KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

alycethetyger

2018. január 22.

2017 szeptember
Édes mindenféle Istenek, én ezt annyira szeretem, hogy az valami hihetetlen. Nagyon szép a fedése, gyönyörűen mattít és egyáltalán nem nehézérzetű. Az egész arcom színét egységesíti, nem hagy pacheket, nem szárít.... Gyönyörű!
Annyit meghagyok, hogy ha nem vigyáz az ember, fel lehet pakolni maszkosra, de ez az én esetemben csak az első, játszóházi foglalkozásunkon esett meg - a 'nagypremieren' már egész nap jól teljesített, essence mattító púderrel kombózva, megfelelő arcelőkészítéssel (Ordinary hidratáló és Azelaic Acid krém).

A felvitel trükkös, mert hipergyorsan szárad, de én azzal megoldottam, hogy az ujjaimmal oszlatom el. Amúgy is elegem lett a beauty blenderből, a szépségszivacsból meg a többi hülyeségből (és legfőképpen abból, hogy szó szerint megitták az alapozóimat és nem is lehetett őket teljesen kitisztítani..), úgyhogy ez a régiúj applikációs megoldás már időszerű lett az életemben.

Applikációnál oxidálódik, ezért a választásnál én megsétáltattam picit az árnyalatokat, a dm-ben felkentem a mintákat, elvásárolgattam, és amikor végeztem, láttam, hogy a 03 lett az enyém, pedig a 02re gondoltam először.

Eddig ez az a drogériás alapozó, ami nemhogy kitűnőre vizsgázott, de le is diplomázott nálam, soha nem is gondoltam volna, hogy ennyire egységes, szép arcot lehet csinálni 2000 magyar forintér'.

2018 január
Nemrég fogytam ki belőle és a fél évig tartó kapcsolatból igencsak kiveszett a románc a végére. Sorolom a koporsószögeket:

1) A cseppentős megoldás. Amikor még tele van a termék, nincs semmi gond, de abban a pillanatban, ahogy elkezd fogyni, alig lehet kiimádkozni a beltartalmat. A legrosszabb a vége: nekem úgy kellett a tenyeremre ütögetni az utolsó 5-7 ml-t, mert nem akarta felszívni a pipetta.

2) Szárít. Nem egy hónap alatt, de 3 hónap után már láttam, hogy ez így nem lesz jó. Hiába a jó bőrápolási rutinom, az amúgy teljesen jól hidratált bőröm, ez a termék teljesen leszárított.

3) Pattanás-faktor. Ez is csak hónapok múltán jelentkezett, és biztos, hogy ő volt a ludas, ugyanis azonnal leálltam a használatával, amikor észrevettem - egy hét múlva normalizálódott minden.

A 3 - szerintem súlyos - hibáért jár a 3 csillag mínusz.

Sajnálom, de a diplomát visszaveszem, tanulópénz megvolt, többet nem írok alapozókról, csak pár hónap használat után.

Ezt meg nem veszem újra, elegem is lett a matt alapozókból egy ideig.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

2017 szeptember

2018 január

A 3 - szerintem súlyos - hibáért jár a 3 csillag mínusz.

Ezt meg nem veszem újra, elegem is lett a matt alapozókból egy ideig.

Louisa

2018. január 22.

Nehezen indult a kapcsolatunk, mert nagyon kiemelte a zsíros bőröm felszíni szárazságát.Mondjuk az időtájt kísérleteztem azzal is, hogy a Nivea men after shave-t használjam primerként. Na ez a két termék nem kompatibilis a bőrömön, kifehéredtek a száraz foltok, gyógyuló pattanások.
Így csak a nappali krémre viszem fel kézzel ,nekem sem a beauty blender, se az ecset megoldás nem volt kényelmes.
2 árnyalatot szoktam venni, nyári és téli színeim, melyeket időnként keverek. Ha már félig van és épp látok üzletben megfelelő árnyalatot, akkor megveszem, mert sokszor vadásztam már rá, üresek a polcok.
Korábban évekig a Bourjois Healthy Mix alapozóját használtam, de azt púdereznem kellett, illetve borsos volt az ára is Ezzel viszont maximálisan elégedett vagyok.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Barbi93

