KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

muszika

2018. április 30.

Szerintem kicsit túl van hypeolva. Az én világos bőrömre a 010-es is sötét és nem olyan tökéletes a fedése, min amennyire annak mondják. Nem rossz termék, de nem must have szerintem.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Cicc1234

2018. április 29.

Ma próbáltam ki először, nagyon fehér bőrre kerestem valamit. Háát, még a legvilágosabb is sötét sajnos. Érdekes, lámpafénynél és bent az összes alapozóm jónak tűnik (EL Double Wear, Dermacol, Vichy, ez is), de napsütésben botrányosan elütnek a nyakamtól :D

A fedése meglepően jó, bár első körben primer, púder és bármiféle fixálás nélkül nem mondanám tartósnak.

Ja, és ez a folyós állag, ez mi ez? Nagy vidáman próbálgattam, ez meg nagy vidáman folyt végig a ruhámon :(

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

patricia01

2018. április 29.

Tartós fedést nyújt, de mindenképpen szükséges a bőr megfelelő előkészítése, mert akkor mutat igazán szépen. Kombinált bőrtípusom van, a bőröm hajlamos a kiszáradásra és zsírosodásra is egyes területeken. Sajnos Megesik, hogy emiatt nem mutat szépen a termék, mert a mattító hatása miatt tovább szárítja a bőrömet. Zsíros bőrtípusra viszont igazi csodaszer. Egyébként meg vagyok vele elégedve, az eddigi legjobb alapozó, amit használtam.

patricia01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Krisztinaia

2018. április 28.

Megkésve, de frissítés:

Nagyon megutáltam. Észrevettem hogy nagyon eltér a legvilágosabb árnyalat is a bőrömtől. Nap végére teljesen elváltozott a színe, nagyon egészségtelen volt. El is csúszott vele az egész sminkem. Egyetlen előnye hogy árban jó és nagyon könnyű egységesen felvinni. Emlékeim szerint nagyon beült a pórusokba és csomós is volt. :(
----
Nagyon sok jót olvastam róla, és féltem, hogy szokás szerint majd én rácáfolok..
Szerencsére úgy néz ki, bejött. Ő is csatlakozik az állandó L'Oreal True Match és Maybelline Super Stay 24 mellé, talán fel is váltja őket.
Színre tökéletes (010 Light Beige), az árát imádom. Fed, bár nekem ez annyira nem szükséges. Kellően matt, de nem természetellenes.
Nap végére nekem kicsit elváltozik a színe, és talán kopik is, de eléggé nehéz napjaim voltak, és csak 3 alkalommal próbáltam, így mivel lehet én vagyok a ludas, még nem pontozom le.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Megkésve, de frissítés:

----

tinyblackpaw

2018. április 27.

Ahogy a véleményeket néztem ez az alapozó kapott hideget, meleget éppen ezért kétkedve emeltem le a pultról és csak 1,5 évvel később szántam rá magam a megvételre a megjelenéstől számítva. Viszont nagyon jól tettem hogy végül bátorkodtam megvenni! Sajnos a legvilágosabb árnyalat is elüt az én hófehér bőrömtől de a nyári barnulásban reménykedem, hogy úgy talán majd passzolni fog a szín is. Annak ellenére, hogy pipettás a kiszerelés nem annyira folyékony mint amennyire annak tűnt elsőre. Szépen el lehet dolgozni és ami a legjobb, hogy szépen elvegyül a bőröm textúrájával. Nem képez rajta olyan darabos, egyenletlen, csíkos réteget mint más alapozók. Tartós, nagyon jól fed és nem okozott idáig irritációt vagy pattanást sem. Egyetlen hátulütője a színválaszték mellett az oxidáció. Világos korrektorral azonban ezt szépen lehet kompenzálni. Felvitel után szép mattra szárad, nem kopik annyira, szép a finishe. Nagyon jó olcsó alapozó, egyedül a színválasztékba tudok erősen belekötni.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

beautyandlove

2018. április 27.

Tetszik a fedése (körülbelül: közepes fedése van) és nincs maszkos hatása.
Lehetne több árnyalat is belőle.

beautyandlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Tetszik a fedése (körülbelül: közepes fedése van) és nincs maszkos hatása.
Lehetne több árnyalat is belőle.

vfranches

2018. április 27.

Nekem nagyon nem vált be, bármelyik árnyalatot próbáltam csúnyán elüt a bőrszínemtől és mesterkélt maszkos hatást ad. Ami volt belőle azt is eladtam,az itt olvasott sok pozitív vélemény után számomra csalódás.

vfranches
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

nori93

2018. április 26.

Egy kicsit túlzásnak tartom a fennforgást körülötte...az én bőröm nem szereti, furán is néz ki rajta...hamar átfényesedik a bőröm és külön életet és az arcomtól...nekem nem vált be :/

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

pattelin

2018. április 26.

Nagyon jó alapozó! A fedése köpzepes, de ez nekem elég is! Szépen fed és mégsem maszkos! Kevés is elég belőle, ezért kifejezetten jó a pipettás megoldás! (Nem az a helyzet, hogy kinyomom a tubusból és fröccsen, folyik szét az egész a kézfejemen, mielött felvinném.) Jól el lehet dolgozni és nem üli meg az arcom ráncait, pórusait. Nekem bevállt! Az árnyalat is tökéletes a Rose Ivory van meg. Csak mostanában nehezen lehet beszerezni!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

nta2

2018. április 25.

Annyira nem jó alapozó, mint amekkora hype van itt körülötte. A pipettás megoldás lehet hogy higiénikusabb, de nehezebbé teszi a használatot, 3-4-szer is használni kell 1 teljes alapozáshoz. Hajlamos csíkozódni, sokat kell vele dolgozni. Napközben megül a pórusokban és összecsomósodhat, hiába használok hozzá púdert fixálásként. Így 25 fok feletti melegben inkább nem is használom, csak egy bb krémet, főként mert az egyben fényvédős is, valóban hasznos a bőrnek, míg egy alapozó egyáltalán nem.
Kedves huszonévesek, légyszi ne tegyétek tönkre a bőrötöket állandó alapozással, mégha nem is múlt még el teljesen a pattanásos időszakotok, mert ennek később látjátok kárát: hamarabb lesznek ráncok az arcotokon, kitágult pórusok és akkor meg vagyonokat fogtok költeni szépészeti beavatkozásra. Egy természetesebb bb-vel sokkal természetesebbnek mutattok, mint egy maszkos hatású alapozóval, amitől viaszbabának néztek ki. A pasik jobban szeretik a természetesebb arcot, mint a full sminket, higgyétek el! És kora tavasztól késő őszig kötelező a fényvédő, főként kinti programhoz, ez is hosszú távon nektek tesz jót és a bőrötök meghálálja.

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.