KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
lilla93

2017. május 30.

Tegnap sikerült beszerezni a 30-as árnyalatot nagy nehezen.
Szín: Az árnyalat alapvetően ahhoz képest, hogy 30-as, nem túl sötét, ugyanakkor van egy narancssárgás beütése miután oxidálódik. Nyárra világos bőrűeknek is jó választás, sárgás tónusú bőrön szépen alkalmazkodik, rózsaszín tónus esetén valószínűleg nehezebben működik.
Állag: Korábban az All matte-ot használtam, ami egy sűrűbb állag volt, ehhez képest ez kifejezetten folyékony, a pipettával való adagolást meg kell tanulni, hozzá kell szokni, ellenkező esetben lecsöpöghet. Összehasonlítva a kettő alapozót bár a korábbi sűrűbb volt, a HD sokkal jobban fed, mint az, és könnyebben is eldolgozható. Eddig kézzel és blenderrel próbáltam, ujjal valamivel jobban tetszett a végeredmény.
Fedés: A magam részéről erős fedésűnek mondanám inkább, mint közepesnek, egy drogériás alapozótól ennél többet nem várok el és nem is igénylem, a szem alatti borzasztó fekete karikáimat is szépen eltünteti, így az ugyancsak HD-s folyékony korrektorral csodát művel. Azonban a tökéletes mennyiséget még nem találtam el, ezt is ki kell tapasztalni. A matt finishe miatt eddig púder nélkül próbálgattam, tartóssága alapvetően 5-6 óra simán meg van. Nincs maszkhatás, és nem érzem, hogy egy kiló vakolat lenne a fejemen, szóval alapvetően jó viselni. Az All matte-ot a bőröm egy idő után megutálta és már egy használat után csúnya gyulladt pattanásokat okozott, eddig -lekopogom- ő nem tette, bár tartottam tőle. A bőrhibákra a korrektort azért elbírja.

Ami nem tetszik: Könnyen át lehet esni vele a ló túloldalára, emiatt a fedése kevésbé természetes, a száraz részeket kiemeli hidratálás után is, ugyanezt teszi a tág pórusokkal is. Szerintem ahogy az All Matte, úgy ez is alapvetően zsíros bőrre készült, szóval szárazzal 100%, hogy nem fog működni. Valamint ez, hogy a beszerzése kb. nagyobb kihívás, mint megmászni a Mount Everestet, teljesen nonszensznek tartom. Ha akartam volna sem tudtam volna a színek között válogatni, mert csak is a 30-ból volt már, abból is két darab, nagyvárosi üzletekben egyenesen lehetetlen küldetés, ezzel jó lenne, ha kezdene valamit a cég.

Összességében egyelőre kap egy négyest, mivel tény, hogy ár-érték arányban nincs jobb a piacon. Ahogy Szilva is elmondta, ezt az alapozót meg kell tanulni, próbálgatni kell több megoldással és meghálálja a használatát. Az, hogy az én bőrömmel még barátkoznia kell egyéni szocprobléma, remélem a nagy melegben is jól muzsikál majd, aztán jövök update-tel. :)

lilla93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Tegnap sikerült beszerezni a 30-as árnyalatot nagy nehezen.

Sophieb

2017. május 30.

Hát ez egy nagy nulla. Kb. Semmi fedes, kifenylik a bőröm alatta, elkenodik, pár óra alatt lekopik... Tök felesleges volt megvenni, nem értem minek kapkodjak el mindig.. sztem borzalmas

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Effi

2017. május 30.

Ritkán használok alapozót, de gondoltam beszerzek egyet, hogy jelesebb alkalmakra legyen. Az itteni vélemények alapján döntöttem és ez jött velem haza. Tetszik a pipettás adagoló és az igazán igényes üveg. Nedves szivaccsal vittem fel, szépen eloszlott, nem volt maszkos, nem lett sárga. Sajnos azonban nagyon látványosan beleült a pórusaimba. Volt éppen két nem túl szép seb az arcomon (elcseszett pattanás...), azokat brutálisan kiemelte, le is szárította körülötte a bőrt. Le kellett mosnom... Próbáltam aztán már sebmentes bőrön is, púderrel. Szép volt (leszámítva a pórusokat, de a púder miatt az sem volt annyira vészes látvány), de nagyon szárított. Hogy valami jót is mondjak, púderrel roppant tartós. Megfelelően adagolva és eldolgozva természetes hatású egy ideig. Amíg bele nem ül a ráncokba és pórusokba. Még azért nem temetem, próbálgatom mindenhogyan, hátha valahogy jobban beválik. A legrosszabbat a végére hagytam: kis pattanásokat okozott. :( Napi szinten biztos nem használom, egy-két alkalomra talán elmegy.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Aandye

2017. május 26.

