KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
adanita

2017. május 23.

Végre sikerült beszereznem! Nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy adott márkából, ami 2x ennyibe kerül nem vagyok ennyire elégedett. Ennek az árnyalat is jobban megy az arcomhoz, az állaga is jó, fedésével is elégedett vagyok. Bónuszként még az illata is jó. :)

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Végre sikerült beszereznem! Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Kori

2017. május 23.

3 településen üldöztettem és üldöztem én magam is a legvilágosabb árnyalatot egy hónapon keresztül, mert engem is magával rántott a hype, és már mindenképpen váltani akartam BB krémről valamilyen pénztárcabarát, mégis "jó" alapozóra. A "jó" alatt azt értem, hogy árnylatban elég világos; passzol a sárgás tónusú bőrömhöz; a fedése közepes/erős-közepes; nem szárít, de nem is csinál a fejemből valami csilli-villi fényes golyót; kompatibilis a kombinált bőrömmel; tartós(6-10 óra); és nem emeli ki brutálisan a helyenként elég tág pórusaimat.
Végülis egy hónap szüntelen vadászat után az enyém lett, és egyúttal primernek beszereztem a Nivea After Shave Balm Sensitive változatát, és egyszerre kezdtem használni őket. Az első 1-2 órában az összhatás nagyon szép (mindig beauty blenderrel vittem fel), primer-alapozó-korrektor-púder-kontúr-pirosító-stb. a helyén marad, nem fényes, egységes bőrkép, de aztán elkezd átfényesedni szinte mindenhol, és ha oil-blotting lapocskákkal korrigálnám a dolgot, akkor az alapozó is átmászik a papírokra, ráadásul nem is kis mennyiségben és sajnos ezután már nem az igazi, hiába púderezek rá. Néhány óra alatt elég cakey lesz az összkép az egész arcomon...
Később kipróbáltam primer nélkül is, úgy szebb és tartósabb, de végeredményben ugyanaz, csak kicsit később éri el a fent említett állapotot. Primerrel vagy anélkül, nekem gyanúsan sokat kellett felvinnem, az állagából és a fedőképességéből kiindulva azt gondoltam kevesebb kell az egyébként átlagos méretű arcomra. :D És sajnos állandóan éreztem azt a plusz, nehéz réteget az arcomon.
Annyira akartam, hogy jó legyen, de nekem nem vált be, és ez valószínűleg az én kombinált bőrömnek is köszönhető.
A mostani bőrszínemhez már túl világos, az újonnan beszerzett Rimmel Lasting Finish 25H komfort szérumos alapozóval keverve kipróbáltam párszor, és így nem annyira fényesedik át, de önmagában nem használom, és most már keverve sem. Félreteszem hűvösebb, fakóbb bőrszínű időkre, majd néhány hónap múlva megint próbálkozom.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

meggyfagyi

2017. május 23.

030-as árnyalatot van meg,a boltban gyönyörűen passzolt a nyakam színéhez,gyorsan meg is vettem az utolsót belőle. Hazaérve alig vártam, hogy kipróbáljam,és leülve a kis sminktükröm elé az állam leesett,hogy mi ez a narancssárga paca a nyakamon. Szép lassan leesett a tantusz,hogy bizony ez az alapozó oxidálódott be ennyire gyönyörűen,narancssárgává. Még hasonlót se láttam soha. De nem szeretek semmit kidobni,gondoltam mentjük a menthetőt,jött a kevergetés bb krémmel,cc krémmel, másik alapozóval,de használgattam magában is itthoni napokon,hogy mégiscsak lássuk már mit bír,vagy hátha később,mint egy bb alkalmazkodik a bőröm színéhez. Semmi se sikerült,bármit tettem hozzá,az eredmény ugyanaz volt: benaracsosodtam. Szóval sajnos le kell mondanom róla,nagyon sajnálom de legalább tényleg nagyon olcsó. Egyébként szerintem nagyon vastag réteget képez,ha ráncolom a homlokom külön mozog tőle.A pórusaimat is kiemeli,de lehet hogy ezt csak a nagyon sötét szín miatt látszik ennyire. Szóval nem jött be,ez nekem nem egy jó alapozó,sőt,mondhatjuk hogy az egyik legrosszabb,amit valaha használtam :( sajnálom,pedig a márkát szeretem,és lehet elcsábulok és megveszem a legvilágosabbat is,hátha. Nem lenne rossz egy jó alapozó ennyi pénzért.

meggyfagyi

erika0625

2017. május 22.

Egyszerűen imádom, tökéletes választás volt. Nagyon tetszik ez a pipettás adagoló, nagyon szépen fed, bár nem szabad túlzásba esni mert akkor igencsak meglátszik,hogy a kelleténél több termék van az ember arcán. A mióta megvettem csak ezt használom. Egyetlen gond van.. nagyon nehéz beszerezni, mert eddig akárhányszor utánpótlást akartam volna venni a helyi Rossmannban nem volt már a megfelelő árnyalat. Eddig a legvilágosabbat használom, bár így,hogy jön a nyár be kell fektetnem valamelyik sötétebb színre is. :)

erika0625
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

zagyvanetti

2017. május 20.

