KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom

gyngyvr

2017. június 23.

Az egyik kedvenc alapozóm. Tetszik, hogy kifejezetten folyékony az állaga, könyű vele dolgozni. Pénztárcabarát az ára, jó a fedése, rajtam elég tartós is, bár nem is szoktam tapogatni az arcomat napközben:). Sajnos a színek választékával nem vagyok maradéktalanul elégedett, nekem az összes túl világos (hófehérkék előnyben), de pár csepp sötétebb alapozóval vegyítve boldogan elhasználom. Most a nyáron valószínűleg nem, de ősszel biztosan újra megveszem.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Kmanci

2017. június 22.

Magam sem értem, hogy maradhatott ki eddig az életemből, hiszen akkora a hype körülötte már a kezdetek óta. Most viszont rászántam magam és megvettem a 03-as árnyalatot, amiről először azt hittem, sötét lesz, de idő közbe annyit barnultam, hogy még világos is. A fedése számomra tökéletes, a nagyobb bőrhibáimat is elfedi két réteggel, ha pedig jobb állapotban van a bőröm, akkor egy igazi porcelán babát csinál belőlem. Tényleg szuper matt a végeredmény, de én mindig lepúderezem pluszban, mert hajlamos a T-zónám az átfényesedésre. Rajtam egy melegebb napot is nagyon jól bír, nem tocsog az arcom a zsírtól a nap végén se, de azért nyilván némi fénye már van addigra. Gyönyörűen lehet rá dolgozni bronzosítóval, pirosítóval, és mindent fent is tart az utolsó pillanatig, míg az ember le nem mossa. Ódákat tudok zengeni róla, és ezt a blogon meg is tettem, szóval itt mostmár leállítom magam. :D

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

Biki

2017. június 21.

A fedése nagyon szép. Nekem nagyon problémás a bőröm, hegek, piros és barna foltok stb, de szépen elfedi őket. Ami zavar, hogy brutál módon átfénylik kb 5 óra után. Hiába a mattitó primer, púder stb.

Biki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Manitabarbara

2017. június 20.

Először kicsit furcsa volt,hogy ennyire folyós ez a termék,de megbarátkoztam vele.Tetszik ez a pipettás megoldás,így legalább nem koszolódik össze a nem létező kupakja,mint más alapozóknál.Szépen fed,akár egy rétegben is.Jól építhető, estére nem ütnek át a zsíros részek. Száraz bőrűeknek érdemes egy kicsit jobban aláhidratálni,nekem az orrom környékét nagyon szárította,ami látszott.Ahhoz képest,hogy ennyire olcsó, sokkal tartósabb,mint amit a ember elvárna.Érdemes kipróbálni.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

bodri95

2017. június 19.

Nekem remekül bevált, a 010-es árnyalatot vettem meg, sajnos ezt a legnehezebb levadászni, szóval most nyárra gondoltam megpróbálom az egyel sötétebb árnyalatot. Csak attól félek kicsit, hogy nagyon rózsaszín lesz, mert a 010-es nekem pont jó sárgás volt,mivel a bőrtónusomnak is van egy kisebb sárgás tónusa. Nekem semmi bajom nem volt vele..beuty blenderrel szoktam felvinni (szerintem mással nem is nagyon lehet) és tökéletes. Nem ül sehová, marad a helyén. Egy keményebb nap után kopik valamennyire és a nagyobb pórusokat is kiemelheti, de ha egy buliról volt szó, másnap reggel még mindig vállalható volt a fejem neki köszönhetően. Plusz nem okozott pattanásokat sem.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

nnagy822

2017. június 19.

Imádom,legjobb alapozó. Igaz az én bőröm annyira zsíros,hogy még púdert is kell rá tennem, de ez nem az alapozó hibája.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

HegiD

2017. június 19.

Én nem értem a hypot körülötte, számomra egyáltalán nem vált be. Szerintem szörnyen csúnya fedése, nagyon cakey hatása van. Hamar megköt ezért lehetetlen szépen eldolgozni. Legvilágosabb színt vettem belőle, ami eléggé sötétté oxidálódik és ahhoz képest milyen maszkos hatása van a bőrhibákat sem fedi el csak kis mértékben. Tömören, hatalmas csalódás ez az alapozó, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

edi01

2017. június 18.

Nagyon szeretem:) A praktikus adagolója miatt tetszett meg.Az alapozó állaga, krémessége pont jó. Könnyű eldolgozni és nem nehezíti el az arcomat.Szép a fedése és kedvenccé vált☺

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

aislin92

2017. június 16.

Azt hiszem VÉGRE megtaláltam a számomra tökéletes alapozót, és nem is fogok már mást kipróbálni! Sokféle alapozót teszteltem már, mindegyiknél volt valami gebasz egy idő után. Vagy az árnyalattal nem voltam kibékülve teljesen, vagy a tartósságával, vagy az állagával, stb. Szerintem ez kenterbe veri a drágábbakat is. Először is imádom a formuláját, hogy nem túl sűrű, hanem könnyű viselni a bőrön. Szépen mattít, ami nálam megint fontos szempont, mert sajnos zsírosodásra hajlamos arcbőröm van. Tetszik a fedése is, mert nincs maszkhatása. Annak idején fontos volt számomra, hogy egy alapozó teljesen fedje a bőröm, de az utóbbi időkben úgy érzem, az a legjobb, ha természetesebb hatást érek el a sminkemmel, és ezért szerettem meg ezt :) Régóta vadásztam már, mert mindenhol csak a pozitívumokat olvastam róla, és Szegeden az összes létező Rossmant felkutattam, de hónapokon keresztül nem volt a megfelelő árnyalatban. Egyik nap betévedtem teljesen véletlen, és végre volt készleten. Hazamentem, kipróbáltam, és első pillanattól kezdve megszerettem. Még aznap visszamentem, és megvettem az utolsót is, hogy legyen tartalékba. Mindenesetre mindenkinek ajánlom, nekem nagyon bevált! :)

aislin92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Tymy181

2017. június 16.

Nekem nagyon bevált, tényleg csoda alapozó :D Az állaga nagyon bejön, mert szeretem ha folyós az alapozot, bár ez miatt, ha ecsettel visszük fel, csíkos maradhat, de eldolgozható szépen, csak több idő. Iszonyat tartós, soha nem volt még ilyen tartós alapozóm, egész nap matt marad, voltam már Vadasparkban ezzel az alapozóval az arcomon és este is majdnem tökéletes volt, enyhény csillogott a T zónám. Szerintem a fedése is megfelelő, elég csúnya pattanásokkal is megküzdött. Az ára verhezetlen, mindenkinek ajánlom! Ha elsőre nem is mutat olyan jól, kísérletezni kell, más krémet alá, más primerrel, nekem pl az egyik uborkás krémemmel nincs tól jóban :D Szerintem egy próbát megér ;)

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.