Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1259-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucska, Módosítva: 2013. május 6.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1259

Tökéletesen hangsúlyozott tekintet: speciális textúrája és innovatív filces hegye garantálják a tökéletes kontúrt, pillanatok alatt!

Ár: 1259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
EnyediF

2019. február 12.

Már a 4. tubust használom, és egyszerűen tökéletes. Egész nap a helyén marad, csak jókat tudok róla mondani. Mikor kezd kifogyni, a tubus nyakára szárad némi festék, amitől nehezebb vissza csavarni, de nem szárad ki.
Kicsit nehéz vele szép vonalat húzni, de én napi szinten használom, és meg lehet vele tanulni, sőt már más formulát nem is akarok kipróbálni.
Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

Wee

2019. február 5.

2-t is elhasználtam, legjobb vízálló tus, amit eddig használtam.
Ár-érték aránya szerintem teljesen rendben van, az ecsetével könnyű dolgozni, és a hatás tényleg vízálló és nap elejétől a végéig kitart.
Színe mély fekete, száradás után sem lesz szürkés, mint egyes tusoknál.
Plussz pont, hogy van benne rázó golyó, amivel egységes texturájú lesz benne a folyadék.

Végefelé járva nekem elkezdett rászáradni a tubus nyakára a festék és nehezen lehett visszacsavarni a felső, ecset részét, de emiatt nem vonok le mert nem száradt ki szerencsére.
Újravevős!

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

2-t is elhasználtam, legjobb vízálló tus, amit eddig használtam.
Színe mély fekete, száradás után sem lesz szürkés, mint egyes tusoknál.

Újravevős!

dizabella01

2019. január 27.

Nagyon jó minőségű szemhéjtus. Sötét színe van, kényelmesen lehet használni, extrém vízálló és olcsó is.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kriszta180222

2019. január 23.

Jó kis termék, bár vannak azért kivetni valóim. Biztos kezek kellenek hozzá, mert elég nehéz javítani. Ha egyszer megszárad akkor lerobbanthatatlan, lemosni is nagyon nehéz, ami viszont érdekes, hogy ha könnyezik a szemem az simán leszedi. Nekem az ecset vége relatív gyorsan elkezd szálasodni. Mindezek ellenére már legalább 2x újravettem, ár-érték arányban megfelel.

Kriszta180222
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Redzsiii

2019. január 11.

Minden nap használom, reggeltől estig fent marad, nagyon szeretem. Most használom a harmadikat, nem vennék mást.

Redzsiii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

szblnk

2019. január 10.

Alapvetően egy jó termék, szép vonalat lehet vele húzni, és legtöbbször fennmarad addig ameddig kell. Néha darabokban lehullik, illetve a lemosásnál szoktam bajlódni vele, mert sminklemosóval is sokszor nagyon nehezen jön le.

szblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Jól lehet vele vonalat húzni az ecset miatt, de néha kis darabkákban lepereg, de megeri az árát.

lesztii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Krtszbglrk

2018. december 2.

Ez a kedvenc szemhéjtusom már 3 éve ezt használom, nagyon tartós és olcsó is.
Nagyon sok félét próbáltam már de visszatértem ehhez

Krtszbglrk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Ez a kedvenc szemhéjtusom már 3 éve ezt használom, nagyon tartós és olcsó is.
Nagyon sok félét próbáltam már de visszatértem ehhez

Puding12

2018. október 31.

Szép precíz vonalat lehet vele húzni igaz kicsit hamar maszatolódik de megérte az árát.

Puding12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

becca483

2018. október 24.

Hát kiváncsiságból vettem meg mert épp elfogyott amit szoktam használni, és talán ez az egyik legundorítóbb catrices termék amivel valaha találkoztam. Nagyon gyorsan szárad, nem kapok egységes felületet. Arról nem is beszélve, hogy az ecsetje is olyan kemény bele áll az ember szemébe, FÉNYES az egész, még száradás után is.. Kopik, masztol. Jó nagy hülyeseg volt beruháznom rá. Nem mondom hogy a kukába landol mert vészhelyzet esetén TALÁN elővenném, de biztos hogy visszatérek a hűn imádott lovely matt tusomhoz♡♡.

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-6

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.