KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
dikoci

2016. november 12.

Egy álom ez az alapozó! :-) Iszonyatosan problémás az arcom, már számtalan alapozót próbáltam. Ez az első olyan, ami alá egyáltalán nincs szükségem korrektorra, nem kenem vele össze a barátom (:-D), és reggeltől szinte késő délutánig tart. :-)

dikoci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

Gina77

2016. november 11.

Nemrég vettem a Rossmann-ban. Járt hozzá egy liquid camuflage korrektor. Ár-érték arányban szuper, imádom a csomagolását is. Valóban adja az ígért second skin effectet, könnyű eldolgozni, nem ül bele a kis szárazabb részekbe ha esetleg nem volt időm radírozni pár napig.A fedése nem túl erős, korrektor mindenképpen szükséges azoknak akiknek nagyobb bőrhibájuk van.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

timoca

2016. november 10.

Szintén a korrektorával párban szereztem be.Amikor megláttam, nyúltam is volna érte, de eszembe juttott mennyiszer ráfáztam már alapozóval, ezért otthon rákerestem és mivel mindenki pozitív véleménnyel volt róla, ezért elindultam beszerezni. 2 árnyalatban volt elérheto: 020 Rose Beige és egy tole eggyel világosabb árnyalatban. Hát egyik sem volt tokéletes a medium beige borszinemhez, de nem tudtam otthagyni, hiszen olyan jó árban volt, féltem,hogy késobb sehol sem fogom megtalálni. Ezért egyelore csak a korrektort tudom használni szem alá, az alapozót eltettem, hátha télen picit kivilágosodok:D viszont a korrektor szuper,nagyon meg vagyok elégedve vele :) Update coming soon, egyelore megadom az 5 csillagot

timoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Edina92

2016. november 9.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg a terméket, plusz láttam, hogy ajándékba jár hozzá korrektor is. Nagyon jó kis termék, tényleg egész nap matt marad az arcom, nem fényesedik át, nem pereg le a bőrömről, nem kenődik el, amint megszárad ott marad a helyén egész nap. Nálam általában bármelyik alapozó nagyjából 2-3 óra alatt már teljesen átfényesedik de ezzel az alapozóval most végre ez nem fog megtörténni. Emellett a pirosodásra hajlamos almácskákat is szépen elfedi ugyan úgy egész napra. A mellé kapott korrektor is szépen illeszkedik bár azért rendesen fixálni kell púderral picit talán a szem alatt összegyűlhet a kis ráncocskákba de ez könnyen kiküszöbölhető. Az üvege nagyon szép kifinomult, kicsit nehézkesebb az adagolása mint egy sima pumpás üvegnél de ez az értékéből úgy sem von le. Színét tekintve nekem a legvilágosabb kell belőle ami talán egy leheletnyivel sötétebb a bőröm színénél de emiatt nem kelt maszkhatást és az államnál sem válik el az eredeti színemtől megfelelő alapos eldolgozás mellett.

Edina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Devilyn

2016. november 9.

Én évek óta csak high-end alapozókat használok (Too Faced, Nars, Armani, KVD) , néha a húszezreseimet sem sajnálva, mert nem találtam semmi hasonló minőséget drugstore áron. Egészen EDDIG!! Tökéletes!! High coverage, ahogy a termék igéri, de még építhető a fedés további concealinggel vagy púderrel. Mindenki fusson és vegye meg!! Kb 2200 és a Rossmannban még a korrektort is hozzá csomagolták ajándékként, ami szintén leveri a legjobb high-end brandeket.

Devilyn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Szanszi

2016. november 8.

Kétszer-háromszor próbáltam és jelentem, nagyon meg vagyok vele elégedve! Matt,de mégsem maszk-szerű a hatása, nagyon könnyen eldolgozható, egész nap tartós. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! Csak egy gondom van vele... ma reggel a fürdőszoba padlóján landolt az üveg, úgyhogy mehetek egy másikért... :D De ez már az én ügyetlenségem :)

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

orsi1293

2016. november 7.

Világos bőrűeknek tanácsolnám, mindenképpen nézzétek meg, hogy kinti fényben is illeszkedik-e a bőrötökhöz a teszter.
A kezemre tettem belőle, lámpafénynél a Rossmann-ban úgy tűnt, hogy tökéletes, végre egy folyékony, építhető, matt alapozó, de hazafelé nézegettem és sajnos természetes fénynél látszott, hogy sokkal sötétebb. A korrektorból a legvilágosabb meg még sötétebbnek tűnt, mint az alapozó. :/
Az üvege egyébként csillagos 5-ös, a matt üveg és a pipettás fej luxus külsőt eredményez.
A színválaszték miatt -1 csillag, sajnos így nem tudtam megvenni :(

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

A színválaszték miatt -1 csillag, sajnos így nem tudtam megvenni :(

agen

2016. november 7.

Bementem a Rossmannba a kis korrektoromért, bedobom a kosárba és akkor figyeltem fel rá, hogy az alapozó mellé ajándék a korrektor, színt nagyon nehéz volt találnom, de végülis hazahoztam egyet. Már a kézfejemen láttam, hogy ez bizony matt a javából. Nagyon kifényesedek, bármi van rajtam. Megmondom őszintén annyira nagy lázba nem jöttem, de másnap elővettem a táskámból, szombat reggel, tisztálkodás, mondom lássuk, mit tudsz..Hát ez... imádom :D ez is kiállta a takarítás főzés próbát! :D Nagyon szép matt maradt, könnyen eldolgozható, szépen lehet rá bronzosítani, pirosítani. Én keverek hozzá egy kis sötétebb cc-t, így kicsit finomabb a fedése. Nagyon szeretem, ötös. Eddig.

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Bb.Sophie

Szinte nem is merek írni a sok pozitív vélemény mellett... :D
Nagyon igényes termék, a csomagolása csillagos 5-ös, ez a pipettás mattított üveg valami csodaszép. Simán felér bármelyik high end termék csomgaolásához. Maga az alapozó nagyon folyós, meg kell tanulni bánni a pipettával, nekem első próbálkozásra csöpögött szanaszét. A fedése enyhe (nagy jóindulattal talán közepes), tulajdonképpen félúton van az alapozó és a BB között. Nagyon jól el lehet dolgozni (én szintetikus, tömött kabukival csináltam) és tényleg olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, a "Second skin effect"-et amit ígér, azt hozza.
Sajnos van egy erős illata, ami nekem egyáltalán nem tetszik, de felkenés után már nem érezni... Nekem különösebben nem lett szép tőle a bőröm, pedig alig van bőrhibám, de az összes pórusomat HD nagyításban látom ezzel. :D
Én összesen 3 csillagot tudok adni rá, mert nekem nem vált be, de erről függetlenül ajánlom (de inkább csak valami akcióban...)

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Szinte nem is merek írni a sok pozitív vélemény mellett... :D

corah

2016. november 5.

Jelenleg odáig meg vissza vagyok ezért az alapozóért. Magas fedése van, a legvilágosabb szín is úgy látom megfelelő számomra, egy hónap használat után alig fogyott belőle. Egységesíti az arcbőrt, az illata is kellemes. Először tartottam az ennyire folyékony alapozóktól, de így utólag már rájöttem, hogy felesleges volt. Hibátlan termék!

corah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.