KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
GNóri

2017. május 2.

Ahogy olvasom, ez az alapozó kapott már hideget, meleget. Én jöttem megvédeni, nekem abszolút bevált. A Sand beige árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz, ami elég ritka a drogériás alapozók frontján. Nekem nagyon tetszik a könnyű, folyékony textúra, kétféleképp is szoktam használni: felkenem a fényvédőt, majd cseppentek ki párat az ujjaimra az alapozóból, és felpaskolom az arcomra, mint egy krémet, vagy pedig hidratálóba vagy fényvédőbe keverem, és úgy viszem fel a bőrre. Mindkét módon bevált, és így nagyon gyors, egyszerű, praktikus a használata. Egy rétegben is erős a fedése, de szerencsére nem vakolat-hatású. Van pár pattanás utáni piros folt az arcomon, ezeket teljesen elfedi egy rétegben is. Mivel nagyon folyós és ezáltal könnyű eloszlatni, nem kell belőle sok. Nem ül meg a pórusokban, ráncokban. Szerintem ez egy szuper alapozó a hétköznapokra.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Dittikee

2017. május 1.

Nekem is baromira jól bevált, annak ellenére, hogy nekem is egy picit sötét a világosabb árnyalat. Talán kicsike a színpalettája, bár lehet csak hozzánk nem hozták be a többit. Viszont, jól fed, nekem viszonylag későn oxidálódik, meg vagyok vele elégedve!:)

Dittikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Vivito

2017. május 1.

Sajnos nekem a legvilágosabb árnyalat is sötét a bőrtónusomhoz (látom ezzel nem vagyok egyedül 😂) #teamhófehérke , valamint ha nem hidratálok előtte, akkor kicsit szárít. Azonban a fedése csodás és nem nevezném egy nagyon nehéz alapozónak. A pipettás megoldás a lehető legjobb higiéniés szempontból. Viszont a szemem alatti karikákat nem fedi el maxmiálisan, szóval a korrektort számomra nem váltja ki.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

mreni876

2017. április 30.

Ez az eddigi legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Szuperül fed korrektor nélkül is (legalábbis az én kis kevéske bőrhibámat gyönyörűen eltünteti). Sőt... Ha ezt viszem fel, még a púdert sem találom szükségesnek. Tökéletesen mattít és én azt tapasztaltam, hogy púderesre szárad. Az egyetlenegy problémája számomra az, hogy sajnos a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem. Mert amikor megszárad, pár árnyalattal sötétebb a végeredmény. De ez abszolút nem befolyásolja a véleményemet, mert ilyen potom pénzért ilyen alapozót más márka nem fog gyártani.

mreni876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Kittus2000

Korcsoport: < 18
2017. április 30.

Imádom eddigi kedvenc alapozóm imádom a pipettás adagolóját nagyon tartós és szép fedést biztosít 5*.

Kittus2000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 30.

Patricica

2017. április 30.

Imádom ezt az alapozót! Nincs maszkhatása, a fedése nem a legerősebb, de az én bőrömnek nincs is szüksége szuper fedésre. Könnyed a viselése. A pipettás adagolója is tetszik. Úgy tűnik, másnak is bevált, a legvilágosabb árnyalata ugyanis már hetek óta hiánytermék ott, ahol vásároltam.

Patricica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

ErdelyiDiana

2017. április 29.

Az árát megéri mindenképpen. Folyékony állagú, könnyen felvihető. Sajnos nekem megül a pórusaimban és picit maszkos, de ez lehet az én és a bőröm hibája is, még nem tökéletes a mennyiség és az eloszlatás. :) ennek ellenére elégedett vagyok vele, az árnyalatok is jók. Pár órát simán kibír, mielőtt csillogni kezd.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

littlemole

2017. április 29.

Az itteni vélemények alapján vettem ezt a terméket és azt kell, hogy mondjam, hogy tökéletes! A 020 Rose beige árnyalatot vettem meg ami szinte beleolvad az arcomba. Ez az egyetlen alapozó ami jól fed, nem ül be az apró ráncokba, és nem tűnik maszk hatásúnak az arcom! Még ha esetleg vannak szárazabb részei az arcomnak azokat sem emeli ki annyira mint más alapozók. Egész nap rajtam marad, egyedül a T vonalam zsírosodik azt pedig púderrel megoldom. Nekem az is tetszik hogy pipettás mert könnyebben el tudom dolgozni a szivacsommal. Van egy kis illata is ami nálam bejön. Most már értem, hogy miért fogy el olyan hamar az üzletek polcairól :D

littlemole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

nagypetra3

2017. április 26.

Először nagyon tetszett, mert felkenve nagyon szép, de aztán - hiába fixáltam púderrel - nagyon hamar kopik, és a hegeimet 2-3 óra után már nem fedi el, nap végére pedig olyan, mintha nem is kentem volna az arcomra semmit.
Viszont, sok másik alapozóval ellentétben nem okoz pattanásokat, szóval ebből a szempontból a legjobb, bár nem hiszem, hogy újraveszem, inkább kísérletezek tovább.

nagypetra3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Sunnyvagyok

2017. április 26.

Nagyon sokat hallatott magáról ez az alapozó, így kíváncsivá tett. A legvilágosabb 010 Light Beige színt választottam.

Először is, imádom, hogy pipettás! :) Szerintem sokkal jobban kihasználhatóbb, mint a pumpás társai. Használat előtt alaposan felrázom, majd az előtte már szérummal előkészített bőrömre cseppentek, DE csak oda, ahol azonnal el is dolgozom, ugyanis hamar szárad és nehéz korrigálni.
A fedését gyengének mondanám, nekem tökéletes! Viszont nagyon jól építhető alapozó, így egy közepes fedést el lehet vele érni.
Nedves szivaccsal lehet a legszebben eldolgozni, és, bár én nem szeretem a mattító alapozókat, ez egy kivétel.
Nagyon könnyű a textúrája, tetszik, hogy nem olajos. Szép mattra szárad, természetes hatású, az illata is kellemes.
Nyárra beszerzek egy sötétebb árnyalatot is! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Nyárra beszerzek egy sötétebb árnyalatot is! :)

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.