KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es novemberi limitált kiadás

Kiváló minőségű, szintetikus szálú highlighter ecset, mely tökéletes a púderes textúrák felviteléhez és eldolgozásához. Speciális formájának köszönhetően tökéletes a highlighter felviteléhez a természetes hatás érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2018. január 11.

Még nem volt sosem legyezőecsetem, mert úgy gondoltam, hogy merev és keskeny és szúrós valami, ami tök felesleges. És akkor jött ez a kis rózsaszínes bézses műbőr borítású szárával, a csinos megjelenésével (a csomagolása is szép volt). A pirosítóecsetet titokban megtapiztam, mert nagyon keménynek tűnt a szőre, de nem az, nagyon puha, és akkor reméltem, hogy ez a legyező is olyan lesz. Csodapuha. Annyira hajlik amennyire kell, cirógat és szépen oszlat. A kis szőrvédőjét megtartottam, hogy nem nyomják el a többiek a tartóban. A hatalmas kiszerelésű Kaviar Gauche highlighterhez vettem, és egyéb porokhoz is ki fogom próbálni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.