KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

pillacskak

2018. március 17.

Tökély

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Tökély

PinkAlien

2018. március 14.

Számomra ez a tökéletes alapozó!
Ennek ellenére az illatával nem vagyok megelégedve, azzal igazán kezdhetnének valamit, viszont még így is jár neki az 5 csillag.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Számomra ez a tökéletes alapozó!

Pumi

2018. március 12.

Tiniknek lehet szuper termék.Öregedő bőrre felejtős.Fedése erős, pórusokat fokozza. Nap közben "repedezik" a ráncokban. Nekem elég ragyás a bőröm, sokkal jobban szeretem a könnyű fedést. Ezzel nekem az a bajom, a fehér bőrön csunyán szárad meg, más színe lesz. Ha felviszem mindig maszkos a hatása, az a vakolat feeling megvan. Hát nem veszem újra, de hamar elhasználtam.Adtam neki két csillagot, mert van ami olyan szar alapozó, hogy el sem használom ,de ez meg azért csak elfogyott :D

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

illesbb

2018. március 11.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, csak sajnos ritkán van készleten a 010-es szín, ami tökéletes passzol a bőrszínemhez. Szerintem nagyon szépen fed és könnyen eloszlatható. Tetszik a pipettás kiszerelés is, könnyen adagolható. Én kézzel vagy sminkszivaccsal szoktam eloszlatni. Nem vettem újra mivel sehol nem találtam a színemben, de még később biztosan újra beszerzem majd.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

lenizsu

2018. március 11.

Jól adagolható a pipettával a termék. Könnyű eldolgozni szivaccsal és ecsettel is. Közepes a fedése. Egész nap fent marad sminkalappal együtt és nélküle is. Matt hatású a végeredmény felkenés után. Ezek mind nagyon-nagyon jó tulajdonságok. Sajnos vannak negatívumok is. Nagyon szárítja a bőröm. A száraz részeket ráadásul ki is emeli. A zsíros arcrészeken könnyen és gyorsan átfénylik. Nehéz építeni, mert könnyű maszkhatást elérni vele. Kevés árnyalatban elérhető. Na és az oxidáció, csak azt tudnám feledni. Elhasználom más alapozókhoz keverve, mert nem szeretek terméket kidobni, aztán pedig elfelejtem ezt a terméket örökre.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

pmarcsi

2018. március 10.

Használom amióta lehet itthon kapni. Tartós, szépen fed. Egyetlen problémám vele, hogy picit szárít. Összességében nagyon jó kis termék.

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

kocosfox

2018. március 8.

A legvilágosabb árnyalatot próbáltam. Nagyon fehér bőrű vagyok, ami szinte kedvfüggően száraz vagy zsíros. Ez az alapozó elég jól fed, viszont iszonyúan beoxidálódik számomra. 2-3 árnyalattal sötétebb lesz a bőrömön. Természetesen felráztam használat előtt. 1 óra után már fénylik az arcom, és kiemeli a pórusokat. Próbáltam közepes mennyiséggel majd kevéssel, aláhidratálással és anélkül, mattító kőpúderrel és anélkül, de sajnos egyik verzió sem volt jó.. :/

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

sophienyuszi

2018. március 7. UPDATE
Még mindig négyest fogok neki adni, viszont pár dolgot kikísérleteztem vele az elmúlt egy évben. Valahogy szeretem, mert ez már a harmadik üvegcsém, de közben lett egy kevert szeborreás, rozáceás arcbőröm, aminek vannak jobb meg rosszabb időszakai. Amire rájöttem, hogy elég jól lehet keverni más alapozókkal és szoktam vegyíteni a P2 Nude Blendjével, ha szeretnék egy kicsit több fedést, mint amit a Nude Blend tud. Illetve az Etude House Precious Mineral BB-jével igazi nyerő páros: nekem a Cover and Bright Fit van meg, ami eléggé fényes finishű és nekem túl világos. A Catrice alapozóval együtt valami mesés. Nem tudom, hogy fogok-e még venni belőle, jelenleg ezekkel a mixekkel együtt szoktam alapozni.

Hmm, vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval. Kezdjük a jó oldalával: szerintem a fedése kiváló, ugyanakkor hozzá szeretném tenni, hogy nincsenek különösebb bőrproblémáim, ha esetleg megjelenik egy-egy pattanás az arcomon, akkor azt szinte tökéletesen elfedi. Az illata kellemesen púderes, az is elillan gyorsan, nem igazán szeretem ha az arcom illatárban úszik. A drogériás alapozók közül próbáltam már ennél olcsóbbat és drágábbat is, eddig ez tetszik legjobban a felhozatalból.
A Sötét Oldalon viszont ez az alapozó igencsak gyorsan és csúnya színűvé oxidálódik. Nem mondom, hogy ezen nem lehet segíteni, vagy hogy annyira hű, de feltűnő, azonban ha kinyomjuk kézfejre szépen megfigyelhető, ahogy lassacskán narancssárga tónusúvá változik. Továbbá, szerintem én vagyok az egyetlen, de gyűlöli a pipettás alapozókat, de szerintem gusztustalan, az arcomra nem tudom egyből kenni, az üvegcsém feje is mindig csupa krém, ah! Pumpások előnyben! Illetve valahogy szeret megülni helyenként a bőrömön, a szárazabb foltokat is szívesen kiemeli, a ráncocskákról nem is beszélve. Blenderrel jobb eldolgozni, mint ecsettel, illetve arckréme, primere válogatja, hogy milyen lesz a végeredmény. A T zónában szoktam fixálni, illetve az Uriage termálvizes spray-jét szívesen fújom a már kész sminkre, hogy ne legyen túl természetellenes a végeredmény.
Néhány extra lépéssel szép sminket lehet vele készíteni, az árát mindenképp megéri, és talán egyszer újra is veszem majd.

sophienyuszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

2018. március 7. UPDATE

szandi08

Nagyon szeretem, de szárítja a bőrömet :(

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Nagyon szeretem, de szárítja a bőrömet :(

zayrra

2018. március 7.

Imádom! Amióta felfedeztem nem is használok más alapozót. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Már a harmadik üvegcsét fogyasztom belőle.

zayrra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.