KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az egyedülálló hatásoknak köszönhetően ez a körömlakk abszolút must-have: a holografikus és duo-króm végeredmény igazán szemet gyönyörködtető! Hosszantartó formula párosul magas fényű végeredménnyel, lenyűgöző csillámló hatással."

4 árnyalatban kapható

random

2019. január 14.

most vettem a 05 holo enchantment színt, ki is lakkoztam vele a körmöm amint hazaértem. hát 1: radiátorfesték hatása van tapintásra és lámpafényben ránézésre is (ami nem baj, csak nem ezt szerettem volna), B: ha ez holo akkor én szép vagyok. annyira visszafogottan, tompán holo, hogy csak zseblámpával vagy vakuval megvilágítva az, egyébként max. metál, és végül: száraznak nyilvánítástól számítva két óra múlva lepattant belőle egy darab. nem a végén, hanem középen. asszem ezek szerint a szokásosnál tartósabb alaplakk kell neki. meg hiper-szuper fedőlakk. meg még mittudomén...

up: megvettem a 04 Magma Infusiont-t is. sajnos kb. csak a drogériában emlékeztetett magmára, amúgy inkább csak a pinkes-lilás és a kékes színes látszanak belőle, a piros az csak nagyon ritkán és minimálisan... és ez is pattog. :/

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

javi

2019. január 3.

01 Down The Milky Way
Megláttam és nem tudtam otthagyni. Annyira megtetszett, kigondoltam hogy tökéletes lesz szilveszterre is (bármi, amivel megmagyarázhatom magamnak a századik körömlakk megvételét...)
2-3 réteg is kell belőle, főleg fény alatt látszanak benne a többszínű részecskék. Az eddigi legmakacsabb körömlakkom. Próbáltam lemosni ebelin, emese lakklemosókkal - ezekkel nem jött össze. Végül az amúgyis használatos/eddig bevált isana acetonmentessel sikerült. Mindhárom márkánál ugyanazt a technikát alkalmaztam, lemosós vattával tekertem be az ujjaim, kellett kb. másfél-két perc neki mire le tudtam szedni a lakkot.
Alkalmakra szerintem egy nagyon különleges és szép lakk, de egymás után nem fogom sokszor használni, mert az kicsit megviselő lenne a körmeimnek.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

01 Down The Milky Way

Kimi

2018. december 16.

A 03-t vettem meg és szerintem a körmeimen is hozta az üvegben látható színt. Viszont nem tudom hányan bontogatták ki a drogériában, de állagra rendkívül sűrű (mint egy félig elhasznált körömlakk), csíkozódik. Nehéz szépen felvinni és mint már írták két rétegben se fed tökélesen. Rajtam tartós volt, de nem lett a kedvencem.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

BrigittaKtn

2018. november 18.

05 arnyalatot vettem meg, olyan szep volt az uvegben.. de sajnos 2nap utan mintha elkopna kormomrol.. nem lepattog hanem elkopik foltokban.. es probaltam mar 3 regegben is.. es alaplakkal meg fedovel.. de semmi. 2nap utan mintha kosg lenne a kormomon.

BrigittaKtn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

angi9207

2018. augusztus 13.

A 03-as árnyalatot szereztem be, mikor megláttam teljesen beleszerettem, gondoltam mekkora menőn fog kinézni lábon. Hát nem....
Csatlakozom az előttem szólóhoz, akik azt mondják, hogy felkenve köze nincs ahhoz, ami az üvegen látszik. Egy rétegben még csak-csak, de akkor átsejlik a saját köröm, és csíkos is. Kettőben pedig full kék az egész. (Rajtam legalábbis. Na meg nem csúnya amúgy. Csak nem azt adja, amit ígér....) Nagyon nyakatekerten kell a bokám tartani, ha látni akarok valamicskét ebből a holo témából. Kicsit átverve érzem magam...

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kepszakadas

2018. augusztus 12.

03 Irregular Galaxies van és amióta megvettem, nem is használtam más színt. Nagyon szép hologramos, de minimum két réteg kell a tökéletes fedéshez. Plusz alapozó, mert amúgy ez is ilyen nehezen lejövős lakk.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Jenniii92

2018. augusztus 11.

Mikor megláttam ezeket a lakkokat, egyből szerelmes lettem beléjük. :D
A 01-es van meg, valóban köze sincs a holohoz, de annyira gyönyörűen csillog napfényben, hogy gyorsan meg is bocsátottam. *.* :D
Nagyon tartós, alig lehet lemosni, vagy 10 percig sikálni kell körömlakk lemosóval, hogy lejöjjön. Nem pattog le egy fürdés után.
A 02-es változatra még biztos, hogy beruházok.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Mikor megláttam ezeket a lakkokat, egyből szerelmes lettem beléjük. :D
A 02-es változatra még biztos, hogy beruházok.

Zituska77

2018. július 23.

Velem is a 02-es árnyalatú jött haza, és valóban, az üvegben sokkal határozottabb színe van. Felkenve olyan kislányos rózsaszín, ami ugyan nekem tetszik, mégsem olyan, amire számítottam. Tényleg nem fényesre szárad és nekem nem is volt túl tartós. Nem szoktam ennyi pénzt kiadni egy körömlakkért, jobbra számítottam.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

lianex

2018. július 18.

A 02 Iridescent Illiusion árnyalatot vettem meg, ami az üvegben gyönyörűen mutatott. Az egy dolog, hogy nem duo-króm (holografikus meg pláne nem), de ami a legbosszantóbb, hogy felkenve nem is hasonlít arra, amit a csomagolás ígért. A szép, irizáló sötét rózsaszín helyett egy rettenetesen csíkozódó, halvány, cukorka-rózsaszín árnyalat, ami gyönyörűen kihozza a körmök minden apró felületi hibáját. Egy óráig sem bírtam elviselni a körmeimen és külön dühítő, hogy ezer forint felett volt az ára. Teljes pénzkidobás. :(

lianex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

nayliey

2018. június 16.

Nagyon tetszenek! Annyi baj van vele hogy sok reteg kell h igazan jo legyen, ez altal hamarabb lepattog de meg igy is megerte nekem 😱

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000

Színezék. Piros.