KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

adriennapagyi

2017. november 15.

Eddigi legjobb alapozóm. A kicsit zsíros bőrömet pont eléggé mattítja,a nem végén sem fénylik az arcom. Ár-érték arányban nekem a legjobb. És végre sikerült eltalálnom az árnyalatot is :)

adriennapagyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

merciszb

2017. november 14.

Nem rossz, nem rossz, de nekem kicsit túl sűrű és nehéz alapozó... Jól fed, könnyen el lehet dolgozni, szóval alapvetően ár érték arányban megéri 😊

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

brigi50c

2017. november 13.

Ez itt kérem Az Alapozó. Fedése tökéletes, finishe matt, nap végén is fent van és lehet rá számítani. Ami szégyen még a 93,5%ban etnikai magyarok lakta Magyarországon is, az az, hogy NÉGY ÁRNYALATA VAN. Szerintem ez így elég ciki 2017-ben.
Másodjára vettem újra, mert mattságra és tartósságra nem találtam jobbat. A pipettás kivitel pain in the ass, akárcsak a vizes állag, blenderszivaccsal viszont álomszerűen eldolgozható. Ha lenne több árnyalat, jobb lenne a kivitel és a konzisztencia, 5 csillag lenne.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Anci11

2017. november 13.

Könnyel el lehet dolgozni, fedése közepes/erős, avégeredmény matt. Egyébként tökéletes teljesíti azt amit igér. Számomra egyetlen hátránya van, hogy kicsit szárítja a bőröm, de ez nem olyan hátrány amit ne lehetne kicsi hidratáló krémmel korigálni :) Az egyik legjobb alapozóim közé tartozik es újra is venném. A primerével és a matt púderrel együtt sokáig a helyén marad zsírosodás nélkül. -1 csillag a szárítás miatt :)

Anci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Nagyon régóta kiszerettem volna próbálni és végre megtaláltam a legmegfelelőbb árnyalatot, ami a Magyarországon jelenleg kapható legvilágosabb 010 Light Beige. Egy nagyon picit sötét sajnos, de ez nem feltűnő egy világosabb púder és kontúr mellett. Nagyon folyékony, ami miatt könnyű eldolgozni (én Beauty Blenderrel szeretem a legjobban). Szép erősebb fedése van, de nem teljesen maximális. A finishe pedig kissé fényes. Ettől függetlenül púderrel zsírosabb bőrön is jól működik. Nálam kedvenc lett!

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

kackac

2017. november 13.

A kedvenc alapozóm lett. Tényleg van egy “second skin” élménye, fantasztikus a fedése. A matt tulajdonságát nemigazán érzékelem, de púderrel nagyon kényelmes a viselése, nem túl olajos. Beautyblenderrel szoktam felvinni, szerintem így a legegyszerűbb eldolgozni. Mindenkinek ajánlani tudom, véleményem szeront az egyik legjobb drogériás ár-érték arányban. :)

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

kispocsi

2017. november 13.

Életem legjobb alapozója. 030as árnyalatot használom. Tökéletes. Mindent tud, amit tudnia kell. 5⭐️

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

preka

2017. november 8.

a tökéletes drogériás alapozó. csodásan fed, tényleg ilyen "második bőr" hatása van, eszméletlen gyönyörű. azért 24h-ig nem tart ki, de egy 9 órát kisebb átfényléssel igen (nekem a legszuperebb alapozó alatt is kiolajosodik a bőröm, kivéve ha nem szárítom szét translucent púderrel). sok "márkásabb" =drágább terméket tudok ami ugyanígy szuperál ha nem rosszabbul.
az egyetlen az, hogy csak 4 árnyalatban kapható és nagyon pink alaptónusú az összes ami az én színemhez nem nagyon illik. így kicsit sötétebb púdert használok felé és bronzosítom magam ezerrel (az 1-es árnyalatot használom, a 2-es jó volt nyáron de nagyon pink :\). Bárcsak kijönnének egy szélesebb színpalettával. ja meg ez a pipettás okosság - minden nap mintha az instagramon sminkelnék :P

UPDATE - a smashbox alapozóval keverem össze és valami gyönyörű a finish-e. a catrice fixáló translucent-tel és setting spray-vel együtt a legjobb kombó amit valaha használtam. magában viszont hamar átfénylik. ettől függetlenül marad az öt csillag!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

kklaudia

2017. november 8.

UPDATE 2: Nos, mégis csak újravettem. Önmagában továbbra sem tudom használni, de a sűrűbb állagú, magas fedésű és sötétebb árnyalatú alapozóimmal keverve jól működik. Néha még teszek bele 1-2 csepp arcolajat is, hogy ne legyen túl száraz.

UPDATE: Továbbra is csalódás számomra. Önmagában túlságosan világosak az árnyalatai az én bőrömhöz, először túl vízes... utána meg túl poros. Építgethető a fedése, de teljes fedést akkor sem ad. Bármennyire is olcsócska, biztosan nem veszem újra, inkább maradok a bevált kombinációmnál.

Nos, pont elfogyott az alapozóm, emiatt gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A rengeteg pozitív vélemény miatt valószínűleg túl sokat vártam. Nekem túl világosak az elérhető árnyalatok, de kis kevergetéssel végül is sikerült elérni a színem. A fedésétől pláne nem ájultam el... a nap végére itt-ott lekopott, megolvadt. Mivel egyből 2 üveggel vettem, így egy ideig még biztos próbálkozok vele, hátha, de egyelőre nem lett a kedvencem.

kklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Netta97

2017. november 6.

A kedvenc alapozóm!! Már másodszorra vadásztam le rá újra. Egyszerűen tökéletes a fedése a színe és a tartóssága is. :) Ár-arány értékben is tökéletes, és az új Cruelty free életmódomba is tökéletesen beleillik ugyanis nem teszteltél állatokon! ^^

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.