KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Csumama

2018. február 26.

Egy üveggel használtam belőle, a fedése jó, de hosszú távon nagyon szárította a bőrömet. A végén ez a pipettás megoldás már kezdett idegesítő lenni. Maga az alapozó nem rossz.

Csumama
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

eszti00b

2018. február 26.

Imádom az üvegét, igazán drága hatást kelt, azonban a hype-ok miatt egy kicsit nagyobb elvárásaim voltak tőle! Ár-érték arányban megfelelő, de már nem használnám a magas fedése miatt mindennapokra.

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

anonimusgirl96

2018. február 26.

Nem valami jó, habár egész jól fed, de nagyon óvatosan kell bánni vele, mert ha egy pici mennyiséggel is többet rakok véletlen a kelleténél, akkor olyan leszek, mintha lefejeltem volna egy alapozóval teli hordót...Kis mennyiségben nincs vele baj, de én kipattogok tőle. Hétköznap nem használok alapozót, januárban voltam egy rendezvényen, amikor is kentem fel belőle és este, mikor hazaértem már éreztem, hogy nőnek a dudorok a fejemen...Pedig az utóbbi időben ritkán van pattanásom...Másnapra volt legalább 4-5 kemény pattanásom és több mitesszerem...Azok is begyulladtak...Ja és majd két hétig éktelenkedtek az arcomon...
Egyébként, ha meg csak néhány órát viselem, akkor is tele lesz az arcom mitesszerrel...
Szóval nálam nem egy csodaalapozó, habár az én bőrömnek elég nehéz jó alapozót találni...
2 csillagot adok neki, mert vannak jó pillanatai, de ennyi pénzért nem éri meg, úgy meg pláne nem, hogy másnapra tele lesz a fejem ragyákkal. Pedig nagyon bíztam benne, hogy megtaláltam a tökéletes alapozót...Mindegy, tovább keresgélek.

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

fdooori

2018. február 24.

Régóta használom, szerintem nagyon jó alapozó. Jó a fedése és könnyű kezelni hogy ilyen is pipettás a kiszerelése. Én személy szerint jobban szeretem az ilyen híg alapozókat mint a sűrű társaikat így nekem emiatt is nagyon bevált. Finom illata van, az egyetlen ami miatt levonok egy csillagot és ami miatt áttértem most egy másik alapozóra, hogy mostanában azt vettem észre mintha rontana a bőröm állapotán sajnos..

fdooori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

milkasttar

2018. február 24.

Nagyon sok videósnál láttam,hogy ezt használják és mennyire istenítik.
És valóban.
Nagyon problémás bőrűeknek nem ajánlott, de az üvegcsére rá is van írva,hogy közepes fedésű.

milkasttar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Nagyon sok videósnál láttam,hogy ezt használják és mennyire istenítik.
És valóban.

hellodorie

2018. február 24.

Az eddigi legjobb alapozó, amit valaha használtam. Szépen fed, könnyű eldolgozni, de sajnos néhány óra múlva már nem mutat olyan szépen az arcon. Ettől függetlenül szeretem, mert pénztárcabarát és a mindennapi használatra is tökéletes.

hellodorie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

JMiko

2018. február 24.

Jól fedő alapozó, simán felveszi a versenyt a drágább drugstore alapozókkal is. Ja és imádom az adagolóját :)

JMiko

Csabandi

2018. február 23.

Szerintem fantasztikus! Az eddig általam vásárolt 4-5000.- forintos alapozókkal simán felveszi a versenyt! Gyönyörűszépen fed, nem kelt maszkos hatást. Természetesen előtte jól hidratálom a bőröm és blenderrel viszem fel.

Csabandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

takacska

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

Szerintem mást nem is kell elmondani róla, csak annyit hogy erős a fedése, borhibakat eltunteti, színe tökéletesen passzol az arcomhoz. Mindekinek ajánlom, főleg akkor amikor kupon napok vannak ;)

takacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

DcZtM

2018. február 21.

Én abszolút Catrice fan vagyok,most sem csalódtam..A fedésével nincs gond, de nekem eléggé maszk hatást kelt.
Pár óra után valóban átfénylik,de nem tudom eldönteni,hogy ez csak az én bőröm miatt van vagy sem...
Ár/érték arányban nagyon jó.

DcZtM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Ár/érték arányban nagyon jó.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.