KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

bettuszkaaa

2018. április 15.

Imádom! A legjobb alapozó amivel valaha találkoztam. Igaz, gyorsan kell eldolgozni de elég szép egyenletesen terül el az arcon, ecsettel, blenderrel is könnyen eldolgozható és tökéletesen fed. A legvilágosabb szine is szépen passzol a bőrömhöz és hamar lemattul ami pozitivum. Egyedül a fényvédőt hiányolom belőle.

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Nileve

2018. április 14.

Nagyon jó alapozó. Nagyon imádom benne, hogy az egész folyékony és nem ez a krémes fajta alapozó. Nemsokára elfogy az első üvegcsém belőle. Eddig nem a legmegfelelőbb árnyalatom volt belőle, mindenképpen a legvilágosabbra lenne szükségem nekem is, de így is el tudtam használni, főleg nyáron és ősszel - amikor még megvolt a nyári barnaság. Jól fed és mattit, de a zsírosabb bőrűek bizony tudják, hogy azért ezen is hamar átüt a fényesség. Ez azonban púderrel könnyen orvosolható.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Regi23

2018. április 12.

Az All matt plus alapozóról váltottam, mert pont nem találtam azt a saját színemben, így kipóbáltam ezt. Igazából nagyon hasonló a kettő, ez valamiért nem annyira tartós rajtam, cserébe viszont nagyon természetes hatású és mégis magas fedésű, nincs maszkhatása. Körülbelül 5 órát bír ki, utána átfényesedik, de púderrel lehet trükközni hogy tovább bírja. Sajna nehéz kifogni az árnyalatomat (legvilágosabb), de ha egyszer végre látok valamelyik drogeriában, akkor tuti újraveszem.

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Momo0210

2018. április 10.

Nem elég nagy a szín választék. Oxidáció után hihetetlenül sárgás a bőrömön,kényelmetlen viselet én egyszerűen nem szeretem. Teljes pénzkidobás.

Momo0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Clementine

2018. április 10.

Leginkább a pipettás kiszerelése miatt vettem meg, de egyáltalán nem bántam meg. Nem használom mindennap, így elég lassan is fogy. Az állaga kifejezetten tetszik, csak gyorsan kell haladni az eldolgozásával, mert hamar szárad. Nap hatására oxidálódik, de nekem az pont jó, mert nem sikerült eltalálni a megfelelő árnyalatot. Lehetne több árnyalat is belőle, mert szerintem ez a négy iszonyat kevés.

Clementine

Froggy

2018. április 10.

Tegnap találtam végre színt egy hónapos kutatás után :) Ma használtam először, nagyon folyik, nagyon jól fed, még meg kell találnom azt a mennyiséget ami nem lesz sok. De nagyon jó vele dolgozni, nekem nem kell különösebben erőlködni, hogy gyors legyek vagy ilyenek, kényelmesen lehet haladni. Majd meglátjuk, milyen, mindenesetre hónapok óta nem volt ilyen egységes az arcom.

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

unicornqueen

2018. április 10.

Tegnap vettem meg. Őszintén azért vettem meg mert nagyon tetszett az üvege, látszik rajta hogy nem egy rossz márka. Általában az alapozót úgy viszem fel, hogy a beauty blenderre nyomok belőle, hát ezzel is úgy próbáltam, de nagyon híg volt és épp, hogy nem folyt le róla. Szóval maradt az a megoldás, hogy az arcomra csepegtetek belőle. Nagyon megtetszett az adagolója, mert már egy csepp is elég sok terméket ad, így jó mert nem kell sokat használni belőle. A színválaszték nem túl választékos (mint a drogériás alapozóknál általában), de szerencsémre sikerült a jó színt kiválasztani, ami nem túl sötét. Úgyhogy röviden és tömören ez eddig a legjobb alapozó, amit eddig használtam, csak ajánlani tudom :)

unicornqueen

Mollyerdelyi

2018. április 9.

A sok szuper vélemény miatt vettem meg én is. Nagyon sokáig elég, ezen egészen meglepődtem. Januárban vettem meg az elsőt és most kellett csak újat vennem. Mondjuk hozzáteszem, hogy tettem bele világosítót, mert a 4 szín közül az utolsó volt a legközelebb a bőrszínemhez, de sajnos kicsit sötét. Jó lenne, ha majd kijönne pár új árnyalat is :) Jól fed, viszonylag tartós, púderrel és korrektorral kb 7-8 órát kibír, de ennél többet úgysem kell sminkben lenni szóval pont jó.

Mollyerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

prne0919

2018. április 8.

Kedvelem a márkát. Jó minőség nagyon jó árban. Egy videóban hallottam erről az alapozóról, és mivel előtte szintén a márkától használtam a 24h made to stay alapozót, így nehezen, de hozzájutottam az első üvegemhez. Azóta 3 üveggel használtam el. <3

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

Jelizz

2018. április 6.

vegul jo arban van ha ugy vesszuk hogy sokaig eleg. Tetszik a pippetas kivitel mert en tudom adagolni a mennyiseget 🙂 konnyu az allaga, szepen fed, mattit, viszont kell hozza egy jo korrektor. Eddig tetszik.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.