KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
itsmealexaa

2017. május 14.

Jó kis alapozó, de száraz bőrre nem ajánlom, mert nagyon szárít. Ennek ellenére elhasználtam belőle egy üveggel, primerrel nagyon nagyon tartós és tökéletesen fed. Még a hófehér bőrömhöz is passzolt, csak azért nem vettem újra mert jobban szeretem a hidratáló alapozókat, de nehéz ugyanilyen jól fedő terméket találni ebben az árkategóriában.

itsmealexaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

ferenczifanni

Febr. 5.:
eddig a Garnier BB krémjét használtam light árnyalatban, nem volt rossz, de mostanában úgy éreztem, nagyobb fedésre lenne szükségem, így hát megvettem ezt az alapozót a legvilágosabb árnyalatban...éééés imádom, megváltás ez a cucc:D nagyon természetes, de eközben elfedi a bőrhibákat, kiegyenlíti a bőrfelszínt. Plusz pont szerintem, hogy a hozzám hasonló falfehér bőrrel rendelkező lányok is megtalálják a tökéletes színt. Tartós, matt, nem oxidálódik (legalábbis nálam) szóval ez elég indok arra, hogy ha elfogy, biztosan újra fogom venni:D mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy kinek meddig elegendő mindennapi használat mellett?:)

Upd. Május 12.: azóta már újravettem (feleslegesen, mert van még a régi üvegcse aljában) és még mindig nagyon szeretem:) annyit viszont észrevettem, hogyha nem használok alá primert akkor az én bőrömön kicsi, pattanásokat és ahhoz hasonló kis búbokat okoz az arcomon, úgyhogy akinek esetleg hasonló problémája van, az vagy használjon primert, vagy ha használ, akkor érdemes megpróbálni lecserélni:)

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Febr. 5.:

sebokviki

2017. május 12.

Hónapok óta kerestem, mert a boltokban le volt rabolva. Annyi jót hallottam róla, olyan nagy reményeket fűztem hozzá...eleve nagyon fehér bőröm van. A 010-es legvilágosabb árnyalat van meg, jó is, addig még felvitel után el nem telik 2-3 perc. Besárgul!!! Nem nagyon vészesen de így fehér bőrnél eléggé észrevehető. Úgyhogy most megyek szolizni, hogy jó legyen a színe. Meglátjuk úgy milyen lesz. Még mindig ár-érték arányban jó alapozót keresek, valamit tudtok ajánlani?

sebokviki

fannus9

2017. május 12.

En eddig egyszer hasznaltam. Ballagasra mentem ugyhogy kellett a fedes es hihetetlenul szuper volt. Kicsit barnas a borom es legnagyobb meglepetesemre a 010lett a jo arnyalat..erdekes.:o A tobbi a nyakamon nagyon sarga volt. Az elejen kicsit sapasztott de nekem tetszett hogy oxidalodott mert sokkal termeszetesebb lett. Vegig birta a napot ala a Maybelline primert tettem es fasza volt.:D Egyelore nagy a szerelem.

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

sttramara

2017. május 12.

Részben az itteni vélemények miatt vettem meg ezt az alapozót(mondjuk sok negatív tapasztalattal rendelkező ismerős kissé elrettentett).Nagyon furcsa volt,hogy a drogériába a 010-es szín olyan narancssárga volt a kézfejemen hogy az valami hihetetlen,egyből be is paráztam,hogy nem lesz jó nekem egyik szín se,ugyanis más alapozókból a legvilágosabbat szoktam használni vagy max az az utánit.Itt most a 030-ast próbáltam meg,az pedig nagyon szépen passzolt és ezért meg is vettem...és OMG!!Nem fogok mást venni egy darabig azt hiszem.Nagyon keveset vittem fel vizes blenderrel és valami csudiszép 😍

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Lis

2017. május 11.

Már régebb óta használom. Nos az első ami feltűnt, hogy nagyon keveset kell felvinni,különben maszk hatása lesz. Ezen kívül matt, ha nem hosszú időre kell púder sem szükséges föle. Baromi tartós,mikor egész nap rajtam van (sok más alapozóval ellentétben) lemosáskor még mindig van mit lemosni. egy üvegnyi nagyon sok időre elég. Nekem tetszik az illata is.
Az egyetlen negatívum nálam,hogy kipattogzik tőle a bőröm egy idő után :( de akinél nincs ilyen probléma annak tökéletes.

Lis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

ddori95

2017. május 10.

Számomra kicsit maszk hatású, de nagyon jól fed. Az eddigi legjobb alapozó amit használtam.

ddori95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

MrsWolf

2017. május 9.

2017.01.19.: Egy hete használom. Ez az eddigi legjobb alapozóm! Van mit elfedni(pirosság, pattanás) sajnos, és ez jól fed...eddig a legjobban! Erős közepes, vagy még annál is jobb a fedése. Tartós, nem kopik le, nem fényesedik ki. Bár nekem amúgy is normál/száraz a bőröm, nem zsíros. Nagyon imádom, az árnyalat tökéletes, a 010-es van meg. Nyárra majd jó lesz eggyel sötétebb :) Szuper termék. A pipettájával sincs bajom (nem ez a legjobb ötlet a kiszerelésre, de annyira nem is érdekel) szóval jó kis termék.

Update, 2017.05.09.: 4 hónapja használom, úgy, hogy kb. 98%-ban ezt használtam sminkeléskor. Még van benne, de nem tudom, hogy fogom kiszedni az aljáról... Nagyon jó termék, ez a legjobb fedésű alapozóm eddig. Kiváló a színe is. Ecsettel könnyen felvihető. Tartós. Megérni nagyon :) Úgy látszik mindenki imádja, mert kb lehetetlen kapni a Rossmannokban, úgy kell vadászni, ha néha kitesznek 1 db-ot. Most találtam szerencsére, megint csak 1 db volt belőle :)

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

mixerhun

2017. május 9.

Fantasztikus alapozó. Tökéletes fedést biztosít, egész napos tartósságot, szerintem pont annyit tud, amennyit egy alapozónak kell!

mixerhun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

amandavampiire

2017. május 9.

Nem szeretem, nagyon nem. Borzalmasan narancssárga a felkenéstől számított 5 perc múlva. Konkrétan úgy nézek ki mint egy nagyon érett narancs akkor is, ha nagyon nagyon keveset kenek fel. Próbáltam többféle primerrel, setting powderrel és minden egyébbel de a végeredmény mindig szörnyű. Nagyon sok korrektorommal csúnya lesz a finishe, meg amúgy nagyon kiemeli a pattanásokat. (+okoz is párat)
Amit jónak tudnék írni az annyi, hogy tartós.

amandavampiire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Amit jónak tudnék írni az annyi, hogy tartós.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.