KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1829 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es novemberi limitált kiadás

Az ecset ergonomikus alakjának és enyhén ferde sörtéinek köszönhetően finoman illeszkedik az arc egyedi formájához, így ideális az arc, az áll és a homlok kontúrozásához és árnyékolásához pirosítóval és bronzosítóval egyaránt. Az ecset ideális krémes és púderes textúrák felviteléhez és eldolgozásához is.

Zsan31

2018. március 4.

Szuper jó ez az ecset, ahogy a többi társa is. Könnyedén lehet vele dolgozni, mert szépen veszi fel a terméket. Én a szintetikus ecsetekre esküszöm, már csak elvből is.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

umpalumpa

2018. február 17.

Ezt az ecsetet is meg kellett mentenem :)
Ugyanolyan tuti darab, mint a többi a kollekcióból. Puha, gyönyörű, jól dolgozik. Felveszi a port, leadja szinte teljesen, gyorsan szárad, pontosan lehet vele adagolni. Egy kicsit ettől a fajtától tartottam, mert van másik szintetikus szálú pirosítóecsetem, amivel csak maszatolni lehet a kompaktban, a bőrömre meg csak pacnikban teszi le a színt azt is úgy, hogy le kell imádkozni róla. Szerencsére itt erről szó sincs. Ha még találtok ebből a kiadásból csapjatok le rá gyorsan bármelyik eszköz is az!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Ezt az ecsetet is meg kellett mentenem :)

Leoni

2018. január 25.

Szintetikus, finom, puha szálú ecset, szép külsővel. Az ecset mérete és "működése" számomra ideális: nagyon kényelmes, könnyű, pont kézre áll (nem túl nagy, nem túl kicsi), a ferde vágás tökéletesen el van találva, rendkívül könnyű és kellemes vele kontúrozni. Teljes mértékben elégedett vagyok :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.