A legjobb alapozóm ami valaha volt. Lehetne egy kicsit világosabb még a legvilágosabb változat, de ettől független teszi a dolgát. Napközben sem kopik úgy mint más alapozó.Ötös, ezentúl mást nem is veszek.

Aandye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

agneza

2017. május 26.

Szimpla olcsó alapozó. Akinek kicsit is eltér a bőre a normáltól, annak nem lesz jó. Narancssárgás, hamar oxidálódik és csúnyán kopik. Cuki a pipettás üvege, minőséginek tűnik tőle, de nem az. Száraz részeket csúnyán kiemeli.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

eszterjhsz

2017. május 25.

Néhány hónapja vettem meg ezt az alapozót, az itt olvasott rengeteg pozitív vélemény hatására. Körülbelül egy hétig használtam önfeledten, annyira beleszerettem a kampányba és mások vélémyenyébe, hogy észre sem akartam venni a hibákat. Nekem az összes bőrhibámat kiemelte (főleg a homlokomon időszakosan megjelenő kis "pöttyöket"), természetellenes hatást kölcsönzött. Kezdetben meg voltam elégedve a színével, azonban sajnos nagyon hamar besárgult a termék, ma már képtelen vagyok használni. Narancssárga, senkinek nem kívánnám ezt a színt. A fedése valóban jó, nem zsírosodik át nap végére sem, de ilyen áron inkább nem szeretném. Visszatértem a Catrice All Matt alapozójához, ami púderrel együtt megadja azt, amit fedés tekintetében ez az alapozó kínál. Világos, kicsit problémásabb bőrű lányoknak, akik nem szeretnék kockáztatni, hogy besárgul-e az arcuk az alapozótól, ezt ajánlanám ebben az árkategóriában. :)

Összességében nekem az alapozó nem adta meg azt a tökéltes második bőr hatást, amit ígér. Lehet, hogy csak az én elvárásaim voltak magasak ezzel a termékkel szemben.

eszterjhsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

TaBePa

2017. május 25.

Az első alapozóm a márkától, és habár nagy Catrice gyűjtő vagyok, alapozók terén válogatós vagyok. Hófehér bőrömön sajnos a legvilágosabb sem mutat szépen, sárgás árnyalatú. De igazából az állagával sem vagyok megelégedve, hiába hidratálok alá, száraznak érzem az összhatást. Nekem ez nagy csalódás.

TaBePa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Nicool89

2017. május 25.

Nagyon szuper kis alapozo, nagyon sokaig is eleg meg beauty Blenderrel is használva. A fedese 5ből 4-es, közepesen erős fedes, ami nekem kellemes. Egesz nap tart, persze atfénylik egy idő utan, de ennyi baja legyen. 7,95€ volt ara melle csomagolva anno a camouflage korrektor amit imádok. Most van több alapozom is, el használom oket először, de aztán tuti hogy ujra fogom venni nem is kérdés.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Caraa1

2017. május 25.

Na, végre én is lecsaptam rá, a legvilágosabb árnyalatban. A kommentek miatt eléggé nagy elvárásaim voltak, és emiatt kicsit csalódott vagyok. Sajnos nekem a legvilágosabb is sötét, mert nagyon oxidálódik. Amúgy az állagát, illatát nagyon szeretem:) Viszonylag tartósnak is mondanám, csak az esetemben a száraz részeket csúnyán kiemeli, és ahogy telik az idő, még jobban.
Átgondolnám az újravételt.

Caraa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Átgondolnám az újravételt.

mokuskerek1

2017. május 25.

Többet vártam tőle. a Színe tökéletes az arcomhoz. Ha nem hidratálok rendesen alá, akkor száraz hatású, ha aláhidratálok rendesen akkor gyorsan átfénylik... Sok fajta alapozót kibróbáltam, tudom miről beszélek...

mokuskerek1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.