KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
David666

2016. december 8.

Nekem nagyon be vállt termék eddig ez a legjobb alapozóm csak ügyelni kell a megfelelő mennyiségre és nagyon szép természetes arcképet ad ami kicsit sem maszkhatású. :) az ár érték arány pedig valami csodálatos!

Update: nem árt egy is aláhidratálás de ez nem ront az alapozó értékéből.. :)

David666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Update: nem árt egy is aláhidratálás de ez nem ront az alapozó értékéből.. :)

Beni1234

2016. december 8.

Ez valami szuper jó. Már egészen leszoktam az alapozokról, és BB-t használok minden nap, de alkalomra szerettem volna valami magasabb fedésű cuccot. A legnagyobb visszajelzés az volt, hogy a férjem megjegyezte, hogy most a szokásosnál is jobban nézek ki... Végül is ez az egésznek az értelme, senki nem arra vágyik, hogy az alapozóját megdicsérjék...Csak simán szebbek akarunk lenni. :-) Erre teljesen alkalmas termék. A legjobb Alapozó amit valaha rákentem az érzékeny, vegyes bőrömre.

Beni1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

nagyerika28

2016. december 7.

Életem eddigi legjobb alapozója.Praktikus ez a kiszerelés, könnyű eloszlatni, csodás a fedése, nem maszkhatású.Babapopsi arcot varázsol!!!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

kfvera

2016. december 6.

Döbbenetesen jó alapozó, talán a legjobb, amit valaha használtam. Eléggé impulzus vásárlás volt, pedig általában elolvasom a Krémmániás értékeléseket, mielőtt megveszek egy kozmetikumot, mivel nagyon utálok kidobni drága dolgokat, de a teszter helyben meggyőzött.

Egy pici cseppet kentem fel natúr bőrre, kicsit pirosas területre és olyan gyönyörűen fedett, hogy nem tudtam ellenállni. A 020 Rose Beige árnyalatot vettem, ami szerintem hiánypótló az alapozók között, mindig küzdöttem a színnel, vagy túl világos, vagy túl sárga, vagy túl rózsaszín, az én arcbőröm márpedig Rose Beige árnyalatú, tökéletesen passzol.

Vegyes bőrre rémálom alapozót venni, de ez tökéletesen vette az akadályt, nem zsírosít, nem szárít, olyan bababőröm van vele, hogy el se hiszem. Tökéletes matt finish púder nélkül is, órák múlva is és annyira könnyű, mintha nem is lenne rajtam. (Kivéve persze, hogy szép, egységes tónusú az arcom.)

Kicsit féltem, hogy kényelmetlen és maszatolós lesz használni, de szerencsére az üveg belső kialakítása más, mint a teszteré volt. Olyan felesleglehúzó nyaka van belül, mint egy szempillaspirálnak, ezért csak annyi alapozó jön ki az üvegből, amennyit a pipetta felvesz. Onnantól akár kézfejre, akár ecsetre, blenderre vagy közvetlen bőrre is felvihető (végigpróbáltam, nekem a bőrre cseppentés+blender jött be a legjobban), mert a pipettával abszolút pontosan adagolható, így még gazdaságos is. Egyébként nem is kell belőle sok.

Tényleg luxustermék, ez mindenben megmutatkozik, kivéve az árában, ami ezért a minőségért szinte vicc.

kfvera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

dorkaww

2016. december 6.

Én is csomagban jutottam hozzá a korrektorral együtt. Kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban mert a korábbi catrice alapozóim nem jöttek be túlzottan. Viszont ez a kis üveg azt kell hogy mondjam minden képzeletemet felülmúlta. Nem vártam tőle sokat mégis olyan szinten meglepődtem "tudásán" hogy az hihetetlen. Nagyon könnyű, nem vált ki maszk hatást szépen terül el az arcon. A tartósságával sincs probléma 6-7 órát minden gond nélkül, ha nem többet kibírt. Nagyon elégedett vagyok főleg hogy a korrektort is sikerül megkaparintani ilyen jó áron! Még több ilyen terméket Catrice.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

bognarfanni12

2016. december 4.

Az eddigi legjobb alapozóm! Nem szárít viszont mattítja a bőrt, nem ül bele a száraz részekbe és nagyon sokáig elég.
A hátránya egyedül a színválaszték, mert nincs belőle túl sok fajta és egy kicsit azért oxidálódik, úgyhogy ezt a színválasztásnál figyelembe kell venni.

bognarfanni12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Sophianne

2016. december 3.

