KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Odri

2016. október 13.

Lassan feladom a harcot a Catrice termékeivel, mert eddig bármelyiket is vettem meg, mindig nagy csalódás volt a vége. A körömlakkok ócskák, a szemfestékei peregnek, az alapozóik használhatatlanok. Nem is tudom mit gondoltam, mikor megvettem ezt a tust, de borzasztó. Igazából meg sem lepődtem nagyon a vizes állagán, hogy 3x kell újrahúzni a tusvonalat mire tisztességesen meglátszik. Pillanatok alatt lekopik, ha egy kis nedvesség is éri és kenődik mindenfelé. Nagyon vacak.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

BDiana

2016. október 8.

Könnyű a haszálata, de egyáltalán nem tartós, mindig felkenődik, lekopik... jobbra számítottam.

BDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

ursuska

2016. május 9.

Második használatra semmi sem maradt a festékből. Fejjel lefelé tárolva pedig kifolyott belőle. Nem adtam fel, elfektetve tároltam. Így sem bírta sokáig. A hegye tönkrement, színe eltünt. Lassan kénytelen leszek elfogadni, hogy a filces tus nem jó választás.

ursuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

szoszigabi

2016. január 19.

Az első egy-két használatnál még tökéletesen működött, azóta viszont nem fog egyenletesen, többször meg kell húzni a tusvonalat, hogy tényleg fekete legyen és ne valami kékes szürkés színe legyen. Olyan 3-4 órát kibír, viszont ha nincs szemhéjpúder rajtam akkor kezd elmászkálni. Egyébként nagyon szépen lehet vele dolgozni és gyorsan is szárad.

szoszigabi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Vika

2015. november 2.

Sokkal jobb mint az Essence-es verzió, bár tényleg lehetne egy kicsit feketébb színe. Könnyű felvinni és tartós is.

Vika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 2.

Vancsi

2015. július 20.

Tényleg elég nehezen fog szemen, nem intenzív fekete sajnos, viszon nem is folyik úgy szét mint a tus.

Vancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

kisskincso

2015. július 6.

Ez volt az első szemkihúzó tollam. Abban biztam, hogy könnyebb lesz vele dolgozni, mint a folyékony tussal, de ez szörnyű. Kb 2 alkalommal jól fogott, bár a kisfarkincát nagyon nehéz volt szépen megcsinálni. A harmadik alkalomnál már a szemhéjamon nem is fogott, csak amikor a kezemen próbáltam ki. Senkinek nem javaslom.

kisskincso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

UntyuliPuntyuli

2015. február 26.

Eddig 1x próbáltam ki, de ez egy rakás sz*r! A kézfejemen fogott, de szemhéjra nem. A feketétől messze áll. Inkább vizes szürke. 945ft-ot dobtam a kukába.

UntyuliPuntyuli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

szosszentyu

2014. augusztus 26.

Szerintem ez borzalmas. A kezemen próbáltam ki én is a drogériában (fekete), és azért vettem végül meg, mert azt hittem, könnyebben fogok vele dolgozni, mint az ecsetes társaival... Hát nagyon félregondoltam... Nekem nagyon vizes, alig lehet vele normális vonalat húzni, és gyakorlatilag foltos a szemem tőle :D Ha kétszer átmennék rajta, hogy javítsam a vonalat, akkor nem fogja fel a színt, és ott "lyukas" marad.. (remélem, mindenki érti, mire gondolok)... Ráadásul tényleg hamar kenődik, úgyhogy landol a kukában hamarosan :S :S :S

szosszentyu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 26.

eper.288

2014. július 10.

Én kéket vettem, a színe szuper, de egy az egyben felkenődik a szemhéjamra, és amikor levakarom onnét fülpucival, akkor utána is felkenődik napközben, úh nem a száradási időtől van, hanem egyszerűen vacak. Mindezt Malu Wilz szemhéjalapozóval csinálja! :(

eper.288
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.