KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Párszor használtam, negyede hiányzik., Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázom
BlackDiamond

2017. április 8.

Ez most Nagy kedvenc nálam :) 020-Rose Beige árnyalat van meg.Szinte teljesen passzol a téli-tavaszi bör színemhez.Nyárra ha van belöle sötétebb beszerzek egyet az tuti.Nagyon szépen fed és hihetetlenül matt.Nagyon Jo kis termék,tartós és nmjó az ára. Nem gondoltam volna,hogy ilyen ár mellett enyire jólesz.Tudja azt amit a drágább drogériás társai,sött lekörözi öket.Megszoktam,hogy púderezek de ehhez nemkell ugy kicsit már sok,maszk hatású.Tölem megkapja az 5*ot :)

BlackDiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Blackxentric

2017. április 7.

Glamour napi szerzemény. Csodák csodája, hogy volt a legvilágosabb árnyalatból a boltban, nem hezitáltam kell-e nekem egyből tettem a kosárba. Tudtam, hogy még ez a szín is sötét a bőrömre, ezért szereztem már be az L.A. Girl hd alapozóját fehér színben. Könnyen ki tudtam keverni belőlük a tökéletes árnyalatot. Tíz órán keresztül volt az arcomon az alapozó és mikor hazaértem is szép volt. Nagyon örülök már most annal, hogy meg tudtam szerezni, mert egyszerűen tökéletes és minden pozitívum amit előttem írtak róla igaz.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Esztelle

2017. április 7.

Egyik legjobb alapozó amit hasznaltam, talán annyi hátránya van hogy valóban oxidálódik, picit sötétebbrere, de szerencsére a mostani arcszínemnel világosabb árnyalatot vettem, így ez nem gond. Remek a fedése, az állaga is pont megfelelő és nagyon tetszik az adagoló megoldása is, ezért megkapja az 5 csillagot még az oxidálódás ellenére is.

Esztelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

krizsaneniko

2017. április 7.

01-es árnyalatot vettem, sajnos oxidálódik, de elég rendesen. Sárga leszek tőle. :((
Miééért?? Pedig isteni az állaga. :((
Szomorú vagyok. Talán alapozófehérítővel el tudom használni

krizsaneniko

Miééért?? Pedig isteni az állaga. :((
Szomorú vagyok. Talán alapozófehérítővel el tudom használni

CamomilleRose

2017. április 7.

Kedvenc alapozóm, hosszú idő óta a legjobb, amit használtam. Már a negyedik üveggel veszem meg, szerintem mindig lesz itthon. Fedés, állag, illat, szín, csomagolás, minden rendben van vele. Ennyi pénzért olyat nyújt, mint high-end társai.

CamomilleRose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

perie

2017. április 7.

Ha picit is száraz a bőröd, szerintem nem fogja szeretni ezt a terméket. Utolsó darabot hoztam el a Rossmannból és még aznap ki is próbáltam. 020-as árnyalat a világos bőrömön narancsosként hatott és rendesen kiemelte a száraz részeket. Nem mondom, a fedése tényleg nem rossz, de most kénytelen vagyok egy 50 faktoros zsíros fényvédőt alá kenni és vegyíteni egy világos Rimmel alapozóval, hogy egyáltalán el tudjam használni. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá tényleg. Nem veszem újra. Jó fedése miatt nagy jóindulattal is csak 3 csillag.

perie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Oceancruise

2017. április 7.

Régóta keresem az igazit alapozó-téren. Ez már-már ráközelített :) egyetlen panaszom, hogy 3-4 órát bír csak, olyan, mintha beinná a bőröm.

Oceancruise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Luller

2017. április 6.

Minden tekintetben bevált! Fedés 5 csillag, állaga 5 csillag, kivitelezés 5 csillag. Már csak abban reménykedem, hogy nem fog túl hamar elfogyni, mert úgy tűnik, kicsit többet kell belőle használni, mint más alapozókból. Bár az is hozzá tartozik, hogy inkább BB krém párti voltam eddig, nem maszkban szeretek mászkálni, de ez az alapozó nekem természetes fedést biztosít, nem zsírosít és tartós is! Úgyhogy nálam 5 csillag!

Luller
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

lysza1985

2017. április 6.

Én elég finnyás vagyok alapozó téren és igazából már megvannak a bevált termékek, de hajtott a kíváncsiság a sok jó vélemény miatt, ráadásul most a glamour napokon volt rá kedvezmény is, így gondoltam kipróbálom. Ami a hátránya, hogy nagyon gyér a színválaszték és teszter alapján mind nagyon világosnak tűnt, így a 040-est vettem meg. Valóban oxidálódik kicsit, de közeleg a nyár, így nem is baj, viszont aki barnább bőrű, az lehet nem talál megfelelő árnyalatot. Az illata kellemes, állaga folyós, jó ez a pipettás kiszerelés, meglepődtem, hogy nem is lesz maszkos a hatása, mégis erős közepes-teljes fedés is elérhető vele, ami nekem fontos, és még olcsó is.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

pipacs17

2017. április 6.

Régóta szemeztem vele, és most, hogy elfogyott az alapozóm, megvettem. A Müllerben elég gyér volt a színválaszték (volt 01-es és 04-es), mivel nem vagyok egy hófehérke, hátha alapon a 4-es 'Warm beige'-t választottam. Nagyon könnyű mind felvinni, mind egyenletesen eloszlatni. (Kézzel és szivaccsal is) Nem nehezül el a bőrön, nem ül be a mimikai ráncokba. A száraz részeket kicsit kihangsúlyozza, de ha megfelelően alá van hidratálva szépen fenn marad hosszabb ideig is:-) nekem egyáltalán nem oxidálódik, így tökéletes választás volt ez a szín!

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.