KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es novemberi limitált kiadás

Kiváló minőségű, szintetikus szálú highlighter ecset, mely tökéletes a púderes textúrák felviteléhez és eldolgozásához. Speciális formájának köszönhetően tökéletes a highlighter felviteléhez a természetes hatás érdekében.

Makk Zsuzsó

2018. május 19.

Mindig azt éreztem, hogy nekem nincs affinitásom ehhez a legyezőecset-témához, van is elég ecsetem, highlighterhez is másfajtát használok, így amikor lehetett kapni, csak a szemre való 2 ecsetet vettem meg. Aztán pár hete a Rossmann leértékelt cuccok turkálójában megláttam egyet párszáz kevés forintért, akkor bedobtam a kosaramba, gondoltam majdcsak kialakul, mi a fenére jó ez.
Irtópuha cirógató szőre van, de nagyon kevés anyagot vesz fel, ezért nem lehet "megszaladni" a csillámokkal. Még ki kell gyakorolnom a használatát, biztos van oka, hogy gyártanak ilyet, szóval nem adom fel. Addig adok egy négyest, mert nagyon szép.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Zsan31

2018. március 4.

Nem ez az első highlighter ecsetem, viszont az első ilyen csodaszép kivitelezésű. Nagyon elegáns és csodaszépen mutat az asztalon az üveg ecsettartóban. Kellemes a fogása, puha és szépen veszi fel a termékeket. Van olyan szerencsém, hogy az egész Kaviar Gauche kollekciót megkaptam, mindent! ❤ Sajnos itthon nem lehetett kapni (én úgy tudom) a púderecsetes díszdobozt, pedig annyira szép és azzal igazán teljes a kollekció. Én egyértelműen elégedett vagyok mindegyik darabjával.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

gothmarypoppins

2018. február 22.

A kistányér méretű Caviar Gauche highlighterhez vettem, eleinte elég csalódott voltam, szép, de úgy láttam nem visz fel elég festéket... Aztán megláttam magam természetes fényben, és rájöttem, dolgozik ez szépen. Puha, szép a színe és tetszik, hogy a nyele nem fa/műanyag. A védőt én is megtartottam, ne kócolja össze a többi buci ecset. :)

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Ralynna

2018. február 20.

Ez az első legyezőecsetem, a céljának tökéletesen megfelel. Kényelmes fogni és jó puhák a sörtéi.

Ralynna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

umpalumpa

2018. január 11.

Még nem volt sosem legyezőecsetem, mert úgy gondoltam, hogy merev és keskeny és szúrós valami, ami tök felesleges. És akkor jött ez a kis rózsaszínes bézses műbőr borítású szárával, a csinos megjelenésével (a csomagolása is szép volt). A pirosítóecsetet titokban megtapiztam, mert nagyon keménynek tűnt a szőre, de nem az, nagyon puha, és akkor reméltem, hogy ez a legyező is olyan lesz. Csodapuha. Annyira hajlik amennyire kell, cirógat és szépen oszlat. A kis szőrvédőjét megtartottam, hogy nem nyomják el a többiek a tartóban. A hatalmas kiszerelésű Kaviar Gauche highlighterhez vettem, és egyéb porokhoz is ki fogom próbálni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.