KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

healthycinderella

2017. július 11.

Ár-érték arányban messze az eddig legjobb alapozóm! Röviden tömören: fed, mattít, nem szárít, hagy egy kis természetes fényt a bőrön. Ennél többet kombinált bőrűként, mindennapos használatra szerintem nem is kívánhatnék. :) Annyi megjegyzés, hogy nap végére azért átcsillog, de az árát és a többi pozitív tulajdonságát tekintve, efelett szemet tudok hunyni. 5*

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Juc23

2017. július 9.

Semmi komoly problémám nincs vele. Mivel elég zsíros a bőröm, ezért nagyjából minden alapozó borzasztóan néz ki az arcomon. A "second skin" érzés azonban valóban ennél a terméknél áll legközelebb az igazsághoz. A fedése közepes, kevésbé problémás bőrön szerintem hibátlan teljesítményt nyújt.
A tartóssága is elég jó, egy nap maximum 1-2 alkalommal kell frissíteni.
Az árát mindenképp megéri, eddigi kedvenc alapozóm.👌🏼

Juc23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

A tartóssága is elég jó, egy nap maximum 1-2 alkalommal kell frissíteni.
Az árát mindenképp megéri, eddigi kedvenc alapozóm.👌🏼

svekits

2017. július 8.

Jó alapozó, nekem a fedése is jó, hétköznapra nekem már sok is, általában buliba szoktam használni, vagy ha tartósabb smink kell, mert rajtam elég matt és tartós. Ujjal a legjobb szerintem eldolgozni, esetleg szivaccsal, ecsettel nagyon csíkoz. Nagyon kevés kell belőle, elég folyós alapozó, könnyű elkenni az egész arcon, így nem kell sok, és gyorsan megvan a felvitel. Ha a kelleténél többet viszek fel, elég maszkos a hatás, szóval érdemes apránként haladni vele. Pórusokba nem ül bele, órák múlva is jól néz ki. Száraz bőrre nem a legjobb választás, érdemes aláhidratálni, vagy 1-2 csepp olajat belekeverni, különben kiemeli a száraz részeket, én pl ezért nem szeretem minden nap használni, csak alkalmakkor, amikor erősebb fedés kell és tartósabb smink.
A színek siralmasak, mindegyik világos, és nincs köztük rendes sárga árnyalatú, úgyhogy nekem mindig bele kell kevernem egy kevés sárgásabb alapozót, hogy a szín passzoljon, úgyhogy én emiatt levonok tőle pontot. Ha lenne az én árnyalatomban, simán megadnám rá a max pontot.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 8.

Előnyei hogy gyorsan mattul, homlokon nem lesz ráncos, viszont eléggé oxidálódik sárgásabb lesz tőle az arcom. Camouflage korrektorral használom és így még az is rátesz egy lapáttal, hogy ne tűnjön teljesen természetesnek. Fedése se valami jó, muszáj ugye korrektorral használni ha vannak bőrhibáid. Szín miatt a catrice all matt plus jobban megéri, ugyanekkora fedése van(nem sok) viszont korrektorral természetesebb a végeredmény. Viszont ár-érték arányban tényleg jó..

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

Pappetra99

2017. július 8.

Az árához képest az alapozó maga az ajándék. Elég belőle pár csepp az egész arcra, tökéletesen fed, nem kelt maszk hatást, nagyon könnyű a viselete , és a nap végére is ugyan úgy fent marad.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

lengyelvirag

Korcsoport: < 18
2017. július 7.

Az egyik legszebben fedő alapozó ebben az árkategóriában.

lengyelvirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 7.

Az egyik legszebben fedő alapozó ebben az árkategóriában.

mandula21

2017. július 6.

Nagyon szépen fed, veri szerintem a több tízezres társait. Nagyon szeretem, nekem tényleg tartós, ha nem is 24 órát, de 6-8-at simán bír. Nekem 2 dolog van, ami nem tetszik, egyrészt hogy nagyon könnyen nyomot hagy, a másik, hogy nagyon világos színekben van csak, ezért adok rá 4*-ot, de egyébként mióta megjelent használom, már 2x újra vettem.

mandula21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 5.

Minden nap használom, keverve a 010-es és a 030-ás árnyalatot. Építhető a fedése, nap végére ráncosodik a homlokomon, de nem vészes, púderrel szoktam fixálni. Jelenlegi kedvenc alapozóm!

Update: apró dudrokat okozott, mióta kiiktattam a szépségápolási rutinomból a szilikont, az összes pattim, mitteszerem elmúlt, visszahúzódott. Erre az alapozóra pedig már semmi szükségem, a bőröm kitisztult, ezt pedig elajándékoztam.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

szakacsencsi

2017. július 5.

Rengeteg pozitív véleményt olvastam róla, így nagy elvárásokat fűztem a termékhez.. és óriásit csalódtam.. Sárga a bőrtónusom, azonban ez a termék oxidálódás után borzasztóan narancssárga, pedig a számomra "megfelelő" árnyalatot vásároltam. Nagyon szárít és minden részletet kiemel a bőrömön, foltokba kopik, ami borzasztó csúnya tud lenni, emellett nagyon maszk hatása van a bőrömön.. egy szó mint száz.. számomra nem vált be és nem vásárolnám meg újra.

szakacsencsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Jucaa

2017. július 5.

Én nagyon sokat vártam tőle, ehhez képest csalódnom kellett benne. Azt tapasztaltam, hogy kiad minden apró hibát az arcomon, ráadásul az állaga is olyan, mint egy sűrű folyékony púderé. Nagyon világos a bőröm és az All Matt Plus alapozó után ennek a legvilágosabb árnyalata ijesztően sötétnek bizonyult, nagyon oxidálódott a bőrömön. Nekem nem vált be, biztos nem veszem újra, így is van elfekvőben egy a polcon, amin szívesen továbbadnék.

Jucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.