KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
kklaudia

2017. április 26.

UPDATE: Továbbra is csalódás számomra. Önmagában túlságosan világosak az árnyalatai az én bőrömhöz, először túl vízes... utána meg túl poros. Építgethető a fedése, de teljes fedést akkor sem ad. Bármennyire is olcsócska, biztosan nem veszem újra, inkább maradok a bevált Paris Berlin - L'Oréal kombinációmnál.

Nos, pont elfogyott az alapozóm, emiatt gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A rengeteg pozitív vélemény miatt valószínűleg túl sokat vártam. Nekem túl világosak az elérhető árnyalatok, de kis kevergetéssel végül is sikerült elérni a színem. A fedésétől pláne nem ájultam el... a nap végére itt-ott lekopott, megolvadt. Mivel egyből 2 üveggel vettem, így egy ideig még biztos próbálkozok vele, hátha, de egyelőre nem lett a kedvencem.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

buzavirag

2017. április 26.

Mindig bekenem az arcomat hidrataló krémmel előtte, így kevésbé szárít. Nem problémás a bőröm, így csak alkalmanként használom, ha a bőrszín egyenetlenségeit akarom eltüntetni. Kézzel is egyszerűen felvihető, nekem kevés így elég belőle.

UPDATE: mostanában a hidratáló krémembe keverek bele pár cseppet, és úgy viszem fel, nekem úgy is bevált.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Luluka89

2017. április 24.

Eddig L'oreal alapozót használtam, de itt annyi jót olvastam erről a termékről, hogy mikor az előbbi elfogyott, ezt vettem!! Szuper! Nagyon szeretem használni!

Luluka89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

kalypso

2017. április 24.

Mindenhol csak jókat hallottam róla, így amikor kiürült a másik alapozóm emellett döntöttem, és azt kell mondjam nem bántam meg. Nem marad tőle fényes az arcom, de nem lesz természetellenesen matt sem. Nap végéig fent marad, nem kell rendszeresen újrakenni. Jól is fed, korrektort sem szoktam mellette használni. Nekem az is fontos, hogy semmi ártalmasat vagy irritálót se tartalmazzon, szerencsére ebben nincs semmi.

kalypso
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

kiazalera

2017. április 23.

Az olcsó árhoz képest nagyon jó, azért is vásároltam meg mert annyi véleményt néztem youtubon így kiváncsi voltam rá. Nem egy prémium minőség nyílván, de tényleg nagyon jó ár/érték aránya van. Engem az zavart a felvitel közben, hogy gyorsan száradt, és viselése közben könnyen lejön ha hozzáérek. Instára kirakni egy jó sminket arra tökéletes.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

bfly99

2017. április 22.

Nagy várakozásokkal vágtam bele az alapozó használatába a megszámlálhatatlan dicsérő kommentár és az ezzel együtt megannyi sminkes-és csajos jellegű csoport felhasználóitól és Youtuberek részéről felém ömlő hype hatására, azonban nekem speciel kissé csalódást okozott.

Pozitívuma, hogy végre valahára egy olyan termék ez, amely az én hófehér bőrömmel maximálisan passzol. A túl sárgás, illetve túlságosan sötétnek bizonyuló silány magyar drogériás alapozófelhozatal évekig keserítette meg az életemet, hiszen ugyan nem arcpirítóan feltűnő módon, de kissé elütöttek az alapozók a bőröm színétől, hiába a legvilágosabb árnyalatot választottam minden adandó alkalommal. Ez az alapozó viszont tökéletes párosítás, HURRÁ!
Ezen felül még a tartósságát méltatnám, hiszen az én csalfa, alapozókat általában elutasító bőrömről 6-8 óra után sem tűnik el, és ez őszintén meglepett.
A fedése is kiemelkedő drogériás berkekben, közepesnél erősebbnek ítélném, én szintén nagyon meglepődtem ezen és a tartósságán pedig kiváltképp. Szóval, e téren hatalmas piros pont jár a Catricenek!

A termék alkalmazása: A pipettás kiszerelést tudom értelmezni, mivel ennek köszönhetően még precízebben lehet adagolni a terméket, nekem viszont a pipetta és a termék folyóssága, vizenyőssége nem a legmegfelelőbb párosítás, számomra a pumpás verzió kevésbé körülményes, így inkább azt preferálnám. Álmos hajnali órákon igencsak ügyesnek kell lennem ahhoz, hogy ne kenjem össze magam az alapozóval, ehhez viszont olykor nem voltam elég éber. Ebelin típusú, éllel rendelkező, rózsaszín, nedves sminkzivaccsal találom a legjobbnak a felvitelét a kevésbé maszk-jellegű hatás elérése tekintetében.

