KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

libido

2018. január 17.

Nagyon szép a fedése, nekem egész nap fent maradt nem kenődik. Viszont a színválasztással eléggé mellé lehet lőni, sajnos nekem is sikerült egyel sötétebbet választanom. De egyébként nem tudok negatívumot mondani

libido
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

mmrenata

2018. január 16.

aaannyira jó a fedése meg az állaga , hogy valami hihetetlen ! nagyon szépen ellehet dolgozni ecsettel meg szivaccsal is , és még a szuper világos bőrömre is megtaláltam a megfelelő árnyalatot ! egy a problémám vele, hogy 2-3 óra után kifényesedik T vonalban ,de púderrel korrigálni lehet. Nekem ez igy is-úgy is 5 csillag !

mmrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Liliom89

2018. január 15.

Drogériàs választékban szerintem verhetetlen. Extrém zsírosodó bőröm van, de ilyet még nem láttam, minimális az átfényesedés! Egy éve nem használtam alapozót, csak mattító színezett LRP krémet, de vannak olyan események amikor kell az erősebb fedés. Vadásztam egy ideje már erre az alapozóra, de mindig ki volt fosztva, most szerencsére találtam egyet. Nagyon meg vagyok elégedve, főleg ennyi pénzért!

Liliom89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Blabla2

2018. január 13.

Hosszu ido ota ez a legjobb alapozom mert nagyon konnyen atzsirosodik a borom de ez tenyleg csak minimalisan szokott atfenyesedni de persze hasznalok ra pudert a szin valasztast szerintem eleontottam mert kicsit rozsaszinos a boromhoz de attol meg nagyon jo. Azert nem adok 5*ot mert meg azert nem a nagy ő de biztosan fogom meg ujra venni.:)

Blabla2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Aryaa

2018. január 13.

Őszintén szólva addig, amig meg nem találtam ezt az alapozót, nem igazán használtam őket, mondván minek. Aztán jött ez, egy egyszerű sminkszivaccsal, és tökéletes. Igen, lehet vele úgy is dolgozni, hogy borzasztóan nézzen ki (én pl. ecsettel nem tudtam szépen eldolgozni még fél óra alatt se), de úgy is, hogy maga legyen a tökély, ne látszódjon, hogy rajtad van, de mégis eltüntesse amit kell és egységesitse a bőrképet. Nekem alapvetően is zsirosabb a bőröm, nem is fényesedik ki nap végére sem.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Angelless

2018. január 13.

010-es árnyalat van meg. Amikor felkenem picit sötétebbnek tűnik, amikor eldolgozom meg világosabbnak, fura. Magas fedésű, könnyen eldolgozható, inkább szivaccsal érdemes eldolgozni, mint ecsettel. Az orrom körül ki szokott foltosodni pár perc után, ott biztos szükség van púderes fixálásra, amúgy arcon is szokott mozogni. Rá lehet építeni a korrektort, főleg a saját márkájából. Primerrel és anélkül is viszonylag hamar oxidálódik rajtam, viszont abszolút minimális az átzsírosodás délutánra/estére. Ez nem az az alapozó ami úgy fog kinézni rajtad, mintha a második bőröd lenne, szerintem ez az a fajta, ami ténylegesen meglátszik az emberen, még ha keveset visz is fel. Nem mondom hogy pénzkidobás, a foltosodás miatt kap 3 csillagot.

Angelless

kleosz

2018. január 12.

Árérték arányban verhetetlen! Szépen építhető, közepes a fedése viszont építhető. Csak ajánlani tudom.

kleosz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 12.

uagi

2018. január 11.

Szerintem az egyik legjobb alapozó, főleg ilyen áron. Nagyon jó a fedése, építhető. Tartós és imádom, hogy pipettás az adagolója. :) Ami negatívum talán,hogy ha minden nap ezt használom( pl egy hónapon keresztül), akkor kicsit sok a bőrömnek és azt értem, hogy nem tud lélegezni a bőr.

uagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

vikocca

2018. január 10.

Közepesen fed. Mint minden más alapozánál, itt is átfénylik az arcom.
Ár érték arányban nagyon jó!
Mindenapi használatra megfelelő, főleg normál bőrtípus mellett.

vikocca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Közepesen fed. Mint minden más alapozánál, itt is átfénylik az arcom.
Ár érték arányban nagyon jó!
Mindenapi használatra megfelelő, főleg normál bőrtípus mellett.

doraa9814

2018. január 10.

Nekem a kedvenc alapozóm. Nagyon jól fed, viszonylag tartós és még az illata is kellemes. Az egyetlen problémám vele, hogy a legvilágosabb árnyalata is sötét, világosítanom kell, de egyébkén nagyon szeretem!

doraa9814
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.