BEST EVER! 🙂
Nagyon sokat hallottam már róla és sokan dicsérték.
Mivel pont kísérletező fázisban voltam alapozó terén, ezért megrendeltem online.
Light Beige árnyalatban rendeltem meg és nem túlzok hogy ez az eddigi első olyan alapozó ami tökéletesen passzol a bőrszínemhez.
Nagyon könnyű vele dolgozni nincs erős illat, semmi maszk hatás! Könnyű érzete van a bőrömnek tőle, nem terheli le. Közepesen fed, de nekem ennél több nem is kell.
Végén egy kevés púderrel szoktam fixálni.
Reggel felkenem és este ugyanúgy ott van, nem maszatolódik vagy pereg le.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

BEST EVER! 🙂
Nagyon sokat hallottam már róla és sokan dicsérték.
Végén egy kevés púderrel szoktam fixálni.
Reggel felkenem és este ugyanúgy ott van, nem maszatolódik vagy pereg le.

spetra021

2018. január 21.

Régóta használom már ezt a krémet és nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, szép edést biztossít.

spetra021
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2018. január 21.

Oxidálódik Érdemes egy pár árnyalattal világosabbat venni. Maga a termék egyébként fantasztikus, nagyon tetszik, hogy ilyen folyékony. Mindenképpen megéri!

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 21.

sandra1230

2018. január 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Sokat ígér sokan dicsérték de az én bőrömön valahogy ez is ugyanúgy működik mint az összes többi alapozó, ugyanúgy észre lehet venni és a homlokomnál ahol pl. nagyon száraz a bőröm mit ne mondjak elég durván látszik. Nem tudom milyen bőr típusra alkalmas de úgy látszik, hogyha szárazabb a bőröd akkor nem igazán válik be. Valamint ez a pipettás dolog jó ötlet menő is de annyira folyékony, hogy konkrétan lefolyik mindenhova elég ha mellé cseppen és a ruhádból a büdös életbe nem tudod kiszedni( tapasztalat 2 felsőm is bánja..) ezek után nem tudom, hogy milyen durva anyag lehet benne ha kimosni se tudod a ruhádból.Itt azért ellgondolkodtam rajta hogyha ennyire erős kémia van benne akkor ezt felkenjem-e az arcomra... Előttem már írták, hogy egy alapozó az működjön krémek és mindenféle kence nélkül is valahogy ezzel teljesen együtt tudok érteni.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Vivienn05

2018. január 19.

Könnyen lehet vele dolgozni, kényelmes viselet egész nap. Nehezen kopik, bár én mindig lefixálom púderrel így nem csoda hogy nem kopik. :D Ajándékba kaptam, úgy tűnik hogy kicsit sötét színt választottak nekem, így ha kicsit több kerül az arcomra akkor elég barna lesz az eredmény. Télre biztosan keresek egy világosabb árnyalatot ami jobban passzol hozzám, de nyárra tökéletes lesz ez a szín. A fedése megfelelő, a pipettás megoldás egy kicsit furcsa, de szeretem használni.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

DianeD

2018. január 17.

Nagyon nehéz az arcbőrömhöz ennyire passzoló alapozót találnom, ezzel végre célba értem. Az egyik barátnőm ajánlására vettem meg, és nem bántam meg. Nagyon jó a fedése, csak 8-9 óra viselés után kezd el fényleni a T zónám, szóval elég tartós is. Száraz bőrön nagyon feltűnő, kicsit vastagabb réteggel pedig nem is érdemes. Az én arcomon legalább is borzasztóan nézett ki, amikor felvittem egy vékonyabb, második réteget a pattanásaimra. Ja, igen, még egy valami, gyorsan szárad, szóval érdemes gyorsan dolgozni vele, szivaccsal elég szép eredményt lehet vele elérni. Ennyiért pedig főnyeremény.

DianeD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

adambfanni

2018. január 17.

Nagyon jó, nekem szükségem van az erős fedésre és a tartósságra. Jobban örülnek ha több féle árnyalat lenne,

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

MariannKonkoly

2018. január 17.

Nagyon jó alapozó, szintén catrice primerrel használom. Egész nap bírja, az érzékeny rosaceas bőröm is fantasztikusan viseli. Nagyon könnyen ellehet dolgozni, én ecsettel használom..szuper termék.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.