KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tükörfényű körömlakk, mely több napig tart, és úgy néz ki, mint a folyékony ezüst.

Sre98

2018. április 29.

Egyik legtartósabb körömlakk amit valaha használtam! Rövid körmökön is nagyon jól néz ki szerencsére. Kedvenc lett!

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.