KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

p.bettina

2018. május 4.

Mivel nagyon sok helyen találkoztam vele és nagyon sokan dicsérik, ezért szerettem volna én is kipróbálni. Az első pár használatkor tetszett, de sajnos nem használtam sokat. Szinte tele van még az üveg, mert nem tudom elhasználni. Nagyon csúnya, miután felviszem az arcomra. Hidratálok, primert is szoktam felrakni, de így is... nem tudom pontosan hogyan fogalmazzam meg, de nem szép az arcomon. Inkább kiemeli a bőrhibáimat, mint elfedi. Nagyon sajnálom, mert tényleg nagyon ki szerettem volna próbálni és most ez így akkora csalódás...

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

FeketePiroska

2018. május 2.

Up. Sajnos használhatatlan lett számomra amióta normál lett a bőröm. Nagyon poros a hatása, sajnos nem szép.

Nagyon jó imádom <3 eddig ez a legjobb amit valaha használtam. Egy csepp csipkebogyó olajjal szoktam használni. Tényleg nagyon jó. A színe is tökéletes, nem tudok rá rosszat mondani... Talán csak annyit hogy nehéz beszerezni az 1es árnyalat...

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

zsizmo

2018. május 2.

Nagyon vegyesek az érzéseim.. az itteni és pár beauty blogger véleménye alapján rászántam magam. Elsőre nagyon csalódtam, mert én egyáltalán nem tapasztaltam azt a sok jó tulajdonságot, amit páran itt leírtak. Gondoltam adok neki egy hetet, de így sem az igazi. A legfurcsább az, hogy rendkívül folyós, viszont nekem mégsem könnyű vele dolgozni. A szivacs brutál beszívta, az ecsettel pedig nem lett a legtermészetesebb a hatása. A bőröm T vonalban rendkívül zsíros, máshol pedig száraz, így elég jól alá kellett dolgozni, hogy egyenletes legyen, mert szépen felült a szárazabb részeken. A szemem alatti részen szabályosan elfolyt, és még a púder sem sokat segített rajta. Egyetlen jó tulajdonságnak talán azt mondhatom, hogy nem fényesedett át extra gyorsan, 3-4 órát elbír még így melegebb időben is.

zsizmo

polynaranna

2018. május 1.

030-as is világos a bőrömhöz képest. Télen használtam párszor ár érték arányban jó.

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

bokrosedit

2018. május 1.

Nekem nem jött be a termék, nagyon világos a bőröm, így a 010-es árnyalat is sötét volt, de felhígítottam egy kicsit így már aránylag passzolt a színe. De fedése is olyan maszkos, beült a pólusaimba és nem adott túl szép végeredményt. Nem venném újra soha.

bokrosedit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

muszika

2018. április 30.

Szerintem kicsit túl van hypeolva. Az én világos bőrömre a 010-es is sötét és nem olyan tökéletes a fedése, min amennyire annak mondják. Nem rossz termék, de nem must have szerintem.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Cicc1234

2018. április 29.

Ma próbáltam ki először, nagyon fehér bőrre kerestem valamit. Háát, még a legvilágosabb is sötét sajnos. Érdekes, lámpafénynél és bent az összes alapozóm jónak tűnik (EL Double Wear, Dermacol, Vichy, ez is), de napsütésben botrányosan elütnek a nyakamtól :D

A fedése meglepően jó, bár első körben primer, púder és bármiféle fixálás nélkül nem mondanám tartósnak.

Ja, és ez a folyós állag, ez mi ez? Nagy vidáman próbálgattam, ez meg nagy vidáman folyt végig a ruhámon :(

Cicc1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

patricia01

2018. április 29.

Tartós fedést nyújt, de mindenképpen szükséges a bőr megfelelő előkészítése, mert akkor mutat igazán szépen. Kombinált bőrtípusom van, a bőröm hajlamos a kiszáradásra és zsírosodásra is egyes területeken. Sajnos Megesik, hogy emiatt nem mutat szépen a termék, mert a mattító hatása miatt tovább szárítja a bőrömet. Zsíros bőrtípusra viszont igazi csodaszer. Egyébként meg vagyok vele elégedve, az eddigi legjobb alapozó, amit használtam.

patricia01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

Krisztinaia

2018. április 28.

Megkésve, de frissítés:

Nagyon megutáltam. Észrevettem hogy nagyon eltér a legvilágosabb árnyalat is a bőrömtől. Nap végére teljesen elváltozott a színe, nagyon egészségtelen volt. El is csúszott vele az egész sminkem. Egyetlen előnye hogy árban jó és nagyon könnyű egységesen felvinni. Emlékeim szerint nagyon beült a pórusokba és csomós is volt. :(
----
Nagyon sok jót olvastam róla, és féltem, hogy szokás szerint majd én rácáfolok..
Szerencsére úgy néz ki, bejött. Ő is csatlakozik az állandó L'Oreal True Match és Maybelline Super Stay 24 mellé, talán fel is váltja őket.
Színre tökéletes (010 Light Beige), az árát imádom. Fed, bár nekem ez annyira nem szükséges. Kellően matt, de nem természetellenes.
Nap végére nekem kicsit elváltozik a színe, és talán kopik is, de eléggé nehéz napjaim voltak, és csak 3 alkalommal próbáltam, így mivel lehet én vagyok a ludas, még nem pontozom le.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Megkésve, de frissítés:

----

tinyblackpaw

2018. április 27.

Ahogy a véleményeket néztem ez az alapozó kapott hideget, meleget éppen ezért kétkedve emeltem le a pultról és csak 1,5 évvel később szántam rá magam a megvételre a megjelenéstől számítva. Viszont nagyon jól tettem hogy végül bátorkodtam megvenni! Sajnos a legvilágosabb árnyalat is elüt az én hófehér bőrömtől de a nyári barnulásban reménykedem, hogy úgy talán majd passzolni fog a szín is. Annak ellenére, hogy pipettás a kiszerelés nem annyira folyékony mint amennyire annak tűnt elsőre. Szépen el lehet dolgozni és ami a legjobb, hogy szépen elvegyül a bőröm textúrájával. Nem képez rajta olyan darabos, egyenletlen, csíkos réteget mint más alapozók. Tartós, nagyon jól fed és nem okozott idáig irritációt vagy pattanást sem. Egyetlen hátulütője a színválaszték mellett az oxidáció. Világos korrektorral azonban ezt szépen lehet kompenzálni. Felvitel után szép mattra szárad, nem kopik annyira, szép a finishe. Nagyon jó olcsó alapozó, egyedül a színválasztékba tudok erősen belekötni.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.