KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kispitypang

2017. július 30.

Azt hiszem túl nagyok voltak az elvárásaim, mindenki annyira, de annyira hypolta ezt az alapozót. Emlékszem, amikor megjelent egy német youtubernél láttam róla egy videót, rajta úgy nézett ki, mintha semmi, szó szerint semmi nem lett volna rajta! Hát rajtam nem így néz ki.
Amint megjelent, rohantam megvenni. Az adagolója jó, az állaga jó, a színe kicsit sötét még a legvilágosabb árnyalatnak is (de ez gyakori probléma nálam), oxidálódni meg persze, hogy oxidálódik a zsíros bőrömön. És kopik, igen erősen kopik a nap végére (10-12 óra viselés tavasszal/télen, nyáron nem hordom).
Amikor felviszem (valamiért kézzel felvíve szebben mutat rajtam) akkor szép, de a nap végére már a fele nincs rajtam. A Rimmel Lasting Finish Nude alapozója például jobban bírja rajtam. Nem rossza alapozó ez, de nem is váltja meg a világot, 4*

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

kingusj

2017. július 28.

Nehezen találtam meg, talán Joy napok alkalmával, akkor is a legvilágisabb verzióját, úgyhogy beszereztem hozzá egy sötétítő liquidet, de szoktam magában is használni, ha épp fakóbb az arcom.
Hol is kezdjem? Az illata tetszik, nem az a tipikus alapozó illat, hanem édeskésebb, de felkenve elillan.
Az állaga tökéletes, selymes, jól dolgozható, erős közepes/gyenge magas fedésű. A zsíros arcbőrömnek jót tesz, mert nem tömíti el a pórusaimat, érzem, hogy van rajtam alapozó, de lélelgzik alatta a bőröm. Talán 8-9 óra múlva csillog át annyira, mint eddig bármelyik alapozóm 1 óra múlva.
A pipettás adagoló külön pontot érdemel, hiszen baromi praktikus.
Az ára baromi jó, nagyon megéri!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

A pipettás adagoló külön pontot érdemel, hiszen baromi praktikus.
Az ára baromi jó, nagyon megéri!

Rivendell

2017. július 24.

Nem akartam írni róla, mert még nincs egy hete, hogy használom, de annyira jó, hogy nem bírtam ellenállni. Hétvégén végigpakoltam-táncoltam-mosogattam egy lakodalmat igazi nyári 50 fokban, és végig tökéletes maradt az arcom. Pedig primert nem használtam, mert a fizikai fényvédőmmel nincsen jóban, púderezésre meg már nem maradt időm, mert a menyasszonyt ékesítettem. Ráadásul az ilyen meleg és a mozgás a rosaceámnak sem tesz jót, képzelhetitek, de kicsit sem volt vörös a fejem. Végre van értelme pirosítót használnom! :) Sok helyen olvastam, hogy vízszerű az állaga, szerintem azért annál sűrűbb, de ujjakkal is kényelmes eldolgozni. Elég jól fed, de mégsem érzem, hogy lenne valami az arcomon, ami amúgy is, de ilyen időben főleg plusz tíz pont. Az üvege pedig olyan gyönyörű, hogy azzal dekorálok.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

anna99210

2017. július 23.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Az én száraz bőrömre tökéletes. Télen szoktam használni,mert a legvilágosabb árnyalat van meg,de ha találok egy sötétet is,akkor biztos hogy beszerzem. Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki gondolkodik rajta,hogy megvegye-e.

anna99210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

delfi

2017. július 22.

