KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Catrice HD Liquid Coverage Alapozó - 040
Ár: 1500 , Eladó: Barbaraa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
v.szilvia789

2016. szeptember 3.

Szkeptikusan olvasgattam az itteni véleményeket, inkább a nem felé hajlottam,de barátnőm már használja egy ideje és neki nagyon bevált. Sikerült akciósan kifognom a 020-as árnyalatot, ami a nyári színemhez pont passzol. Már a teszternél látható, aki kipróbálja, hogy ez bizony egy gyorsan mattra száradó alapozó. Elég megnézni az INCI-t, talc a 3. helyen. Szóval zsíros bőrre ígéretesnek tűnt. Rólam még a kifejezetten mattító alapozók is lefolynak, átfényesednek, ez viszont sokkal jobban bírja. órákig meg sem mozdult, utána kezdett csak átfényesedni, de nem csúszott el még akkor sem. Tény,hogy alaposan alá kell dolgozni. Thefaceshop fényvédőt tettem alá, ami primer is egyben, és nem emelete ki a pórusokat, pedig elég tágak. Kis mennyiségben és gyorsan kell felvinni. Elég jól fed, közepes-erős. A nagyon piros részekre azért kell korrektor. Erősebb naptej illata van,ami hamar elillan, de kihagyhatták volna belőle.Nagyon jó tulajdonsága, hogy tényleg súlytalan, nem érzem, hogy lenne valami rajtam. Púdert azért vékonyan tettem rá, de ez azon kevés termékeke egyike, aminél nem érzetem a púder használat szükségét. Nekem ennyi pénzért tetszik, de mivel nem tudom hogy fog működni hosszú távon, egyelőre négyest adok rá.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Bellatrix

2016. szeptember 3.

Ennek az alapozónak sikerült olyat, amit eddig még soha egynek sem,kiemeli a pórusokat! Ha kicsivel többet sikerül felvinni az arcomra belőle maszk hatása van. 100% szintetikus alapozóról van szó,megerőltethették volna magukat hogy rakjanak bele egy pár antioxidánst ezzel egy kicsit szebbé téve az INCI listát, estetleg egy 15- 20 faktoros fényvédőt. 1 hét után használat után kukában kötött ki.

Bellatrix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 3.

K.Hedi

2016. augusztus 30.

Nekem egyelőre bejött ez az alapozó. Vékonyan viszem fel, hogy ne legyen túl erős a fedése, így természetesnek hat. Szerencsére a sand beige árnyalat most pont jó a nyári színemhez, úgyhogy kevernem sem kell màsik színnel. Nekem nagyon zsíros a bőröm a T vonalon, de ez az alapozó púderrel (Rimmel Stay matte) egész szépen kordában tartja, aminek nagyon örülök. Igazàból mintha ebből a szempontból jobb lenne, mint a Catrice All Matt Plus alapozó, pedig az pont az én bőrtípusomra való. Viszont egyet kell értsek abban, amit már itt az előttem szólók is említettek, hogy nagyon látvànyossá teszi a pórusokat. Sajnos a homlokomon nem hat túl szépen emiatt ez az alapozó, főleg ha rá is púderezek, ezért én is be fogok szerezni egy primert alà, mert egyébként viszont meg vagyok elégedve vele.

K.Hedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Villango

2016. augusztus 30.

UP.: mindenféleképpen kell alá primer, de azzal tökéletes lesz.
nekem is too much a fedése, nagyon vékonyan kell használnom ahhoz hogy jól érezze magam benne.
Sajnos nem stimmel a színe teljesen, vennem kellett egy eggyel világosabbat, azzal keverem......na nem világvége.....de ez rózsás inkább, én pedig inkább sárgás.
A legjobb folyékony alapozóm az Estée L. Double Wear-je volt, de csak azért jobb mint ez mert a színe tökéletesen passzolt. Viszont ezért nem fogok 4-szeres árat (joy napokon, amúgy 5-szörös) kifizetni.
Szóval próbáljátok ki nyugodtan, csak aláhidratálva + primerrel, vékonyan kenve. :)

