KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

FanniL

2018. január 31.

Eleinte nagyon szerettem, a nyári színemhez egészen passzolt a 010-es árnyalata, de hamar rá kellett jönnöm, hogy egyrészt narancsszínűre oxidálódik, másrészt ha elmúlik a leheletnyi barnaság, ez is túl sötétté válik.. Pedig szerettem volna szeretni, a fedése és textúrája jó!

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

xbarbarella

2018. január 29.

Számomra ez az alapozó vált be legjobban. Elsősorban azért kezdtem el használni, mert olyan márkát kerestem, akik nem tesztelnek állatokon, és mivel könnyen elérhető, drogériás kozmetikumról van szó, gondoltam, kipróbálom. Icipicit szárítja a bőrt, amiért egy fél csillagot levonnék, ha lehetne. Biztosan kipróbálok még majd sok alapozót, de egyelőre maradok ennél.

xbarbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

hviktoria92

UPDATE: 01.28.
Visszajöttem lepontozni sajnos. Alapvetően azért kezdtem el használni, mert a kedvenc Clinique alapozóm túl sötét lett télre és nem kaptam belőle világosabb árnyalatot, gondoltam egy olcsóbb alapozót veszek télre. Sajnos pár hónapos használat után nagyon szárítja a bőröm, hámlik tőle több helyen is, pedig hidratálok reggel-este. Nap végére sajnos foltokban le van kopva, annak ellenére hogy nem nyúlok az arcomhoz. A homlokom közepén összegyűlik a ráncokba, pedig 25 évesen igazán nem ráncos az arcom, nem is értem a dolgot :D Úgyhogy sajnos hosszútávon mégis kifizetődőbb egy minőségi terméket használni.

010-es árnyalatot használom, nagyon szeretem! Bár meg kell tanulni használni, nekem nem volt könnyű az elején, de ha betartunk néhány szabályt, tökéletes eredményt lehet vele elérni. Fontos, hogy jól aláhidratáljunk, különben nagyon kiemeli a szárazabb részeket. Kevés kell belőle, mert könnyen maszkos lesz az egész, nem mutat jól. És végül gyorsan kell vele dolgozni, úgy vettem észre, mert nagyon hamar szárad (vagy csak én vagyok lassú :D ) úgyhogy én részenként kenem fel (beauty blenderrel a legkönnyebb szerintem). 1x át kell púdereznem napközben, de így estig is a helyén marad. Legközelebb is ezt fogom megvenni.

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

UPDATE: 01.28.

maszatos tündérke

2018. január 28.

Első normálisabb alapozóm, nem igazán használtam eddig, csak BB krémet, mert a korábbi egy-két alapozós próbálkozásom mind kudarcba fulladt. Vagy túl világos volt végül a bőrömhöz, vagy szépen fedett, de másnapra csupa pattanásos lett a bőröm, mert nem lélegzett. Ezzel ilyen probléma nincs, elsőre szerelem volt, a szín is passzol a bőrömhöz. Ami nagy előny, hogy a BB krémemtől mindig csillogott egy idő után a bőröm, ez viszont szinte ugyanolyan matt marad, mint amikor felkentem. Ecsettel szoktam felvinni, mert gyorsabb nekem, és beautyblendert használok utána egy-két helyen, nekem így nem csíkos és a fedése nagyon-nagyon szép! A nap végére kezd kicsit foltossá válni az arcom tőle, az orromon főleg, mintha a szépen elkent alapozó összeugrana, de ez nem vészes, csak nagyon közelről látható. Ami jobban zavar, hogy néha nem természetes a kinézete, talán túl sokat teszek fel akkor, még tesztelem. Az állaga folyósabb, nem árt vigyázni vele, hogy ne csöppenjen a ruhára, de engem nem zavar különösebben, mivel minden területre csak egy keveset rakok a pipettával és gyorsan elkenem - még hamarabb is megvagyok vele, mint egy sűrűbb állagúval. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, a kis hibáit pedig egyelőre betudom annak, hogy nem szoktam alapozót használni, így még barátkozunk, de szép barátság kezdete ez, végre nem újra csak kiábrándultam az alapozókból :)

maszatos tündérke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

adriabiro

2018. január 28.

Nekem nem tetszett,egyszer-kétszer próbáltam de nehéz macerás volt felvinni mivel csak szivaccsal vagy kézzel lehet ecsettel nem.
Fedése se volt nagyon ,inkább csak mást színt kapott a fejem. Majd még próbálkozom mert az is lehet,hogy csak én bénáztam. Összeségében 1 csillag

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Regina271

2018. január 27.

