KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

moni92

2017. november 1.

Ár érték arányban jó termék, Ami tetszik benne , hogy nincs maszk hatása, szinte nem is érzékelni hogy alapozó lenne a bőrömön. Hátránya, hogy bár tartós, nálam nem vált be mert hamar kifényesedik a bőröm amit folyamatosan púderrel kell korrigálnom, és könnyen elkenődik.
A rengeteg jó vélemény ellenére, az én zsírós bőrömön annyira nem vállt be.

moni92

A rengeteg jó vélemény ellenére, az én zsírós bőrömön annyira nem vállt be.

kittyv

2017. október 31.

Nagyon sok alapozót próbáltam már, de mindegyikben találtam valami hibát, ez viszont tökéletes számomra. Kiválóan fed és matt lesz az arcom. Egyik kedvenc sminktermékem.

kittyv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

giny96

2017. október 31.

Nagyon sok jót olvastam erről a termékről, úgyhogy mikor elfogyott az előző alapozóm, én is beszereztem. A 010-es árnyalatban van meg. Párszor használtam eddig, nekem nagyon kevés is elég belőle. Problémás bőröm van, de ez minden bőrhibát eltüntet, alig kell korrektoroznom utána. Matt, de én leszoktam fixálni áttetsző púderrel, hogy később se fényesedjen át. Nagyon tartós, nap végén is ugyanúgy néz ki a bőrömön, mint mikor felkentem. Imádom. ♥

UPDATE: Levettem egy csillagot, mert azt vettem észre, hogy egyre nehezebben fed, sőt alig van fedése a problémás területeken. A nagy melegben már nem mattít semmit, szóval könnyű állaga ellenére is nyárra nem nekem való.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

ammyfool

2017. október 30.

Szép fedése van , és egységes matt végeredményt add.
Egyeszerűen szeretem!

ammyfool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Szép fedése van , és egységes matt végeredményt add.
Egyeszerűen szeretem!

niki994

2017. október 30.

Nagyon szeretem szépen fel lehet vinni nincs maszkhatás, Blenderrel szebben el lehet dolgozni, mint ecsettel.
Nekem a legsötétebb árnyalat van meg az nagyon passzol az arcszínemhez.
A ráncokba olykor olykor szeret beleülni de bázissal nagyon szépen egységesíthető.
Matthatást teljesíti és 12 órás műszak végéig szépen fixen marad, úgy hogy nincs púderrel lefixálva.
Zsíros bőrtípusom van nekem tökéletesen teszi a dolgát, de akinek vegyes vagy száraz annak nem ajánlanám, hiszen kiemelné a szárazterületeket.

niki994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Nekem a legsötétebb árnyalat van meg az nagyon passzol az arcszínemhez.

onessin

2017. október 29.

Nagyon bejött nekem is, az első alapozó, ami nem jön le ha hozzáérek az arcomhoz! Teljesen matt marad egész nap (bár én kevésbé szeretem a matt hatást), akinek ez a fontos, annak is jól szuperálhat! Sajnos nekem is kicsit világos a legsötétebb szín, de télre épp jó lesz!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

AdelM

2017. október 29.

Az árához képest nagyon jó termék! Ha valaki 5000 Ft alatt akar venni alapozót szerintem a legjobb termék, személy szerint sokkal jobban bejött mint egy L'oreal vagy Max Factor ... (amik ugye 2 x olyan drágák mint a Catrice)
Könnyű vele dolgozni, nagyon szépen fed, tartóssága... közepes. Tetszik a pipettás megoldás. Nyáron a legsötétebb szín(40) is világos, azonban a márka remekül megoldotta, hogy van lehetőség sötétíteni az alapozón, a márka direkt erre kifejlesztett termékével. Maximális pontszámmal értékelem, mert 2200 Ft-ért ennél jobbat biztosan sehol nem találni.

AdelM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

nemethanna196

2017. október 29.

Végre nekem is sikerült beszereznem, és nagyon örülök, hogy egymásra találtunk, mert ez a termék tényleg egy csodaszer, főleg ha ár-érték arányban nézzük.
A folyékony finise ellenére nagyon könnyen és gyorsan el lehet oszlatni, és akár kézzel, akár ecsettel dolgozom, eredmény minden esetben egyenletes és szépséges lesz. A bőröm alapvetően nem túl rossz állapotú, minimális bőrhibákkal, néha néhány pattanással és pár makacsabb pórussal küzdök, ezek korrigálásához tökéletes ez az alapozó, valamint a bőrpír sem üt rá. Szóval tényleg magas fedésű és el is tünteti, amit el kell, ám mivel kevés is elég belőle, egyáltalán nem kölcsönöz maszk hatást.
Én Astor púderrel szoktam fixálni, így a tartóssága is jó, 5-6 órát bír ki átfényesedés vagy bármiféle kopás nélkül.
Illetve ami még nagyon szimpatikus, hogy a kiváló fedése ellenére egyáltalán nem nehezíti el a bőröm, szerencsére kifejezetten könnyű, hétköznapi viselet.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

evetish

2017. október 29.

Nagyon szeretem a catrice termékeket és sok jót hallottam róla, így muszáj volt kipróbálnom. Kedvenc alapozóm lett, nagyon szép a fedése, könnyű a felvitele, és amit a legjobban szeretek benne, hogy nem nehezíti el az arcomat, olyan, mintha nem is lenne rajtam alapozó. Miután elfogyott a termék, visszatértem egy régebbi alapozómhoz, amit nagyon szerettem, de ennek a használata után már egyáltalán nem éreztem jónak. Azt hiszem egyhamar nem fogom lecserélni.

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Astrid

2017. október 29.

Abszolút nem nyerte el a tetszésemet, ennél a fajtánál sokkal jobbat is készített már a Catrice. Átfényesedik a bőröm nagyon hamar, egyáltalán nem tartós.

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.