Végre én is beszereztem! A rossmann ingyen szállítás napon rendeltem a legsötétebb warm beige árnyalatot. Pénteken egy buli alkalmával fel is avattam! Na mondom most meglátjuk hogy bírod az egész estés táncikálást izzadást a 40 fok melegben. Alapból a bőröm mindig iszonyat zsíros.... Na, mondom ma csodás üde bőrrel térek haza a buliból... Hát kicsit túlzásba estem, lehet elsőre sokat használtam, és kicsit tudjátok... olyan.... van rajtam alapozó lett a kinézete. Pedig eldolgoztam, és előtte is előkészítettem a bőröm, arcradír, agyagos pakolás, Clinoque 3 as tonik, hidratáló... A színe passzol, nem oxidálódik, és persze nagyon szép volt ideig óráig. Összességében nem bántam meg hogy megvettem, ajándék azthiszem az ára is. Még kísérletezek vele, de nagyon tetszik idáig amit ígér, azt be is tartja. Örülök neki, jóban leszünk szerintem ezzel az alapozóval. Előtte nem is alapozóztam az arcom, csak a Garnier pure BB krémjét használtam amit a mai napig rajongással imádok! Alkalmakra viszont egy kis alapozó nem árt... sőt, még korrektornak is eltudom képzelni, nem feltétlen kell az egész bőrön alkalmazni. Kis bb krém, és a szem alá stb egy pár csepp ebből.

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

patty1007

2017. július 20.

Sok évnyi alapozó-vadászattól szabadított meg. Egyszerűen tökéletes, nagyon jól fed és a helyén is marad. Teljesen igazodik a bőrszínemhez, ami kicsit negatívum lehet, az az, hogy csak 4 árnyalatban kapható. Imádom az illatát is!

patty1007
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Lillla31

2017. július 18.

Végre azt érzem, megérte kísérletezni a drogériás alapozókkal. Az előző matt Catrice-szel nagyon befürödtem, amit amúgy csak azért vettem meg, mert nem volt elérhető ez a termék, csak a legsötétebb árnyalatban. Szerencsére nem adtam fel, és amint egy vidéki Rossmannban megláttam a szinte teli Catrice polcot, tudtam, ki kell próbálni. A színválaszték valóban szegényes, de eltaláltam elsőre a nekem valót, ilyen se mindig történik. Szóval, szuper jól mattít, de tényleg, primer nélkül is. Nap végére csak minimális zsírosodás látszik a homlokom, előtte Bobbi CC krémet használtam, de azzal ilyenkorra már diszkógömbként csillogott az arcom. Kis túlzással a Bobbi szérumos alapozójához tudnám hasonlítani, jóval olcsóbb alternatívaként. Egy problémám amúgy van vele, csakúgy mint a drogériás társai, nem tartalmaz napvédőt, ami elég fura. Ezért egy csillagot levonok, mert a fényvédelem fontos kellene, hogy legyen, de amúgy szuper kis alapozó.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Aura87

2017. július 17.

Nagy nehezen sikerült beszereznem egy bontatlan példányt a legvilágosabb színben. Szerintem nagyon jó kis alapozó. Külön tetszik, hogy se nem túl meleg, se nem túl hideg az árnyalat, így jól passzol hozzám. A fedése közepes-erős, mindenképp erősebb, mint pl a Rimmel Match Perfection alapozója.A finishe nagyon szép, ha nincs túl meleg, még púder sem szükséges, pedig én hajlamos vagyok kifényesedni.
Összességében szerintem nagyon jó, az ára is baráti, biztosan újra fogom venni. :)

Aura87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

lexas47

2017. július 16.

Összetevői a Parfum kivételével rendkívül jók, nem komedóképző, sőt! A használata alatt folyamatosan csökkentek a gyulladt pattanásaim. Azért kap 4 csillagot, mert kevés árnyalatban érhető el.

lexas47
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

gothy

2017. július 16.

A 010 Light Beige árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nekem a fedése is megfelelő, és egyáltalán nem éreztem, hogy alapozó van rajtam, pattanásaim se lettek tőle. Viszont nem valami tartós és gyorsan fogy. 4-5 üvegcsével elhasználtam, de már hónapok óta nem lehet beszerezni nálunk a legvilágosabb árnyalatot.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.