KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Mancsusz

2018. január 2.

Ár-érték arányban ilyen jó alapozót meg sose vettem. Mióta megvettem másikat egyáltalán nem használtam. A színválasztékot meg kell említenem, eddig egyik drogériás alapozó sem passzolt a világos bőrömhöz (viszont akinek sötétebb a bőre sajnos nem fogja tudni használni). A 2 legvilágosabb árnyalat van meg (010 és 020), mert nyáron a sötétebbiket használtam. A világosabb már majdnem kifogyott, abból vettem is újat. Kell hidratálni hozzá, mert szárítja a bőrt. Szeretem a pipettás megoldást, könnyű felvinni vele a terméket. Ecsettel szoktam eldolgozni, könnyen és gyorsan lehet. A fedése szerintem elég erős. Mindig szoktam fixálni, úgy kibírja az egész napot. Ha este is abban indulok útnak, akkor egy kis púderrel szoktam javítani. Ez a kedvenc alapozóm, bár több Catrice alapozót is használtam már és egyikben sem csalódtam. Ajánlani tudom mindenkinek.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

dregi

2018. január 2.

Nagyon szeretem, hogy pipettás, könnyű felvinni. Szépen fed, illata parfümös. Nagyon szép a finishe, de nem tart 24 órán keresztül. Nagyon tetszik, nekem kifejezetten világos a bőröm, nem üt el tőle. Egyik kedvenc alapozóm lett. Viselete kényelmes, nem ad nehéz érzetet. Száraz bőrre tényleg nem jó, nagyon kiemeli.. Nekem újravevős. :)

dregi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Pipacslany

2017. december 31.

Nekem nagyon bevált! Szépen fed, könnyű eldolgozni és tartós is. Viszont fontos megemlítenem, hogy megfelelően hidratálni kell előtte a bőrt, mert a száraz részeket kiemelheti.

Pipacslany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

njudit95

2017. december 30.

Nagyon tetszik. Illik a színe a bőrömhöz, jól fed, nem irritál és nagyon kedvező az ára.

njudit95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Annaj02

2017. december 30.

Vékony rétegben szoktam használni, tényleg sokáig fent marad és viszonylag természetesnek hat, ráadásul olcsó is, az egyetlen probléma, hogy elég hamar átfényesedik az én bőrömön.

Annaj02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Morgen

2017. december 30.

Nagyon szeretem. Szép fedés, kellően világos árnyalat ami tökéletesen illeszkedik. Egyedül a fényvédőt hiányolom belőle.

Morgen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

fanta98

2017. december 30.

Már hónapok óta használom és imádom :) Ennél jobb alapozót még nem találtam. A fedése is egészen erős az árához képest, és nagyon szépen eloszlatható. Nem foltos, nem jön le, nagyon tartós és szuper!!

fanta98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Tinisminkes

2017. december 29.

Tobb elonye es hatranya is van ennek az alapozonak.
Elonyok: olcso, konnyen beszerezheto, vilagos borueknek jo, matt, szep a fedese
Hatranyok: szaraz borre borzalom, nagyon vilagos a borom de meg telen igy is elut,

Tinisminkes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Tobb elonye es hatranya is van ennek az alapozonak.
Elonyok: olcso, konnyen beszerezheto, vilagos borueknek jo, matt, szep a fedese

googles

2017. december 28.

Biztosan írta már más is, de muszáj avval kezdenem: ez az alapozó egy az egyben a Lancome Miracle Air de Teint koppintása. Az üvege is mindenben azt másolja, illetve az ígéretek is.

Nekem van egy ilyen Lancome alapozóm, a legeslegvilágosabb színben, ami nagyon hamar oxidálódott és sötét, szürkés lett. Egyébként működőképes, ezért gondoltam, világosíthatnám evvel az olcsó Catrice rokonnal.

Sajnos nem jött be a számításom, egyelőre próbálkozom, de a Catrice az én bőrömön vastag, maszkos, száraz, látható réteget képez. Ennek baromira nem örülök. A second skin effectet nem így értettem és szerintem ők sem. Azon is gondolkodtam, esetleg állásban kiszárad és ilyen lesz? Na ez nem valószínű, és nem is tartanám normálisnak (én most vettem, novemberben, nálam nem állt).

Rettentően kevés kell belőle, az biztos, mert olyan fedése van, hogy hihetetlen. Ami miatt lepontozom, az az, hogy a minimál mennyiséget se tudom diszkrét sminkké varázsolni, egyszerűen nem tud láthatatlan lenni, akármit is teszek. Látszik. Ezt nem szeretem.

Szóval nekem nem vált be, persze ettől még más bőrön lehet, hogy remekül működik.

Ui. Szerintem egy alapozo mukodjon onmagaban is. Kremek, primerek, stbk nelkul, onmagaban. Ha csak a zsiros borre jo, irjak ra.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

monikavizler

2017. december 28.

Könnyen eldolgozható, könnyű alapozó. A pipettás kiszerelésért nem vagyok oda, a reggeli készülődésben okozott már bosszúságot a fehér blúzra cseppent alapozó. Tartósságra megfelelőnek tartom, 8 órát szépen kibír, aládolgozással, fixálással akár többet is. Blenderrel használom, de próbáltam már ecsettel is, tényleg jól eldolgozható, nem okoz nehézséget.

monikavizler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.