KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

HeavenlyManna

2017. február 25.

Eddigi legjobb alapozó, amit használtam. Az itteni vélemények alapján vettem meg és először nagyon csalódott voltam, mert foltos lett az eredmény mindig, de aztán lecseréltem a beautyblenderemet ecsetre és azzal tökéletesen működik. Viszont ideje újra váltanom, mert sajnos a 010-es, legvilágosabb árnyalat is túl sötét nekem így télre :(

HeavenlyManna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

katidiana

2017. február 24.

2., Hát, azóta sem használom gyakrabban, sőt, már az oxidálódás miatt sem, de azért sem, mert az esetek 90%-ában alig maradt meg a bőrömön pár óránál tovább vállalhatóan. Most gondolkoztam, hogy kidobom, mert tényleg eszembe sem jut, hogy szívesen feltenném, hiszen ilyen "vagy összejön-vagy nem" -dilemmákba nem szeretek reggelente belemenni. :) Sajnálom, hogy nem hozta össze jobban a Catrice.

1., Nem rossz-nem rossz, de... Nem tudok dűlőre jutni, hogy most jó-e vagy sem. Én szeretem a nagyon folyékony alapozókat, az állaga nekem megfelel. A kiszerelése már kevésbé, nem értem a logikáját ennek a pipettás megoldásnak - akármennyire szép. Nem praktikus, egy pepecs az egész, mennyivel egyszerűbb lett volna egy pumpás adagoló! Oké, efelett szemet hunyhatunk, de ezután végignézek a minimális színválasztékon, és megint értetlenül állok a dolog előtt. A legvilágosabb is sötét - emellett picit sárga, ráadásul sötétedik -, viszont ez is szubjektív probléma. Aztán azt vettem észre, hogy ezen felül nagyon könnyű elrontani az összképet, mert valóban erősebb fedése van a megszokottnál, és már egy második vagy egy vastagabbra sikerült első réteg is nagyon csúnya hatást eredményez, viszont nagyon vékony rétegben mégsem fed annyira, mint (számomra) kéne. Nem sokszor volt rajtam eddig, de volt, amikor egész sokáig bírta, és volt olyan is, amikor pár órát sem (foltosodás, vakolatképződés), így ezt inkább betudom a bőröm pillanatnyi állapotának vagy a nem eltalált mennyiségnek, de így mégsem nyúlok hozzá mindig/annyira szívesen, főleg, ha arra a pipettára gondolok. :D Ha sikerül jól eltalálni a felvitelt, a bőrkép szép (nem tudni, épp aznap meddig) - amolyan Catrice minőség ***** -, de nem vagyok tőle elájulva, és a koncepciótól sem.

katidiana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

heniiike

2017. február 24.

IMÁDOM! Egyszerűen tökéletes a fedése, a tartóssága, nem szárít és nem csillog.
Az áráról nem is beszélve..
Valamint egész sokáig elég :)
Mindenképp újra fogom venni! ❤

heniiike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

IMÁDOM! Egyszerűen tökéletes a fedése, a tartóssága, nem szárít és nem csillog.
Az áráról nem is beszélve..
Valamint egész sokáig elég :)
Mindenképp újra fogom venni! ❤

Noncs

2017. február 23.

Sajnos le kell pontozzam, mert aláhidratálással és primerrel is csúnyán mutat, és sajnos napközben oxidálódik, és nagyon sárgás lesz. Sajnos kuka.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

dorccu

2017. február 23.

Számomra Ő a tökéletes alapozó <3 Szép a fedése, nem kopik, nem csillog és még az ára is kedvező! :D Már a második üvegcsét használom belőle.

dorccu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Monika195

2017. február 23.

Tokeletes arcborz eredmenyez,ennyi penzert szinte ingyen adnak ilyen minosegu alapozot,meglepett hovy ennyire megszerettem
bar az elejen csak a pipetta miatt vettem.meg es az.elegans uveg miatt
a 4csillagot azert kapta mert nem eleg tartos szamomra sminkfixaloval es puderrel sem :(
de ujravevos termek

Monika195
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

bar az elejen csak a pipetta miatt vettem.meg es az.elegans uveg miatt
de ujravevos termek

Aquila

2017. február 23.

