KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Frissítő és mattító hatású, helyén tartja a sminket és meghosszabbítja tartósságát, valamint láthatóan finomítja a pórusokat.

sfreku

2018. május 17.

nem értem a negatív kommenteket, lehet hogy pont a legjobb darabba futottam bele :DD én a rossmannban találtam és volt belőle bőven , tehát nincs elrejtve előlünk. Forgatáson próbáltam ki , gondoltam ha ott meg állja a helyét , akkor ez tuti befutó termék lesz.. alapozó púder bronzosító és minden egyéb felkerült , majd fújtam a spray-ből de valóban jó messziről , be tartva a "30" centit, így az illati sem erős , hamar megszáradt, és egy táncolós, nyilván izzadós teljes napot ki bírt a sminkem, még este sem ütött át az alapozó a T vonalon, illetve nem fényesedett ki. Engem meg győzött, nyáron tuti hogy velem lesz hosszabb napokon, én ajánlom!:) Bár hozzá teszem nem ultra zsíros a bőröm és engem leginkább a homlok csillogás zavar, erre viszont tökéletes volt és a sminkem is egyben tartotta :P

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Lina14

2018. április 15.

nem mattit, az tuti, az illata eleg eros, es ha mar pudereztem, meg kontur-pirosito-highlighter utan felviszem, az arcom bizonyos reszein elvalik az alapozo es nagyon csunya lesz
probaltam csak alapozora, aztan puderezni, de meg ha teljesen meg is szaradt, akkor is csomos lesz felette a puder/kontur/pirosito/highlight
alternativ felhasznalas: szemhelypuderek intezivve tevesere nagyon alkalmas, es amugy frissito es nem ragacsos, szoval ha mar valaki megvette, nyaron lehet hogy testspraynek nem rossz, kicsi, lehet akar taskaba is dobni
de valoban, mit ott fent leir, abbol semmi nem teljesul, inkabb a multitalent valtozatat ajanlanam

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Piko888

2018. április 12.

Korábban csak a NYX fixálóit próbáltam, velük maximálisan elégedett vagyok, de nehéz őket beszerezni és persze időnként a kísérletező kedv is elfog.
Eddig a Catrice verzió nem igazán győzött meg. A sminket úgy 4-6 óráig egész jól tartotta, de az átfényesedést nem mérsékli. A permete egyenletesebb, mint a NYX-é, viszont már száradás után sem mattított, hanem olyan furcsán csillogott a bőröm, mintha valami ragacsos lenne rajta. Hétköznapokra elfújkálom, de számomra a fixáló nem itt kezdődik.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

zsizska

2018. április 7.

Semmit nem tapasztaltam a leirtakból. Különösen a mattitó hatást nem tapasztaltam. Inkább pro-shine...

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.