KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ava

2017. augusztus 17.

nem gondoltam,hogy ilyen jó termék,remek ár-értékben,nagyon kevės kell belőle,nagyon szép egységes " baba" bőrt ad,nekem érzékeny. pirosodãsra hajlamos bőrre bevált(nem kell sötėtebb foltokat, pattanásokat,tág pórusokat takarnom ,ennek fûggvényében értékelem ) a legsötétebbet kellett választanom,ez is világos kicsit nyáron,igényes,minőségi,szép tégely,összetevők is rendben vannak.

ava
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Nikkifashion

2017. augusztus 12.

Sajnos nálam nem lett kedvenc. Az nagyon tetszik benne, hogy a bőrt nem nehezíti el, tényleg fel lehet aplikálni nagyon szép vékony rétegben. A fedése nem rossz, de ami engem igazán zavar, hogy ecsettel felkenve nagyon csíkozódik, tehát igen sok időt kell rászánni a szép eldolgozásra. Nedves szivaccsal már ilyen probléma szerencsére nincs, illetve oxidálódik, ami egy kicsit bosszant.

Nikkifashion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Solange27

2017. augusztus 11.

Szeretnem.. ha megtudnam venni..mert hogy sose talalok de ha valamilyen csoda folytan megis betarazok belole az biztos! Mar kezd fogyoban lenni elore felek.

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Ez egy szuper drogériás alapozó! Végre nem fénylik a bőröm és szép fedése van amellett, hogy nem maszkszerű. Imádom!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Daina

2017. augusztus 8.

Én a megjelenése óta csak ezt használom, régtől híve vagyok a márkának. Nem tökéletes ugyan, viszont ár-érték arányban verehetetlen, sőt eddig a drágább alapozóimat is kenterbe veri. (A Pupa Made to Last alapozójáról váltottam erre.) Tényleg figyelni kell, hogy ne vigyük túlzásba mert maszkos lehet, viszont a megfelelő mennyiségnél gyönyörű bőrképet ad, és erős a fedése is. Megy neki az öt csillag.

Daina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

carpenter13

2017. augusztus 8.

Nagy lelkesedéssel álltam neki a használatnak, de felemás érzéseim vannak. Ami pozitív, hogy olcsó, a legvilágosabb árnyalat nekem tökéletes, és könnyű vele dolgozni. De sajnos a negatív dolgokból sokkal többet tudok felsorolni. 1. Nagyon sok fogy belőle. De tényleg, rengeteg. 2. A legtöbb púderrel nem működik együtt. Persze, önmagában is szép matt eredményt ad, de a zsíros bőrömmel nekem muszáj fixálnom. A bevált púdereimmel pedig vállalhatatlan. Amíg nincs rajta semmi, gyönyörű, de ahogy a púderrel érintkezik, gusztustalan lesz. Nem is tudom leírni, olyan, mintha összecsomósodna a bőrömön. Soha nem láttam még ilyet egy alapozótól se. 3. Rettentő rusnyán kopik. El se akartam hinni, amit látok. Mivel zsíros a bőröm, tágabbak a pórusaim is. Na, ez a cucc úgy kopik, hogy a homlokomon és az orrom környékén a pórusaim fölül eltűnik. Konkrétan pöttyös lesz a fejem, foltokban nincs rajta alapozó. Mindig fixálom púderrel és fixáló spray-vel, kipróbáltam alá vagy háromféle primert és esküszöm, semmi nem segít.

Sajnos nekem egyelőre nem az igazi. Egyelőre három csillagot adok neki, de még nem akarom leírni. Elrakom ősz közepéig, hátha a hidegebb időben jobban együttműködik majd a bőrömmel. De zsírosabb bőrre nyáron nekem nagyon nem.

carpenter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Acetaldehid

2017. augusztus 7.

Február eleje óta van meg, 30-as színkóddal a sand beige árnyalat. Ez volt az utolsó üveg, azóta sem láttam a Rossmannban nálunk. :)
Nem tudom néha eldönteni, hogy imádjam-e, vagy csak egy sima kedvelés fér bele. Az biztos, hogy ebben az árkategóriában egyedülállóan jó.
Pozitív:
-jó a fedése (nekem talán túl magas is), természetes, elég tartós
-szeretem az állagát, de ecsettel/blenderrel lehetetlen eldolgozni
-jól passzol a bőrömhöz a szín