Nagy reményekkel vettem meg, nekem szerencsém volt, kaptam 010-eset, bár nekem ez egy kicsit sárgás még mindig, de annyira nem feltűnő, viszont én nem estem hanyatt tőle. Oké fedésben eléggé jó, viszont második rétegben nekem már kicsit maszk hatású és egy rétegben azért mindent ő sem tud ám eltüntetni. Tartósságától sem estem hanyatt, átlagos Catrice színvonalt hoz benne, pár óráig nagyon szép, nagyon tartós, de mikor elkezd a T vonalam átzsírosodni onnantól foltosodik. Nagyon matt a finish-e, ami nálam plusz pont mert ezt imádom, viszont az átfényesedést nem kezeli jól, semmivel nem bírja ezen téren tovább mint bármelyik másik alapozóm amit drogériában vettem. Azt sem vettem észre hogy a ráncokat túlságosan kiemelné vagy a pórusokat, szóval ezzel nincs gond. Az tény, hogy akinek szárazabb a bőre, annak célszerű nagyon alaposan aláhidratálni hogy szépen mutasson. A pipetta nekem tetszik, mindenképpen jobb mint a Clinique borogatósa 10 ezerért. Állaga eléggé folyós, könnyen eldolgozható, én szivacsos vagyok, azzal nagyon jól és szépen ment az alapozás. Összességében nem rossz alapozó, ár-érték arány korrekt, de a felhajtást nem értem körülötte.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

b0rzi

2017. február 22.

UP2:
Ilcsis pakolás után, mintha pöttyösödött volna az arcom. És úgy érzem, ez a termék rásegített. Már vagy egy hónapja, másfél küzdök azzal, hogy az arcomon, a járomcsontom környékén mintha mandulás magnum lennék... Pedig soha nem voltak eddig bőrhibáim. Ráadásul nem sikerül szépen felvinnem, mindegy hogy kezemmel, ecsettel vagy beauty blender dupe-pal csinálom, a végeredmény mindig az, hogy kis csomókba összeáll, főleg a szám körül. :( le is vontam 2 pontot...

UP: szerencsére Bécsben megtaláltam. :D (magyarországon szerintem legalább 8 rossmannt végigjártam)
IMÁDOM!!! először mikor felkentem, tátott szájjal néztem az arcom a tükörben. Gyönyörű! Gyönyörűen fed, gyönyörű a szín, és istenem, végre púder nélkül tudok egy alapozót használni, mert tényleg matt, már miután felkentem rögtön, és az is marad! Nem folyik, nem kopik, kicsit mondjuk nehéz felvinni mert kézzel nem akarom, ecsettel sokáig kenegetem hogy ne legyen csíkos és egy beauty blender dupe-pal is macerás nekem, de csak mert béna vagyok :D de ha egyszer fent van... Apukám! Csodásan fedi a néhai bőrhibáimat is, sokan dícsérik rajtam. Nagyon, nagyon, nagyon remélem, hogy ez a termék örökre marad!

Ez az öt csillag a lelkesedésemnek (meg a kétségbeesésemnek szól), de kérlek titeket, valaki mondja meg, hol tudok 010-es árnyalatot venni? Már végigjártam végtelen rossmannt és müllert, és mindenhol csak a 030-ast találtam, pedig én már a teszterrel is szerelembe estem. :( légyszi-légyszi!

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

UP2:

szimcs

2017. február 22.

Ár/érték arányban megfelelő amit nyújt. Egyrészt kíváncsiságból vettem meg én is, mert nagyon sok jót hallottam róla, próba szerencse. Meg vagyok vele elégedve, viszont vannak bibik. A száraz területeket tényleg borzasztóan kiemeli..csúnya. A szem alatti ráncocskákba is szépen belecsücsül..:S De pozitívumként említve egész nap szinte tartja a matt hatását! :)

szimcs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

sziszke423

2017. február 21.

Bevallom én is a nagy hype miatt vettem meg ezt az alapozót. Nem mondanám, hogy csalódtam, de azért a várt katarzis is elmaradt sajnos. Tetszik a pipettás adagolója és az állaga. Jól építhető, nem szárad meg azonnal, így lehetőség van korrigálásra. A szem alatti részen nálam undorítóan néz ki, ezért én oda csak az Astor folyékony korrektorát teszem, majd összedolgozom a kettőt. Megfelelő aláhidratálás nélkül meg sem próbálom felkenni, mivel nagyon kiemeli a száraz részeket. A Rival de Loop kék színű kapszuláit keverem hidratáló krémmel. Ezen az alapon már jól néz ki. El kell találni azt a mennyiséget, amivel szép eredményt érünk el. A fedése is megfelelő számomra, nem maszkosodik, csak minimálisan oxidálódik.

sziszke423
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.