KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A mattító spray frissíti, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket.

lenizsu

2018. július 27.

Egyenletesen permetezi a szórófej a terméket. A sminkem egész nap a helyén maradt. Az arcborom nélküle kb. egy óra alatt, ezzel kb. négy óra alatt fényesedett át. Abszolút elégedett vagyok. Ár-érték arányban is szuper.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Macika2018

2018. július 21.

Borzalmasan rossz!!!! Matt eredményt ígér de ahogy rafújom a kész sminkre olyan olajos lesz az egész arcom mintha babaolajjal kentem volna be! Undorító! Semmire nem lehet használni nálam megy is a kukába!

Macika2018
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Guppi

2018. július 5.

Funkciójának csak rèszben felel meg. Fixálja a sminket, valamivel tartósabbá teszi, viszont egyáltalán nem mattít. Sőt, hagy egy fènyes rèteget a bőrön.
Nem tudom èn fogtam-e ki selejtes darabot, de a pumpája elèg rapszódikusan működik, egyszer permetet fúj, ahogy kell, egyszer egy vèkony sugárban spricceli ki a szert, ilyenkor vègigfolyik az arcomon, ès bár a sminkemet nem bántja, tovább tart amíg megszárad.
Ja, ès előfordul, hogy csíp. Vagy a szememet, vagy az orcámat. Az a fura, hogy nem minden alkalommal (mèg szerencse)

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Kinguska09

2018. június 10.

Nekem eddig bevallt ! :)

Sok helyen lattam olvastam mar ezekrol a “csodaszerekrol” igy gondoltam teszek egy probat mivel szeretem a Catrice termekeket es nagyon jo aron konnyen be lehet szerezni igy erre esett a valaztasom.
A mattito hatasnak kifejezetten orultem mert “sajnos” zsiros az arcborom .
1. Jol mattit( hasznalat elott felrazando)
2.jo kiszereles a taskamba is konnyen elfer
3. Sminkkeles utan hasznalom napi 2 szer
4. A sminket is tartosabba teszi nem kell allandoan pudereznem
5. Az illata semleges (legalabbis nekem de nem is ez a fontos)
6. Nalam nem okozott borirritaciot
7. Nem draga - hasonlo osszetetelu fixalokat is megneztem joval dragabbak es nem hinnem hogy tobbet tudnanak
Egy probat mindenkeppen meger szerintem :)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Nekem eddig bevallt ! :)

A mattito hatasnak kifejezetten orultem mert “sajnos” zsiros az arcborom .
1. Jol mattit( hasznalat elott felrazando)
2.jo kiszereles a taskamba is konnyen elfer
3. Sminkkeles utan hasznalom napi 2 szer
4. A sminket is tartosabba teszi nem kell allandoan pudereznem
5. Az illata semleges (legalabbis nekem de nem is ez a fontos)
6. Nalam nem okozott borirritaciot
Egy probat mindenkeppen meger szerintem :)

SolarCatastrophe

2018. június 7.

Nem tudom sajnos lejjebb pontozni, pedig csakis ezért most megírom az első véleményem ezen az oldalon.
Arról, hogy mennyire hatásos, se tudok semmit se mondani, mert mihelyst magamra fújtam, széjjelégette és csípte a bőrt az arcomon, és szaladtam lemosni, a sminkemmel együtt, úgy fájt, pedig nem igazán minősül az én bőröm érzékenynek.

Annyira viszont nem nehéz megtalálni, a Rossmannban van bőven, bár mindenkinek azt mondanám, hogy nem éri meg..

SolarCatastrophe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Mandulaszem

2018. június 6.

Habár nálam az "anti shining"-ot nem váltotta be, ettől eltekintve szuper fixáló. Tartóssá teszi a sminkem, egy lagzit végig buliztam a segítségével, úgy, hogy frissítenem sem kellett!🌟 Az illata jó, primernek is megfelel, a smink pedig tuti a helyén marad. Kellemesen frissít is. Nagyon megszerettem.❤👍

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Clementine

2018. június 3.

Mindennap használom smink előtt és után is. A púder-bronzer-highlighter porosságát szépen elveszi és egyben tartja az arcom. A beszerzése tényleg nehézkes, az utolsó darabot hoztam el az auchanból mert csak ott találtam és azóta sincs feltöltve ahogy nézegettem. Az illatát is szeretem, a hatását is, úgyhogy ha elfogy és találok tuti ugrik a kosárba megint.😀

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Sunnyvagyok

2018. június 2.

Szeretem arctisztítás után, smink előtt az arcomra fújni és arra sminkelni. Sokkal tartósabb lesz és ad az arcomnak egy egészséges fényt, amitől sokkal természetesebbnek hat az összkép. Nem értem a rossz pontozását! Tőlem kap 4*-ot! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

sfreku

2018. május 17.

nem értem a negatív kommenteket, lehet hogy pont a legjobb darabba futottam bele :DD én a rossmannban találtam és volt belőle bőven , tehát nincs elrejtve előlünk. Forgatáson próbáltam ki , gondoltam ha ott meg állja a helyét , akkor ez tuti befutó termék lesz.. alapozó púder bronzosító és minden egyéb felkerült , majd fújtam a spray-ből de valóban jó messziről , be tartva a "30" centit, így az illati sem erős , hamar megszáradt, és egy táncolós, nyilván izzadós teljes napot ki bírt a sminkem, még este sem ütött át az alapozó a T vonalon, illetve nem fényesedett ki. Engem meg győzött, nyáron tuti hogy velem lesz hosszabb napokon, én ajánlom!:) Bár hozzá teszem nem ultra zsíros a bőröm és engem leginkább a homlok csillogás zavar, erre viszont tökéletes volt és a sminkem is egyben tartotta :P

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Lina14

2018. április 15.

nem mattit, az tuti, az illata eleg eros, es ha mar pudereztem, meg kontur-pirosito-highlighter utan felviszem, az arcom bizonyos reszein elvalik az alapozo es nagyon csunya lesz
probaltam csak alapozora, aztan puderezni, de meg ha teljesen meg is szaradt, akkor is csomos lesz felette a puder/kontur/pirosito/highlight
alternativ felhasznalas: szemhelypuderek intezivve tevesere nagyon alkalmas, es amugy frissito es nem ragacsos, szoval ha mar valaki megvette, nyaron lehet hogy testspraynek nem rossz, kicsi, lehet akar taskaba is dobni
de valoban, mit ott fent leir, abbol semmi nem teljesul, inkabb a multitalent valtozatat ajanlanam

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.