KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: ingrid0411, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1490 Ft

• Fedőréteg ajkakra fényes, gél hatású textúrával
  • Mattít bármilyen ajakrúzst
  • Növeli az ajakrúzsok tartósságát, színintenzitását

Ár: 1490 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bebcikee

2017. október 16.

Mikor megláttam a boltba, nem akartam hinni a szememnek. Egyből lecsekkoltam itt krémmánián, és a vélemények alapján félve, de megvettem. IMÁDOM! Gyönyörűen a helyén tartja a rúzst!

Bebcikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Amadorie

2017. május 17.

Amikor először kipróbáltam, pánikba estem, hogy pénzkidobás volt, de aztán vártam még vele. Kicsit sokáig kellett végül, de teljesen megérte. Nem szárította ki a szám, és a poháron is csak minimális rúzsfolt maradt. Nekem abszolút bejött, és plusz pont, hogy puha a tapintása.

Amadorie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

B.Enci

2017. március 12.

Impulzusvásárlás során vettem meg és első 1-2 használatnál meg voltam győződve róla, hogy ez teljesen felesleges dolog, elvégre ha az ember matt ajkakat akar matt rúzst vesz és kész. Aztán kaptam 6db Tarte ruzsceruzát amiknek van egy kis fényük ami ezeknél a termékeknél egyáltalán nem tetszik magamon. Kipróbáltam ezt a mattitó terméket és pont olyan lett az eredmény amilyet elképzeltem. Szóval azóta imádom!
Én nem ujjal ütögetem fel hanem a rúzs fele rúzsecsetet használok, így szerintem tökéletesebb az eredmény.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Kac

2017. március 11.

Nagyonnagyon ideje volt már ennek a cuccnak! :D Sok rúzsom van,ami krémesebb,kicsit fémyes,viszont én nagyon matt párti vagyok 2 éve. Én is az ujjammal viszem fel a rúzsra,aztán egy rúzaecsettel eloszatom,de valószínűleg így kenek is le/fel is higítom a rúzst,mert a színveszteség nálam is jelentkezett. Megpróbálom majd a kézfejemen kikeverni a rúzst és ez a zselét,és úgy vinni fel,hátha eltalálom az arányokat. :) Amúgy nagyon jól működik,olyan velvet matt finish-t mondanék az eredményre,ami elérhető vele. Nem mászkál a rúza,a fennmaradás idejét nem hosszabítja,de nem is ez a feladata,iletve matt a rúzsom,de mégsem szárít.:)

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

katuc77

2017. március 3.

Nem vagyok egy nagy rúzs rajongó, nem szeretem a számon a nagyon élénk, harsány színeket. Inkább a visszafogottabb, természetes, nude árnyalatokat részesítem előnyben. Kifejezetten matt hatású rúzsom sincs, viszont van olyan, aminek az árnyalata, színe ugyan tetszik, de pont a fényessége, csillogása miatt nem igazán érzem a magaménak. Ezért mindenképpen szerettem volna kipróbálni a CATRICE-tól ezt az újdonságot. Előtte láttam videós tesztet, véleményt a termékről. Volt, akinek bejött, és elégedett volt vele, de volt olyan vélemény is, hogy teljesen felesleges, mert ha valaki mattítani szeretne, púderrel is megoldható, vagy vegyen egy matt rúzst. Végül is, ha jobban belegondolunk, valahol jogos.
Nem bántam meg, hogy megvásároltam, mert működik. Még csak tesztelem, és van még olyan rúzsom, amelyen nem próbáltam ki a hatását, de mindenképpen ki fogom. Tényleg nagyon szépen, gyorsan matt hatásúvá varázsolja az ajkakat. Nem szárít egyáltalán. Tartósságot viszont ne várjunk, mert nyomot hagy mindenen, gyorsan kopik vele együtt a rúzs. Én ajakecsettel próbáltam eddig, mert nem érzem túl higiénikusnak, ha az ujjaimmal nyúlkálok bele. Persze, ez otthon reggel nem probléma, hiszen mindig tiszta kézzel állunk neki. De ha nap közben szeretnénk kicsit felfrissíteni a sminket, nem biztos, hogy kézzel kellene belenyúlkálni a kis tégelybe. Ecsettel könnyen fel lehet venni, akár az utolsó cseppig is ki tudjuk használni a tégely tartalmát. Viszont fennáll a veszélye annak, hogy az ecsettel elmaszatoljuk a rúzst. Még próbálkozom, hogy megtaláljam a legideálisabb felviteli módszert, de összességében, ezen hátrány ellenére is tetszik a végeredmény.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

brethalia

2017. február 23.

Erre a termékre voltam a leginkább kíváncsi az újdonságok közül. :) Eddig csak tesztert próbáltam, de az nagyon bevált, hozza amit kell, szépen mattít. Csak egy darab volt a boltban, el kellett volna hozni... :)
No majd legközelebb.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

No majd legközelebb.

lovecreams

2017. február 20.

Nagyon jó kis cucc! Az állaga olyan sűrű, picit habosnak tűnik, de könnyen kenhető. Egyedül én is a kiszerelését kifogásolom, pici is, mély is, tégelyes is.. nehéz kinyerni belőle a terméket:( Az ujjaimmal vittem fel egy fényes rúzsra, nálam nem vesztett a szín az intenzitásából, pár perc múlva csodálatosan lemattult:) Nem szárítja az ajkakat, a szárazabb részeket sem emeli ki. Nagyon elnyerte a tetszésem, egyedül a kiszerelése miatt -1 csillag.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

ingrid0411

2017. február 18.

A tégelyes kiszerelés nem volt épp a legjobb ötlet, mert így kicsit nehéz kinyerni a terméket. Az állaga primerre emlékeztető. Én az ujjamal ütöttem fel az ajkamra. Az alatta lévő rúzst kicsit elmozdítja és picit veszít az szín intenzitása. Ezt leszámítva egyébként tök jól működik. Pár perc után bársonyosan matt hatásúvá válik a rúzs. Nem köt az ajkakra, mint egy folyékony matt rúzs, inkább egy hagyományos matt rúzsra hasonlít. Nem csókálló és a pohár szélén is lenyomatot hagy. Maga az ötlet szerintem nagyon szuper és összességében jól működik, szépen mattít, kellemes viselet.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!