KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokinyuszii97, Módosítva: 2014. szeptember 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Dúsító szempillaspirál alap

Ár: 600.- +pk , Eladó: agneskodmon
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Abony, fizetés: Banki utalással illetve személyes átvétel Szolnokon

mincson

2017. január 22.

Inkább csak dúsít, nem hosszabbítja meg tulsagosan a szempillaimat. Ettől fuggetlenul tetszik, nagyon termeszetes hatást lehet elérni vele.

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Maja92

2016. július 20.

Nem szeretek semmit lepontozni,de ez teljes pénzkidobás volt, csak összeragadnak tőle a pillák és ha kifestem őket csomós lesz a végeredmény.Talán nagy nehezen el lehet úgy dolgozni, hogy ne tapadjanak össze, így inkább dúsít de az elég sok időt vesz igénybe.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

timka

2016. július 10.

Nem hosszít csak dúsít, ahogy írták is már többen. Viszont meg kell hagyni, azt elég jól teszi. 699Ft-os akcióban szereztem be, teljes áron 1699 Ft azt hiszem. Nálam újravevőssé avanzsált :) Azt már csak itthon vettem észre, hogy a kontaktlencsét viselőket óva intik a használatától.. sorstársaknak üzenem, hogy nem okoz bajt (gondolom a pihék miatt), ha vigyáztok akkor nem megy a szemetekbe :)

timka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

niki123

2016. június 26.

Én megszerettem. Akciósan vettem, gondoltam adok egy próbát neki. Azóta a napi rutinom részévé vállt. Add egy pluszt a pilláimnak. Nem hosszabbít, csak valahogy látványosabbá teszi az egészet. Előszőr meglepődtem, hogy ilyen kis fehér szöszökből áll, de már magabiztosan használom.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Tildi

2016. május 11.

Ritkán használom, mert annyira nem jó, hogy a napi sminkes rutinom része legyen. Valamennyire dúsít de semmi több.

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

palotaizs

2015. május 26.

Nekem hosszabbítani nem hosszabbít, csak dúsít. Jó kis termék, de sietős reggeleken nem túl praktikus.

palotaizs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

csokinyuszii97

2014. november 29.

Nagyon szeretem. Óriási szempilláim lesznek tőle és nagyon jól dúsít. Ha használom, a szempilláim nem ragadnak össze több réteg szempillaspiráltól sem.

csokinyuszii97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 29.

rekag

2014. szeptember 29.

Én meg vagyok vele elégedve. Ami nagyon tetszik benne: könnyű használni, nagyon szépen dúsít, optikailag megkétszerezi a pillákat, abszolút láthatatlan marad, bitang tartóssá teszi a spirált.
2 dolog nem jött be vele kapcsolatban, az egyik, hogy amíg nem kerül rá a 2. réteg szempillaspirál nagyon viszketős érzés, szinte csiklandozza a szemem. :) De amint elfedi a festék megszűnik ez az érzés. A másik gondom vele, hogy nálam a hosszabbító hatása nem működik, inkább "csak" dúsít.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

busa01206

2014. szeptember 20.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.Ahogy a csomagolás is írja, úgy kell használni, hogy az első réteg spirál után végigmegyünk a pillákon a kefével, majd erre jön még egy réteg spirál. A termék első ránézésre olyan mint egy mezei szempillaspirál, de a kefén ilyen fehér szöszök vannak. Amikor használtam, akkor nekem elég nehezen akartak hozzáragadni ezek a kis izék az első réteg spirálhoz, de végül megoldottam. A végeredmény nem rossz, de nem is vagyok elájulva tőle.

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.