KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2199-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2199

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2199, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1100 , Eladó: zsofiisz
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Gödöllô, fizetés: Posta

casa17

Eddigi legjobb alapozóm. Vegyétek,vigyétek,szeressétek 😁😊

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Eddigi legjobb alapozóm. Vegyétek,vigyétek,szeressétek 😁😊

pigglypig

2017. október 24.

Nagyon könnyű, folyós állagú alapozó, szép mattra szárad. Tényleg. Még az én zsíros bőrömet is csillogásmentesen tartja, pedig nem használok rá púdert. Picit oxidálódik, de nem vészes, szuperül kibírja a napot. Az üveg nehéz, benne van az anyag, nekem a pipettás kiszerelés kicsit fura, néha nem vesz fel elég terméket, néha viszont túl sokat, még nem sikerült kisilabizálni, mi befolyásolja :)
Nálam 5 csillag, nagyon szeretem :)

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Nálam 5 csillag, nagyon szeretem :)

Fruzsci

2017. október 24.

Meglepően jó a fedése, nem kopik csúnyán napközben, nem fényesedik át, még a színt is klasszul eltaláltam, úgyhogy nekem bevált! :D Viszont néha vagyok olyan béna, hogy rácsöpögtettem a felsőmre...:D

Fruzsci

hrrr

2017. október 22.

Alacsony áron szép fedést biztosít és nem lesz tőle zsíros a bőröm. Nekem bevált :)

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

fannijaszberenyi

2017. október 22.

Mar tobb mint egy eve hasznalom, ar-ertek aranyban szuper. Szep a fedese, a vegeredmeny tenyleg matt, nem is kell ra puderezni, viszont a szaraz reszeket nagyon kiemeli, ugyhogy rendesen ala kell hidratalni, foleg telen. Ami meg negativum, hogy csak 4 szinben erheto el es azok is mind eleg rozsaszines arnyalatuak.
P.S.: Felvinni kezzel vagy beauty blenderrel a legjobb, ecsettel (nekem) nagyon csikoz!

fannijaszberenyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

ozsa

2017. október 22.

Nagyon kíváncsi voltam már, miért dícsérik olyan sokan, de sajnos vásárlás után sem tudtam rájönni. Bárhogy próbáltam felvinni (kézzel, száraz blender, nedves blender, ecset...) egyszerűen sehogy sem szép az, ahogy megül az arcon. Bármilyen vékonyan viszem fel, maszkhatása van, undorítóan összeáll az arcomon és kiemeli a pórusokat, arról nem is beszélve, hogy hamar átzsírosodik a bőröm alatta a T zónában, de az arcom húzódik a szárazságtól. Ha belenézek a tükörbe min. 30 centi távolságról, valóban tökéletesnek tűnik, de közelről valami rémes.
A fedése és a színe jó, és nem volt vészesen drága, ezért kap 2 csillagot. Csalódás

ozsa

Pa19911014

Legjobb alapozo ujra veszem

Pa19911014
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Legjobb alapozo ujra veszem

agica7

Hát mit is mondjak.
Akkor még nem krémmániáztam, amikor tavaly megvettem ezt az alapozót. Nem tudom mit hittem, hogy majd a mitesszeres bőrnek hű de milyen jót tesz egy olyan alapozó, ami elfed kb mindent. Na mindegy.
Az elején tetszett, eltaláltam a színt, nagyon jól fedett, de azért nem HD minőségben :D Aztán 1-2 hónap után megváltozott a színe, ilyen narancssárgásra. Nem volt nagyon feltűnő, de azért eléggé rontott az összképen. Nagyon eltömítette a pórusaimat. Zsíros hatást keltett már fél óra után is.
Szóval, nem ajánlom mindennapos használatra, max csak bazijó primer főlé (ami nekem nem volt).

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Hát mit is mondjak.

avealena

2017. október 21.

Már régóta vadásztam rá a boltokban, mindig ki volt fogyva az összes, főleg a legvilágosabb szín, amit szerencsére most be tudtam szerezni light beige néven. A csomagolása nagyon tetszik, az állaga is jó, könnyen eldolgozható, amiért ilyen folyékony. Nekem nincs problémás bőröm, nincsenek pattanásaim, tág pórusaim, se zsíros bőröm, az egyetlen problémám az, hogy sokszor hámlik az orromon a bőr, amit ez az alapozó tízszer jobban kiemel (és ezért adok csak 4 csillagot) szóval nagyon száraz bőrre én nem nagyon ajánlanám, ahogy már az előttem írók is megemlítették. Ezen kívül nagyon szeretem a hatását, nem teljesen fed el egy rétegben, de könnyen építhető. Ritkán használok alapozót, mert annyira nincs rá szükségem, de ha néha elmegyek valahova és felviszem ezt, akkor olyan kis porcelánbaba hatása lesz az arcomnak, nagyon szeretem. Szerintem igazán tartós és a helyén marad, nem mászkál el, nem csomósodik vagy ül meg a ráncokban, gödröcskékben.

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

MAnna22

Korcsoport: < 18
2017. október 21.

Szerintem nagyon jó alapozó. Nekem nagyon jól bevált. Tetszik az illeta és a fedése egyszrűen tökéletes. Szinte tökéletes elfedi a pattanásokat az arcomon. Ennél jobb alapozó még nem volt.

MAnna22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 21.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.