KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az óceánok természetes szépsége és színes korallzátonyai által inspirált csillogó fedőlakk.

5 árnyalatban kapható

Vivi0507

2018. március 11.

Szépen csillog , tetszik a színe is .

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Szépen csillog , tetszik a színe is .

umpalumpa

2018. március 1.

01 Ocean Drive. Ez volt a legmutatósabb. Csak csupasz körmökre kentem. Hamar szárad, könnyű felvinni, egyenletesen oszlanak a csillámok, tartós. 3 nap után mostam le és akkor sem volt még baja, csak betörtek a körmeim és egyformára akartam őket vágni. A lemosás sem volt nagy kunszt, nem ragaszkodott annyira, mint a darabosabb, nagyobb csillámos lakkok. Ki fogom próbálni toppernek is. Lehet, hogy még szerzek másikat is. Jó játék :)

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.