaláltam a megoldást. Nem elég, hogy hidratálóval bekenem az arcom, és arra kenem rá, hanem az kellett, hogy két csepp alapozó a tenyerembe, ahhoz hozzákevertem még hidratálót, és így tökéletes lett. Meg is vagyok vele elégedve. Csodaszépen fed, egész nap mozdulatlan marad az arcomon, és melegben sem folyik le rólam.
Most már lassan kifogy az üveg, annyit használtam, és bizony erősen gondolkozom rajta, hogy lehet újraveszem, mert már nagyon sok alapozót kipróbáltam, de ennél jobb és szebb fedésűt, valamint tartósabbat még nem találtam.

Végeredményben meg is adnám neki az öt csillagot, csak azért nem teszem, mert így, a dupla hidratálózással nagyon hamar elfogy az arckrémem. Ha találnék hasonló tudásút, amit nem kellene kevernem semmivel, hogy a megfelelő hatást elérjem, simán lecserélném.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

gioia

2017. január 13.

Ez valami tök jó alapozó. Vékony rétegben is szépen fed, nem irritál. A színválasztéka hagy maga után kívánnivalót, mivel a legsötétebb szín kellett nekem, pedig nem vagyok kreol egyáltalán (mac nw20-25). Tetszik a pipettás adagolás és az üvegtároló is. Kissé talán túl folyékony, ami miatt egy pólóm áldozatul is esett az egyik első használatkor. Nem jött ki belől...pfff :D

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Meszcsu

2017. január 13.

Próbáltam egy barátnőmnél pár napja. Őszintén megvalva a texturája tetszett, nem maszkosított, kellemes a fedése is. Eltudnám képzelni minden nap magamon és erősen gondolkozom az megvételén, a legvilágosabb árnyalat tökéletes volt és nem szárította a bőröm. A fedése 8 óráig bírta, tovább sajnos nem volt rajtam. Nekem eddig 5*

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Regina0206

2017. január 13.

Pár hónapja vettem a folyékony korrektorral együtt. Nekem nagyon bevált! Szeretem, hogy ilyen folyékony az állaga, ahhoz képest a fedése is elég jó, könnyen és szépen el lehet dolgozni, és nem kell belőle sok. Nekem a pipettás megoldással sincs problémám, és ez ráadásul nagyon elegánssá teszi a csomagolást. Tartós, és nem zsírosodik annyira a bőröm sem tőle. Negatívum, hogy indokolatlanul nagyon parfümös az illata.

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

agiv

2017. január 13.

En nemtudom, de sztem ez csak (tej) fehér bőrűeknek jó, Megvettem a 030as árnyalatot (mivel 040-es nem volt) de úgy nézek ki mint drakula ha felkenem :O Rettentően világos pedig nem vagyok kreolbőrű és mostanában nem is szolizok, a 040es is világos lenne az én bőrömhöz, kár. Maga az alapozó nem lenne rossz, de a színválaszték szörnyen kevés.... Megpróbálom elpasszolni, ha nem sikerül akkor bekeverem egy nagyon sötét alapozóval..hátha úgy vállalható lesz...

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.