A gondok: A termék hátulütői már az első használatnál is feltűntek: számomra nem ad elég kellemes bőrképet, túlságosan kiadja a pórusokat. Amikor felkentem, a 23 éves, normál, nem kifejezetten problémás arcbőrömet hirtelen 33 éves, öregedő arcbőrnek láttam a tükörben. Ilyen tapasztalatban pedig még nem volt részem alapozás terén, így ez elég kellemetlenül érintett. Mivel a termék egyéb tulajdonságaival meg voltam elégedve, így nem akartam kísérletezgetés nélkül csak úgy mellőzni. Elkezdtem tehát nagyobb gondot fordítani a hidratálásra és komolyabb krémeket tettem alá alapként, így viszont túl nehéz érzetűvé vált a bőröm. A végkifejlet az lett, hogy beruháztam a Catrice Prime And Fine Beautifying Primerébe. Ezzel a primerrel talán-talán elmegy az összkép, de olykor még így is észreveszem a pórusokat kiadó, pikkelyes, öregítő hatást. Számomra ez egy arcul csapó meglepetés volt, hiszen használtam már mattító hatású alapozót, de ilyen mértékben póruskiadó, pikkelyes hatást még egyik sem produkált kellő mértékű primerezés mellett. Az igazán problémás, száraz bőrűek fogalmam sincs, hogy használják ezt az alapozót efféle kellemetlenségek nélkül. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy én az átlagnál szakavatottabb, szigorúbb, perfekcionista tekintettel szemlélem a sminkhasználatomat. Tehát ami másnak legalább szódával elmegy, az nálam már égető hibának számít. Ezért az árért nem szabad csodát várni, ahhoz képest viszont igencsak jól teljesít ez az alapozó.

Összességében tehát azt hiszem, nekem ez a fedés és mattítás túlságosan erős, viszont az alapozó tartósságát túlságosan szeretem. Ezelőtt a Max Factor Facefinity alapozóját használtam, és az ugyan nem volt mattító hatású, de gyönyörű, egyenletes bőrképet adott, azonban nem volt ilyen tartós. A tartósság viszont nálam alapvető prioritás és ennek hiányára borzalmasan érzékeny vagyok. Kíváncsi vagyok, nyáron hogyan fog muzsikálni a Catrice HD mattító hatása, hiszen úgy érzem, erre szükségem van ebben az időszakban. Viszont ha nem válik be, akkor levonhatom azt a következtetést, hogy nem valóak nekem a mattító, az átlagnál magasabb fedésű alapozók.

bfly99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Vivienlilla

2017. április 22.

A sok pozitív velemény ellenére nekem csalódás. A legsötétebb színt vettem meg, de világosnak bizonyult. Szárítja a bőröm, szinte hámlok tőle, pedig előtte hidratálót viszek fel, és sajnos maszk hatású a fedése és mintha még öregítene is. Vagyis minden csak nem természetes. Talán annyi szól mellette, hogy eleg tartós.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

bogczi

2017. április 21.

No, végre hozzájutottam itt, mert bárhol kerestem, mindenhol ki volt fosztva az állvány folyton.
Az állaga szerintem pont jó, a pipetta is praktikus, ami bajosabb, hogy irtó gyorsan becuppantja a bőröm, így nagyon gyorsnak kell lenni, vagy nem lesz szép. Szerintem is kicsit nehéz eldolgozni, viszont nem kell nagy mennyiség az arcomra, hogy szinte tökéletesen fedjen, néhol megül a pórusokban, de nem vészes. Valóban mattít, pedig arról azt hittem, hogy csak humbug lesz, de 6-7 órát simán matt marad az amúgy zsíros bőröm. Nem nagyon kell aláhidratálni, mert nem szárít, ami szintén jó.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Charlena08

2017. április 21.

Upd: Kitapasztaltam, hogy a legjobb felvinni, így azért jobban teljesít. Felpontozom 4-re.

Kb. egy hete használom, de sajnos nem tudok áradozni róla... Lehet, azért, mert az évek során a kombinált bőröm egyre szárazabbá válik, továbbá érzékeny is, mégis egy könnyedebb alapozót szerettem volna kipróbálni. Ilyenformán nem igazán vált be... :S
A legnagyobb gondom vele, hogy a felvitele számomra irtó körülményes, pedig nem vagyok sminkelésben kezdő. Bármivel próbálom, aláhidratálva is, nagyon nehezen oszlatható, vagy ha igen, nagyon sok kell belőle... Előtte a Catrice Matt Mousse-t használtam, na abból kb. 1/4 mennyiség kell, mint ebből. Hiába folyékony, szinte azonnal felszívja a bőröm, szabályszerűen eltűnik(!) ugyanakkor nehezen fed, ezért több réteg kell belőle. Pedig nincsenek nagy bőrhibáim, inkább csak az orcák belső felén lévő kis pirosságot szeretném elfedni, ill. egységesíteni a bőrszínt. Hát, elég nehezen sikerül. Amikor felkenem, szinte alig látszik, sőt, a 03-as "Sand Beige" még világosnak is tűnik(!), úgy, hogy hűvösebb évszakokon elég hóka vagyok. Miközben sietni kell, nehogy azonnal felszívja a bőröm, felkenem és szinte semmi sem látszódik. Majd hoppá, egyszer csak váratlanul oxidálódik, és hirtelen láthatóbb / sárgás lesz az eredmény. Viszonylag jól mattít, viszont jól ki is emeli a szárazabb részeket. Nap végére viszont a homlokom már fénylik. A végeredmény nem annyira mű, viszont inkább púderes, száraz hatású. (ami pozitív, hogy könnyed, nem húzódik alatta a bőröm, és nekem viszonylag könnyen lejön lemosáskor.)
Ez viszont koránt sem elegendő indok arra, hogy újravegyem, ez csak 1 közepes számomra.

Charlena08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. április 20.

Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Szerencsére azért nálunk Szolnokon 2 Rossmann van egymástól max. 50 m-re.elsőre sikerült szerezni, szóval öröm és boldogság. Mondjuk a 020-s színből már nem volt, legalábbis a polcon, ezért gondolom ezt használják a legtöbben.
Húha... Kicsit sokat beszélek. Na mindegy. Most ennyit tudtam róla írni, majd huzamosabb használat után update-elek. Ha végigolvastad, akkor szép napot Neked! :)

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.