KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

2017-es novemberi limitált kiadás

A satírozó ecsettel egyenletesen felvihető a szemhéjpúder az alsó és felső szemhéjra egyaránt. Tökéletes füstös szemsminkhez: a puha sörtéknek köszönhetően a különböző színek közötti átmenet könnyedén elérhető a káprázatos szemsmink érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csokiskalacs

2018. március 28.

A minap jött velem szemben Zsan31 véleménye, és el is szomorodtam, hogy lemaradtam erről a cuccról. Aztán csodák csodája, ma délután egy vidéki Rosmann legeldugodtabb polcán sikerült levadászni egy ilyet (meg a másik szemrevalóját, illetve a legyezőt). Kipróbáltam, valóban nagyszerűek, ahogy előttem ezt már sokan ecsetelték (hehhhh). 800 forintért szerintem ajándék.

(pro tipp: nem a szokásos leárazott termékek, hanem a For Your Beauty csecsebecséi alá voltak elrejtve)

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Zsan31

2018. március 4.

Az összeállítás megérdemelt tagja. Szépen használható a mélyítővonalban és az alsó szempillasornál, de a külső v satírozásánál is megállja a helyét. Kellően tömött és jó hosszúságúra szabott. Könnyen tisztítható, a szőre nem hullik és nem deformálódik, nem ereszti a színét (ez igaz a család többi tagjára is). Számomra megfelelő a "munkássága".

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

gothmarypoppins

2018. február 26.

Puha és tömött, emellett szép is. Aggódtam, hogy hamar összemancsolom a világos nyelét, de egyszerű tisztítani is, és kellemes a (mű)bőr tapintása.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Maji

2018. február 4.

Túl vagyok az első használaton, igazából ez az első rendes sminkecsetem, eddig mindig a palettákhoz járó kis applikátorokkal meg ilyesmikkel szerencsétlenkedtem :D Ebből kifolyólag nem is nagyon tudom szakszerűen véleményezni ezt az ecsetet, de azért leírom hogy mit szeretek benne :)
A csomagolása nagyon trendi, csajos de egyben letisztult is. Az ecset feje kellemes tömörségű, szépen lehet vele dolgozni. Nagyon örülök, hogy megvettem :) 5*

Maji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Makk Zsuzsó

2018. február 4.

A tökéletes satírozóecset. Rugalmas, puha, tömött sörték, elegáns kivitel. Kár, hogy csak limitált.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Leoni

2018. január 25.

Pont jól eltalált "tömörségű" sörték. Többféleképpen is lehet alkalmazni, kinek mi válik be. Nekem például megfelel a mélyítővonalhoz vagy az alsó szempillatövek alatti rész "elfüstöléséhez". Szeretem és szép is :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

rekabeauty

2018. január 22.

Véletlen találtam erre az ecsetre rá, ugyanis a boltba a Catrice KAVIAR GAUCHE termékekből ez az egy maradt a polcon.
Árban egész jónak találtam, otthon kipróbáltam és imádom!
Nagyon jól lehet vele satírozni. Bár a tényleges satírozáshoz inkább nagyobb ecsetet választanék, viszont a szem vonalánál szín felviteléhez és az ottani elsatírozásához remekül megállja a helyét.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Árban egész jónak találtam, otthon kipróbáltam és imádom!