Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Gazdag textúrájú ajakbalzsam, kellemes citrusos illattal. A shea vajjal gazdagított formula hidratálja a száraz ajkakat és intenzív nedvességet biztosít.

PetraD96

2019. január 26.

Kellemes csalódás volt! EOS ajakápolót szoktam használni. Megtetszett, hogy ez is shea vajas, nagyon kellemes az illata és jól hidratál. Ár-érték arányban a legjobb ajakápoló. Egyedül a kiszerelése nem túl praktikus nekem.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

biondi

2019. január 3.

Nagyon imádom. :) Estére felkenve puhítja a legjobban az ajkaimat, amin már a Carmex sem segített a hideg, szeles időben. Eszméletlenül puhák az ajkaim, végre nem cserepesek, nem jönnek le bőrdarabkák (fujfuj). Abszolút kényelmes érzés felkenve, enyhe, de kellemes illata van - bár én nem mondanám citrusosnak. A tégelyes kiszerelésért én megőrülök, de persze csak tiszta kézzel érdemes belenyúlni. Összegezve abszolút megérte, pedig sokat hezitáltam az itteni vélemények miatt, de mindenképp megéri!

biondi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

nyuszo

2018. december 17.

Nagyon megtetszett a tégelye, így már többször próbálgattam...
Nekem az illata nem citrusos, inkább enyhén kakaóvajas, nagyon finom...
Valami mégis visszatart a megvásárlásától, talán éppen a tégelyes kiszerelés.
Mikor a legutóbbi ajakápolómat vásároltam, nagyon nehezen tudtam dönteni közte és a szintén Catrice Volumizing Lip Balm között. Akkor az utóbbira esett a választásom, és nem is bántam meg! Most, hogy fogytán van, szerintem újból a Volumizing-et fogom választani....
Ez a tégelyes megoldás hiába néz ki jól, ha nem annyira praktikus (és higiénikus!).

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Nagyon megtetszett a tégelye, így már többször próbálgattam...
Nekem az illata nem citrusos, inkább enyhén kakaóvajas, nagyon finom...
Valami mégis visszatart a megvásárlásától, talán éppen a tégelyes kiszerelés.

Whosthatfitgirl

2018. október 29.

Engem is nyilván a csomagolása fogott meg ès úgy voltam vele, hogy rengeteg vackot kipróbáltam már, ez se lehet rosszabb, szóval gondoltam egy próbát megèr ez is. Nekem bejött az illata ès az állaga is, de a kiszerelèse miatt èn is este használom, napközben nem biztos, hogy tudnám higènikusan használni. Valóban hagy egy zsìros, fènyes rèteget az ajkakon, de másnapra pihe-puha lesz az ajkam.🙂 A zsìros èrzès ès a tègely miatt 4*.

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Tomifanni

2018. május 12.

A csomagolás miatt vettem meg, de a termék is bevált, éjszakára kenek rá egy vékony réteget és reggelre hidratáltak az ajkaim. Napközben nem nagyon használom, mert ha egy picivel is többet kenek fel, akkor összeáll az ajkak belsejénél, ami nem a legszebb látvány.

Tomifanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

viviennoo

2018. április 21.

A kis tégely valóban nagyon szép, de ami benne van... Fura réteget hagy az ajkaimon, akárcsak a labello-k, kényszert érzek, hogy letöröljem. Ez pénzkidobás volt. Az első catrice termék, amiben csalódtam.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

manobeka

2018. március 10.

Tudja, amit kell, könnyű textúrájú..és hát ki tudna ellenállni a luxus érzetű kis tégelynek, arany fedővel..:-D

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate