KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Unix

2017. szeptember 8.

Olcsó és mégis nagyon jó fedést add egész napra. Ennyiért nagyon megéri. Az olajos bőre is jó szerintem mert nagyon szépen mattította az arcomat nyáron.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

AnnaAnyaralu

2017. szeptember 8.

Vegre ujra tudtam venni :) Nagyon szeretem ezt az alapozot, meg az en erzekeny, nagyon szaraz boromon is jol mukodik. Mar harmadszorra veszem ujra! Viszonylag eleg kis mennyiseg, mivel nincsenek borhibaim. Gyorsan eldolgozhato, epitheto, jol fed.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Snowflake96

2017. szeptember 8.

Már fél éve vettem az első üveggel, de sokáig nem tudtam eldönteni, hogy most szeretem-e vagy nem. Inkább zsíros bőrre való, szóval ha valaki hozzám hasonlóan vízhiányos bőrre akarja használni, annak alaposan alá kell hidratálnia. Így viszont egész jól működik. Sajnos nap végére így is szárít kicsit, de ezért nem vonok le csillagot, mert ez egyéni probléma. Ennek ellenére mégis szinte mindig ezért nyúlok, mert az előnyei ellensúlyozzák ezt a hátrányt.
A megfelelő előkészületek után 2 pipettányit szoktam gyorsan eloszlatni az arcomon. Nagyon tetszik amúgy ez a megoldás.
Építhető ugyan, de nem érdemes erősebb fedésig használni, mert akkor maszk szerű lesz a végeredmény. A közepes fedésnél még természetes és utána korrektort használok a problémás területre, így tökéletes.
Púdert nem is nagyon igényel, hosszabb viselésnél is csak a T-vonalba viszek fel egy picit. Tényleg tartós, nyáron is ez olvadt le legkevésbé az arcomról és nem kopik le napközben (talán picit az orromról, de ez is csak nagyon közelről látszik).
A színválasztásnál figyelni kell, mert oxidálódik az alapozó, így egy árnyalattal világosabbat kell venni. Nyáron a 30-as, télen a 10-es színt használom pedig nincs hófehér bőrszínem. Sose kellett még semelyik alapozóból se a legvilágosabb árnyalat. Szóval a színválasztékkal lehetnek problémák, kevés ez a 4 fajta.
Összességében ez egy jó alapozó és ilyen áron teljesen megéri. A sűrűbb állagúakhoz is előszeretettel keverem, jobbá teszi őket. Akinek önmagában nem jött be, annak is ajánlanám ilyen célra.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

zsofiiii

2017. szeptember 7.

Sok jót hallottam róla, ezért úgy döntöttem kipróbálom és nagyon jól bevált. Jól fed, tartós és sokáig matt marad. Jó minőségű és ár szempontjából is nagyon kedvező.

zsofiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Vivus94

2017. szeptember 5.

Nagyon sokáig kjtattam utána, mert mindenhol hűlt helye volt a drogériákban. Megfelelően aláhidratálva gyönyörű a fedése, könnyű eldolgozni, könnyen építhető. De pár óra elteltével (gondolom az oxidáció során) mintha egy maszk az arcomon millió darabra hullana épp, kiszárad és borzasztóan csúnya lesz. Rövid alkalmakra, nagyon vékony rétegben használható, de hosszútávra nem ez lesz számomra az igazi...

Vivus94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

szannika

2017. augusztus 30.

Szerettem ezt az alapozót, viszont a nap folyamán elég sötétre oxidálódott, valamint visszanézne a fényképeket inkább rózsaszín bőrtónusú lányoknak ajánlom. Viselni kényelmes volt, a tartósságával sem volt problémám.

szannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Miaaa29

2017. augusztus 29.

Nem tudom írtam-e már véleményt, mindenesetre leírom a mostani véleményem róla.
A Pupa Made to Last alapozóját cseréltem le erre, gondoltam teszek egy próbát, akkora a felhajtás körülötte.
Gyönyörűen fed, nem fénylik az arcom, reggel 5-kor felkenem és este 5-ig tart, alig kopik valamit.
Egy hátránya van, kicsit szárít, viszont egész nap matt az arcom tőle.
A Pupával az a bajom, hogy nyáron hamar átfényesedik, az inkább télre való (nekem legalábbis).
Összességében valóban jó alapozó potom pénzért, még biztosan vásárolni fogok belőle, de télre marad a hiperszuper Pupám. :)

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nem tudom írtam-e már véleményt, mindenesetre leírom a mostani véleményem róla.
Egy hátránya van, kicsit szárít, viszont egész nap matt az arcom tőle.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 27.

Számomra nagy csalódás, mivel az itt lévő jó vélemények miatt vettem meg elsősorban. Nyilván ennyi pénzért nem találok álom- alpozót, de a MAC alapozójához képest borzalmas. Picit maszkos hatású még akkor is ha nagyon keveset használok belőle. A felkenés pillanatában még elviselhető, ki is mennék benne utcára de perceken belül azt veszem észre, hogy narancssárga- bézses árnyalatúvá vált. Ami jó benne, hogy matt a finise és nem zsírosít. De csak ennyi, ezek miatt nem 1*. Próbálkozom még a márka más alapozójával, hátha az jobb.

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Rengeteg hallottam róla, így gondoltam kipróbálom. A 03 árnyalatában van meg.
Nagyon jó árban van, tartós, nem maszk szerű.
Nagyon szeretem. Iszonyú jó a fedése.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Rengeteg hallottam róla, így gondoltam kipróbálom. A 03 árnyalatában van meg.
Nagyon jó árban van, tartós, nem maszk szerű.
Nagyon szeretem. Iszonyú jó a fedése.

babyface

2017. augusztus 25.

egy barátnőm révén volt szerencsém kipróbálni vásárlás előtt. leírás alapján tökéletes lett volna és a barátnőm is áradozott róla de... nagyon szépen el lehet dolgozni blenderrel viszont ahogy páran előttem is írták idővel maszkszerű lesz, csúnyán 'kopik'. egy második bőrréteg ami külön életet él. :D nem fogom megvenni.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.