KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

• Fedőréteg ajkakra fényes, gél hatású textúrával
  • Mattít bármilyen ajakrúzst
  • Növeli az ajakrúzsok tartósságát, színintenzitását

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

lovecreams

2017. február 20.

Nagyon jó kis cucc! Az állaga olyan sűrű, picit habosnak tűnik, de könnyen kenhető. Egyedül én is a kiszerelését kifogásolom, pici is, mély is, tégelyes is.. nehéz kinyerni belőle a terméket:( Az ujjaimmal vittem fel egy fényes rúzsra, nálam nem vesztett a szín az intenzitásából, pár perc múlva csodálatosan lemattult:) Nem szárítja az ajkakat, a szárazabb részeket sem emeli ki. Nagyon elnyerte a tetszésem, egyedül a kiszerelése miatt -1 csillag.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

ingrid0411

2017. február 18.

A tégelyes kiszerelés nem volt épp a legjobb ötlet, mert így kicsit nehéz kinyerni a terméket. Az állaga primerre emlékeztető. Én az ujjamal ütöttem fel az ajkamra. Az alatta lévő rúzst kicsit elmozdítja és picit veszít az szín intenzitása. Ezt leszámítva egyébként tök jól működik. Pár perc után bársonyosan matt hatásúvá válik a rúzs. Nem köt az ajkakra, mint egy folyékony matt rúzs, inkább egy hagyományos matt rúzsra hasonlít. Nem csókálló és a pohár szélén is lenyomatot hagy. Maga az ötlet szerintem nagyon szuper és összességében jól működik, szépen mattít, kellemes viselet.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.