KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, mely intenzív fényt ad és tökéletesen lezárja a körmöket. A sárgulás elleni formula fokozza a körömlakk színének ragyogását és tartósságát.

Lina14

2018. június 16.

gyorsan száradó a fenéket
nekem nem ajart megszáradni, pedig nem is nailart fölé kentem, hanem 2 réteg lakk fölé (alaplakkal együtt, és az a másik kettő gyönyörűen megszáradt 10 perc alatt), másnap párnanyomokkal keltem a körmömön, pedig vagy 1,5 órát ültem még az asztalomnál, miután megcsináltam a körmeim, és nem is fürödtem utána, mert az előtte megvolt, csak elmentem aludni
aztán gondoltam, hogy nyomdázás fölött is kipróbálom, de elkent mindent, pedig négyszer is megpróbáltam, plusz buborékos is lett
nononononononooooo

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

gyorsan száradó a fenéket
nononononononooooo

Timi01

2018. június 4.

A Seche Vite helyett szerettem volna egy olyan gyorsszárítót ami nem lesz buborékos és nem húzza vissza a lakkot. Ez a lakk nekem könnyebben beszerezhető, ugyanolyan gyorsan szárít -felkentem, kb 2 perc múlva arcot mostam, semmi baja nem lett a törölközőtől sem. A krém és csillámos lakkot sem húzza vissza pedig nem voltak szárazak amikor rájuk kentem. Eddig nagyon tetszik. Azt még nem sikerült megfigyelni, hogy tartósabbá teszi-e a lakkozást de nagy bajt nem csinál, ha mégis elkezd rosszalkodni jelezni fogom.

Tartósságot még mindig nem tudok mondani mert kölcsönadtam anyukámnak aki soha nem tudja, hová teszi a fedőlakkjait vagy egyáltalán hogy van-e neki. Ma hoztam haza és a parkolóban leejtettem. A betonra, ahogy illik. És semmi baja nem lett. Nyilván szerencse kérdése is, hogy hogyan esik az üveg de strapabíró, már ezt is tudjuk legalább :)))).
Még annyi jutott eszembe, hogy vékonyabb állaga van, ha valaki a vastagabb fedést szereti, akkor nem biztos hogy neki tetszeni fog.

Huh, rossz hír. A nyomdázást elkeni, a sima és a Moyra nyomda lakkokat is, akinek viszont még van fehér Essence lakkja, azt nem. Ennek ellenére nem tudok rá haragudni mert amiért vettem abban jó, nyomdázáshoz pedig veszek Essence-t, arról írtátok, hogy nem maszatolja el a mintákat.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.