UPDATE: két hónap használat után jelentem megszerettem :) bár ha túlzásba viszem a vastagságot, akkor bizony csúnyán besárgul, így a 4 csillag változatlanul megmarad, de egyelőre nem találtam még ilyen árkategóriában ennél jobb alapozót :)

Nos...mivel mindenki odaáig meg vissza van érte, én meg pont kifogytam az alapozóból, gondoltam kipróbálom! :D nekem hatalmas mákom volt, mert az utolsót csentem le a polcról és szerencsére pont abban az árnyalatban volt, ami nekem kellett a 010-es :) egyelőre próbaidőn van :D

Két napja kipróbálgatom, a fedése tényleg szuper és a legjobb, hogy nem csak marketing, mert tényleg full mattra szárad, nem is kell púder. Én az oxidációs részét abszolút nem vettem észre! semmi sárgulás, vagy bőrszíntől eltérő szín és a pipettás megoldás sem zavaró.
DE, nekem az almácskák területén elég száraz a bőröm és ott nagyon csúnyán mutat (primerrel is) szóval száraz bőrűeknek abszolút nem ajánlom!!!
a másik ami még zavaró, hogy ha nem a kezedre csöpögteted, hanem egyből az arcodra, akkor azt azonnal el kell kenni, mert brutál gyorsan szárad! de így szó szerint :D mire felcsöpögtettem az arcom többi részére is, addigra az első pöttyöket már alig tudtam eldolgozni! Nekem ugyan átfényesedett, de ez még mindig százszor tovább bírta, mint bármelyik másik alapozóm! :D

Egyelőre így ennyi jutott eszembe! próbálgatom még és igyekszem megszokni ezeket a tulajdonságait is, meg odafigyelni arra, hogy ha nagyon száraz a bőröm oda ne tegyek csak BB krémet például, de egyelőre még bátortalan 4 csillagot kap. De ha bejön update-elek 5-re :)

zagyvanetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

kiki04

Korcsoport: < 18
2017. május 19.

Nagyoon jó termék!
Először próbáltam ki alapozót, és a pozitív véleménynek miatt vettem meg, a 010es, legvilágosabb árnyalatban.
Hidratálóval alatta használom, szivaccsal viszem fel az arcomra. Nagyon könnyű az állaga, könnyű eloszlatni, viszonylag kevés is elég belőle. Púderrel fixálva egész sokáig bírja, és egész természetes hatása van. Összességében biztosan újraveszem, mert nekem nagyon bevált.

kiki04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 19.

Nagyoon jó termék!

briiidget

2017. május 19.

Az egyik legjobb drogériás alapozó a piacon. Jól fed, de természetes hatású, szépen rásimul a bőrre. Én a legjobban úgy szeretem, ha nincs alatta hidratáló, mert különben vastagabb rétegben kerül az arcomra, mint szeretném, de úgy is jól néz ki, ez csak személyes preferencia. Egész nap fent marad, nekem néha átfényesedik, de rajtam minden át szokott. Érdekes módon azt vettem észre, hogy ha nem teszek rá púdert akkor kicsit tovább bírja átfényesedés nélkül. Egy bajom van vele, hogy oxidálódik, főleg ha hidratáló van alatta (valamiért nagyon nem szereti a hidratálókat). Ezen kívül még mindig a kedvenc alapozóm, szóval megkapja az 5 csillagot.

briiidget
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Amadorie

2017. május 17.

Lassan fél éve használom, nagyon szeretem. Csak nagyon közelről látszik, hogy van rajtam alapozó. Szinte púderezést sem igényel és a por alapú termékeket is jól viseli. Az állaga is nagyon jó, én szivaccsal szoktam eloszlatni, amivel egész gyorsan és szépen fel is lehet vinni a bőrre. Egyedüli problémám, hogy nekem kevés a színválaszték, és a legvilágosabb árnyalata is picit sötét.

Amadorie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

kirahorvath

2017. május 14.

Ár-érték arányban nagyon jó. Negatívuma, hogy a bőrhibáknál szárít, illetve kiemeli azokat. Tartós, nem fényesedik át hamar. A fedése gyenge-közepes.

kirahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

nyunyobella

2017. május 14.

Drogériás viszonylatban leges-leges-legjobb. A pipettás adagoló plusz pont,könnyű adagolni. Megfelelő az állaga, folyékony könnyen oszlik el a bőrön. Egyszerű dolgozni vele, nagyon tartós és szuper s fedése. Mindennapos használatra viszont én nem ajánlom. Azèrt adok 4*,mert enyhén, de SZÁRÍT, muszáj aláhidratálni.

nyunyobella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.