KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Finom, hosszan tartó formulája és intenzív fedése miatt minden ajakrúzs és szájfény a helyén marad,  nem folyik el az ajak körül található kisebb ráncokba, és hosszabban is tart.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

meaviolet

2014. december 29.

Catricék nálam nem bírják eltalálni a szájcerkát :( Az Essence verzióját imádom, a Catriceből kétfélét is próbáltam már (ezt plusz a sima hegyezős ajakcerkát), de nem. Nem és nem. Nem krémes, alig színezi meg az ajkam, rajtam nem hajlandó működni, szinte kínszenvedés a számra applikálni. :( A Boysenberry árnyalat van meg.

meaviolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

x

2014. december 6.

Read My Lips árnyalatból vettem, mivel kivonták és utolsó darabok, így egyből kettőt is. Változó, hogy milyen színeket használok, a dögös vörös a gyengém, de nem mindig áll jól (csak amikor barnább a bőröm, sápadtan epic fail). Megfelelő alkalmakra viszont verhetetlen.

x
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

melindae

2014. április 25.

Chocaholic árnyalatot vettem, 1€ volt leértékelve. Lehet, túl világos, pedig világos a bőröm és a szájszínem is, de nem gond. Natúr sminkhez kiváló, vagy esetleg erősebb szemsminkhez.

melindae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 25.

Scarlett91

2014. január 9.

Nekem egy nude árnyalat van meg, a termék állaga és színe kifogástalan, viszont dühítő, hogy kb 10 használat után tönkre ment a tekerő, így nem tudom használni!!!!!

Scarlett91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Mozart

2013. november 15.

Nekem a 070 The Roof is On Fire árnyalat van meg és nagyon szeretem, mert nem kenődik el és a helyén tartja a rúzsom.

Mozart
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 15.

eveartstar

2013. október 11.

Kifogtam belőle egy utolsó darab Berry and Sally-t 249.- ftért. :D
Ha kell még valakinek, akkor a Wesselényi utcai Roszit ajánlom.
Bár ez az árnyalat már nincs...
Nagyon szép kontúrt rajzoltam vele, és megy is az új rúzsaimhoz. Krémes, jól kenhető, kár hogy kivonták ezt az automata változatot.

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Kifogtam belőle egy utolsó darab Berry and Sally-t 249.- ftért. :D
Ha kell még valakinek, akkor a Wesselényi utcai Roszit ajánlom.
Bár ez az árnyalat már nincs...

Nyimuska

2013. szeptember 20.

040 Berry & Sally árnyalat van meg, az árnyalatot végül megbántam, de maga a termék jó lenne. Jobb szeretem a csavaros megoldást is a hegyezés helyett.

Nyimuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

benkaszne

2013. szeptember 20.

A 040 Berry & Sally árnyalat van meg. Egy főnyeremény! Olcsó, tartós, szép a színe, a rúzsok új hangsúlyt kapnak a jelenlétével. Nagyon kényelmes vele dolgozni és visszatekerhető. Szerintem ezzel mindent el is mondtam erről a termékről. Számomra tökéletes. Biztos, hogy újra megvásárolom.

benkaszne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

laura.mail89

2013. május 29.

Nekem ez a legjobb rúzspótló :$ sajnos a tökéletes rúzst én nem találtam még meg, és nem is fogom, sem árnyalatban, sem állagra, sem sehogy :( DE megvettem először a Berry&Sally árnyalatot, és elkezdtem vele munkálkodni. Elég vad szín, inkább esti programokra, de nem ült meg a ráncokban, nem kopott gyorsan, nagyon szép volt. Teljesen beleszerettem :$ Ugye én úgy használom, hogy körberajzolom az ajkam vonalát, aztán a sarkakban kicsit kitöltöm a színnel az ajkaim, utána szájfénnyel elkenem, és gyönyörű hatása lesz így :$ tökéletes, tartós, egyszerűen ragyogó! Azóta már beszereztem a Very Berry és a Rosewood árnyalatokat (az utolsó nevében nem vagyok biztos). A rosewood nekem a tökéletes szín a mindennapokra! :) Ez csak 5* lehet :)

laura.mail89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

harmonia93

2013. május 25.

Szép színek, hatalmas plusz hogy automata, könnyen használható, jól eldolgozható. Ja, és olcsó! :)

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).