Nagyon praktikus a pipettás kiszerelés :) imádom az állagát, gyönyörűen fed , könnyed érzése van a bőrön, nincs maszkhatást. De engem kicsit szárít, alá hidratálva nincs vele gond, és csak kézzel tudom szépen eldolgozni, az ecsetből/szivacsból amúgy is nagyon nehéz kimosni .

Regina271
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hannibal

2018. január 24.

Nem is tudom mit gondoljak róla, első használat után azt hittem a kukában végzi,hónapokig felé sem néztem .
Mostanság újra elkezdtem használni,a pozitivum hogy tartós,a negatívum,hogy borzasztó mennyi előkészületet igényel,nem elég a sima hidratáló,kell mellé olaj is,az mire beszívódik van vagy 15 perc . Ezzel még ki tudnék békülni,de csöpög mindenfelé,kézzel csíkos , szivaccsal foltos,nagyon hamar szárad ,és javítani lehetetlen küldetés .
Én nagyon keveset használok,vékonyan, kézzel és ecsettel dolgozom el,így kinéz valahogy.
Az orromon szétszárad,bőrradírozás után is . Tartós,és nem kell rá púder ,de engem nem győzött meg ... hidratálóval keverem, így sokkal szebb ,természetesebb a végeredmény,egyébként nagyon mű számomra .
Összességében ennyi pénzért egynek jó,elhasználgatom,de nem az én bőrtípusomra találták ki az fix,+lusta és béna sminkes vagyok,ez igy nem a legszerencsésebb :D
Zsíros bőrön el tudom képzelni,hogy szépen működik. Illetve az erős fedése miatt alkalmakra,vagy problémás bőrre jó lehet .

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

kackac

2018. január 24.

UP: fél év használat után a bőröm kitette a stoptáblát. Tele vagyok mitsszerekkel, és tudom, hogy részben ennek a terméknek köszönhetem őket. A kiszerelése még mindig szuper, az állaga is, engem sohasem szárított, sem nem voltam túl fényes.. de hatalmas NOPE. 1 csillag, soha többé. Kereshetek megint értelmes alapozót...

A kedvenc alapozóm lett. Tényleg van egy “second skin” élménye, fantasztikus a fedése. A matt tulajdonságát nemigazán érzékelem, de púderrel nagyon kényelmes a viselése, nem túl olajos. Beautyblenderrel szoktam felvinni, szerintem így a legegyszerűbb eldolgozni. Mindenkinek ajánlani tudom, véleményem szerint az egyik legjobb drogériás ár-érték arányban. :)

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

rekabeauty

2018. január 22.

Nagyon sokan jó véleménnyel vagytok róla, bárcsak én is azt tudnék írni, de sajnos nem.
Maga a termék csomagolása nagyon tetszik, a cseppentős megoldást is nagyon jónak találom és sajnos eddig is tartottak a pozitívumok felsorolása.
Ja plusz az ára ami teljesen megfizethető, persze ha valakinek működik ez az alapozó.
Ajánlották nekem, megvettem. Használtam egy ideig majd száműztem a polcom tőlem legtávolabb eső helyére.
Nagyon hamar zsírosodik az arcom, illetve rengeteg pattanásom van,olykor gyulladtak.
Tény, hogy könnyed viselni az alapozót, ez is egy plusz pont még. Maga a színskála elszomorító. Nekem 020 van.
Negatívumai:
-oxidálódik
-foltokba kopik
-egyáltalán nem egy tartós termék, primerrel sem
-ami a legrosszabb, hogy 1-2 órán belül már eléggé zsíros a bőröm, későbbiekben ez csak rosszabb lesz mattosító primer használatával együtt
- A magas fedést pedig inkább egy közepes fedésnek mondanám
Rengeteg a negatívum,pedig nem olyan borzasztó az arcom, és rengeteg jó alapozóval találkoztam már, ez valahogy mégse az én alapozóm :(

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Negatívumai:
-oxidálódik
-foltokba kopik
-egyáltalán nem egy tartós termék, primerrel sem
- A magas fedést pedig inkább egy közepes fedésnek mondanám

Vevep92

2018. január 22.

Tényleg nagyon jó a fedése... számomra túl jó, így hétköznapokra nem szeretem használni, de egy bulis estére, vagy valamilyen alkalomra kiváló :)

Vevep92

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.