KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

Zsofika15

2017. október 29.

IMADOM! Csupa nagy betuvel. Szerintem brutal fedese van, sajnos eleg csunya most a borom (pattik, akne), de ez az alapozo eleg jol elkendozi. Az eddigi legjobb drogerias amit probaltam, siman veri a lorealt es a maybellinet. (Tobb alapozojukkal is osszehasonlitva) nap vegeig fent marad, primer nelkul is. Keves is eleg belole. Hatrany a keves arnyalat, az en feher boromre kicsit sotet az 1-es, valamint, hogy az en kisvaroskamban hianycikk, alig lehet hozzajutni, betaraznek belole, de nem tudok, mindig csak 1-1db van az allvanyon.

Zsofika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

fnelli

Korcsoport: < 18
2017. október 28.

Könnyű a felvitele, jó a fedése, nap végéig fent is marad. Sajnos kevés színárnyalatban van készleten a drogériákban ezért kicsit nehéz a megfelelő színre lecsapni rögtön.

fnelli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 28.

makeupbaby

2017. október 28.

Ár-érték arányban egyik legjobb...:)

makeupbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Ár-érték arányban egyik legjobb...:)

f.szaszus

2017. október 26.

Nagyon sok jót hallottam erről az alapozóról, és hát úgy voltam vele,hogy egy próbát megér. Nem bántam meg, és még a színt is eltaláltam.
A fedésével meg vagyok elégedve csak nagyon ritkán kell korrektoroznom utána.

f.szaszus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

A fedésével meg vagyok elégedve csak nagyon ritkán kell korrektoroznom utána.

bzsofi666

2017. október 26.

Miután rengeteg pozitívumot hallottam róla nagyon fellelkesültem de sajnos hiába. Nekem nem vált be. Nagyon világos bőrömre a legvilágosabb árnyalat is sötét, illetve mint a legtöbb drogériás alapozó, ez is sárgás bőrűeknek lett kitalálva. Továbbá borzalmasan oxidálódik is..Átfényesedik, és foltosodik is a nap vége fel... Úgy érzem muszáj lesz beruháznom egy drágább alapozóra..

bzsofi666

szofianna26

2017. október 26.

Az elsők között vettem meg mikor végre lehetett kapni itthon, rengeteg jót olvastam róla külföldi aztán később hazai bloggereknél. Nem csalódtam, nekem nagyon bevált, a negyedik üvegcsével használom. Azt sajnáltam, hogy szinte vadászni kellett a 01-es színét. Ár-érték arányban is abszolút megfelelő, főleg akciókkor szoktam lecsapni rá. Csak ajánlani tudom! Főleg azoknak akik nem törekednek a magas fedésre és természetes hatású finisht szeretnének elérni :)

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

CsengeJV

2017. október 26.

Legjobb a piacon ár-érték arányban! Gyorsan fogy is a boltokból (szinte hiánycikk), ezért érdemes egy alkalommal több üvegcsét is venni. Jól fed, nem kell korrektorozni, ügyesen lehet rétegelni, nem lesz maszk hatása. Nekem zsíros bőröm van, nap közepére átfénylik, de nálam minden alapozó, szóval ez lényegtelen is talán.
Négy pontot adok neki, mert szánalmasan kevés árnyalatban árulják... Fehér bőrű társadalmunkban is azért több árnyalat létezik, mint csak 4. :D

CsengeJV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

fruzsi12

2017. október 25.

Alapjáraton nem használok minden nap alapozót, viszont mikor nem túl egységes a bőröm vagy eseményre megyek, szeretek picit jobban kinézni. A napokban próbáltam használni ezt az alapozót (ami amúgy régóta megvan, jó emlékeim voltak vele eddig), viszont mikor felvittem, nagyon kiemelte az arcom száraz részeit, és baromi undorító lett a végeredmény. A homlokomon, orromon teljesen jól nézett ki az alapozó, valószínűleg azért, mert egyébként is itt zsíros a bőröm, így ide kell a matt hatása. Szerintem ha nem kombinált bőröm lenne, jól tudna mutatni rajtam is ez az alapozó. Egyébként próbálkoztam vele többször, figyeltem arra is, hogy bőségesen aláhidratáljak, de így sem volt szép az arcom száraz részein.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Sebibarbi

2017. október 25.

Nagyon kevés is elég belőle nekem, a legvilágosabb árnyalat van meg, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Szeretem a pipettás kiszerelését, csinos, és az állaga is megfelelő. Kellően matt, a T zónámban nem is kell hozzá púder. Nagyon szép sminket tudok vele készíteni, egységes képet ad, és ez végre nem ragacsos! :) Nem sokszor használtam még, de egyelőre nagyon szeretem! :)

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

JuditSara

2017. október 24.

Nagyon magas fedésű alapozó. Nekem nagyon szárítja az amúgy szárazabb részeket, úgyh alaposan kell hidratálni alá, de akkor is egyik legjobb alapozómnak tartom.

JuditSara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.