KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Fricckapitany

2018. március 23.

Váltani szerettem volna és ez mellett az alapozó mellett döntöttem az itteni vélemények alapján illetve spórolási szempontból is jobb az ára mint amit jelenleg használok. BORZALMAS! Bele ül a legkisebb kis ráncokba, a bőröm olyan tőle mintha papírból lenne. Megfullad alatta a bőröm. Teljes pénzkidobás volt. Úgyhogy maradok a jól bevált Bourjois alapozómnál.

Fricckapitany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

agciika

2018. március 23.

Az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom. Az "All matt plus" verziós nekem sokkal de sokkal jobban bejön. Ez a pipettás dolog katasztrófa, amint elkezd fogyni a tégelyből,úgy kell kiimádkozni és csöpög mindenfelé. Nagyon gyorsan szárad, kapkodni kell az eloszlatással különben foltos marad,és nekem ad egy kissé sárgás tónust is száradás után - bár ez lehet, hogy a nem megfelelő színárnyalat választása miatt lehetséges. Egyébként megfelelő púderrel, gyors eloszlatással szép eredményt lehet elérni, én szeretem ezeket a folyékony alapozókat, meg amúgy is nagy catrice-fan vagyok. Legközelebb tuti az all matt plus-t veszem.

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

annajeney

2018.03.23..

UPDATE: eltűntek a pattanásaim(bár lehet, hogy azért,mert télen amúgy is tisztább a bőröm), és nem nagyon tudnám elképzelni a reggeli rutinom már e nélkül az alapozó nélkül. Szuperül fed, de még a legvilágosabb árnyalat is kicsit sötét nekem. A vízálló Catrice púder legvilágosabb árnyalatával használva, tökéletes. A másik Catrice alapozóm időközben pedig lekerült a polcokról, úgyhogy nála maradok. :)

2017.07.15.

Pár napot vártam, míg értékeltem a terméket, csak hogy biztosat tudjak mondani.
A pozitívumai: nagyon jól fed, jó az állaga, olcsó
A negatívumok: a már sokak által említett besötétedés... konkrétan délután hazaérve megijedtem a színemtől..., nagyon nehéz beszerezni, a kiszerelése nem túl praktikus vagyis nem egy alapozónak, illeve a legrosszabb: úgy kipattogtam tőle mint még soha semmitől tiniként sem! ( pedig szinte hibátlan a bőröm)...
Ezért hát a 2*, nagyon bízom abbsn, hogy ha kicsit lebarnulok, jobban tudom majd használni.
Egyébként pedig szerintem a Catrice remek márka, a 12h matt mousse make up alapozójuk még mindig a legnagyobb kedvencem ráadásul jóval olcsóbb is. Azt próbáltam erre lecserélni, hiba volt.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

2018.03.23..

2017.07.15.

Pár napot vártam, míg értékeltem a terméket, csak hogy biztosat tudjak mondani.
A pozitívumai: nagyon jól fed, jó az állaga, olcsó

baarbo

2018. március 22.

Ár-érték arányban nagyon jó alapozó! Tökéletlensége,hogy 4-5 óráig szép utána elkezd fényesedni... ez viszont púderrel jól javítható. Ajánlom:)

baarbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

jzscsng

2018. március 21.

A drogériás fényviszonyok megvicceltek, így egyel sötétebb árnyalatot sikerült beszereznem, de nem feltűnő a különbség.Most értem az üveg aljára, és ez a pipettás kiszerelés abszolút nem praktikus.Mint előttem többen is írták, oxidálódik, és egy pár óra után azért hibák felfedezhetőek, úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy újravásárolom.Úgy néz ki, hogy a megfelelő alapozó megtalálásának nevezett kálváriám még mindig nem akar véget érni. :D

jzscsng
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

joana120

Korcsoport: < 18
2018. március 20.

Pozitív:
Könnyen el dolgozható,jól fedd,árban jó,teszi a dolgát.
Negatív: Kicsi szárítja a bőrt. ☹️

joana120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 20.

Pozitív:
Könnyen el dolgozható,jól fedd,árban jó,teszi a dolgát.
Negatív: Kicsi szárítja a bőrt. ☹️

bdius92

2018. március 20.

Már a második tubus alapozót használom ebből. Meg vagyok vele elégedve, habár biztos van sokkal jobb alapozó is tőle, de nekem (egyenlőre) jól működik és olcsó. Én a 010 light beige árnyalatot használom. Talán kicsit oxidálódik, de a korrektorral, púderrel és egy kis bronzosítással szép összképet lehet összehozni. :) De nem tart egész nap, pár óra múlva már nem annyira szép egyenletes tőle a bőröm. Fontos, hogy szépen dolgozzuk el, mert akkor akár foltos hatást érhetünk el, azt meg senki nem szeretne. :D

bdius92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

szabynna

2018. március 19.

Nagyon szerettem, nagyon szép egységes arcképet adott, öröm volt vele sminkelni. Száraz bőrre nagyon jó, nem emelte ki sem a szárazságot, sem a hámló bőrt. Egyetlen problémám ami miatt levonok egy csillagot az a tartóssága. Igaz, mikor ezt használtam, még nem használtam mellé se púdert, se sminkfixáló sprayt, lehet az segített volna rajta. Most már hasznáok, de áttértem a loreal true matchra, amivel elégedett vagyok. És emiatt már nem tudom megítélni segített volna a púder vagy sem.

szabynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

KuliKali

2018. március 18.

Végre megvettem. És használom. Hónapokon át tartó elkeseredett keresés után. Próbáltam a Doubleweart,de nem tudott annyit hogy megérte volna. Próbáltam olcsó Alverdéset,kevergettem a hullaszínű Lorealomat. Aztán rászántam magam és engedtem a hypenak. Világos de sárgás tónusú bőröm van,így a sárgásat vettem meg. Persze túl sötét volt,főleg mert oxidálódik. Aztán ött az ötlet hogy összekutyulom a loreal hullaszínű Infallible-lel. És működik!!! Végre!!! 1:1-hez arányban. Király. Kicsit eleinte kéki,de utána segít rajta az essences fixáló spray és dewy finisht kapunk. Nem adom meg az 5-öt mert nincs elég szín belőle,meg valahogy nem érzem önmagában tökéletesnek,de kutyulmányom mindenképp 5 csillag lenne.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Zsaki

2018. március 17.

Alapvetoen szeretem, mert nekem mindig elmaszik az alapozo a nap vegere. Ez birja a legjobban, de csak ha kezzel viszem fel. Probaltam mar a MAC, es sogma ecsetemmel is, de valahogy azzal sem volt olyan jo. Attol meg elore felek, hogy mi lesz akkor, ha mar fogyoban lesz. Szerintem a kiszerelese nem praktikus, de tartossaga miatt megerdemli az 5*-ot. Biztosan ujra fogom venni.

Zsaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.