KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Alaplakként használva kiegyenlíti a körmök felületét és pajzsként védi őket.
  • Fedőlakként meghosszabbítja a körömlakk tartósságát és fényes finish-t ad.
  • A sárgulás elleni formula bármilyen körömlakk színének ragyogását fokozza.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

anita

2018. április 7.

Azt hittem a hideg időt nem szereti, de sajnos nem a kellemetlen klíma okozza a hibát. Valami furcsa formulája van, ami vékonyabb rétegben hártya szerűen válik le önmagában 1 nap után. Némileg tart pár napig ha van rajta szín, de az élettartama 2-3 nap, vastagabb rétegben egy az egyben fólia szerűen lehúzható.
DE legalább a sárgulás ellen tényleg hatékony.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

DE legalább a sárgulás ellen tényleg hatékony.