KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Két flakonnal használtam el belőle eddig. Nagyon jó a fedése és jól mattít.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
Kemény 4 órája vagyok büszke tulajdonosa ennek az alapozónak, 010 LIGHT BEIGE színben. Első valamire való alapozóm. Eddig nem is tudtam, hogy ennyire hófehérke vagyok... Amikor hazaértem, az volt az első dolgom, hogy lemossam a napi sminkemet, arcot mossak, majd már vettem is elő az alapozót a táskámból. Nagyon kevés is elég belőle, és csodákra képes. Tényleg matt. Én nem mondanám, hogy erős fedése van, inkább közepes és erős között valahol elveszve, inkább az erőshöz közel. (Ez de szép leírás volt... :D)
Nagyon jó illata van. Tetszik a pipettás kiszerelés, kíváncsi vagyok, hogy a vége felé ez hogy fog működni. Állaga tényleg nagyon folyós. Sajnos az egyik pólóm bánta, remélem, hogy ki fog jönni... :( Könnyű eldolgozni, korrektorral is szépen működik, nem lesz foltos. Nekem nem sötétedett be, pedig nem tettem alá semmit. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire szárít majd, azért remélem nem fog. Rettentően olajos a bőröm a T zónában és az orcáimon, szóval remélem, hogy nem fog fényleni a fejen a nap végére. Most csak a korrektornál púdereztem, de olyan, mintha mindenhol használtam volna. Félreértés ne essék, egyáltalán nincs szó maszkhatásról. Barátnőmmel a Rossmannban voltunk, és mikor megláttam az árát, azt hittem, ott rögtön megszülök. Előtte megnéztem Szilva videóját, és csak ennyit tudtam róla, amit elmondott. Valami olyasmit mondott, hogy csak a 4. nekifutásra sikerült szereznie, így kicsit megijedtem, hogy nem lesz. Huzamosabb használat után update-elek.
UPDATE!
2017. 09. 15.
Ez az alapozó hihetetlenül jó még mindig. Majdnem 6 hónapja vettem meg az 1. üvevcsével, és még csak most fog kifogyni. Habár már a pipettás dolog nem igazán működik, de ettől függetlenül könnyen kijön, hiszen folyékony. Nem tudok róla rosszat mondani. A nyári színemhez lehet, hogy a 010es árnyalat kicsit világos, de nem feltűnően. A catrice camouflage korrektorral gyönyörű, de azért kell púderezni. Egyértelműen újravevős a termék. Csak ajánlani tudom.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. 04. 20.
UPDATE!
2017. 09. 15.

Hatshepsut

2017. szeptember 15.

Nagyon jó alapozó, szépen mattít, nem szárít! 1500 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban. Eddig a Clinique Anti-blemish alapozóját használtam, de ezt jobban szeretem és sokkal olcsóbb is!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

lau256

2017. szeptember 14.

Jól fed, nagyon szep bort ad vissza, Bar nekem volt mar hogy becsomosodott de az az en hibám lehetett.. a gyulladt pattanasokat ez sem fogja eltakarni legalabbis önmagában biztos nem , de a kisebb pattikat es bőrhibákat szépen fedi el. Nekem kb 6 órát bír ki az arcomon (zsiros bőr típusba tartozok) összeségében az arat siman megeri mert nem rossz kis cucc..

lau256
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

szandra020

2017. szeptember 13.

Kiemeli a szárazabb részeket az arcomon ,Oxidálódik és foltos lesz a végeredmény

szandra020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Örök kedvenc, 4 flakonnal használtam el eddig, most jön a következő. Gyönyörű bőrt varázsol, élvezet használni.

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

ancsagirl95

2017. szeptember 13.

Úgy ajánlották nekem ezt az alapozót, mert eddig akármilyen alapozót vettem (nem vagyok alapozós, talán kettőt, talán ez miatt sem szerettem...eddig), sötét volt a bőrömhöz. Azt mondták, hogy az árnyalatai az átlagnál világosabbak. Be is ruháztam egy picit sötétebbre, mivel csak az volt az üzletben (Sand Beige). Először megijedtem, hogy túl sötét lesz, azonban a kora őszi színemhez tökéletes! Elég jól fed, rajtamarad az arcomon, természetes hatást kelt. Eddig nem igen használtam alapozót, de lehetséges, hogy ez után fogok, de csakis ezt a márkát... :D

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Számomra egy tökéletes fedésű alapozó. Olykor alá kell hidratálni, mert szárít. A téli hónapokban eléggé elüt a legvilágosabb árnyalat a bőröm színétől, mivel oxidálódik. De ezt leszámítva az egyik legjobb alapozó, és ár/minőség arányban is verhetetlen.*Erős 4-es*

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

lovemyplants

2017. szeptember 10.

Én is a jó híre miatt vettem meg. Szerencsére a bőröm nem túl problémás, de azért szoktam használni alapozót. Tetszik, hogy nem túl sűrű az állaga, bár emiatt könnyen a ruhámra cseppen, de én mindennel ilyen béna vagyok. :) Természetes hatást ad, jól fed. Nem okoz maszkszerű hatást. Tartós, különösen ha púderrel fixálom. Sokáig elég a nagy kiszerelés miatt. Szerintem az ára is nagyon baráti...sok drágább alapozó nem tud így fedni, mint ez a kis csoda. :)

lovemyplants
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Még tavasszal vettem, de olyan mintha sose akarna kifogyni. Nagyon jó fedése van, mattít, egyszerűen felvihető egyenletesen. Eleinte egyedüli problémám volt, hogy a legvilágosabb színben vettem meg, mégis láthatóan barnább volt a bőrszínemnél. Nyáron ahogy barnultam úgy lett tökéletes a színe most. Valószínűleg télen megint el fog térni. Szóval az egyedüli probléma a kevés színválaszték, de ezért nem vonok le csillagot.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.