KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
buzavirag

2017. április 2.

Mindig bekenem az arcomat hidrataló krémmel előtte, így kevésbé szárít. Nem problémás a bőröm, így csak alkalmanként használom, ha a bőrszín egyenetlenségeit akarom eltüntetni. Kézzel is egyszerűen felvihető, nekem kevés így elég belőle.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

SZJUTI

2017. április 1.

Sajnos rettenetesen szárítja a bőrömet, pedig nagyon jó kis alapozó (állaga, fedése) a, a színválasztéka azonban gyér ( 4 szín, de még ezek sem mindig elérhetőek).

SZJUTI
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 1.

vicka

2017. április 1.

Egyszerűen imádom! Az illata, az állaga, a fedése, és a tartóssága is csodálatos számomra. Szerencsés típus vagyok, mert nincsenek pattanások, mitesszerek az arcomon, viszont a gyermekkorban elkapart himlőim hegei picit zavarnak. Azt hittem kevés lesz egy drogáriás alapozó a tökéletes arcbőrhöz, de tévedtem. Mostanra a pipettájával is megbarátkoztam, eleinte nem tudtam, hogyan vigyem fel, de ma már megszoktam :)

vicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

rnikolett

2017. március 31.

Én összességében nagyon szeretem.Matt és tartós.Száraz a bőröm de ha megfelelően hidratálok akkor nincs vele gond.Nekem nap végére se lesz fényes,még egy kicsit sem.Rajtam nem oxidálódik és én kifejezetten könnyen fel tudom vinni a pipettával.Számomra 1 rétegben nem elég a fedése, de 2 rétegben tökéletes.

rnikolett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

SchmitzhoferFanni

2017. március 30.

A rengeteg jó vélemény hatására úgy gondoltam akkor Én is kipróbálom. Az arcom bőrtípusa kombinált, de inkább zsíros és jellemzőek a pattanások is. Az Én arcomon nagyon szépen mutat, mintha nem is lenne rajtam szinte semmi. Nekem nem emeli ki a bőrhibáimat, egységes arcbőrt biztosít és nagyon tartós is. Egyetlen hátránya az hogy 4 árnyalatban érhető el, ami nagyon kevés. Én elég fehér típus vagyok így maradt a legvilágosabb árnyalat. Azt kell mondanom hogy lehelletnyivel talán sötétebb mint jelenleg az arc bőröm, ezért remélem hogy ha megfog majd picit a nap még jó lesz a színe. Összességében nagyon megéri beruházni rá, de persze ez is bőrtípustól függ :)

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

szaboniki0510

2017. március 30.

én is azért vettem meg, mert mindenki annyira dicsérte, hát úgy voltam vele, egye fene, úgyis elfogy az alapozóm lassan.. 2-szer mentem a rossmanba, egyszer sem volt, aztán 3-jára találtam egyet a saját színemben. Egyből megvettem. Először mikor kibontottam azonnal le is csöpögtettem magam, a ruhámból ki sem jött.. De oké, ez az én bénaságom, minden esetre nagyon híg, emiatt -1*. Ahhoz képest mennyién dicsérték, hogy milyen jó fedése van, én nem igazán ezt tapasztaltam. A kis hibákat remekül elfedi, de a nagyokra muszáj a korrektor. -1*. Én is azt vettem észre, hogy eléggé beleül a kis 'hibákba' és ha száraz valahol a bőröd, vagy kicsit hámlik, azonnal meglátszik. -1* Ezeken kívül -1* annak is, hogy ha T vonalban elkezd zsírosodni a bőröm, ott vállalhatatlan. Olyan mintha megdörzsöltem volna vízzel. Ott is van, de nincs is. És sajnos 3-4 óra után (vagy hamarabb, ha meleg van) máris ilyen lesz. Egyetlen egy pozitívumot tudok mondani, hogy alapból nekem tartós. Mikor télen használtam, és nem voltam melegben, nem zsírosodott annyira a T vonalam, akkor jó volt. Hiába fújtam az orrom, nem jött le, ezért kap 2*-ot, de szívem szerint max 1.5-öt adnék, ha lehetne. De ezen felül.. Semmi. Nem ezt vártam az ennyire agyon dicsért terméktől, emellett a Catrice-től sem. Új alapozó után fogok nézni...

szaboniki0510

MTina

2017. március 29.

Imádom! Jól pigmentált, szépen mattít és kifejezetten tartós. Ki kellett tapasztalnom, hogy mennyit kell felvinnem belőle, mert eleinte túlságosan maszkos hatása volt, de ezt kitapasztalva tökéletesen bevált.

MTina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

shimmerlove

2017. március 29.

