KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális szilikon szivacs, folyékony és krémes sminktermékek felvitelére. Előnye, hogy nem szívja magába az anyagot, így könnyen tisztítható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bradshaw

2017. október 20.

Üh.... de gagyi. :D Már a fogása is. :D Rendeltem egy olcsó kis szilikon párnát kipróbálásra. Nem jött be. Annyira istenítették pedig, hogy nem szívja magába a terméket és így kevesebbet használsz stb. Gondoltam 200 ft-ért ez zsákbamacska volt, úgyhogy nekiugrok egy drágább változatnak. Hát ugyan olyan :D Jó, kicsit puhább az anyaga, de a lényegen nem változtat. Alapból a szélén ahol összeér az anyag az a kis sáv. Megőrít. Húzza az alapozót és pacsmagol. Az orromnál a legrosszabb. Valakinek ez tényleg bevált már?

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

wishes

2017. október 20.

A pokolban tuti ilyennek viszik fel az alapozót. Iszonyú... Csak mázgálja a termékeket a bőrön és még az is szörnyű érzés, ahogy a bőrhöz ér. Nay.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.