KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

reb93.

2018. március 6.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, épphogy sikerült az utolsó kis üvegcsét megkaparintanom a boltban. Jó a fedése nem szárít, bár most így télen a szárazabb részeket (hiába hidratálom alá) akkor is kiemeli néha. Összességében megéri az árát.

reb93.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

allthemakeup

2018. március 4.

020- rose beige színben birtoklom. A pipettás adagolójával nincs problémám, bár jobban szeretem a pumpás kiszereléseket. Közepes-erős a fedése, mindenképpen építhető. Finom matt finise van és viszonylag sokáig is tart az arcon. Ár-érték arányban mindenképpen megéri.

allthemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

deborika

2018. március 2.

010-es árnyalatban vásároltam meg, az itteni vélemények alapján, és mert még mindig nem találtam meg a kedvenc alapozomót. Előtte leginkább Vivhy, Mac és L'oreal alapozókat használtam, és őszintén szólva, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó kategóriás alapozó is lehet jó, de adni akartam neki egy esélyt. Az első használat után nem hittem a szememnek, gyönyörű egységes arcbőrt varázsolt nekem, tökéletessen illett az arcom színéhez is, könnyű felkenni, az összetevők is barátságosak, és a csomagolása is praktikus. Teljesen meg vagyok vele elégedve, biztosan nem fogok ezentúl drágább alapozókat vásárolni. Egyetlen negatívuma, hogy azért nap végére már eléggé kezd kopni, de hát ennyi pénzért azért nem lehet csodára számítani. :)

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Wiro100

2018. március 2.

Remekül használható alapozó.Egész nap a bőrömön marad és a fedése is csillagos 5 :) Kár,hogy sok helyen hiánytermék a 010-es árnyalat.

Wiro100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Katta88

2018. március 1.

Sminkelek rendesen, de nem használok alapozót,max. BB krém,korrektor. Gondoltam kipróbálom és hát nem csalódtam. Ha néha-néha használom,akkor csak keveset viszek fel és igy nincs maszk hatása és tökéletes a bőrtszínemhez is. Tartósnak is találom és örülök,hogy van egy ilyen jó alapozó is a tarsolyomban :)

Katta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Ticsinky

2018. február 28.

Első használat után szerelem volt. :) Gyönyörű a fedése, könnyű eldolgozni, tartós és számomra nagyon kényelmes a viselete is.
A pipettás adagolás nekem tetszik, könnyebb így spórolni az alapozóval. Ár-érték arányban verhetetlen!
Nagyon meg vagyok vele elégedve, egyik nagy kedvenc.

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, egyik nagy kedvenc.

fannus9

2018. február 27.

En eddig egyszer hasznaltam. Ballagasra mentem ugyhogy kellett a fedes es hihetetlenul szuper volt. Kicsit barnas a borom es legnagyobb meglepetesemre a 010lett a jo arnyalat..erdekes.:o A tobbi a nyakamon nagyon sarga volt. Az elejen kicsit sapasztott de nekem tetszett hogy oxidalodott mert sokkal termeszetesebb lett. Vegig birta a napot ala a Maybelline primert tettem.:D Egyelore nagy a szerelem.

Mar sokszor hasznaltam azota igaz mindig csak alkalmakra es sose okozott csalodast! Nekem nem latszik ha oxidalodik. Hetkoznapra nem feltetlen hasznalnam ahhoz tul jo a fedese. Meg mindig nagy a szerelem.

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

toszapo

2018. február 27.

Szép maszkszerű az eredmény, kissé sárgás is néhány óra után. Nem bánom hogy kipróbáltam, de hosszútávon nem az igazi.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Jeanette

2018. február 27.

Ezt a terméket is a nagy hype miatt próbáltam ki.Szerintem nagyon jó kis termék,bár kicsit maszk hatású. A fedése elég erős szerintem. Tartósság szempontjából nincs vele probléma. Érdemes beauty blenderrel felvinni mert az ecsettől csíkos lesz a végeredmény.

Jeanette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

MissWolf

2018. február 26.

Ez az első olyan alapozó, amivel úgy tudtam elérni a megfelelő fedést, hogy nem kellett olyan sok alapozót magamra kenni. Nagyon tetszik a végeredmény, bár néha mintha kicsit sárgábbnak tűnne, mint amilyennek lennie kellene, de ennyi belefér. Sokáig fenn marad, nem bántja a bőrömet. Nekem 5*. :)

MissWolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.