KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A mattító spray frissíti, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket.

Ár: 700 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Ár: 600 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szombathely, Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Rebeka020

2018. szeptember 12.

Nagyon, nekem bevált!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nagyon, nekem bevált!

Valerie13

2018. szeptember 9.

Hát azért ez nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. Jól fixálja a sminket, nem lesz tőle full matt az arcunk de én elsősorban mint fixáló használom, arra meg okés és árban is jó. Az illata szerintem borzalmas de fújás után, arcon már nem érződik. :D

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lenizsu

2018. július 27.

Egyenletesen permetezi a szórófej a terméket. A sminkem egész nap a helyén maradt. Az arcborom nélküle kb. egy óra alatt, ezzel kb. négy óra alatt fényesedett át. Abszolút elégedett vagyok. Ár-érték arányban is szuper.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Macika2018

2018. július 21.

Borzalmasan rossz!!!! Matt eredményt ígér de ahogy rafújom a kész sminkre olyan olajos lesz az egész arcom mintha babaolajjal kentem volna be! Undorító! Semmire nem lehet használni nálam megy is a kukába!

Macika2018
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Guppi

2018. július 5.

Funkciójának csak rèszben felel meg. Fixálja a sminket, valamivel tartósabbá teszi, viszont egyáltalán nem mattít. Sőt, hagy egy fènyes rèteget a bőrön.
Nem tudom èn fogtam-e ki selejtes darabot, de a pumpája elèg rapszódikusan működik, egyszer permetet fúj, ahogy kell, egyszer egy vèkony sugárban spricceli ki a szert, ilyenkor vègigfolyik az arcomon, ès bár a sminkemet nem bántja, tovább tart amíg megszárad.
Ja, ès előfordul, hogy csíp. Vagy a szememet, vagy az orcámat. Az a fura, hogy nem minden alkalommal (mèg szerencse)

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Kinguska09

2018. június 10.

Nekem eddig bevallt ! :)

Sok helyen lattam olvastam mar ezekrol a “csodaszerekrol” igy gondoltam teszek egy probat mivel szeretem a Catrice termekeket es nagyon jo aron konnyen be lehet szerezni igy erre esett a valaztasom.
A mattito hatasnak kifejezetten orultem mert “sajnos” zsiros az arcborom .
1. Jol mattit( hasznalat elott felrazando)
2.jo kiszereles a taskamba is konnyen elfer
3. Sminkkeles utan hasznalom napi 2 szer
4. A sminket is tartosabba teszi nem kell allandoan pudereznem
5. Az illata semleges (legalabbis nekem de nem is ez a fontos)
6. Nalam nem okozott borirritaciot
7. Nem draga - hasonlo osszetetelu fixalokat is megneztem joval dragabbak es nem hinnem hogy tobbet tudnanak
Egy probat mindenkeppen meger szerintem :)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Nekem eddig bevallt ! :)

A mattito hatasnak kifejezetten orultem mert “sajnos” zsiros az arcborom .
1. Jol mattit( hasznalat elott felrazando)
2.jo kiszereles a taskamba is konnyen elfer
3. Sminkkeles utan hasznalom napi 2 szer
4. A sminket is tartosabba teszi nem kell allandoan pudereznem
5. Az illata semleges (legalabbis nekem de nem is ez a fontos)
6. Nalam nem okozott borirritaciot
Egy probat mindenkeppen meger szerintem :)

SolarCatastrophe

2018. június 7.

Nem tudom sajnos lejjebb pontozni, pedig csakis ezért most megírom az első véleményem ezen az oldalon.
Arról, hogy mennyire hatásos, se tudok semmit se mondani, mert mihelyst magamra fújtam, széjjelégette és csípte a bőrt az arcomon, és szaladtam lemosni, a sminkemmel együtt, úgy fájt, pedig nem igazán minősül az én bőröm érzékenynek.

Annyira viszont nem nehéz megtalálni, a Rossmannban van bőven, bár mindenkinek azt mondanám, hogy nem éri meg..

SolarCatastrophe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Mandulaszem

2018. június 6.

Habár nálam az "anti shining"-ot nem váltotta be, ettől eltekintve szuper fixáló. Tartóssá teszi a sminkem, egy lagzit végig buliztam a segítségével, úgy, hogy frissítenem sem kellett!🌟 Az illata jó, primernek is megfelel, a smink pedig tuti a helyén marad. Kellemesen frissít is. Nagyon megszerettem.❤👍

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Clementine

2018. június 3.

Mindennap használom smink előtt és után is. A púder-bronzer-highlighter porosságát szépen elveszi és egyben tartja az arcom. A beszerzése tényleg nehézkes, az utolsó darabot hoztam el az auchanból mert csak ott találtam és azóta sincs feltöltve ahogy nézegettem. Az illatát is szeretem, a hatását is, úgyhogy ha elfogy és találok tuti ugrik a kosárba megint.😀

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Sunnyvagyok

2018. június 2.

Szeretem arctisztítás után, smink előtt az arcomra fújni és arra sminkelni. Sokkal tartósabb lesz és ad az arcomnak egy egészséges fényt, amitől sokkal természetesebbnek hat az összkép. Nem értem a rossz pontozását! Tőlem kap 4*-ot! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.