KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

honeybunny5

2017. július 3.

Több hónapig vadásztam erre a termékre, borzasztóan nehéz volt beszereznem. Első használatkor kicsit csalódott voltam, nem volt meg az a hatás, amit vártam tőle. Viszont nem akartam ilyen könnyen feladni, és milyen jól tettem. Pár napja elég durva próbát állt ki ez a kis alapozó, konkrétan egy több mint 12 órás fesztiválozáskor viseltem. Amikor hazaértem nem akartam hinni a szememnek, hiszen szinte érintetlen volt az alapozó, pedig elég sok viszontagságnak volt kitéve.. hőség, por, eső stb... Tökéletesre vizsgázott az alapozó, tényleg csak ajánlani tudom. :) Az arcom púderrel volt fixálva, fixáló spray nem volt rajta. Én nem érzem, hogy szárítani, igaz zsírosabb a bőröm. Könnyed viselet, nagyon tartós, próbáljátok ki :)

honeybunny5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Merlotwine

2017. július 3.

Először nagyon tetszett, mert szeretem az ilyen könnyű alapozókat, amik kevésbé krémesek.
Viszont egy idő után elkezdte a bőröm szárítani, így krémbe keverve használtam. Sajnos a ráncokba beleül, és ahogy előttem is írták, oxidálódik, így a megvett, jónak tűnő árnyalat a nap folyamán az arcon sötétebb lesz. Jelenleg ismét keverve használom, visszatértem a másik alapozómhoz, és csak a bőrhibákra teszek inkább ebből, mert a fedése viszont szerintem okés.
A száraz részeket nagyon csúnyán kiemeli.

Merlotwine
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

A száraz részeket nagyon csúnyán kiemeli.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. július 2.

Jaj..én annyira sokat reméltem tőle.. :(
Ezer éve vadásztam,és végre találtam egyet.
Alig vártam már hogy kipróbáljam.De óriási csalódás volt.
Nem azt mondom,hogy kuka..,de messze nem a legjobb alapozó.
Nagyon sok kell belőle,ami engem meglepett,mert mindig elég nekem kevés alapozó is(még a nem éppen folyós fajtákból is).Olajos hatása van,utána kicsit mattosabb lesz.Azonnal oxidálódik,de nagyon durván.Konkrétan narancssárga lett a fejem,mire kiértem a házból.A fedése az olyan közepesnek mondható.
Kiemeli a bőrhibákat(szóval nem éppen "láthatatlan" alapozó..) és nekem kipattogott elég csúnyán tőle a bőröm,amit eddig egy alapozónál sem tapasztaltam.Púderrel is nap végére azért már eléggé átfényesedik..
Egyedül a kiszerelése ami praktikus a pumpa miatt,és az üvege is minőségi.
Most elvileg Július végén megyek majd a Sephorába és ott szerintem beszerzem az Estée Lauder Double Wear alapozóját,remélem az nem lesz egy hype,mert ő az utolsó reményem a tökéletes alapozó megtalálásához.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 2.

Jaj..én annyira sokat reméltem tőle.. :(
Ezer éve vadásztam,és végre találtam egyet.
Alig vártam már hogy kipróbáljam.De óriási csalódás volt.
Nem azt mondom,hogy kuka..,de messze nem a legjobb alapozó.
Egyedül a kiszerelése ami praktikus a pumpa miatt,és az üvege is minőségi.

Ramci89

2017. július 2.

Nagyon-nagyon-nagyon jó alapozó! 2 árnyalatban is vásároltam már és meglehetne a számomra tökéletes alapozó,ha nem szárítaná az arcom :( Ennek ellenére mindenképp újraveszem,mert tényleg szuper. Egy negatívuma van,ami igazából nemis a termék hibája,hanem az üzleteké,hogy úgy kell levadászni az árnyalatokat,mert soha nincs meg a teljes színskála. Valamint kicsit bővíthették volna az árnyalatokat,mert csak 4 szín elérhető belőle. Ezt félretéve egy jó kis alapozó végreee:)

Ramci89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

justagirl98

2017. július 1.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Jól fed, nem fénylik át, 6-8 órát fent marad az arcon. Nem kell hozzá púder használni, egymagában tökéletes. Illetve a doboza is nagyon szép, jól kidolgozott. Csak ajánlani tudom!

justagirl98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

BettyBabu

2017. június 28.

Gondolom azert senki nem azert veszi meg mert 24 oras fedest biztosit, mert azt nem is tartja.
Könnyü adagolni, szepen lehet vele dolgozni, nem szaritja a bört, bar ovatosan kell felvinni belöle.
En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.
Egyetlen negativum ha kell mondani az hogy csak 4 igen vilagos aranyalatban kaphato.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

En nagyon kedvelem hogy pipettas kiszereles, nagyon szep a finishe.

adri12320

2017. június 27.

múlt hónapban vettem meg és probàltam ki és imàdtam nagyon jól fed sokàig rajtamarad az arcomon igaz nem 24 órat,ha felkenem nincs az az érzésem h rajtam van ,elég egy réteg is belőle ,szerintem ennyiért megéri legjobb alapozó amivel eddig próbàlkoztam ,az én elvàràsaimat teljesítette :)

adri12320
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

KeroChan

2017. június 27.

Nagyon bejött, ennél az alapozónál mondhatni nem látszik, hogy az arcomon van. Sand beige árnyalat van meg nekem, ecsettel dolgozom el az arcomon és nagyon szép a végeredmény. Egy csillagot levonok, mert az illata nagyon irritáló. Ugyan elillan a felkenés után pár perccel, de azért nem túl kellemes.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Alverya

2017. június 27.

A nude illusion utódja a neszeszeremben. Nagyon szeretem, tetszik a finishe, jó a fedése, tartós is, de sajnos télre már nagyon sötét lesz, mert a 010-es árnyalat passzol a nyári színemhez.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

ritukaaa

2017. június 26.

Szerintem nagyon jó kis alapozó, könnyű vele dolgozni, és utána egységes bőrkép, nem látszik. Sokan dicsérték, hogy milyen szép a bőröm mire közöltem, hogy az alapozóm miatt, és nem akarták elhinni, hogy van rajtam mert annyira természetes. Szerintem púderezést sem igényel, nagyon kis könnyű. Árban is jó.

ritukaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.