KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Juli28

2018. április 22.

Drogériás alapozók között valóban a legjobb, de nekem is kicsit szárítja a bőröm. Fedése közepesen erős. Szerintem blenderrel szebb a végeredmény mint ecsettel. A színválaszték tragédia ezért 4*.

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Fancsy

2018. április 22.

Nagyon jó alapozó, én mostanában ezt használom. Nekem alapvetően száraz a bőröm, de nem jelent neki problámát. (Más írta, hogy száraz bőrre nem a legjobb) Szép természetes a végeredmény, jó árban is van!

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

meseke

2018. április 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban szuper. Az eddigi legjobb alapozóm. Csak azt az egyet sajnálom, hogy kevés a színválaszték, de ezt leszámítva jó kis alapozó.

meseke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Enszi

2018. április 20.

Nagyon jó! Kedvenc lett. Árban szuper, sok drágább alapozóval simán felveszi a versenyt. Tökéletesen elrejti a bőrhibákat úgy, hogy nem is kell sokat használni belőle. Rétegezni is nagyon jól lehet. Nem marad ragacsos, szerintem fixálás nélkül is megállja a helyét.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

BeaTris

2018. április 18.

Csodás fedése van. Az illata is kellemes. Könnyen felvihető és rétegezhető. Ajánlani tudom csak.

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

dzsofia11

2018. április 18.

Legjobb alapozó amit eddig probaltam. Fed, de nem nehez, nem csuszik ossze, nem fenylik. Mindenkinek nagyon ajanlom.

dzsofia11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Dettuuss

2018. április 18.

Egyszerűen egy csodás alapozó lenne, HA lenne belőle nagyobb szín választék. Még a legvilágosabb is nagyon sötét, sárgás színű az én bőrömhöz. (Még szerencse, hogy kapni világosító cseppeket, ami csodákat művel) Viszont! Nagyon szépen fed, tartós, nem mászik el.:) Mivel nekem elég zsíros bőröm van, így hamar kifényesedik, de napközbeni utó-púderezéssel ez is megoldható.:)

Dettuuss

jvivi

2018. április 16.

Az eddigi egyik legjobb alapozóm! Abszolút megéri az árát. Jól eldolgozható, építhető, tartós és nincs mű érzés az arcomon tőle. Sok alapozó nem jó a problémás bőrömre (kipattogok valamilyen összetevőjétől például), de itt semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

puregirl

2018. április 16.

Összességében elégedett vagyok ezzel az alapozóval. A fedése nem tökéletes, cserébe nincs maszk-hatás és elég szépen egységesít. Még keresgélem az IGAZIt, de cruelty freeben eddig ez a legjobb... és az ára is baráti.

puregirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Sre98

2018. április 16.

Szeretem ezt az alapozót, jól fed a végeredmény nagyon tetszik és az ára is kedvező.

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.