KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az egyedülálló hatásoknak köszönhetően ez a körömlakk abszolút must-have: a holografikus és duo-króm végeredmény igazán szemet gyönyörködtető! Hosszantartó formula párosul magas fényű végeredménnyel, lenyűgöző csillámló hatással."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

angi9207

2018. augusztus 13.

A 03-as árnyalatot szereztem be, mikor megláttam teljesen beleszerettem, gondoltam mekkora menőn fog kinézni lábon. Hát nem....
Csatlakozom az előttem szólóhoz, akik azt mondják, hogy felkenve köze nincs ahhoz, ami az üvegen látszik. Egy rétegben még csak-csak, de akkor átsejlik a saját köröm, és csíkos is. Kettőben pedig full kék az egész. (Rajtam legalábbis. Na meg nem csúnya amúgy. Csak nem azt adja, amit ígér....) Nagyon nyakatekerten kell a bokám tartani, ha látni akarok valamicskét ebből a holo témából. Kicsit átverve érzem magam...

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kepszakadas

2018. augusztus 12.

03 Irregular Galaxies van és amióta megvettem, nem is használtam más színt. Nagyon szép hologramos, de minimum két réteg kell a tökéletes fedéshez. Plusz alapozó, mert amúgy ez is ilyen nehezen lejövős lakk.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Jenniii92

2018. augusztus 11.

Mikor megláttam ezeket a lakkokat, egyből szerelmes lettem beléjük. :D
A 01-es van meg, valóban köze sincs a holohoz, de annyira gyönyörűen csillog napfényben, hogy gyorsan meg is bocsátottam. *.* :D
Nagyon tartós, alig lehet lemosni, vagy 10 percig sikálni kell körömlakk lemosóval, hogy lejöjjön. Nem pattog le egy fürdés után.
A 02-es változatra még biztos, hogy beruházok.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Mikor megláttam ezeket a lakkokat, egyből szerelmes lettem beléjük. :D
A 02-es változatra még biztos, hogy beruházok.

Zituska77

2018. július 23.

Velem is a 02-es árnyalatú jött haza, és valóban, az üvegben sokkal határozottabb színe van. Felkenve olyan kislányos rózsaszín, ami ugyan nekem tetszik, mégsem olyan, amire számítottam. Tényleg nem fényesre szárad és nekem nem is volt túl tartós. Nem szoktam ennyi pénzt kiadni egy körömlakkért, jobbra számítottam.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

lianex

2018. július 18.

A 02 Iridescent Illiusion árnyalatot vettem meg, ami az üvegben gyönyörűen mutatott. Az egy dolog, hogy nem duo-króm (holografikus meg pláne nem), de ami a legbosszantóbb, hogy felkenve nem is hasonlít arra, amit a csomagolás ígért. A szép, irizáló sötét rózsaszín helyett egy rettenetesen csíkozódó, halvány, cukorka-rózsaszín árnyalat, ami gyönyörűen kihozza a körmök minden apró felületi hibáját. Egy óráig sem bírtam elviselni a körmeimen és külön dühítő, hogy ezer forint felett volt az ára. Teljes pénzkidobás. :(

lianex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

nayliey

2018. június 16.

Nagyon tetszenek! Annyi baj van vele hogy sok reteg kell h igazan jo legyen, ez altal hamarabb lepattog de meg igy is megerte nekem 😱

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Timi01

2018. május 19.

Igeeeen.... ezek a lakkok nem holo ÉS duokrómok hanem holok VAGY duokrómok. Valóban megtévesztő a leírás de azért látjuk mi van az üvegben :). A két holo szerintem holo, az egyik lineáris a másik holo glitteres inkább, vagyis szórt szeretne lenni. A lineárison már az üzletben látszott, hogy csak az erős fény csalogatja elő belőle a színeket, ezért otthagytam.

01 Down The Milky Way: az üvegén van egy tök felesleges színes matrica, amitől rózsaszínesnek/lilásnak nézhetjük a lakkot, ami valójában ezüst. Nekem ez csak itthon tűnt fel. Lehet toppernek használni, én magában is szoktam 3 rétegben. Villámgyorsan szárad, mire végzek az első réteggel, mehet rá a második. Mivel nagyon vékony az állaga, egyáltalán nem látszik, hogy mennyi réteg van a körmömön. A benne lévő csillámok miatt (mint minden ilyen lakknak) érdesebb lesz a felülete, ezen segít a fedőlakk, ami kell is mert teljesen mattra szárad. Ejnye, leírás, mi az, hogy magas fényű végeredmény, hol?, kinél?, mikor?. Ettől eltekintve szerintem nagyon szép, külön tetszik, hogy ha nem éri fény, akkor is színjátszóak a benne lévő kis csillámok, napfényben pedig még szebben csillog.
03 Irregular Galaxies: teal-kék-lila. Őt azért vettem mert szerettem volna kipróbálni, hogy lehet-e vele nyomdázni (nem nagyon, bár fehéren nem rossz). Ha alap nélkül használom, nekem kell a 3 réteg, kettőnél még foltosnak látom. Itt sem vastag a 3 réteg, villámgyorsan szárad. Fekete alappal élénkebb színt kapunk, míg magában nekem szürkésebbnek tűnik. Erős volt a gyanúm vele kapcsolatban, hogy borzalmasan fog csíkozódni, de egyáltalán nem látszik egyetlen ecsetvonás sem szerencsére, nagyon egyszerű felkenni.
Nekem kellemes csalódás mindkét lakk, ebben az árkategóriában pedig több mint jók.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Louisa

2018. május 16.

01 Down The Milky Way
Ahogy tobben is irtak ez nem holografikus, es megteveszto az uvegcsen levo szines matrica, de meg az uzletben jobban megvizsgaltam. Nekem nagyon tetszik a vegeredmeny. Szurke lakkra kenem fel, de szineseken is jol mutathat. Onmagaban nem hasznalnam. A megszaradt vegeredmeny erdes feluletu a csillamok miatt (ennek ellenere konnyu lemosni) igy en egy vastag gel allagu fedolakkal megyek meg ra. Baratnom szerint vonzza a tekintetet,olyan mint egy “kapu egy masik univerzumba” haha

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

01 Down The Milky Way

Lina14

2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a nagyszemű holo nem fed olyan erősen, inkább egy topper, a másik kettővel nincs ilyen jellegű gond
a holok közül a nagyobb szeműn jobban kijön a hatása, a másikon csak közvetlen fényben
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

manobeka

2018. április 15.

04 Magma Infusion. Színváltoztató lakk, tehát kell alá egy alapszín, általában fekete, de minimum olyan szín, mint az üveg. Nagyon klassz, van pár hasonló lakkom más márkából, de ez a legszebb, főleg fekete lakkra kenve mutat jól.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.