KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az egyedülálló hatásoknak köszönhetően ez a körömlakk abszolút must-have: a holografikus és duo-króm végeredmény igazán szemet gyönyörködtető! Hosszantartó formula párosul magas fényű végeredménnyel, lenyűgöző csillámló hatással."

4 árnyalatban kapható

Timi01

2018. május 19.

Igeeeen.... ezek a lakkok nem holo ÉS duokrómok hanem holok VAGY duokrómok. Valóban megtévesztő a leírás de azért látjuk mi van az üvegben :). A két holo szerintem holo, az egyik lineáris a másik holo glitteres inkább, vagyis szórt szeretne lenni. A lineárison már az üzletben látszott, hogy csak az erős fény csalogatja elő belőle a színeket, ezért otthagytam.

01 Down The Milky Way: az üvegén van egy tök felesleges színes matrica, amitől rózsaszínesnek/lilásnak nézhetjük a lakkot, ami valójában ezüst. Nekem ez csak itthon tűnt fel. Lehet toppernek használni, én magában is szoktam 3 rétegben. Villámgyorsan szárad, mire végzek az első réteggel, mehet rá a második. Mivel nagyon vékony az állaga, egyáltalán nem látszik, hogy mennyi réteg van a körmömön. A benne lévő csillámok miatt (mint minden ilyen lakknak) érdesebb lesz a felülete, ezen segít a fedőlakk, ami kell is mert teljesen mattra szárad. Ejnye, leírás, mi az, hogy magas fényű végeredmény, hol?, kinél?, mikor?. Ettől eltekintve szerintem nagyon szép, külön tetszik, hogy ha nem éri fény, akkor is színjátszóak a benne lévő kis csillámok, napfényben pedig még szebben csillog.
03 Irregular Galaxies: teal-kék-lila. Őt azért vettem mert szerettem volna kipróbálni, hogy lehet-e vele nyomdázni (nem nagyon, bár fehéren nem rossz). Ha alap nélkül használom, nekem kell a 3 réteg, kettőnél még foltosnak látom. Itt sem vastag a 3 réteg, villámgyorsan szárad. Fekete alappal élénkebb színt kapunk, míg magában nekem szürkésebbnek tűnik. Erős volt a gyanúm vele kapcsolatban, hogy borzalmasan fog csíkozódni, de egyáltalán nem látszik egyetlen ecsetvonás sem szerencsére, nagyon egyszerű felkenni.
Nekem kellemes csalódás mindkét lakk, ebben az árkategóriában pedig több mint jók.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Louisa

2018. május 16.

01 Down The Milky Way
Ahogy tobben is irtak ez nem holografikus, es megteveszto az uvegcsen levo szines matrica, de meg az uzletben jobban megvizsgaltam. Nekem nagyon tetszik a vegeredmeny. Szurke lakkra kenem fel, de szineseken is jol mutathat. Onmagaban nem hasznalnam. A megszaradt vegeredmeny erdes feluletu a csillamok miatt (ennek ellenere konnyu lemosni) igy en egy vastag gel allagu fedolakkal megyek meg ra. Baratnom szerint vonzza a tekintetet,olyan mint egy “kapu egy masik univerzumba” haha

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

01 Down The Milky Way

Lina14

2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a nagyszemű holo nem fed olyan erősen, inkább egy topper, a másik kettővel nincs ilyen jellegű gond
a holok közül a nagyobb szeműn jobban kijön a hatása, a másikon csak közvetlen fényben
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem a 01, 02 és 05 van meg, a két holo és a rózsaszín
a tartósságuk nem rossz, a rózsaszínnel és a szürkéssel lehet nyomdázni is
nem csalódtam, viszont nem hiszem hogy ismét megveszem őket

manobeka

2018. április 15.

04 Magma Infusion. Színváltoztató lakk, tehát kell alá egy alapszín, általában fekete, de minimum olyan szín, mint az üveg. Nagyon klassz, van pár hasonló lakkom más márkából, de ez a legszebb, főleg fekete lakkra kenve mutat jól.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

acsrami

2018. április 6.

Sajnos ez egy sima szürke csillogós koromlakk 😏 de annak szép! 05 holo enchantmentet vettem egy szürke koromlakkra vittem fel kicsit rá mattult, szép de nem holo aliexpressrol born pretty lakkok ezerszer jobban teljesitenek fele áron. Ezt elfogyasztom de nem vennem újra. 😌

acsrami
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

sterlingsilver

2018. március 21.

Down the Milky Way: Hát eléggé átverés a duo chrome, még a holo talán előjön benne... talán. Nem volt olcsó, de amúgy tetszik, így hogy rajta van a körmömön és szárad. Így nézve kevésbé érzem magam csalódottnak, mert amúgy meg szép. Hát egy 3 csillagot megadok neki, de csak azért, mert szép :D

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

silver

2018. március 16.

Szintén a 01 Down the Milky Way tulajdonosa vagyok. Az van írva a lakkra, hogy "Covering Nail Lacquer for stunning holo and duo chrome effects on nails". Na most ebből se a holo, se a duokróm effekt nem valósul meg azon okokból kifolyólag, hogy 1.) ez egy homoklakk gyakorlatilag, érdesre szárad, és igen szarul holózik. talán egy vastag réteg taknyos fedőlakkal lehetne ezt javítani, de alapvetően SZÜRKE, és csak nagyon-nagyon erős direkt fényben holo valamennyire.
2.) maga a lakk NEM duokróm, hanem csak az üvegen körben lévő címke egy irizáló színű fólia. WTF Catrice? Nem tudom mikor találkoztam legutóbb ilyen megtévesztő csomagolással.

Igen, mérges vagyok, mert nem néztem utána mielőtt megvettem, ez közel sem ér meg 1200 forintot. Ughh.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

nicolebunny

2018. március 8.

Nekem is a 01 Down The Milky Way van meg. Nekem először azért volt kicsit csalódás, mert az üveg alapján azt hittem, hogy lilás-rózsaszínes holo lakkot veszek, de felkenéskor derült ki a turpisság, hogy színezett címke van rajta, és ez egy ezüstös színű lakk. Egyébként szépen "holózik", és szerintem erős fény hiányában is szép színe van. 5 napot sértetlenül bírt a körmeimen, és hamar is szárad. A lemosás is egyszerűbb volt, mint hittem, pedig féltem kicsit tőle... :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Stella1993

2018. február 26.

Én is Ausztriában vettem. A 01 Down the Milky Way árnyalat van meg. Önmagában sz*rt sem ér, fedőlakként kap tőlem 2 csillagot. 5 perc elteltével is elkenődött a körmömön, csúnya, szürkés árnyalata van, nem holo, de még csak nem is csillog. Egyetlen pozitívuma az ecsete, könnyű vele dolgozni.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Kokapu

2018. február 2.

Ausztriában vásároltam meg a C02 Iridescent Illusion árnyalatot (ez a rózsaszínes), és imádás van! Egész egyszerűen csodaszép, tegnap este kentem fel, és ma egész nap gyönyörködöm benne. :D Bizonyos szemszögből sötétebb rózsaszín, más szemszögből halvány, és minden szemszögből cukorka szerű, igazi tavaszi körömlakk :) Széles az ecsete, könnyű volt vele kifesteni a körmeim. Tartósságáról nem tudok beszámolni, mert még tegnap használtam először, de mivel sajnos most iszonyú töredezettek a körmeim (szerencsére a ceramidos alaplakkom ezt szépen eltünteti, nem látszik), ezért ebből a szempontból nem vagyok mérvadó. Ha végre Magyarországon is árulni fogják, akkor megveszem a többi színt is! :D

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.