KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. június 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A mattító spray frissíti, fixálja és hosszan tartóvá teszi a sminket.

Ár: 700 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Ár: 600 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szombathely, Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
katonatira

2019. január 22.

Alapvetően nem rossz termék, de nekem egyáltalán nem fixál igazából. Próbáltam már többet-kevesebbet fújni, de semmi változás. Viszont ami mindenképp pozitív az az, hogy megszünteti a púder poros hatását, sokkal természetesebb tőle a sminkem, nem érzem úgy, mintha maszk lenne az arcomon vagy nem tudna lélegezni a bőröm, így aztán gyakorlatilag minden nap használom.

katonatira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

habuczkyhelena

2019. január 19.

Még barátkozom vele. Mattító részt nem találtam benne, az illata kicsit bánt,de hamar elillan. Nem látom rajta,hogy annyira durván fixàlna, mintha nem fújnàm be egyáltalán.

habuczkyhelena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Sajnos igazán sokáig nem mattít, talán 3 óra erejéig. Finoman szórja, nem vadállat módjára. Kellemes illata van. Viselése nem kellemetlen.

czeilingerdorinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Tindelou

2019. január 8.

Alapvetően elégedett vagyok vele. A tavalyi évben teljesen rákaptam a sminkfixálókra, egy csomót beszereztem, el is használtam. Rájöttem, hogy igazából mindegyik teszi a dolgát. Na jó az Alverdés az borzalmas, de a többi szinte majdnem ugyanolyan jó. Nem érdemes rá olyan sokat költeni. A lényeg, hogy alkohol mentes legyen, és a glicerin meg igen, mert az fixálja a sminket.
Viszont, jelenleg por Highlightert használok, és rafújom az ecsetre és úgy viszem fel az arccsontomra, hogy ne szálljon minden felé. Utána percekig égő, bizsergő érzés van amíg meg nem szárad. Mentségére legyen szólva, hogy használok, c vitamin szérumot, meg hámlasztok is néha, de szerintem ez akkor sem oké, pedig nem érzékeny a bőröm.
A fröcskölére reagálva, a Mac fix plus az sokkal jobban arcul köp. ( mondjuk én erre nem vagyok érzékeny). Kvázi a permet mérete az teljesen jó.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Sziporka88

2018. december 28.

Az első fixálom, de meg vagyok vele elégedve. Sokkal tovább marad egyben a sminkem. Tényleg kicsit fröcsköl a feje, de gyorsan szárad, így ez nem okoz gondot.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

vasariandi

2018. december 18.

A mattító hatásával nem értek egyet, viszont én szeretem használni.
Tartósabbá teszi a sminket, és smink alapként is jól használható.
A permetezés során picsit nagy cseppekben kerül az arcomra a termék, ennek ellenére gyorsan megszáradt.
Elképzelhető, hogy újra fogom vásárolni.

vasariandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

A mattító hatásával nem értek egyet, viszont én szeretem használni.
Tartósabbá teszi a sminket, és smink alapként is jól használható.
Elképzelhető, hogy újra fogom vásárolni.

cherry19

2018. december 15.

Ha nincs más ez is megteszi, de szerintem még egyszer nem veszem újra.
Elveszi a púderességet, mindössze ennyire jó számomra. Nem lesz tőle tartósabb a sminkem, fájdalmasan szárítja a bőröm, a szemem csípi, ha véletlen belemegy és ráadásul nem is újratölthető a csomagolás, ha jól vettem észre(?) ami nagyon nem környezetbarát megoldás.

cherry19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Ha nincs más ez is megteszi, de szerintem még egyszer nem veszem újra.

vkata96

2018. december 7.

A vegyes vélemények ellenére megvettem, mert csak alkalmanként használnám, és ezért mindenképpen egy olcsóbb kategóriát kerestem. A szórófejével nekem nincs bajom, szerintem jól fúj, nem lettem "vizes" tőle. Persze megfelelő távolságra kell tartani. Mattítani egy picit mattít, de nem túl sokáig tart a hatás. A tartósságot szerintem nem kifejezetten javítja, bár lehet azért nem tűnik fel, mert ha hazaérek így is úgy is lemosom a sminkem, szóval nem tudom. Az tény, hogy kevésbé kenődött el, halványult, stb. pl. a szemhéjpúder. Bőrirritációt, vagy bármilyen reakciót szerencsére nem tapasztaltam, úgyhogy összességében nem bántam meg, hogy megvettem.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

pjennii

2018. december 6.

Több fixálót is használtam már, de nekem ez lett a kedvencem, főleg ilyen áron. Csak azt sajnálom, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni.

Láttam, többen is írták előttem hogy a szórófej nem működik jól, de nekem nem volt vele semmi problémám.
A mattító funkciója abszolút nem érzékelhető, sőt, egyfajta természetes - de különleges csillogást ad a bőrnek, ami nekem személyszerint nagyon tetszik és egy cseppet sem bánom. Hétköznapokon sminkelést követően permeteznek egy keveset az arcomra, de ha nagyobb esemény van vagy egésznapon át tartó sminkre van szükségem, akkor primerként és fixálóként is használom. Az illata is kellemes. Nem okoz sem pattanásokat, sem kiütéseket, pedig az én bőröm nagyon érzékeny és szinte minden csúnya összetevő egyből meglátszódik rajta.

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Panka86

2018. november 13.

Mattító termékeim mellett nem tudom megmondani, hogy mennyiben járul hozzá a matt hatáshoz, de nem fényesedik át a sminkem. Szépen fixál, permetezve lehet fújni távolabbról, jól szárad és megszünteti a poros hatást, amit a púderfélék és a szemfestékek okoznak. Ami nagyon tetszik, az az illata. Nagyon kellemes és tartós. Egyetlen hibája, hogy nem lehet nagyobb kiszerelésben kapni.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.