KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

honeyblonde

2018. február 21.

A körülötte kialakult nagy hype hatására vásároltam meg ezt az alapozót még tavaly tavasszal, azóta a sminkrutinom részévé vált. A fehér bőrömhöz tökéletesen passzol a 010 light beige árnyalat. Nagyon jó a fedése, nagyobb bőrhibák, illetve karikásabb szemek esetén a szintén Catrice-es korrektorokkal remekül kiegészítik egymást. A finishe matt, én minden alkalommal le is púderezem, de 1-2 óra után enyhe fényesedést tapasztalni szoktam, ám ezt nem a termék számlájára írom, inkább az én "készülékemben" van a hiba. :) A pipettás adagolást kifejezetten praktikusnak tartom, könnyebb spórolni az alapozóval. Egy üveg sokáig ki is tart, nekem kb. fél évre elég. Ehhez képest pedig rendkívül olcsó! Ár-érték arányban verhetetlen.

honeyblonde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

heedi

2018. február 20.

Összeszámoltam, ez a 8. alapozó-próbálkozásom. Nála maradtam, ő a kedvenc alapozóm.
Nyáron a 030 sand beige, télen a 010 light beige árnyalatot használom.
Jól fed, valóban matt. Rajtam nem is sárgul.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Nyáron a 030 sand beige, télen a 010 light beige árnyalatot használom.
Jól fed, valóban matt. Rajtam nem is sárgul.

Laura06

2018. február 20.

A fedèse nagyon jó, ha nem kenek belőle sokat nincs maszk hatása sem, de nekem valamiert besárgult miután megvettem, pár hèt után, ugyhogy nem is használtam, mikor egy másik alapozóm elfogyott akkor vettem elő újra hogy próbalkozok vele megint, ekkor meg már nem vettem èszre hogy sárga lenne. Nem èrtem miert lehetett ez. Ezen kivul nagyon tetszett, ughogy gondolkozom mèg újra vegyem-e.

Laura06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

bridgetb

2018. február 18.

Nagyon sokat hallottam róla, mielőtt megvettem. Sokáig csak szemeztem vele, majd a barátnőm biztatására megvettem. Nagyon szuperül fed, viszont púder nélkül azért a csillogás szembetűnik. A nap végére se csúszik el a helyéről. Biztosan újraveszem. :)

bridgetb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

bearsorry

2018. február 18.

Borzasztóan oxidálódik. De tényleg, használhatatlanul. Amúgy valóban büszkén viseltem az első pár alkalommal, mert szép a fedése és nem mindig volt szükség a plusz púderre, ami nálam a zsíros bőrömön meglepetés volt. De mikor észrevettem kb 1 hét használat után, hogy milyen durván oxidálódni kezdett, azóta nem használom. Tud sokmindent, de csúnyán elbukott.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

kgretu

2018. február 18.

Én nem értem körülötte ezt a nagy felhajtást... Valóban jó a fedése de mellé társul egy maszkos hatás, szerintem emiatt nehéz lemosni is,akármilyen sminklemosót használok. A 030-as sand beige árnyalat van meg, ami pont egy fél árnyalattal sötétebb, mint a bőröm ezért konkrétan nem tudom most használni, de nyárra már jó lesz. Egyik árnyalat se passzolt igazán a bőrszínemhez, ha lenne belőle több árnyalat lehet hogy próbálkoznék még vele, de szerintem ezt elhasználom és nem veszek belőle többet. Helyette ajánlanám szintén a Catricetől a Made to stay makeup alapozót.

kgretu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Dius89

2018. február 18.

A nagy hype miatt én is átváltottam a Loreal alapozómról erre. A pipetta kicsit fura volt először, de néhány használat után ráéreztem a megfelelő mennyiségre. A fedése tényleg jó, bár vigyázni kell vele, mert könnyen maszkossá válik a hatása. Nekem a legvilágosabb szín van meg, de így télen még az is kicsit sötét. Nekem sajnos ezzel az alapozóval is kifényesedik az arcom néhány órán belül.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

pannaa

2018. február 18.

Eddigi legjobb alapozó, eleinte még korrektort se kellett használni mellé, viszont most valami megváltozott......
Sötétebb lett, nem 'illeszkedik' rá annyira az arcomra, de még így is a legjobb amit eddig próbáltam...

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

SzLili17

2018. február 18.

Alapvetően nem jön önmagában, ezért a mínusz egy csillag. De a fedése annyira tetszett, hogy kész rutinra fejlesztettem. Primerként a Nivea MEN after shave balzsamja, az az alapozó, Essence átlátszó púder rá, és a végéb a MAC prep + prime spréje. És így a bőröm tökéletes, legtöbbet eddig 42 órát volt rajtam (meló, buli, meló) és ugyanolyan maradt, mint amikor felkentem. Ezek elég olcsó dolgok főleg a kategóriájukban, a MAC drágább, de így szerintem megéri:)

SzLili17

eprecs

2018. február 17.

Annyira vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval.
Nagyon sokáig próbálkoztam, több féle primerrel, hidratálóval alá, de mindig ugyanoda lyukadunk ki: kiemeli a tág pórusaimat.
Ezen felül meg nagyon jól bírja egész nap, nem mászik el, nem fényesedik, nem oxidálódik, a szine is telitalálat, kiszerelése, csak pont a lényeg vész el, bőrhiba eltüntetés helyett kiemeli azt. Így hiába a sok pozitívum 2-esnél nem tudok többet adni, mert így használhatatlan :(

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Annyira vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.