KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sarika18

2017. szeptember 23.

Sajnos a legvilágosabb árnyalata sem passzol hozzám, nem elég világos ráadásul túl sárgásnak is érzem. Az arcom sok alapozónál hamar átfénylik, olajos lesz...hát ez sem volt kivétel, sőt, elég kevés ideig tartott ki. Orrfújást nem bírja, hiába fixáltam púderrel még így is megfogta a garbómat, kabátomat, így számomra nagy csalódás. Még talán kísérletezgetek vele, de valahogy nem tudom magam jól érezni egy olyan alapozóban, ami ennyire bizonytalan, félek, ha órákig nem csekkolom le az arcom, foltokban lekopna. Mivel nincs időm naponta 100x nézegetni magam, javítgatni, púderezgetni, így passzolom.

Sarika18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

rasenrengan95

2017. szeptember 22.

Ez az én téli alapozóm ugyanis annyira kifakul az amúgy is világos bőröm hogy az valami hihetetlen. Porcelán arcot csinál konkrétan. Nagyon hamar szárad ezért gyorsan kell dolgozni vele valamint rendesen elő kell készíteni a bőrt. Mert ha ezt kihagyjuk kiemeli a szárazabb hámló részeket főleg az orr és száj körül. Ettől függetlenül nagyon szeretem.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Niki03

2017. szeptember 22.

Nagyon rövid idő alatt kedvenc lett. Gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad, de nedves szivaccsal szépen felvihető. Szép a fedése, hatása nem maszkos, nem fénylik át pár órán belül. Nap végén is szép az összhatás. *****

Niki03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

BD11

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 22.

Nekem nem jött be, ezt a pipettás kiszerelést is utálom... próbáltam ecsettel,kézzel, beuty blender másolattal is de nem müködik jól :( pár óra után maszkos és sötét színű lesz..nagyon sajnálom,,hogy nekem nem vált be, pedig annyi jó véleményt halllottam róla.

BD11
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

vaszily60

2017. szeptember 22.

Nekem teljesen megérte megvásárolni. Sok féle alapozót kipróbáltam ebben az árkategóriában és a drágábban is.
Abszolút nyerő, Jó a fedése amit kell azt eltakarja pedig nekem elég pattanásos bőrőm van. Mindennap használom munkában reggel 6-kor felkenem az arcomra és 17óra körül lemosom, megsem mozdul,Catrice All Matt Plus-sal fixálom.:)

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Fruzsi

2017. szeptember 21.

A Maybelline superstay alapozóm helyett választottam most ezt, árban nagyjából ugyanannyi, bár az előbbi sokszor akciós a rossmannban. Sajnos egyelőre bánom a cserét. A rose beige árnyalat van meg, ami felkenéskor tökéletes, de fél nappal később sötétebb lesz. A fedése nem valami jó, egy réteggel probáltam meg csak. Nekem csalódás, de még lehet összebarátkozunk, ha kitapasztalom jobban.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Kedvenc alapozóm. Elég vékony rétegben használni, különben felgyülemlik, de mindenképp szépen takar.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

dizabella01

2017. szeptember 20.

Az ára nagyon baráti, ezért is vettem meg, nem lett volna szükségem rá, nem használok alapozót, viszont itt annyira dicsérték, hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek.
Nagyon jó a fedése, mattra szárad, szóval kiváló a zsíros bőrűeknek, de a száraz bőrt sem bántja, nincs az a húzó, szárító érzés, amelyet más mattító termékeknél tapasztaltam.
Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.
Nem tetszik benne az, hogy nagyon folyékony, és túl gyorsan beszívódik, mielőtt sikerülne eloszlatnom, és a másik, hogy a legvilágosabb árnyalat is sárgás beütésű a bőrömön, és oxidálódik is. Viszont egy kis kontúrral és pirosítóval meg lehet oldani, hogy a sárgaság ne legyen feltűnő.
Konklúzióként, ez egy nagyon jó termék, tökéletes formulával. Feltétlenül próbáljátok ki, ha akad megfelelő árnyalat!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.

zsuzsu92

2017. szeptember 20.

Hétköznapokra, olcsó kategóriás alapozónak tökéletes, teljesen jól fed az árához képest. A színei elég világosak, szoláriumos bőrre nem az igazi, de téli használatra jó. Alkalmakra nem ezt használom, de a mindennapokra igen, újra venném. Jó lenne, ha könnyebben lehetne találni a drogériákban - sajnos mindig nagyon hamar lefosztják a catrice állványt.

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nonosmink

2017. szeptember 20.

BeatyBlenderrel gyönyörű,ecsettel nekem nem szép a végeredmény.Ennyi pénzért megéri,újravevős termék.

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.