KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

milaer

2017. szeptember 27.

Nagyon sok helyen olvastam/hallottam, hogy mennyire jó alapozó. Nekem nagyon vastag a fedése és maszkos hatást nyújt számomra. Problémásabb bőrre megfelelő lehet.

milaer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

biusjj

2017. szeptember 26.

Hála ennek a hatalmas hypenak, én is vettem egyet (na jó, a YouTube miatt vettem meg...) Kellemesen csalódtam, mert egy eléggé szuper kis alapozó ez. A 010 árnyalat van meg, ami egy picit sötét, de ez belefér. Pár órát szépen fent marad, de a revlon colorstay azért jobb. Jelenleg keverem a 2 alapozót, már csak a szín miatt is. Így egész nap tart, nem emeli ki a száraz részeket, nem okozott pattanásokat. Az illata annyira nem tetszik, kicsit a baba popsitörlőre emlékeztet. A fedés közepes de építhető. Nekem a csomagolással sincs bajom, csak meg kell szokni. Ennyi pénzért egy jó terméket kapunk, de vannak ennél jobbak is. Érdemes egyszer próbát tenni vele.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

MademoiselleLockenkopf

2017. szeptember 25.

Azt hiszem méltán hívhatom a kedvenc alapozómnak. :)
Magas fedés, remekül eltalált árnyalat (persze ehhez szerencse is kellett; kinek milyen a bőrszíne & árnyalata - tudtommal sajna csak 4 árnyalatban kapható), könnyen eldolgozható & egy kevéske is elég a szép eredményhez; ha pedig hozzám hasonlóan pattanásos valaki, könnyen használható korrektorként is (egyfajta korrektor az alapozóban. Nagyon enyhén szárít, de nekem az plusz pont. :) Ajánlom, ár-érték arányban abszolút megéri! :)

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Azt hiszem méltán hívhatom a kedvenc alapozómnak. :)

Elizabeth86

2017. szeptember 25.

Eddig ez a legjobb fedésű alapozóm a drogériás termékek közül. Ha teszek alá primer-t és púderrel fixálom, egész nap tart, nem mozdul el. Zsíros/kombinált/problémás bőrre tökéletes. A színválaszték lehetne nagyobb, mindegyik nagyon világos.

Elizabeth86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Katia88

2017. szeptember 25.

Egy hónapja használom napi színten, színével vigyázni kell mert könnyű félre nyúlni. Én télen vettem boltban jónak tűnt az árnyalat, de otthon már egyértelművé vált a számomra hogy ezt csak nyáron a barnult bőrre fogom tudni használni. De ezt leszámítva tökéletes, ár-érték arányban verhetetlen, pipettás kiszerelését én személyszerint szeretem, normál kombinált bőrre ajánlom, illetve Én szoktam bele keverni pár csepp mandula olajat :).

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

victoriakokai

2017. szeptember 25.

UPDATE: Gyűlölöm, utálom, szörnyű. Minden száraz részt kiemel, a ráncokba beleül azonnal, kb 5 perc után, nem építhető, mert cakey lesz, oxidálódik: undorító narancssárga lesz a legvilágosabb árnyalat 2 óra alatt. De ezek nem a legrosszabb tulajdonságai. Az az, hogy a bőröm még soha nem volt ilyen csúnya, gyulladt, pattanásosokkal teli. Köszönöm a jó review-kat és ódákat a termékről, elhittem őket és pofára is estem. Egyedül a fedése a jó, de az is max . 5 órát bír, utána kopik. Soha többé. Soha.

Nemrég jutottam hozzá ehhez az alapozóhoz és már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Szilveszterre pont jó is volt, egész estés tesztnek tettem ki. Mikor először felvittem az arcomra, egyből láttam, hogy bizony a legvilágosabb árnyalat inkább rózsaszínes, ami nekem nem jó, viszont a következő árnyalat már túl sötét. A második dolog, amire figyelmes lettem, az az, hogy a textúrát kiemelte és minden bőrhibámat láttam. Unokatesóm viszont megdicsért, hogy milyen szépen mutat az arcomon, úgyhogy ezt nem értettem. A harmadik pedig az, hogy bizony nem 24 órán át tart ki, inkább 5-6-ot mondanék (korrektorral). Fedése erős közepes (pattanásaimat nem fedte el teljesen), építhető, felvitel után nem ragacsos, az illata nekem semleges (utálom az erős szagú alapozókat).
Így télre lehet, hogy nem a legjobb, mert kicsit száraz a bőröm (egyébként zsíros/kombinált), de ettől függetlenül jó alapozó. El fogom használni és update-elek. :)

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Martini

2017. szeptember 24.

Régen vettem már ennyire olcsó alapozót!Az itteni vélemények alapján határoztam el,hogy ki kell próbálnom!Azt gondoltam lehetetlen,hogy ilyen árban jó legyen egy alapozó!Viszont azt kell,hogy mondjam rendkívül meglepett!A színe a felvitel után picit változik,foltosodásra hajlamos..de ez drágább alapozóknál is gyakori!A fedését közepesnek mondanám!Az én kombinált bőrömön sem okozott semmi rosszat!Mindenképp érdemes kipróbálni!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

mkdorina

2017. szeptember 24.

Teljesen természetes hatás a végeredmény, nincs maszkhatás, nincs ragacsos érzet.

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

zsuzsu20

2017. szeptember 24.

Oké, hogy drogériás márka, de hogy összesen 4 árnyalat létezzen belőle?? A legvilágosabb is sötét és túl rózsaszín, felkenés után még oxidálódik is... Nagyon hamar szárad, ezért számomra szinte lehetetlen egyenletesen felkenni. Nagyon alá kell hidratálni, hogy valamennyire el lehessen dolgozni. Pozitívum, hogy nagyon jó a fedése, mégsem terheli le a bőrt. Mintha semmi sem lenne az arcbőrömön.

zsuzsu20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

vivienkoczka

2017. szeptember 24.

rengeteg alapozót kipróbáltam már, a hab állagútól a púderes poros állagúig mindent. Szerintem ez a termék ár érték arányban verhetetlen! Az Ordinary primerét használom hozzá és nagyon jól megtapad a bőrömön. A finishe matt, tartósságra pedig jobban szerepel mint eddig bármelyik. Színben nekem a legsötétebb nyáron már világos, de ősszel-télen tökéletes.

vivienkoczka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.