KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Alaplakként használva kiegyenlíti a körmök felületét és pajzsként védi őket.
  • Fedőlakként meghosszabbítja a körömlakk tartósságát és fényes finish-t ad.
  • A sárgulás elleni formula bármilyen körömlakk színének ragyogását fokozza.

Anita9620

2018. július 26.

A csomagolás nagyon igényes, szép. Az első pár használatnál elégedett voltam, bár sokkal tartósabb nem lett a lakkozás. Kb 2 hét elteltével a lakk nyúlóssá vált és felkenés után az egész lakkozásom tönkre ment. A festés buborékossá vált. Számomra csalódás.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Dreana

2018. július 24.

Alap- és fedőlakként is használom nekem teljesen bevált,sőt egy olcsóbb kategóriájú lakkomat is sokkal tartósabbá tette.Eddig ez az olcsóbb lakk 1 nap után már kezdett elég csúnyán lekopni a körmöm végéről ,de ezzel a lakkal ezt az időt megtudom hosszabbítani.

Dreana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Zituska77

2018. július 23.

Én is csak fedőlakként használom. Nekem szép fényes és egyenletes felszínt kölcsönös a lakkozott körmeimnek. Nekem 4-5 napig van fent egy szín a körmeimen, mert utána megunom, addig simán bírja. Imádom az ilyen széles ecseteket. Viszont nekem is gyorsan besűrűsödött, a felénél tartok kábé, most már nem tudom olyan vékony rétegben felkenni, hogy ne legyen kissé buborékos. Nem tudom, hogy van-e értelme hígítani, mert azt általában nem szokták szeretni a lakkok.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

selmeczireka

2018. július 1.

Fedőlakk-ként használom, nagyon kedvelem, nem csíkoz, igaz gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad. Drogériás viszonylatban közép-árkategóriás, de megéri az árát, legalábbis számomra. Mivel még csak a negyedét használtam el, tehát a véleményem nem kiforrott, ezért előlegezek neki 4 csillagot.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Lina14

2018. május 11.

nekem nem elég fényes, az essence btgn sokkal szebb volt, lusz gyorsabban is megszáradt. a furrcsa vele, hogy elég gyorsan elkezdett besűrűsödni, pedig kb csak az üveg ötödét használtam el
a hellyzet, hogy körülbelül minden kettő az egyben lakkal így szoktam járni, ezek inkább alaplakknak jók, nem pedig fedőnek
nekem ugyan nem vált el, nem is kopik6töredezik, de nem hiszem hogy újraveszem

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

nekem ugyan nem vált el, nem is kopik6töredezik, de nem hiszem hogy újraveszem

anita

2018. április 7.

Azt hittem a hideg időt nem szereti, de sajnos nem a kellemetlen klíma okozza a hibát. Valami furcsa formulája van, ami vékonyabb rétegben hártya szerűen válik le önmagában 1 nap után. Némileg tart pár napig ha van rajta szín, de az élettartama 2-3 nap, vastagabb rétegben egy az egyben fólia szerűen lehúzható.
DE legalább a sárgulás ellen tényleg hatékony.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

DE legalább a sárgulás ellen tényleg hatékony.