KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Hannah11

2017. július 2.

Jaj..én annyira sokat reméltem tőle.. :(
Ezer éve vadásztam,és végre találtam egyet.
Alig vártam már hogy kipróbáljam.De óriási csalódás volt.
Nem azt mondom,hogy kuka..,de messze nem a legjobb alapozó.
Nagyon sok kell belőle,ami engem meglepett,mert mindig elég nekem kevés alapozó is(még a nem éppen folyós fajtákból is).Olajos hatása van,utána kicsit mattosabb lesz.Azonnal oxidálódik,de nagyon durván.Konkrétan narancssárga lett a fejem,mire kiértem a házból.A fedése az olyan közepesnek mondható.
Kiemeli a bőrhibákat(szóval nem éppen "láthatatlan" alapozó..) és nekem kipattogott elég csúnyán tőle a bőröm,amit eddig egy alapozónál sem tapasztaltam.Púderrel is nap végére azért már eléggé átfényesedik..
Egyedül a kiszerelése ami praktikus a pumpa miatt,és az üvege is minőségi.
Most elvileg Július végén megyek majd a Sephorába és ott szerintem beszerzem az Estée Lauder Double Wear alapozóját,remélem az nem lesz egy hype,mert ő az utolsó reményem a tökéletes alapozó megtalálásához.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Jaj..én annyira sokat reméltem tőle.. :(
Ezer éve vadásztam,és végre találtam egyet.
Alig vártam már hogy kipróbáljam.De óriási csalódás volt.
Nem azt mondom,hogy kuka..,de messze nem a legjobb alapozó.
Egyedül a kiszerelése ami praktikus a pumpa miatt,és az üvege is minőségi.

Ramci89

2017. július 2.

Nagyon-nagyon-nagyon jó alapozó! 2 árnyalatban is vásároltam már és meglehetne a számomra tökéletes alapozó,ha nem szárítaná az arcom :( Ennek ellenére mindenképp újraveszem,mert tényleg szuper. Egy negatívuma van,ami igazából nemis a termék hibája,hanem az üzleteké,hogy úgy kell levadászni az árnyalatokat,mert soha nincs meg a teljes színskála. Valamint kicsit bővíthették volna az árnyalatokat,mert csak 4 szín elérhető belőle. Ezt félretéve egy jó kis alapozó végreee:)

Ramci89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

justagirl98

2017. július 1.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Jól fed, nem fénylik át, 6-8 órát fent marad az arcon. Nem kell hozzá púder használni, egymagában tökéletes. Illetve a doboza is nagyon szép, jól kidolgozott. Csak ajánlani tudom!

justagirl98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

BettyBabu

2017. június 28.

Gondolom azert senki nem azert veszi meg mert 24 oras fedest biztosit, mert azt nem is tartja.
Könnyü adagolni, szepen lehet vele dolgozni, nem szaritja a bört, bar ovatosan kell felvinni belöle.
En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.
Egyetlen negativum ha kell mondani az hogy csak 4 igen vilagos aranyalatban kaphato.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.

adri12320

2017. június 27.

múlt hónapban vettem meg és probàltam ki és imàdtam nagyon jól fed sokàig rajtamarad az arcomon igaz nem 24 órat,ha felkenem nincs az az érzésem h rajtam van ,elég egy réteg is belőle ,szerintem ennyiért megéri legjobb alapozó amivel eddig próbàlkoztam ,az én elvàràsaimat teljesítette :)

adri12320
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

KeroChan

2017. június 27.

Nagyon bejött, ennél az alapozónál mondhatni nem látszik, hogy az arcomon van. Sand beige árnyalat van meg nekem, ecsettel dolgozom el az arcomon és nagyon szép a végeredmény. Egy csillagot levonok, mert az illata nagyon irritáló. Ugyan elillan a felkenés után pár perccel, de azért nem túl kellemes.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alverya

2017. június 27.

A nude illusion utódja a neszeszeremben. Nagyon szeretem, tetszik a finishe, jó a fedése, tartós is, de sajnos télre már nagyon sötét lesz, mert a 010-es árnyalat passzol a nyári színemhez.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

ritukaaa

2017. június 26.

Szerintem nagyon jó kis alapozó, könnyű vele dolgozni, és utána egységes bőrkép, nem látszik. Sokan dicsérték, hogy milyen szép a bőröm mire közöltem, hogy az alapozóm miatt, és nem akarták elhinni, hogy van rajtam mert annyira természetes. Szerintem púderezést sem igényel, nagyon kis könnyű. Árban is jó.

ritukaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

gyngyvr

2017. június 23.

Az egyik kedvenc alapozóm. Tetszik, hogy kifejezetten folyékony az állaga, könyű vele dolgozni. Pénztárcabarát az ára, jó a fedése, rajtam elég tartós is, bár nem is szoktam tapogatni az arcomat napközben:). Sajnos a színek választékával nem vagyok maradéktalanul elégedett, nekem az összes túl világos (hófehérkék előnyben), de pár csepp sötétebb alapozóval vegyítve boldogan elhasználom. Most a nyáron valószínűleg nem, de ősszel biztosan újra megveszem.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Kmanci

2017. június 22.

Magam sem értem, hogy maradhatott ki eddig az életemből, hiszen akkora a hype körülötte már a kezdetek óta. Most viszont rászántam magam és megvettem a 03-as árnyalatot, amiről először azt hittem, sötét lesz, de idő közbe annyit barnultam, hogy még világos is. A fedése számomra tökéletes, a nagyobb bőrhibáimat is elfedi két réteggel, ha pedig jobb állapotban van a bőröm, akkor egy igazi porcelán babát csinál belőlem. Tényleg szuper matt a végeredmény, de én mindig lepúderezem pluszban, mert hajlamos a T-zónám az átfényesedésre. Rajtam egy melegebb napot is nagyon jól bír, nem tocsog az arcom a zsírtól a nap végén se, de azért nyilván némi fénye már van addigra. Gyönyörűen lehet rá dolgozni bronzosítóval, pirosítóval, és mindent fent is tart az utolsó pillanatig, míg az ember le nem mossa. Ódákat tudok zengeni róla, és ezt a blogon meg is tettem, szóval itt mostmár leállítom magam. :D

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.