KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Hatshepsut

2017. szeptember 15.

Nagyon jó alapozó, szépen mattít, nem szárít! 1500 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban. Eddig a Clinique Anti-blemish alapozóját használtam, de ezt jobban szeretem és sokkal olcsóbb is!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

lau256

2017. szeptember 14.

Jól fed, nagyon szep bort ad vissza, Bar nekem volt mar hogy becsomosodott de az az en hibám lehetett.. a gyulladt pattanasokat ez sem fogja eltakarni legalabbis önmagában biztos nem , de a kisebb pattikat es bőrhibákat szépen fedi el. Nekem kb 6 órát bír ki az arcomon (zsiros bőr típusba tartozok) összeségében az arat siman megeri mert nem rossz kis cucc..

lau256
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

szandra020

2017. szeptember 13.

Kiemeli a szárazabb részeket az arcomon ,Oxidálódik és foltos lesz a végeredmény

szandra020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Örök kedvenc, 4 flakonnal használtam el eddig, most jön a következő. Gyönyörű bőrt varázsol, élvezet használni.

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

ancsagirl95

2017. szeptember 13.

Úgy ajánlották nekem ezt az alapozót, mert eddig akármilyen alapozót vettem (nem vagyok alapozós, talán kettőt, talán ez miatt sem szerettem...eddig), sötét volt a bőrömhöz. Azt mondták, hogy az árnyalatai az átlagnál világosabbak. Be is ruháztam egy picit sötétebbre, mivel csak az volt az üzletben (Sand Beige). Először megijedtem, hogy túl sötét lesz, azonban a kora őszi színemhez tökéletes! Elég jól fed, rajtamarad az arcomon, természetes hatást kelt. Eddig nem igen használtam alapozót, de lehetséges, hogy ez után fogok, de csakis ezt a márkát... :D

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

babuu

2017. szeptember 11.

Számomra egy tökéletes fedésű alapozó. Olykor alá kell hidratálni, mert szárít. A téli hónapokban eléggé elüt a legvilágosabb árnyalat a bőröm színétől, mivel oxidálódik. De ezt leszámítva az egyik legjobb alapozó, és ár/minőség arányban is verhetetlen.*Erős 4-es*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

lovemyplants

2017. szeptember 10.

Én is a jó híre miatt vettem meg. Szerencsére a bőröm nem túl problémás, de azért szoktam használni alapozót. Tetszik, hogy nem túl sűrű az állaga, bár emiatt könnyen a ruhámra cseppen, de én mindennel ilyen béna vagyok. :) Természetes hatást ad, jól fed. Nem okoz maszkszerű hatást. Tartós, különösen ha púderrel fixálom. Sokáig elég a nagy kiszerelés miatt. Szerintem az ára is nagyon baráti...sok drágább alapozó nem tud így fedni, mint ez a kis csoda. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Még tavasszal vettem, de olyan mintha sose akarna kifogyni. Nagyon jó fedése van, mattít, egyszerűen felvihető egyenletesen. Eleinte egyedüli problémám volt, hogy a legvilágosabb színben vettem meg, mégis láthatóan barnább volt a bőrszínemnél. Nyáron ahogy barnultam úgy lett tökéletes a színe most. Valószínűleg télen megint el fog térni. Szóval az egyedüli probléma a kevés színválaszték, de ezért nem vonok le csillagot.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Unix

2017. szeptember 8.

Olcsó és mégis nagyon jó fedést add egész napra. Ennyiért nagyon megéri. Az olajos bőre is jó szerintem mert nagyon szépen mattította az arcomat nyáron.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

AnnaAnyaralu

2017. szeptember 8.

Vegre ujra tudtam venni :) Nagyon szeretem ezt az alapozot, meg az en erzekeny, nagyon szaraz boromon is jol mukodik. Mar harmadszorra veszem ujra! Viszonylag eleg kis mennyiseg, mivel nincsenek borhibaim. Gyorsan eldolgozhato, epitheto, jol fed.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.