KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

anett94

2017. április 10.

Annyi helyen láttam, hogy istenítik ezt az alapozót, úgyhogy nagyon kíváncsi voltam rá, ezért megvettem. És imádom :D A színválaszték elég gyenge, és két szín között nagy különbség van. Könnyű felvinni az arcbőrre, és nagyon szépen takar. Ez alá nem kell korrektor a pattanásokra, mert eltünteti a pirosságot. Tökéletesen mattít, annyi, hogy ha nincs aláhidratálva, akkor picit maszk hatása van (vagyis nálam). Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve :)

anett94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

kovacsfruzsika

2017. április 10.

Legnagyobb kedvencem! Sajnos mindig ki van fogyva az árnyalatom a drogériákban ezért muszáj rendelnem. Nagyon jól fed, tartós, bár néha a nap végére úgy érzem, hogy megfullad a bőröm. Ettől függetlenül tökéletes, nagy a szerelem.

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Csucsi08

2017. április 10.

2017.04.10. Glamour napokon vásároltam meg a legvilágosabb árnyalatot, de már egyébként is terveztem a megvételét a sok-sok vélemény miatt. Kissé tartottam és tartok is az alapozó használatától, mert eddig csak BB krémeket használtam. És a mostani rutinomnak köszönhetően egyébként is elég szép az arcbőröm, de sokkal szebb, ha egységes :)
Nagyon-nagyon keveset teszek az arcomra, és bár kombinált bőröm van, az én alaprutinom, arcmosás, tonik, szérum, hidratáló, fényvédő és erre teszem vagy a BB krémet, vagy az alapozót. Ebben a formában lenyűgözően mutat az arcomon, akár púder nélkül is. (Pedig mindig púdereznem kellett.) Tényleg csak egy nagyon keveset teszek fel, és nedves szivaccsal oszlatom el.
Biztosan nem fogom minden nap használni, mert gondolom, hogy nem túl egészséges, de alkalmakra tartósabb a BB-knél.
Összességében nagyon 5-ös!! :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Összességében nagyon 5-ös!! :)

stefi90

2017. április 9.

Egy kicsit félve próbáltam ki. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg. Amikor felkentem akkor egy picit világosnak tűnt, de azt vettem észre, hogy egy idő után sötétedik egy picit. Télen nagyon száraz volt a bőröm, még úgy is hogy aláhidratáltam, de most hogy jön a jó idő és jobban zsírosodik is, nagyon szépen matton tartja és nem csúnya még úgy sem, hogy nem hidratálok alá. Leszedni viszont nagyon nehéz.

stefi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

platinakuka

2017. április 9.

3,5 *, mondhatni, négyes alá.
-Az a négy szín mizerábilisan kevés. Vannak itt sárgás, rózsás árnyalatú emberek is!
-Így 30 felé döcögve vannak maradandó bőrhibák, jelenségek. Szépen belül pl a tág pórusokba, sumák ráncocskákba.
-A száraz részeket gyönyörűen kiemeli
-Miért nem lehet kapni? Úgy érzem, mintha egy hidegháborús övezetben várnánk a nyugati turmixgépet és hűtőt, pedig dübörög a kapitalizmus 😀
-Nagyon stílusos az üveges kiszerelés, várom, hogy atomjaira hulljon a fürdő kövén egy kómás reggelen
-Egyszerre túl sötét és túl világos. Dafaq? 😂😂😂 (Gondolom az árnyalat miatt. Ez az update bejegyzés ☺)

Viszont jó áron van, kb jól fed, a folyékonysága miatt egész egyszerűen lehet dolgozni vele szivaccsal, ecsettel, kézzel egyaránt, állatkísérlet-mentes, és jó pár órát kibír. Nem bántam meg, h megvettem, de azt hiszem, maradok az eddig beváltnál, ha elfogy.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

3,5 *, mondhatni, négyes alá.
-A száraz részeket gyönyörűen kiemeli

cherry93

2017. április 8.

Hihetetlen, de lepipálja a drágább társait. Nagyon szép finise van, egyáltalán nem maszkos, ad egy egészséges fényt a bőrnek. Közben csodásan fedi a kirívóbb bőrhibáimat is. Van, hogy korrektor után se nyúlok, mert nincs rá szükség :) Illata az van, amit továbbra sem értek alapozóknál, de ennek egy nagyon kellemes, babás illata van. Sajnos a legvilágosabb árnyalata sem igazán illik a bőrömhöz, de úgy vagyok vele, hogy ilyen szép végeredmény, és tartósság mellett nem érdekel.
+ pont: lehet, hogy ettől függetlenül, de sokkal szebb lett a bőrképem, mióta erre váltottam.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Lutra

2017. április 8.

Nekem nagyon nagyon bevált. Az árához képet pedig csodás! Jól el tudom dolgozni, teljesen természetes hatású, könnyen kezelhető ecsettel vagy szivaccsal.

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Rita

2017. április 8.

Nem igazán szeretem az alapozókat, zavar a fura réteg amit képeznek a bőrön, ezért inkább BB krémeket használok, amit bele tudok dolgozni a bőrömbe. Viszont erről annyi pozitív véleményt olvastam és az ára is igen baráti h megvettem. Nagyon elégedett vagyok vele. Azóta sokszor felkentem a szokásos BB-m helyett. Szép természetes bőrképet ad, sokáig hibátlan marad és nincs fura réteg. A legjobban nekem nedves blenderrel felvíve tetszik, kézzel,ecsettel nem tudom olyan szépen felvinni.

Rita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Nikcus

2017. április 8.

Első, igazinak mondható alapozóm. Eddig csak BB krémet használtam vagy jóformán azt sem :) Szerencsére sosem szorultam rá arra, hogy alapozót használjak. Most viszont gondoltam teszek egy próbát, beszerzek egyet, azért vannak olyan napok, amikor jól jönne egy kis fedés... Erre esett a választásom, mert jó véleményeket hallottam róla. Nos, én is pozitívan tudom csak értékelni :) Bár nem igazán van összehasonlítási alapom, de szép a fedése, jó az állaga és valószínűleg borzasztóan sokáig elég lesz, amennyit én használni szoktam belőle... :D Az ára pedig szintén jó!

Nikcus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

kovacsanett43

2017. április 8.

A legújabb kedvencem, 010-es light beige árnyalatban vettem meg. Habár nagyon jól fed, nincs maszkos hatása. A legtöbb alapozónál érzek valamiféle furcsa fémes szagot, de ennek az illatát is imádom. Egy bajom van vele, az a kiszerelése, sokkal jobban kedvelem a pumpás üveget, de annyi baj legyen. :) Tökéletes alapozó, a 2200 ft-os ár szinte semmi érte.

kovacsanett43
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.