KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Epresjoghurt

2018. május 15.

Nagyon jókat hallottam erről az alapozóról. Megvettem, kipróbáltam, nem tetszett. Nem baj - gondoltam - barátkozunk majd még. Három hete használom, túl vagyunk a barátkozási stádiumon, és továbbra sem szeretjük egymást... Az állaga a folyékonysága ellenére túl sűrű, ebből adódóan a fedése ugyan erős, de számomra szinte lehetetlenség egyenletesen felvinni. Azt sem értem, hogy miért jó, hogy folyékony. Nem kellemes érzés, ahogy a bőrömre csepegtetem, folyik mindenfelé (a napokban a nadrágom is áldozatul esett neki, és olyan makacs foltot hagyott, hogy én még ilyet nem láttam.) Leszedni is nagyon nehéz, és sajnos pattanásokat is okoz. És akkor arról még nem beszéltem, hogy a legsötétebb árnyalatot is igencsak világosnak érzem a bőrömön (amire amúgy a medium árnyalatokat szoktam használni).
Annyira nem siralmas, hogy ne használjam többet, de napi használatra nekem nem vált be.

Epresjoghurt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

bszandra

2018. május 13.

Ódákat hallottam arról,hogy milyen jó ez az alapozó, de nekem annyira nem vált be. Se az állaga,se az hogy a napon csillog, amit nagyon nem szeretek, úgyhogy biztos nem fogom újravenni.

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

dorimeow

2018. május 11.

Először nem nagyon szántam rá magam de egy akció alkalmával beszereztem! Nagyon szép fedése van nem oxidálódik narancssárgára a bőrön 😊 Az ára is elég baráti nekem sokáig elég. Szeretem , biztosan újraveszem!

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

szannamari85

2018. május 11.

Sokáig kerültem ezt az alapozót, mert egyáltalán nem volt bizalmam felé a nagy hype ellenére sem. Glamour napokon mégis megvettem és nagyon nem bántam meg. Tökéletes hétköznapi alapozó a kombinált bőrömre. Ha MAC Strobe cream-et használok alá természetes, egészséges bőr kinézete van, nem túl matt. Nyáron valószínű a T-vonalban valami mattító primert teszek alá. Vékonyan szoktam felvinni, így a bőrhibákat nem fedi le teljesen, de azt egy kis korrektorral azon a 2-3 helyen javítom inkább, minthogy túlzásba vigyem az alapozót. Egyébként tartós, órákkal később is hibátlan a bőrömön. Ez igazi pozitív csalódás számomra.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Gaborlifestyle

2018. május 11.

Egy időben csak ezt az alapozót használtam, semmi mást nem vettem, csak ezt. De sajnos győzött az, hogy egyszerűen nem bírtam megbékülni ezzel a pipettás adagalóval. Egyszerűen amikor már nagyon fogyott, konkrétan el kellett törnöm, az üveget, hogy ki tudjam belőle nyerni a terméket: és kérdezem én : Ki az aki szerint ez normális, hogy össze kell törni az üveget, hogy feltudd vinni az alapozót?
Egyébként a fedése 2 rétegben olyan mint az Estée Lauder Double Wear alapozóé, nem fényesedett át(Igaz hidratáltam előtte bőven, primer, fixáló spray), de nagyon jól viselkedett egész nap, nem mozdult el, nem emelte ki a száraz részeket a bőrömön, kicsit kopott a nap folyamán, de nekem 12 órákat is kibírt, igazítás, napközbeni púderezés nélkül. Viszont ezt a pipettás kiszerelést nem tudtam megbocsátani neki, ezért soha többet nem fogom újravenni, nekem nagyon világos a bőröm, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzolt, nem volt ezzel semmi gondom.

Gaborlifestyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kinguska09

2018. május 9.

Nem egy csúcskategóriás alapozó de ennyi pénzért csodát se várjunk de megteszi egy JÓ alapozó dolgat :) tehat ajanlom mert
1.Jól fed
2.Kevés is elegendő tehát “takarékos”
3.Nem szárítja a bőröm
4.Megfelelo szinvalasztas nem ad “maszk” erzetet

+ 1 szemelyes gondolat
Tudom hogy ez egy folyekony alapozo de picit lehetne surubb

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

1.Jól fed
2.Kevés is elegendő tehát “takarékos”
3.Nem szárítja a bőröm
4.Megfelelo szinvalasztas nem ad “maszk” erzetet

+ 1 szemelyes gondolat
Tudom hogy ez egy folyekony alapozo de picit lehetne surubb

Nyunyeee25

2018. május 8.

Meg vagyok vele elegedve,mar a 3.uveget vettem meg. Szepen elfedi a borhibakat,persze korrektorozni muszaj,nem okozott pattanasokat. Nekem sajnos nagyon kell vigyazni az ilyenekkel mert nagyon erzekeny a borom (pl par eve egy rimmeles alapozotol olyan csunya lett a borom,hogy ki is dobtam...) Ennel ilyet nem tapasztaltam egyenlore.

Nyunyeee25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

luci00

2018. május 7.

Kiemeli a börhibákat, beleül a szem alatti ráncocskákba, pórusokba. Eldolgozni is nehéz, egyszerűen se szivaccsal, se kézzel nem lesz egyenletes.

luci00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

aginaplo

2018. május 7.

Az aktuális kedvenc alapozóm.Már 4 üveggel elfogyasztottam belőle.
Könnyen eldolgozható szépen lehet építeni és természetes fedést ad.Durvább bőrhibákra azért egy korrektor nem ár.
Ami hátránya picit hogy nagyon folyós és gyorsan szárad emiatt gyorsan kell vele dolgozni,de ezt apicit hibáját félre téve egy álom.

aginaplo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Az aktuális kedvenc alapozóm.Már 4 üveggel elfogyasztottam belőle.

Leonella

2018. május 5.

Nagyon erősen fed, de utcára és természetes fényre nem szívesen mennék benne. Kicsit kiemeli a hibákat annak ellenére, hogy az egyenlőtlen bőrszínt gyönyörűen egyenlíti ki.
Krémmel keverve jobb használni, csak kicsit bajos a nagyon folyékony állaga miatt. Nem veszem újra.

Leonella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.