Valami kis korrektorért mentem be a R.-ba, de titkon vágytam már vmi jó kis folyékony alapozó újdonságra.
20 éve használok folyékony alapozót, és 2 éve azt hittem megtaláltam az etalont (EL Double Wear), de csalódnom kellett benne. :( Az ember nem szeret csalódni egy 12 ezres alapozóban.........
Jó ideje már por állagú alapozókat használok nagy megelégedésemre, de a 3 éve tartó hámlasztás és nagyon gondos anti aging miatt nagyon szép a bőrképem, már ot ahol épp nincs balesetes pattanásom :) ezért a túl erősen fedő alapozót nem szeretem...... a por állagúval meg nem tudok vékony kézzel bánni.
Megpillantottam ezt a polcon,lecsekkoltam gyorsan helyben a KM-en :-)))) mondom 2300.- at megér.
Orrba szájba fényvédőzőm, de így is a legsötétebb kellett. A szín elég jól passzol, inkább sárgás, de enyhe rose beütése azért van.
Szerintem is nagyon erős a fedése, ajánlott nagyon keveset használni belőle.
Amúgy nagyon szép bőrképet ad.
Jelenleg nem járok el itthonról huzamosabb időre, így az egész napos tartósságáról nem tudok írni, de eleve hidratáló + szilikon alapú primerszerű fényvédő fölé rakom, ami meghosszabbítja minden alapozó élettartalmát.
A csomagolása nagyon igényes, az illata enyhe babapopsi törlőkendőé. :)
Tapintásra arcon nagyon jó.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

UP.: mindenféleképpen kell alá primer, de azzal tökéletes lesz.

Szerintem is nagyon erős a fedése, ajánlott nagyon keveset használni belőle.
Amúgy nagyon szép bőrképet ad.
A csomagolása nagyon igényes, az illata enyhe babapopsi törlőkendőé. :)
Tapintásra arcon nagyon jó.

BlackLion

2016. augusztus 22.

Tökéletes!Ár érték arányban szerintem a legjobb. A fedése tök jó, félmatt a finish-e, kevés kell belőle. Nagyon meglepett a minősége, örülök,hogy megvettem.

BlackLion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

scherbatsky

2016. augusztus 18.

Egyelőre nagyon meg vagyok lepve. Cruelty free sminkekre való áttérésem egyik lépéseként új alapozót kerestem. Szerettem volna egy drágább, jó minőségű termékre beruházni, de nem született meg egyelőre a győztes, viszont addig is szükségem volt valamire, így olcsóbb, átmeneti alternatívaként landolt a kosaramban ez az alapozó. Jelenleg azt kell, hogy mondjam, hogy egy darabig talán nem is fogok másikat keresni :)

Nálam a legnagyobb előnye, hogy remekül fed, tényleg kiemelkedően jónak mondanám a kategóriájában ezt a tulajdonságát. Sőt, elég sok általam próbált drágább terméket is maga mögé utasít ezen a téren. Nekem sajnos nagyon problémás az arcbőröm, de ez a cucc megküzd vele. A durva bőrhibákra egy minimális korrektort teszek, és készen is vagyunk :) Félmattnak mondanám a végeredményt, gyorsan szárad, az extra száraz bőrt lehet, hogy egy picit rontaná, de ebben sem vagyok biztos. Tartós, a nyári munkanap (légkondi nélkül) + esti program kombót elég szépen bírta nálam úgy, hogy délután egy nagyon picit korrigáltam a bőrhibákon.

Hátránya, hogy csak 4 árnyalatban elérhető. Nekem az egyik kb. jó, szépen alkalmazkodik a bőrszínemhez, de nyilván sokan nem fognak megfelelőt találni. Azt is fontos megemlíteni, hogy a szebb bőrrel rendelkezőeknek ez sok lesz, tényleg nagy a fedése, emiatt pedig nem várhatunk teljesen természetes nomakeup-hatást. Hozzáteszem, hogy maszkszerűnek sem mondanám, ilyen fedés mellett szuperül néz ki felkenve is.

Mindenesetre javaslom, hogy nézzetek rá, ha drogériában jártok, egy tesztelést megér. Én kb. 2300 Ft-ért vettem.

scherbatsky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.