Ki kellett próbálnom ezt az agyonhájpolt alapozót, nem tudtam ellenállni. :-) Azt gondolom, egy problémamentes, fiatalabb bőrtípuson simán jól mutathat. De. Szárazabb bőrűeken, egyenletlen bőrfelszínen már kevésbé. A fedése közepes, annyi, amennyit ígér. Ami szerintem a legnagyobb bűne, hogy oxidálódik. Nekem Strobe krémmel párosítva egész szép az összkép, pedig vízhiányos a bőröm, és nem is egyenletes, van is mit elfedni...stb., és tulképpen nem teljesít rosszul. (Nem tudom, Strobe nélkül milyen lehet a finish, szerintem picit púderesebb, szárazabb.) De ez az oxidálódás... ne már. Tehát amire nagyon kell ügyelni, hogy hófehérkék ne vegyék meg, bármennyire is szép a szín, mert sötétebb lesz. Ha valakinek a bőrtónusa sötétebb, lehet, észre sem veszi.

Szóval korántsem problémamentes alapozó, de ha tudjuk, milyen bőrtípusra/bőrtónusra való, lehet vele mit kezdeni. A drogériás alapozók között simán jó helyen végzett nálam minden hibája ellenére. (Mert nekem a többi sem nagyon vált be, mindegyikkel volt/van bajom, ezért folyton keresem az igazit, hátha.)
Kap egy hármast a szép összetevőkért, a jó árkategóriáért, és ehhez képest viszonylag jó minőségért. De le kell vonnom pontot az oxidálódásért, és mert nem való mindenkinek. Nagyon nem.

shimmerlove
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

cherry19

2017. március 28.

nem nem nem NEM.
Abszolút nem értem a hypeot.
Nem vagyok totál hófehérke, de a 010-es sötét és borzalmasan oxidálódik, 20 perccel felvitel után már konkrétan narancssárga.
Kombinált bőrtípus vagyok, T-ben elég zsíros, mindenütt másutt csontszáraz. Lecsengőben lévő tinikorom emlékeit elég rendesen az arcomon hordom hegek, mélyedések, foltok formájában, mondhatni rendkívül textúrált a bőröm. Próbáltam ezt a kis drágát aláhidratálva, nem aláhidratálva és kb. 3 különböző primerrel illetve azok kombinációjával és SEHOGY nem nézett ki elfogadhatóan. Rettenetesen maszkszerű, száraz, mindent kiemel és mivel nagyon gyorsan szárad van, hogy eldolgozatlan marad helyenként. Konkrétan vakolat-hatás. Mind ecsettel mind dm-es beauty blender dupe-pal felvive gyászos a végeredmény.
Nagyon szerettem volna szeretni. Most az even skin tone-nal és egy világosítóval kevergetve próbálom elhasználgatni, de kb. 3 óra múlva már fénylek, mint egy diszkógömb és helyeként eltűnik, pedig nem vagyok egy nagy arcomfogdosós.
Azt a két pontot is csak azért kapja tőlem, mert értékelem, hogy CF és vegán(ha jól értelmeztem), nameg pigment is ment bele rendesen..részben a kárára.
SOHA nem veszem újra.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

nem nem nem NEM.
Abszolút nem értem a hypeot.
SOHA nem veszem újra.

Nittuska

2017. március 28.

Hát ööö kezdjük ott, hogy sztem igencsak túl van áradozva. :D
010-es legvilágosabb árnyalat van meg, de még ez is picit sötét, és sárgás... Ami a legnagyobb bajom vele h kicsit oxidálodik.... /természetes fényben, napsütésben 20 fokban lett tesztelve/

Kombinált a bőröm, homlokom normál/száraz
Tágpórus, pattanások utáni hegek, és nagyon ritkán pattanás is ki jön. Akkor is volt 2db mikor teszteltem az alapozót.
Hát a fedése közepes..
Nem szép az eredmény kint a természetes fényben. Lehet hogy többet vittem fel a kelleténél? Hm még tesztelem.
Ecsettel vittem fel, legközelebb megpróbálom szivaccsal.
Majd jövök még updateolni!

UPDATE :
Na szóval én is próbáltam szeretni , de nem megy.. Bármit teszek alá, felé, bármivel viszem fel kézzel, ecsettel, blenderrel sehogy sem az igazi...
Otthoni fényben a tükör előtt csodaszépen néz ki, de kint a természetes fényben már nem. És foltosan kopik!!
Esküszöm mindent megpróbáltam, hogy szép legyen az eredmény de nem.....
Inkább maradok a Revlon colorstay alapozónál.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Hát ööö kezdjük ott, hogy sztem igencsak túl van áradozva. :D

Kombinált a bőröm, homlokom normál/száraz
Hát a fedése közepes..
Ecsettel vittem fel, legközelebb megpróbálom szivaccsal.
Majd jövök még updateolni!

UPDATE :
Esküszöm mindent megpróbáltam, hogy szép legyen az eredmény de nem.....
Inkább maradok a Revlon colorstay alapozónál.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.