Ez az alapozó egy csoda! Nyáron láttam meg a polcokon először és egyből beleszerettem az üvegébe. Aztán egyre többször megakadt rajta a szemem és végül egymáséi lettünk. Éppen nem lett volta muszáj vennem alapozót mert épp még 3 volt használatban de mondom egye fene...Hát szerencsémre, hogy nem hagytam ott a Müllerben mert azóta imádom és soha nem akarok új alapozót. A fedése számomra tökéletes, minden egyes apró bőrhibát eltűntet. Alapból makulátlan az arcom de szeretem, ha a bőrtónusom is tökéletesen egyezik. Nincs maszk hatása és gyönyörűen építhető. Az adagolása nekem megfelelő mert csak annyit pöttyentek amennyi épp kell. Igaz, néha folyik a szájánál de ez legyen a legkevesebb. Egy szóval IMÁDOM! :)

Sophianne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

knikolett629

2016. december 3.

evekig hasznaltam dragabb, olcsobb, kozepkategorias alapozokat tobb markatol, de sosem tetszett egyik sem... volt amelyik csikos lett par ora utan, volt amelyik ragacsos erzetet hagyott, volt amitol fenylett az arcom kb 20 percre puderrel valo fixalas utan is ... szoval a szokasos problemak. Nem szeretem egyebkent ha egy alapozot nehez viselni, ugy erzem, hogy nem lelegzik a borom es rajtam van az a "biztos mindenki latja, hogy ki vagyok alapozva" erzes...

aztan ugy gondoltam ez nem is draga, es ha ennyien mondjatok, hogy jo, csak van benne valami:) szoval megvettem a korrektorral egyutt, es bizony nagyon meglepodtem. ha nem tudom, hogy ez egy 2300 Ft-os alapozo biztos azt hinnem, hogy egy nagyon draga marka alapozoja. mind hatasaban mint megjeleneseben luxus hatast kelt. Hasznalat utan olyan csodalatossa teszi a boromet, mintha soha egyetlen tag porusom nem lett volna, se pirossagom, semmi, mikozben egyaltalan nem kelt maszkos hatast, es nem is erzem, hogy rajtam van.. A vegeredmeny egy nagyon selymes, pihe-puha (!!!!) babaarc. Igen, nekem komolyan mondom, hogy selymesse varazsolja az arcborom, mikozben nem fenyesedik at a T zonaban sem. Nekem nagyon tartos, este lemosas elott ugyanugy fent van, ahogy reggel. Egyebkent en a puderrel valo fixalast sem igenyeltem eddig, bar lehet, hogy nyaron szukseg lesz ra:) osszessegeben ez az alapozo oda-vissza veri azokat, amiket eddig hasznaltam. Ajanlom mindenkinek!

knikolett629
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Szaszmancs

2016. december 2.

Akkor vettem, amikor a korrektorral össze volt csomagolva, mert azt már használtam és szerettem, az alapozót nem csekkoltam itt le, gondoltam próba szerencse. Már nagyon régen nem használtam klasszikus alapozót, mert nyáron nem szoktam semmi ilyesmit kenni az arcomra, a többi évszakban meg hol bb krémeztem, hol ásványi alapozót használtam, de ha jobb állapotban volt a bőröm, akkor korrektorral és púderrel is megvoltam. Nem szeretem érezni a vakolatot az arcomon és ez az alapozó szerencsére teljesen észrevétlen, a folyós állagának köszönhetően leheletvékonyan fel lehet vinni, könnyen el lehet dolgozni, a fedése pedig pont a hétköznapokra megfelelő, nem túl erős, de nem is gyenge. Nekem hamar átfénylik a bőröm még hideg időben is, úgyhogy használok fölé púdert, de nem teljesít rosszabbul ilyen téren, mint a kifejezetten mattító hatású termékek. A tartóssága szerintem átlagos, azért a nap végére ez is összeáll az orromnál, de nem vészes. Jobban örülnék ha nem lenne benne illatanyag és a csomagolás sem feltétlenül praktikus, habár tényleg nagyon csinos. Az árát mindenképpen megéri, szívesen fogom használni a továbbiakban is.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

janes933

2016. december 2.

Én ezt az alapozót azért vettem meg, mert mindenki dicsérte, mellekesen járt hozzá egy korrektor is. Szerencsére nem volt pénzkidobás . Tökéletesen elfedi a problémás bőröm. Nem kelt maszk hatást, könnyen el lehet dolgozni és sokáig fent marad. Nekem bevált . :)

janes933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.