KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
beuska89

2017. március 24.

Ennyi pénzért csoda ez az alpozó. Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem- e, annyi jót olvastam/hallottam róla. Végül megvettem. Bár sokáig kellett keresnem, mert üresek a polcok. Tartós, jól fed, bár alá kell hidratálni. Nincs maszkhatása. Nem bántam meg, hogy végül megvettem. Púder nem kell rá, és még így sem fényesedik át a nap végére.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Imola78

2017. március 23.

Nagyon szép fedése van.Nekem heges, problémás bőröm van és ez az alapozó nagyon szépen elfedi. Nem fényesedik át ,tartós és nincs maszkhatása.

Imola78
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

kdorci

2017. március 23.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Az elején odáig meg vissza voltam tőle. Gyönyörű fedés szép finish...aztán kezdtem azt érezni, mintha még sem fedné el annyira jól a bőrhibáimat, mint amennyire kéne. Sajnos elkezdtem nagy csatákat vívni a pattanásokkal :( és úgy érzem, hogy ez az alapozó kezdi feladni a harcot :D Nekem nagyon gyorsan fogy, pedig az elején elég volt 1-2 nyomás is...:( Valamiért a sminkszivacsommal sem akarták megtalálni a közös hangot (pedig jó sminkszivacsom van, kevés terméket szív fel) de úgy éreztem, hogy akkor még rosszabb volt a fedése, inkább maradtam az ecsetnél.

Tehát lehet újra fogom venni valamikor, de egy picit csalódtam benne. :(

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Tehát lehet újra fogom venni valamikor, de egy picit csalódtam benne. :(

dorcsideak

2017. március 22.

A legjobb alapozó amit eddig használtam! Megéri az árát gyönyörűen fed, nem kelt természetellenes hatást és kis mennyiség is elég belőle. Biztosan újra veszem! :)

dorcsideak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

hjuditcrema

2017. március 21.

Az alapozók gyöngye. Tökéletesen egységes színt és fedést ad. Igaz, nincs sok bőrhibám, de nagyon tetszik ezzel az alapozóval a végeredmény. Sárgásabb tónusa van a bőrömnek ezért a Sand Beige árnyalatot választottam. Mindenképpen szükséges hidratáló alá, különben maszk hatású lehet a szárazabb részeknél.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

allie

2017. március 21.

Annyira dicsérte mindenki,hogy én is megvettem. De nekem nem vált be egyáltalán. Pedig próbáltam kézzel, ecsettel, szivaccsal felvinni, primerre vagy csak magában, lepúderezve és anélkül, tényleg minden megpróbáltam. De nagyon csúnya a végeredmény. Látszódik hogy rajta vagy a bőrömön, és nagyon csúnya a végeredmény, ettől az is jobb ha alapozó nélkül vagyok.

allie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Zsuzska1979

2017. március 21.

Nekem ez az alapozó nagy csalódás volt. Amikor Pesten jártam egy hétig vadásztam rá sikertelenül. Aztán mikor pár napig készleten volt a Rossmann oldalán megrendeltem és kihozattam ide külföldre ahol lakom. Pattanásaim mostanában nincsenek csak kitágult pórusok és pár kisebb barna folt az arcomon. A tág pórusok ezzel rettenetesen látszanak és a foltokat se fedi el. Akárhány rétegben viszem fel az eredmény ugyanaz. A fedése 0... Primert használok előtte és utána színtelen púdert. Ennek ellenére pár óra után foltokban jön le és nagyon ronda. Ráadásul a legsötétebb árnyalat is túl világos. Én biztos nem veszem újra.

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Bolyka

2017. március 20.

Hát én sok pezetát nem költök alapozóra, igazából nem is tudom, hogy egy alapozó milyen kell legyen. De, én úgy gondolom, hogy a tág pórusomra meglepően nem ül be, (mielőtt felkenem megtisztítom, Nivea arckrémmel bekenem és rá az alapozó) és nem nézek ki ugy mint egy szalamandra. Beauty Blenderrel kenem el és szerintem nagyon jó végeredménye van. Én ugy gondolom, hogy jó kis termék. :)

Bolyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Jotunderkeresztanyu

2017. március 20.

Minden nap használom, keverve a 010-es és a 030-ás árnyalatot. Építhető a fedése, nap végére ráncosodik a homlokomon, de nem vészes, púderrel szoktam fixálni. Jelenlegi kedvenc alapozóm!

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

arianna94

2017. március 19.

Tavaly ősszel vásároltam meg először ezt az alapozót, nem sokkal a megjelenése után, mivel egy olcsóbb verziót kerestem a L'oreal True Match alapozóm helyett. És nagyon jól tettem, azóta már a harmadik üvegcsét használom, ezzel én is beállok a termék kedvelőinek sorába. Tetszik benne a pipettás adagoló, hogy világos színekben is lehet kapni. Beauty Blenderrel szoktam felvinni, nagyon természetes hatást lehet vele elérni és mégis jól fed. Az ára pedig egészen meglepő, a minőségéhez képest meglehetősen olcsó. Magasan veri a True Match alapozót, egyetlen egy kritériumban marad alul vele szemben: a színében. Bár világos színekben is kapható a legvilágosabb árnyalat sem tökéletesen passzol az arcomhoz a L'oreal termékével ellentétben. De ezt megbocsátom neki, mert ha szépen el van dolgozva, nem látszik, nyáron pedig még a szín is tökéletes lesz! :) Jár az 5 csillag :)

arianna94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.