KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Innovatív, vékony, lekerekített filc applikátorral rendelkezik. Az applikátor egyedülálló formájának köszönhetően a vékony vagy vastag tusvonal elkészítése is rendkívül egyszerű. A matt, fekete textúra pedig egész napon át tart.

KlauCica

2015. február 1.

megláttam hogy matt szemhéjtus, hát nekem kell egy ilyen! rossmannban épp akciós volt karácsony előtt, de hát azt kell mondanom hogy abszolút használhatatlan. nem fog,nincs színe és az ecset formáját se értem, ezzel aztán kecses vonalat nem lehetne húzni, már ha lenne benne festék :D Pénzkidobás.

KlauCica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

B.Enci

2014. december 6.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de óriásit csalódtam . A legnagyobb probléma az vele , hogy nem is fog. Szép vonalat lehetetlen vele húzni. Szeretem a catrice termékeket, de ez most nem sikerült nekik.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

iamzita

2014. december 6.

Én írom az eéső véleményt és sok jót sajnos nem tudok elmondani. Ennyire rossz tusfilcem még nem volt. Semmilyen technikával nem tudok szép vonalat húzni, nagyon ormótlan hegye van. Azért vettem meg, mert matt, ami tényleg igaz, de így nem sokat ér.

iamzita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice