KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

Poppy99

2017. november 6.

Nekem ő a tökéletes alapozó. Hosszan tart és magas a fedése ami nekem a két legfontosabb szempont. Ár-érték arányban pedig nekem a number 1. :D

Poppy99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Incuss

2017. november 5.

Nagyon szépen eldolgozható az arcbőrön,szép,egységes bőrszín ad, ergo a fedése szuper. Napközbeni korrigálásra abszolút nincs szükség,hiszen nem pereg le, nem tűnik el és nem oxidálódik.A kifényesedést egy papír zsebkendővel szoktam felitatni, a smink ezután újra tökéletes lesz. A színválaszték viszonylag kicsi, 4 árnyalatban kapható, viszont rendkívül kedvező áron szerezhetjük be, így akár a két szín kikeverése sem okozhat problémát. A pipettás megoldás nem a legjobb, hiszen ha nem vigyázunk mindenfelé folyhat,csepeghet az alapozó. Összességében szuper termék, ár-érték arányban verhetetlen:) (Sajnos általában ki van fogyva a polc ezekből az alapozókból, úgyhogy úgy kell rá vadászni)

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

pink sunrise

2017. november 5.

Legvilágosabb árnyalatot használom, és teljesen elfogadhatóan idomul a fehér bőrömhöz.Nagyon természetes a hatása, annak ellenére hogy erős a fedése. A 010-es árnyalat inkább semleges/sárgás, és tényleg világos.Egyedüli Catrice alapozó amit talán 3x-4x is újravettem.

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Beckyanna

2017. november 2.

Mikor megvásároltam nagyon szerettem, nekem is tökéletesen szépre varázsolta a bőröm. Mindennaposan használtam kb. 2 hétig. Arra már teljesen kiszáradt tőle a bőröm, hámlott is ennek következtében. De nem adtam fel, próbálkoztam vele hónapokig, hiszem ilyen szép hatású alapozót kár lenne veszni hagyni gondoltam, de végül nem sikerült sehogy sem megbarátkozni azzal, hogy teljesen kiszárította a bőrömet. Maximum egy évben egyszer alkalmakra jó. Kár érte...:(

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

hvivienn

2017. november 2.

Itt olvasottak alapján vásároltam meg, sajnos a bőrömtől csak világosabb árnyalatban volt, de mivel a szükség nagy Úr így megvásároltam. Valóban ár arány értékben nagyon jó alapozó, az én bőröm normál nem igazán pattanásos, de elég vékony a bőröm így az erek néhol látszanak ,azt teljesen elfedi. Vettem hozzá Catrice sötétítő pigmentet, így tudom igazítani az aktuális bőrszínemhez.Ajánlom.

hvivienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Diii

2017. november 2.

Olyan lett az arcom, mint egy porcelán babának. Bámulatos. Nagyon tartós, egy kincs ennyiért. Legjobb alapozóm eddig.

Diii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

noraam6

2017. november 2.

Általában ezt használom. Nagyon szeretem a pipettás megoldását. Nem kell belőle sokat felvinni és nagyon könnyű eloszlatni a bőrön mert nagyon folyós állagú. Szépen illik a bőröm színéhez. Nekem púdereznem kell fölé mert hamar csillog az arcom. Újraveszem ha elfogyik.

noraam6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Liryo

2017. november 2.

Imádom! Az igazat megvallva eddig sosem használtam alapozót, de mostanság felnőtt fejjel döntött úgy a bőröm, hogy belép a pattanásos korszakába így ráadtam a fejem és a pénztárcám egyaránt erre az alapozóra. Nagy Caterice rajongó vagyok és habár a bőröm száraz és érzékeny mégis maximálisan elégedett vagyok vele. Teljesen matt és valóban könnyű érzetet hagy az arcon. A 40-es árnyalatot használom és tökéletesen passzol a bőrömhöz. Bár a hozzávalók alatt megtalálható a parfüm én még sem érzek semmiféle erős illatot így ez egyáltalán nem irritál. Nem gyűlik bele a ráncokba és igazából fixálnom sem nagyon kell púderrel, habár első használatkor megtettem. Egy Rimmeles kőpúder használata után eléggé kiemelte a pórusaimat így rájöttem nélküle sokkal szebb. Mellesleg nagyon tetszik a pipettája habár először a kézfejemre cseppentek és nem az arcomra, minden esetre nagyon praktikus, hogy nem használ az ember belőle többet mint amennyi ténylegesen szükséges. Annyi, hogy nagyon ajánlok egy erősen hidratáló hatású krémet vagy primert alá mert a nélkül számomra kicsit "cakey" (száraz). De egyébként csodás és megér egy próbát mindenkinek.

Liryo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Arrowette

2017. november 1.

Egy jó primerrel még az én extrán zsírosodó T-zónámon is működik, nem azt mondom, hogy nem fényesedik ki, de 5-6 óra után, és akkor is természetes hatású marad, egy papírzsepivel kicsit felitatom rápúderezek, és szebb mint újkorában. Mindenképp újra veszem, ár-érték arányban nagyon jó, nekem hétköznapokra tökéletes.
Könnyű viselet, nem lesz maszk hatás, külön pozitív ez a pipettás adagoló.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Könnyű viselet, nem lesz maszk hatás, külön pozitív ez a pipettás adagoló.

Elfie98

2017. november 1.

Tökéletes alapozó. A 010-es Light Beige árnyalatát használom. Szeretem a textúráját, a fedését, a kis pipettás megoldását, valamint magát a finisht is.
Mindenképpen újravevős lesz.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Mindenképpen újravevős lesz.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.