KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Viktoria1992

2017. március 28.

Egyszerűen tökéletes!! Imádom.

Viktoria1992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Egyszerűen tökéletes!! Imádom.

repis

2017. március 27.

Annyit hallottam már erről az alapozóról, hogy muszáj volt kipróbálnom. Nagyon-nagyon ritkán használok alapozót, ezzel viszonylag meg vagyok elégedve. Az, hogy csak négy árnyalat létezik belőle (remélem jól tudom) elég zavaró, nekem sem stimmel az, amit magamnak vásároltam, de ez azért egy orvosolható probléma.
Aki nem szereti ha matt a bőre, az messzire kerülje el. Én nem tudtam mire számítsak, mert nem vagyok pro a témában, valószínű legközelebb nem matt hatású alapozót fogok vásárolni, de ez nem a termék hibája, inkább ízlések és pofonok.
Primerrel és púderrel nekem kibírt 15-16 órát, ezután lemostam, ennél több ideig eddig még nem használtam.
Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, ezért kap 3 csillagot.

repis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, ezért kap 3 csillagot.

beuc

2017. március 26.

Nagyon sok videót néztem róla, és az itteni véleményeket is olvastam. Alig vártam, hogy elfogyjon az Astor alapozóm (amivel amúgy sem voltam elégedett) és megvehessem ezt. Főleg, hogy fele annyiba kerül, mint az előtte használt. A tapasztalataim vegyesek, de összességében nagyon pozitív. Nagyon zsírososik a bőröm pár óra elteltével, így az eddig használt alpozóktól egy ragacsos fényes folt lett a homlokomon, amin a púder sem igazán segített. Ez a Catrice egy csoda ilyen szempontból, estig rajtam van és semmi fényesedés! Először el sem hittem, még púdert sem használok.😍 Az illata nekem nagyon tetszik, krémes, vagy talán még a baba hintőporhoz hasonlítanám 😀 a fedése is egy csoda, tökéletes! A legsötétebb árnyalatot pedig mintha nekem találták volna ki. Ami negatívum számomra, hogy beleül a pórusokba és kissé maszkos hatást kelt. Még próbálkozom a megfelelő mennyiség eltalalásaval, lehet, hogy csak ez a gond 🙃 mindenestre ettől eltekintve és az eddigi sokkal dragabb termekekkel összehasonlítva 5* 😊 Ha sikerül ezt korrigálni,megvan AZ alapozó🤗

beuc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

KKata1993

2017. március 26.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A színt sajnos nem sikerült eltalánom, elég világos lett. Eddig a L'oreal Infaillible pro matte-et használtam Garnier BB krémmel keverve. Nos a Catrice azt a fedést meg sem közelíti, nagyon erős illata van, ami zavar. Pder nélkül rajtam átfényesedik, hamar szárad.

KKata1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

bdorci

2017. március 26.

Nagyon szép fedése van és nem fénylik a bőröm, viszont egy idő után sötétedik a színe és ezért nem mindig szeretem használni.

bdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

kklaudia

2017. március 24.

Nos, pont elfogyott az alapozóm, emiatt gondoltam, hogy kipróbálom ezt. A rengeteg pozitív vélemény miatt valószínűleg túl sokat vártam. Nekem túl világosak az elérhető árnyalatok, de kis kevergetéssel végül is sikerült elérni a színem. A fedésétől pláne nem ájultam el... a nap végére itt-ott lekopott, megolvadt. Mivel egyből 2 üveggel vettem, így egy ideig még biztos próbálkozok vele, hátha, de egyelőre nem lett a kedvencem.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

B.Enci

2017. március 24.

A száraz bőröm miatt kevés alapozó "mutat jól" rengeteg félét próbáltam ki, eddig a Revlon colorstay volt a kedvencem de most mellé jött ez :) magasabb a fedése és nem emeli ki a száraz részeket :) nagy-nagy kedvencem lett és az ára is szuper :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

bzsofi666

2017. március 24.

Miután rengeteg pozitívumot hallottam róla nagyon fellelkesültem de sajnos hiába. Nekem nem vált be. Nagyon világos bőrömre a legvilágosabb árnyalat is sötét, illetve mint a legtöbb drogériás alapozó, ez is sárgás bőrűeknek lett kitalálva. Átfényesedik, és foltosodik is a nap vége fel... Úgy érzem muszáj lesz beruháznom egy drágább alapozóra..

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

ssyakaky

2017. március 24.

jelenleg ezt az alapozót használom, és csak jókat tudok róla mondani. jól fed, szépen építhető, viszont termeszetes marad, nap végére sem fényesedik ki. a csomagolása szerintem elég praktikus, kb egy pipettaval eleg az arcomra. egy problémám vele, hogy túl világos árnyalatot választottam, kicsit csalós, a kinyomott folyadék színe sötétebb, mint eldolgozás és száradás után, de amikor újraveszem erre odafigyelek :)

update: a vége felé jarok, mar egy fel eve hasznalom, és még mindig nem fogyott el. alapvetően még mindig nagyon jó alapozonak tartom a fedése, tartossaga es a mattito hatasa miatt. de mostanaban nagyon sotetre oxidalodik, sok arnyalattal sotetebbre, mint eddig. gyanitom, hogy besurusodhetett, vagy leultek az aljara a pigmentek. egy vilagosabb,ritkan hasznalt bb kremmel keverem 1:3 aranyban, igy mar elfogadhato, nyilvan a pozitiv tulajdonsagain rontok ezzel, de annyira nem veszes az eredmeny. ettol függetlenül kicsit csalódott vagyok.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Catmasin

2017. március 24.

Fuu...Sokat vártam, keveset kaptam...eddig. Még persze kísérletezni kell vele, de az már tény, hogy nem az én alapozóm lesz. Sajnos nekem tág pórusos, tinédzserkori heges az arcbőröm, nyilván csodát nem vártam tőle, de úgy beleül a pórusokba és a hegekbe, hogy az rémisztő és ha még rádobok egy púdert kész a katasztrófa, kb annyira természetes finish-e van, mintha egy diszperzites vödörbe mártottam volna az arcom. Ennyire még nem okozott fejtörést egy alapozó számomra, hogy mivel tehetném használhatóbbá. Valószínűleg keverni fogom másikkal, mert nem érzem, hogy együtt akarna működni a bőrömmel, Sőt inkább mintha az lenne a célja, hogy emlékeztessen a tinikoromra, hogy mekkora butaságot műveltem a nyomkodással....majd update...ha lesz mire.

UPDATE: egy gyenge fedésű alapozómmal 2/3-1/3 arányban igen jól működik....a fedése így bár határozottan a felére csökken, de nem ül bele a pórusokba, kisebb ráncokba...de hát ez nem a HD liquid érdeme....úgy akartam szeretni, de nem megy.

Catmasin

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.