KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Gazdag textúrájú ajakbalzsam, kellemes citrusos illattal. A shea vajjal gazdagított formula hidratálja a száraz ajkakat és intenzív nedvességet biztosít.

Tomifanni

2018. május 12.

A csomagolás miatt vettem meg, de a termék is bevált, éjszakára kenek rá egy vékony réteget és reggelre hidratáltak az ajkaim. Napközben nem nagyon használom, mert ha egy picivel is többet kenek fel, akkor összeáll az ajkak belsejénél, ami nem a legszebb látvány.

Tomifanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

viviennoo

2018. április 21.

A kis tégely valóban nagyon szép, de ami benne van... Fura réteget hagy az ajkaimon, akárcsak a labello-k, kényszert érzek, hogy letöröljem. Ez pénzkidobás volt. Az első catrice termék, amiben csalódtam.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

manobeka

2018. március 10.

Tudja, amit kell, könnyű textúrájú..és hát ki tudna ellenállni a luxus érzetű kis tégelynek, arany fedővel..:-D

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.