KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1329 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1329 Ft

A folyékony ajakpúderek púderesen matt végeredményt varázsolnak, pihekönnyű érzettel az ajkakon. A formula magas fedésű, hosszantartó és matt. A folyékony textúra púderes hatású lesz az ajkakon.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1329 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Bradshaw

2017. október 20.

Olyan lassan szárad, hogy egy örökkévalóságnak tűnik, és addig természetesen maszatol. De ha csak egy kontúrt húzok vele az meg azonnal megköt. Nem értem :D Teljes száradás után szép matt színe van, ami viszont nem túl tartós. Már egy kis ivásnál látszik hogy elkezd kopni, ami egy sötét színnél nem szép, és ismét csak a kis kontúr marad meg, és ismét fel kell kenni. Nekem nem egész napos viselet. De ami pozitív, hogy nem szárított.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

fokid1

2017. október 15.

Én is imádom! Nagyon tetszik a formulája nagyon könnyű és kényelmes viselet tényleg nem érződik, hogy rajta lenne a számon érintésre viszont selymes, púderes, de nem szárít. Egyszerű felkenni az applikátorral pedig könnyű dolgozni és kibírja az egész napot anélkül, hogy foglalkoznom kellene vele. Az árnyalatok nagyon szépek szerintem mindenki talál magának valamit. Eddig két árnyalatot a Spotted on Pink és a Violet Potion-t szereztem be, mindkettő tökéletes őszre.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Illa

2017. október 14.

Nekem nagyon tetszik. Eleinte nem értettem, hogy egy ennyire folyékony szájfény hogyan válik majd matt hatásúvá, de valóban működik. Sztem nem szárad túl gyorsan, szepen végig lehet teríteni az ajkakon mielott megszáradna. Elég tartós, tökéletesen fed, nem maszatolódik, egyenletesen kopik, és nem vettem észre, hogy szárítana. Mindezt raadasul 1500 Ft alatti áron nyújtja. Nekem nagy valószínűség szerint alapdarab lesz.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Lexiii

2017. október 12.

Számomra ez a termék borzalmas. Eddig egyetlen egyszer kentem fel, de úgy érzem elég is volt. Az első, hogy nagyon gyorsan szárad, nekem túlságosan gyorsan. Nem vagyok az a típus, aki órákig rúzsozza magát, de itt húzok egy vonalat, majd egy másikat és addigra az első már meg is száradt. Viszont ha újra átmegyek rajta, akkor már a második rétegnek más a színe, szóval nagyon csíkoz. Az ajkak belső részét nekem egyáltalán nem fogta meg és egy éles vonal alakult ki, ami nagyon feltűnő lett volna beszéd közben (már ha magamon hagytam volna...). 2 perc után elkezdett berepedezni, pedig lehellet vékonyan kentem fel. Majd 5 perc után belülről kifelé morzsolodott, egyre jobban látszott a hiányos belső rész. És folyamatosan éreztem, hogy van valami az ajkaimon. Engem nem zavar ha érzem a rúzst, több krémes finisű rúzsom van, valamint van egy jópár matt rúzs/folyékony ajakrúzsom, ha nem szárít borzalmasan, akkor engem egyik viselése sem zavar. De itt folyton éreztem ezt a púderességet, és zavart. Nem lett kemény, nem szárított csak zavart az érzés, amikor az ajkaimon volt.
Csak hogy pozitívat is mondjak, a szín gyönyörű. 110 Ready for the Night. Meseszép....nagyon pigmentált, tök jó fedést ad. És tényleg matt és tényleg púderes. Egyáltalán nem fog.
Nem tudom, adok-e neki még egy esélyt. Ezt most hírtelen felindulásból kapta, 10 perc után le kellett mosnom, mert vállalhatatlan volt.
Amúgy teljesen hidratált, puha volt a szám és nem volt ajakbalzsam az ajkaimon, igy próbáltam ki.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!