Negatív:
-nagyon kevés ez a 4 szín, nyáron tuti nem találok majd jót magamnak
-nem tetszik az illata
-elvileg mattít, de a kevert bőrömön (ami azért nem extrán zsírosodó) gyakran iszonyatosan zsíros az orromnál, szívem szerint lemosnám
-oxidálódik, ami rajtam ugyan nem gáz, de mondjuk egy nagyon hófehérke lányon szerintem feltűnő lenne
-a púderével szerintem nagyon csúnya, nem értem az okát

Összességében kedvelem és szeretek érte nyúlni reggelente. A Pupa Made to last alapozójával hordom felváltva. Azért utóbbi még mindig a kedvenc. :)

UPDATE:
Ma újravásároltam ezt a kis alapozót, de a 020-as Rose beige árnyalatban, mert úgy érzem, ha jönnek az őszi-téli hónapok, ez picit jobb lesz talán. Néha az eggyel sötétebb furán oxidálódott a világosabb bőrömön, de-a félelmeimmel ellentétben-most nyárra teljesen jó volt a szín. :)
Be kell látnom így fél év használat után, hogy habár ezen kívül még két-három másik terméket is használgatok, a hétköznapokban tényleg ehhez nyúlok a legszívesebben. Letaszította a korábbi Pupámat a trónról, egyrészt a fedése miatt, másrészt mert azóta rájöttem egy-két dologra, amiket korábban még hibaként róttam fel:

-Átzsírosodik a T-vonalon: Ez tény, de mióta egy színtelen fixáló porpúdert dobok rá, azóta jól kordában tudom tartani. Szépen be is épül.
-Csúnya a púderével: Ez sajnos tény, de a színtelen porpúderekkel szép. :)
-Ecsettel is el tudom dolgozni, bár tény, még mindig kézzel szeretem.

Konkrétan két hiba maradt: Az oxidáció, illetve az, hogy úgy veszem észre, néha a bőröm kevésbé "viseli" szépen. Azaz egyes napokon tökéletesen fed, tartós, beépül a bőrömbe, más napokon (ugyanazzal a rutinnal) valahogy foltos és nem olyan természetes. Ezen még dolgozom.

Úgy érzem, már megadhatom az 5*-ot. :)

Acetaldehid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Pozitív:

-nagyon kevés ez a 4 szín, nyáron tuti nem találok majd jót magamnak
-nem tetszik az illata
-a púderével szerintem nagyon csúnya, nem értem az okát

UPDATE:

-Csúnya a púderével: Ez sajnos tény, de a színtelen porpúderekkel szép. :)
-Ecsettel is el tudom dolgozni, bár tény, még mindig kézzel szeretem.

Úgy érzem, már megadhatom az 5*-ot. :)

Dettus94

2017. augusztus 7.

Páromtól kaptam a terméket és egyszerűen IMÁDOM :) Nagyon jól fed, nagyon könnyű vele dolgozni. Kevés is elég belőle mert nekem picit maszkos hatást kelt hogyha túlzásba viszem :) Ár-érték aránya jó, drágább is lehetne ekkora "tudással". Tartósságát önmagában nem tudom, primert használok alá. De újra fogom venni, amikor elfogy. :P

Dettus94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Shea94

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem több okból kifolyólag is: könnyű eloszlatni és építeni, a színe természetes, abszolút nem fényesedik át (ami nálam nagy szó). Egyedül a kiszerelésével nem vagyok kibékülve, a pumpás kivitelezés praktikusabb lenne. Próbálkoztam több alapozóval is mostanában, de azt hiszem visszatérek rá, amint találok a boltokban belőle...

Shea94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 3.

3 város rossmann üzleteit bejártam, mire pár hét keresés után végre találtam. Őszintén szólva vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban, először is kevés szín kapható, először amikor felvittem kiemelte a szárazabb részeit az arcomnak és nagyon maszkos hatása volt. Az ezutáni próbálkozásomnál hihetetlenül aláhidratáltam, és óvatosan, szépen lassan vizes szivaccsal vittem fel. A végeredmény gyönyörű lett, szép hamvas, púderezni felesleges és egész nap szépen rajta maradt az arcomon. Nyilván a száraz bőrtípusom miatt nekem nem is kéne matt alapozót használnom, de nem bírtam ellenállni a hypenak. Összességében örülök, hogy megvásároltam, hihetetlenül jó áron adják, a kiszerelése és a külseje nekem nagyon tetszik. Fokozott figyelmet kell adni a hidratálásnak, de összességében nagyon jó termék. A kevés színválaszték miatt levonok egy csillagot

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.